logo
logo
logo
logo
Adnan Oktar
Allah cehennemde tesadüfün nasıl bir sonuç oluşacağını gösteriyor. Mutasyona uğramış anormal mahluklar olacak cehennemde. Cehennemde bitkiler, hayvanlar ve insanlar çok patolojik olacak. Tesadüflere inanan Darwinistlerin tam bekledikleri tam düşündükleri gibi bir ortam olacak.
logo
Adnan Oktar
İnsanlar deccalın çıkacağını ve bütün insanlardan nefret edeceğini pek tahmin etmiyorlar çünkü böyle anormal bir mahluk olmaz diye düşünüyorlar.

(A9 TV; 2 Ağustos 2016)

logo
Adnan Oktar
Cehennemin amacı müminlerin mutluluğudur. Allah’ın adaletinin tecelli ettiğini görüp mutlu olmalarıdır. Cehennem ehli ölü olarak yaratılmış özel mahluklardır.

(A9 TV; 16 Aralık 2017)

logo
Adnan Oktar
Cehennem ehli, cehenneme layık bir ahlaksızlıkla yaratılmıştır. Bizim bildiğimizin ötesinde garip birer mahlukturlar.

 (A9 TV; 6 Mart 2017)

logo
Adnan Oktar
Evrimi savunan, tesadüfen var olduğunu iddia eden insanların cehennemdeki bedenleri kendilerinin bu dünyada iddia ettikleri gibi mutasyonla oluşmuş gibi karmakarışık ve bozuktur.

(A9 TV; 30 Nisan 2016)

logo
Adnan Oktar
Madem Darwinist bir dünyaya inanıyor, Allah da bu kişiye, o inanca uygun bir cehennem yaratıyor. Orada, evrim nasıl olurmuş, mutasyon nasıl olurmuş onlara gösteriyor. Orada her şey biçimsiz, düzensiz, her şey aleyhte, her şey can yakıcı.
logo
Adnan Oktar
Cehennem ehli “ben görüyordum, gözüme ne oldu” diyor? Soruyor. Tesadüfe inanmıyor muydun işte? Mutasyon gözü kör eder. “Göz tesadüfen oldu” diyordun, işte tamam. Karşılığını almışsın.

(A9 TV 3 Mayıs 2012)

logo
Adnan Oktar
Mutasyon canlıların genlerinde meydana gelen hasardır. Mutasyon yeni bir canlı meydana getiremez, bir canlıyı diğerine dönüştüremez.

 (A9 TV; 26 Ocak 2017)

logo
Adnan Oktar
Göz çok harika bir organ. Sen mutasyonla, alelade bir şeyle oldu diyorsun. Alelade bir şey onu yapmaz. Alelade bir şey seni kör yapar. Mutasyon seni ayakta duramayacak hale getirir. Mutasyon ancak körlük, sağırlık yapar. Mevcut sistemi yok eder. Başka bir şey olmaz.

(A9 TV; 28 Mayıs 2015)

logo
Adnan Oktar
Mutasyon simetriden anlamaz, Darwinistler de simetriyi açıklayamazlar.
logo
Adnan Oktar
Cehennem ehli çok anormal mantığa sahip oluyor. Kendilerinin büyülendikleri için azap çektilerini sanıyorlar, sonsuz azap olduğunu anlamıyorlar. Cehennemde olduklarına ve sonsuza kadar kalacaklarına inanmadıkları için bir çıkış olacağını sanıyorlar. O yüzden sürekli çıkış arıyorlar.

 (A9 TV; 4 Şubat 2017)

logo
Adnan Oktar
Gelenekçi ortodoks sistemde kadınlar aleyhine yüzlerce ifade var. Darwinist sistem de kadını hayvanla insan arası yarı mahluk olarak görüyor, bunlar birleştiğinde kadına karşı bakış açısı çok anormal oluyor ve müthiş bir kadın nefreti gelişiyor.

(A9 TV; 19 Ağustos 2017)

logo
Adnan Oktar
Nefis, kıskançlık ve bencillik sonucunda vücuda anormal eylemler yaptırıyor. Hiçbir şey olmaz zannediyor. Olur, oluyor. Çökertir adamı. Bu intihar edenlerin itici gücü nefistir. Onları delirtip intihara çekiyor. Cinayette de nefse uyduğu için cinayet işliyor.

(A9 TV; 31 Mayıs 2014)

logo
Adnan Oktar
Bağnazlar insanlara hep ‘ayıp, günah’ diyerek hayatı cehenneme çevirmişler. Onun sonucunda içine kapalı, şizofren toplumlar meydana geliyor. İnsanlar hasta oluyor.

(A9 TV; 14 Nisan 2015)

logo
Adnan Oktar
Dünyadaki eğitimi almadan cennete gidilse cennetin bir anlamı kalmaz. Dünyadaki eğitimle cennetin güzellikleri anlam kazanır. Cennet ehlinin hepsi Allah’ın ruhunu taşır. Cehennem ehli ölü yaratılmış özel mahluklardır.

(A9 TV; 27 Aralık 2017)

logo
Adnan Oktar
Münafık Allah'a ve ahirete inanmaz. Allah'a karşı nankördür, alçaktır. Dünyanın en aşağılık mahlukları münafıklardır.

(A9 TV; 31 Temmuz 2017)

logo
Adnan Oktar
Evrimciler de "mutasyonun yararlı olması arabanın motoruna ateş edip motorun daha iyi olması gibi ihtimaldir" diye itirafta bulunmuşlardır.

 (A9 TV; 26 Ocak 2017)

logo
Adnan Oktar
Allah’a tevekkül etmemek çok anormal bir harekettir. Enayiliktir, kendini yakmaktır, perişan etmektir.

(A9 TV; 18 Temmuz 2012)

logo
Adnan Oktar
Sevgi ve güzellik. Bakın, iki konu. Allah bunun sonucunda hoşnut oluyor. Allah’ı seveceksin, Allah’ın sevdiğini seveceksin.

(A9 TV; 4 Nisan 2013)

logo
Adnan Oktar
Münafığın en bariz vasfı nursuzluğudur. Kimse onların yanına yanaşmaz, tek bir dostları bile olmaz. Her zaman yalnızdırlar. Allah onları hor ve zelil yaratmıştır. Kime ve nereye saldıracakların bilemezler. Cehenneme doğru yaklaşırken aşağılanmanın şiddetinden sürekli anormal tavırlar içine girerler. Allah onları geri dönemeyecekleri bir çizgiye getirir. Eylemleri az olsa cehennemdeki hükümleri de az olur, bu nedenle Allah onlara mallar, imkanlar ve zaman verir. Onlar da bütün imkan ve vakitlerini Müslümanlarla mücadele etmeye harcarlar. Günah yükleri ve cehenneme yaklaşma mesafeleri böylece artar. Allah yeterli gördüğünde canlarını alır ve cehennemin en dibine atar. Allah ayetinde “Melekleri, onların yüzlerine ve arkalarına vurarak: “Yakıcı azabı tadın” diye o inkar edenlerin canlarını alırken görmelisin.” (Enfal Suresi, 50) diye bildiriyor.

(A9 TV; 22 Ocak 2018)

logo
Adnan Oktar
Bizim milletimiz Allah’ın izniyle beton gibi sağlamdır. Milletimize bölünmeye yönelik anormal bir şey teklif edemezler.

(A9 TV; 8 Ocak 2013)

PAYLAŞ
logo
logo
logo
logo
Benzerleri