logo
logo
logo
logo
Adnan Oktar
Allah'ın açıkça inkar edildiği, insanlara "Allah yaratmadı" diye eğitim verildiği müddetçe belalar, acılar eksik olmaz. "Atalarımız mikrop" diyen bir zihniyetle gençler yetiştirilirse bu gençlerin şiddete, komünizme, teröre sürüklenmesi çok kolaylaşır.

 (A9 TV; 26 Nisan 2017)

logo
Adnan Oktar
Darwinizm Allah'ı inkar eden bir felsefedir. Geceli gündüzlü tek yanlı Darwinist eğitim verilmesi Allah korusun belayı celbeder.

(A9 TV; 23 Ağustos 2016)

logo
Adnan Oktar
Darwinizm Allah’ı inkar eden deccaliyetin inancıdır. Allah’ı inkar felsefesidir.

(A9 TV; 8 Haziran 2016)

logo
Adnan Oktar
Darwinizm doğrudan Allah’ı inkar eden bir felsefedir. Kainatın tesadüfler sonucu yaratıldığını söyler. Belanın, huzursuzluğun, uğursuzluğun kaynağı Darwinizm’dedir. Bunun mutlaka düzeltilmesi lazım.

(A9 TV; 30 Mayıs 2016)

logo
Adnan Oktar
Darwinist düşünce Allah’ı inkar ediyor, Peygamberi inkar ediyor, vahyi inkar ediyor. Darwinizm bütün kutsal değerlerimizi inkar eden bir sistemdir.

(A9 TV; 2 Aralık 2014)

logo
Adnan Oktar
Belalar, dertler insanları çok biler ve güçlendirir. Allah öyle terbiye ediyor. Yoksa insanların epey bir kısmı lakayt olur.

(A9 TV; 29 Haziran 2015)

logo
Adnan Oktar
Darwinizm-materyalizm doğrudan Allah’ı inkar eden bir sistem. Yaratılışı inkar eden bir sistem. Yani bütün peygamberleri, Allah’ı reddeden bir sistem.

(A9 TV; 31 Aralık 2012)

logo
Adnan Oktar
Kişi samimiyetsizse inkarı arar. Kitaplarda, internette, orada burada arar. İnkar eden insanları bulmaya çalışır. İnkar edenlere hayranlık duyar. Eskiden inkar eden arkadaşlarını unutamaz. Onlarla mutlu olma kafasında olur.

(A9 TV; 12 Ocak 2016)

logo
Adnan Oktar
Münafıkta Allah’ı inkar keskindir. Haşa Allah ile, din ile, İslam ile alay ederler. Dinin bütün hükümlerine karşıdırlar. Ama insanları aldatmaları gerektiğinde çok dindar imajı çizmeye özen gösterirler.

(A9 TV; 21 Nisan 2018)

logo
Adnan Oktar
İnkarcıların alay etmesinden çekinip inşaAllah demiyorlar. İnsanlara hoş görünmek için Allah’ın rızasını unutuyorlar. O zaman da Allah bela veriyor.

(A9 TV; 11 Haziran 2016)

logo
Adnan Oktar
Acizlikler, hastalıklar, ölümler, ağrılar insanları Allah’a coşkuyla yaklaştırır, dünyadan geçmelerini sağlar. Allah, dünyadan insanların geçmesi ve Kendisini sevmesi için insanlara bunu bir nimet olarak vermiş oluyor aslında. Bela gibi görünüyor ama bir nimettir.

(A9 TV; 12 Ekim 2012)

logo
Adnan Oktar
Eğitim sisteminde Allah'ı inkar eden tek yanlı Darwinist eğitim olması Allah korusun uğursuzluk getirir. Bu beladan kurtulmak gerekir. Darwinizm'in 150 yıllık safsatalarını değil bilimin gösterdiği doğruları anlatalım. Darwinizm yalanlarıyla gençlerin inancı bozulmasın.

(A9 TV; 12 Kasım 2016)

logo
Adnan Oktar
Açık şuurlu bir insanın Allah’ı inkar etmesi mümkün değildir. 10 saniye bile öyle yaşayamaz. İnkar kapalı şuurda oluşur. Böyle varlıkları Allah özel olarak yaratır.

(A9 TV; 13 Aralık 2017)

logo
Adnan Oktar
Kuran'a göre Allah'ın inkar edilmesi büyük bir zulüm ve nankörlüktür.

(A9 TV; 20 Haziran 2017)

logo
Adnan Oktar
Komünizm, Allah’ı inkar üzerine kurulu bir sistemdir.

(A9 TV; 10 Eylül 2012)

logo
Adnan Oktar
Şirkten fayda sağlayacağını düşünen mutlaka bela ve uğursuzlukla karşılaşır. Allah'tan değil insanlardan umut etmek o insanı putlaştırmaktır. Allah'ın yerine haşa başka insanları veya eşyaları put edinen o putun altında ezilir. Allah mutlaka uğursuzluk verir.

(A9 TV; 25 Mayıs 2017)

logo
Adnan Oktar
Darwinist-materyalist eğitimde Allah inkar ediliyor, peygamberlerin tamamı inkar ediliyor. Cennet, cehennem, yaratılış inkar ediliyor. Haşa, Allah'ın gücü sıfır olarak görülüyor ve bu bilim adına yapılıyor. Hükümet buna aracı olmasın, Darwinist-materyalist eğitimi hemen durdursun.

(A9 TV; 18 Aralık 2015)

logo
Adnan Oktar
Münafık küfre gittiğinde nimete kavuşacağını zanneder, oysa Allah'ın verdiği tüm imkanlar onun belasının artması içindir. (Tevbe Suresi, 55: Şu halde onların malları ve çocukları seni imrendirmesin; Allah bunlarla ancak onları dünya hayatında azaplandırmak ve canlarının inkar içindeyken zorlukla çıkmasını ister.)

(A9 TV; 15 Ağustos 2017)

logo
Adnan Oktar
Darwinizm Allah’ın açıkça inkarıdır. Ben ve arkadaşlarımdan başka bu konunun üzerinde duran neredeyse kimse yok. Allah’ın açıkça inkar edilmesinden bir çok Müslümanın hiçbir rahatsızlık duymaması çok ibret vericidir.

(A9 TV; 21 Mayıs 2018)

logo
Adnan Oktar
Allah Kuran'da tüm insanları Kal-u Bela'da yaratıp var ettiğini bildirmiştir. İlkelden gelen aşama aşama oluşmuş insan diye bir şey yoktur.

(A9 TV; 21 Ocak 2017)

logo
Adnan Oktar
Sevgi olmayınca manzaranın, denizen, bahçenin hiçbir anlamı kalmaz. Sevgi oluşmayınca Allah insanlara türlü türlü belalar verir.

(A9 TV; 5 Kasım 2016)

PAYLAŞ
logo
logo
logo
logo
Benzerleri