logo
logo
logo
logo
Adnan Oktar
Biz hayali bir konuşma yapılmasını istemiyoruz, biz bilimsel bir değerlendirme yapılmasını istiyoruz. Proteinler tesadüfen meydana gelebilir mi, evrimi ispatlayan fosil var mı bunu göstermelerini istiyoruz. Bunları göstermezlerse, bu halkı yanlış yönlendirmek anlamına gelmiyor mu?
logo
Adnan Oktar
Mehdiyet en akılcı yoldur. Bir iddiası yok ki Mehdiyetin. Yani mal mülk istemiyor, saltanat da istemiyor, bir şey istemiyor Mehdiyet. Sadece sevgi istiyor.

(A9 TV; 17 Mayıs 2013)

logo
Adnan Oktar
Allah Kuran’da, İncil’de ve Tevrat’ta da kullarının mutlu olmasını istiyor. Acı çekmelerini istemiyor, ızdırap çekmelerini istemiyor. Cenneti yarattığına göre mutlu olmamızı istiyor.

(A9 TV; 22 Nisan 2013)

logo
Adnan Oktar
Münafığın bütün ibadetleri hayalidir. Münafık namaz da kılmaz abdest de almaz. Hayali olarak namaz kıldığını anlatır.

(A9 TV; 1 Ağustos 2017)

logo
Adnan Oktar
Allah suni sevgi istemiyor. Böyle, zorlama sevgi istemiyor. Aşık sevgi istiyor. Çile; yerlerde sürüneceksin. Mecnun ve Leyla gibi olacaksın.

(A9 TV; 28 Nisan 2012)

logo
Adnan Oktar
“Bana aşkınızı görmek istiyorum” diyor Cenab-ı Allah. Allah tek olmak istemiyor. Sevdikleri olsun istiyor, O’nu sevenler olsun istiyor. Allah’ın her şeyi var. Gücü var, imkanı var, Kendisi’ni sevenler de olsun istiyor.

(A9 TV; 5 Ekim 2015)

logo
Adnan Oktar
Avrupalılar çok klas ve kaliteli insanlar ve bunu daha da artırmak istiyorlar. Kalitesiz bir insan modelini istemiyorlar.

(A9 TV; 5 Şubat 2013)

logo
Adnan Oktar
Bu millet kendisi gibi insanların iktidarda olmasını istiyor, İngiliz derin devletinin adamlarını istemiyor.

 (A9 TV; 8 Nisan 2017)

logo
Adnan Oktar
Allah monoton bir dünya istemiyor, hareketli bir dünya istiyor. O hareketin içerisinden Mehdiyeti çıkarıyor.

(A9 TV; 26 Aralık 2013)

logo
Adnan Oktar
Devlet televizyonlarında bizim paramızla bize pagan dinini (Darwinizm’i) anlatmalarını istemiyoruz. Biz modern bilimin delillerini istiyoruz.
logo
Adnan Oktar
Okullarda Darwinist eğitim vererek “Allah yok” diyorsun. “Bilimsel açıdan yok ama istiyorsan, canın istiyorsa inan” diyorsun. “O zaman ben bilimsel açıdan neyse onu savunurum” diyor onun sahte bilim olduğundan habersiz gençler de ve dinsiz oluyorlar işte. Bu korkunç bir şey. Mutlaka Darwinizmin bilimsel cevabının verilmesi lazım.

(A9 TV; 16 Şubat 2015)

logo
Adnan Oktar
Federasyonu, bölünmeyi asla kabul etmeyiz. Türkiye'de böyle birşey mümkün değil, biz büyük Türkiye istiyoruz, küçülmüş Türkiye istemiyoruz.

(A9 TV; 29 Ekim 2016)

logo
Adnan Oktar
Allah yalnız olmak istemiyor. Allah Kendi’ne aşık olunmasını istiyor. Sevmeyi de seviyor, sevilmeyi de seviyor, güzelliği seviyor.

(A9 TV; 31 Temmuz 2015)

logo
Adnan Oktar
Allah insanların zora girmelerini istemiyor. Sadece vicdanlı ve dürüst olmalarını istiyor. "Beni unutmayın Ben de sizi unutmayayım" diyor. Allah'ı unutmak çok büyük zulümdür. Allah sevilmek ve anılmak istiyor.

(A9 TV; 27 Ekim 2016)

logo
Adnan Oktar
Gençler modernlik istiyorlar, tatlılık istiyorlar. Bir betonlaştırma ruhu var, grilik var, gençler bunu istemiyor. Gri olmak güzel değildir, Müslüman hayat dolu olacak, cıvıl cıvıl neşeli olacak.

(A9 TV; 8 Haziran 2013)

logo
Adnan Oktar
Türkiye'de PKK'nın amacının ne olduğu, niçin kurulduğu tam bilinmiyor. Halbuki, Armageddon'da yani büyük Müslüman kıyımında, Avrupa kendi katillerini kullanmak istemiyor, Amerika da kendi katillerini kullanmak istemiyor; PKK'lı katilleri kullanmak istiyorlar, profesyonel katilleri.

(A9 TV; 1 Ekim 2015)

logo
Adnan Oktar
AK Parti’nin dikkat edeceği şey; bizim milletimiz maneviyatına bağlı bir millettir. Bir kere bölünme istemiyoruz. İki; PKK illetinden kurtulmak istiyoruz.

(A9 TV; 7 Temmuz 2015)

logo
Adnan Oktar
Kaliteli gençlik çok önemli, içine kapanmış donuk bir gençlik istemiyoruz. Tayyip hocamdan da canlı, neşeli, kaliteli bir gençliği hedeflemesini istiyoruz.

(A9 TV; 8 Haziran 2013)

logo
Adnan Oktar
Türkiye'yi parçalama hayali kuranlar boşuna heveslenmesinler. Geldiklerinde hak ettikleri kanuni karşılamayı görürler.

(A9 TV; 12 Ağustos 2016)

logo
Adnan Oktar
Allah son devirde sahabe dönemi gibi bir dönem istiyor. Kadınların ezildiği, kalitesiz hayatın olduğu, sanatın, estetiğin, güzelliğin olmadığı bir dönemi Allah istemiyor.

(A9 TV; 18 Ocak 2014)

logo
Adnan Oktar
Derin dünya devleti Müslümanlarla Ehli Kitap arasında savaş istiyor. Biz Ehli Kitap’la kanlı bir savaş istemiyoruz. Biz Ehli Kitap'a sözün en güzelini söylemekle mükellefiz. ALLAH, HIRİSTİYANLARIN “LAİLAHEİLALLAH” DEMELERİNİ İSTİYOR.

(6 Temmuz 2011, A9 TV, Gaziantep Olay, TV Kayseri ve Samsun Aks TV)

PAYLAŞ
logo
logo
logo
logo
Benzerleri