logo
logo
logo
logo
Adnan Oktar
Bütün okullarda Darwinizm resmi olarak okutuluyor. Devletin okul kitaplarında evrenin tesadüfler sonucu oluştuğu anlatılıyor. “Allah yarattı” denmiyor, “tesadüfen oldu” deniyor. Bu çok vahim. Devletimiz Darwinizme bilimsel delillerle cevap vermeli.

(A9 TV; 4 Şubat 2013)

logo
Adnan Oktar
Osmanlı’nın yıkılmasının asıl sebebi Darwinizm’dir. Abdülhamit döneminde bütün okullarda Darwinizm okutuluyordu.

(A9 TV; 9 Temmuz 2015)

logo
Adnan Oktar
Bilimsel ilmi mücadele yapılmadan komünizm kalkmaz. İlk yapılacak şey de devletin okul kitaplarından Darwinizmin, materyalizmin kaldırılmasıdır.

(A9 TV; 28 Kasım 2012)

logo
Adnan Oktar
Okul kitaplarında Darwinizm tek yanlı olarak anlatılıyor. Bu çok yanlış. Mutlaka karşı bilimsel delillere ve yaratılış gerçeğine de yer verilmesi gerekir.

(A9 TV; 3 Ocak 2013)

logo
Adnan Oktar
Devletimiz okullarda Darwinizmi anlatıp sonra Kuran dersi verirse bu etkili olmaz. Önce Darwinizm putunu yıkmalıdır.

(A9 TV; 12 Eylül 2012)

logo
Adnan Oktar
Darwinizm; deccalın dini bu. İngiliz derin devletinin himayesinde olan bir sistem. Dünyada bütün okullarda mecburen okutturuluyor.

(A9 TV; 9 Ocak 2016)

logo
Adnan Oktar
Deccaliyet, yani insanları Allah’sızlığa iten sistem Darwinizm’dir. Deccal fikir sistemi olarak ortaya çıkıyor ve koskoca dünyayı Allah’sız Kitapsız hale getiriyor. Darwinist, materyalist hale getiriyor. Bütün dünyanın okullarında deccalin Darwinist, materyalist iddiaları okutuluyor. Ve insanlar Allah’sızlığa, Kitapsızlığa itiliyor.

(A9 TV; 29 Aralık 2015)

logo
Adnan Oktar
Saadet Partisi bir cehd okuludur. Kuran okuludur, dava okuludur, heyecan okuludur. Maneviyat okuludur. Dergâh gibidir. Sürekli duracak. Saadet Partisinin dağılması çok tehlikeli bir şey olur. Çok yanlış bir şey olur.

(A9 TV; 12 Ekim 2012)

logo
Adnan Oktar
Kürtçe’yi folklor olarak, dil olarak korumak istiyorsan güzel, zaten hoş. Her yere kurs açalım, devlet her yere ücretsiz kurs açsın. Okullarda seçmeli ders olarak Kürtçe dersi de olsun. Ama resmi dil Türkçe, aksi olmaz.

(A9 TV; 29 Haziran 2013)

logo
Adnan Oktar
Okullarda Darwinizm’in bilimsel gerçekmiş gibi öğretilmesi en büyük felaketlerden biridir. Okulda bu eğitimi alan genç internetteki nefret üslubunu gördükçe daha da tahrip oluyor. Ateizmin de deizmin de kökeni Darwinizm’dir. Darwinizm, Allah’ı inkar etmenin yoludur. Önce Darwinist eğitimin durdurulması gerekir.

(A9 TV; 21 Nisan 2018)

logo
Adnan Oktar
PKK’nın adam toplamasının kaynağı Darwinist materyalist propagandadır. Darwinist, materyalist eğitim durdurulursa PKK’nın sonu da gelmiş olur. Biz tüm imkanımızla Darwinizm’e karşı ilmi mücadele yapıyoruz ancak bir tek bizim gayretimizle olmaz. Okullardaki Darwinist eğitimin bitmesi şarttır.

(A9 TV; 28 Haziran 2018)

logo
Adnan Oktar
Okullarda Darwinizm detaylarıyla anlatılsın; fakat cevabına hak tanınsın. Sadece fosilleri götürüp okulların önüne koyalım. Öğrenciler görsün. Bu kadar, başka bir şey istediğimiz yok. Proteinin bilimsel olarak tesadüfen oluşması mümkün değil, bu söylensin.

(A9 TV; 26 Mayıs 2015)

logo
Adnan Oktar
PKK bir anda bitecek bir şey değil, çünkü fikri alt yapısı devletin okul kitaplarında bilimsel bir gerçekmiş gibi anlatılıyor. Devlet Darwinist-materyalist sistemi savunuyor zaten. Dolayısıyla Darwinist-materyalist eğitim devam ettikçe bu taun da devam edecektir.

(A9 TV; 19 Eylül 2015)

logo
Adnan Oktar
İslam sevgi okuludur, sevenlerin okuludur. Sevginin en güzel yaşandığı dindir.

(A9 TV; 7 Ekim 2012)

logo
Adnan Oktar
PKK ideolojisinin sözde bilimsel olduğunu, aile, din, ahlak olmadığı düzene dönmek için verdikleri mücadelenin bilimsel olduğunu iddia ediyor. Darwinizm de bunu anlatıyor. Okul kitaplarında anlatılan Darwinist tarihle PKK'nın anlattığının farkı yok. Tek yanlı Darwinist eğitim bitmeli. Bu yüzden Devletin mutlaka Darwinizm, komünizm ve materyalizme karşı bilimsel bir hesaplaşma içinde olması gerekiyor .

(A9 TV; 7 Kasım 2016)

logo
Adnan Oktar
Devlet Darwinist propaganda yaptığı müddetçe, devletin okul kitaplarında Darwinist felsefe ile, “Allah yok, Kitap yok, din yok, iman yok” denildikçe, “Cennet, cehennem doğru değil, size bu şekilde yanlış bilgi veriyorlar. Kainat tesadüfen yaratıldı” dendikçe PKK’nın gücü artar.

(A9 TV; 12 Haziran 2015)

logo
Adnan Oktar
Üst akıl, İngiliz derin devletidir. Chatham House da bunların beynidir. O beynin okuludur.

(A9 TV; 8 Haziran 2016)

logo
Adnan Oktar
Dünya, mümin için sevgiyi öğrendiği bir okuldur. Sevgi okulu kolay mezun vermez. Ağır bir okuldur. Burada sevgiyi öğrenen mezun olur gider. Mezuniyet belgesini alanlara ne mutlu.

(A9 TV; 6 Ocak 2018)

logo
Adnan Oktar
Okullarda “atanız maymun sizi Allah yaratmadı, haşa Peygamber yalan söyledi” deniliyor. Ve Darwinizmin bilimsel cevabının verilmesi yasak. Neredeyse hiçbir ülkede hiçbir okulda Darwinizme karşı çıkmak mümkün değil. Darwinizm bilimsel olarak çökmüştür demek yasak durumda. Eğitim sistemindeki bu tek yanlı dayatmanın ve baskının kalkması ve Darwinizmin bilimsel cevabının da mutlaka anlatılması şart.

(A9 TV; 25 Ağustos 2016)

logo
Adnan Oktar
MEHDİYET SEVGİNİN OKULUDUR, MUHABBETİN OKULUDUR. Hz. Mehdi (as), insanlara sevgiyi, muhabbeti öğretecektir.

(A9 TV; 17 Nisan 2012)

logo
Adnan Oktar
Türkiye’nin güvencelerindendir Saadet Partisi, Milliyetçi Hareket Partisi, Büyük Birlik Partisi. Allah eksik etmesin. Çok şuurlu, çok dirayetli, kararlı partilerdirbunlar. Hem fikir ekolleridir yani sırf parti değildir bunlar. Ahlak okuludur, fikir okuludur, aksiyon okuludur, inanç okuludur aynı zamanda.

(A9 TV; 11 Eylül 2012)

PAYLAŞ
logo
logo
logo
logo
Benzerleri