logo
logo
logo
logo
Adnan Oktar
Darwinistlerin tesadüf iddialarına insanları inanmaları mucizedir. Hangi insan tesadüfe inanır? TV tesadüfen oldu desek inanır mı? Ki TV’de beyinlerinin içinde yaratılır. Dışarıda gördüklerini zannettikleri insanlar aslında tamamen beyinlerinin içinde yaratılır. O görüntüyü de insanların beyinlerinde Allah meydana getirir. Darwinistlerin aklının alamayacağı asıl konu işte budur.
logo
Adnan Oktar
A9 TV en özgür fikir ifade edilen kanaldır. Her görüşten, her dinden, her ideolojiden insan A9 TV'ye çıkıp fikrini ifade ediyor.

(A9 TV; 18 Temmuz 2017)

logo
Adnan Oktar
Deccaliyet, yani insanları Allah’sızlığa iten sistem Darwinizm’dir. Deccal fikir sistemi olarak ortaya çıkıyor ve koskoca dünyayı Allah’sız Kitapsız hale getiriyor. Darwinist, materyalist hale getiriyor. Bütün dünyanın okullarında deccalin Darwinist, materyalist iddiaları okutuluyor. Ve insanlar Allah’sızlığa, Kitapsızlığa itiliyor.

(A9 TV; 29 Aralık 2015)

logo
Adnan Oktar
İnsanlarda akılalmaz hurafelere inanma eğilimi var. Bu çok şaşırtıcı. Bir kısmı da aslında inanmadığı halde, ısrarla kendini inanıyor gibi gösteriyor.

(A9 TV; 29 Mart 2013)

logo
Adnan Oktar
Evrime inanmayı dayatmayla insanlara kabul ettirmek istiyorlar. Tarihin en mantıksız açıklaması olan tesadüfü put olarak sahipleniyorlar.

(A9 TV; 29 Haziran 2017)

logo
Adnan Oktar
Bazı tv kanalları inanmadıkları ve uygulamadıkları hayatı insanlara telkin ediyor, İslam'ı sanatsız, güzelliksiz bir hayat gibi gösteriyorlar.

(A9 TV; 30 Aralık 2016)

logo
Adnan Oktar
Kutsal eşyalara DNA testi yapılması Hz. Mehdi (as) zamanında mümkün olacaktır.

(A9 TV; 29 Ekim 2012)

logo
Adnan Oktar
Darwinist eğitimde kainatın tesadüfen yaratıldığı iddia edilir, bu Allah’ın alenen inkar edilmesidir. Darwinist materyalist eğitim ensest gibi ahlaksızlıkların da artmasına neden oluyor. Darwinist materyalist eğitimin hemen durdurulması gerekiyor.

(A9 TV; 3 Eylül 2017)

logo
Adnan Oktar
Bazıları istiyor ki kanallar kışkırtıcı yayınlar yapsın. Tv kanalları bir kısım komünist katillerin oyuncağı değildir. Kardeşi kardeşe kırdıracak bir konuya tv kanalları niye alet olsun? Tv kanalları sorumluluk bilinciyle hareket ediyor.

(A9 TV; 3 Haziran 2013)

logo
Adnan Oktar
Protein tüm insanlardan fazla akıl gösteriyor, tesadüfen oluşması, tesadüfen var olması mümkün değil. Bunu iddia edenler, Allah'ın huzurunda tesadüf iddialarını açıklayamazlar.
logo
Adnan Oktar
Biz "tesadüf bilim değildir' deyince bazı Darwinistler "rastlantısal rastlantı" gibi anlamsız ifadeler ortaya attılar, boşuna çırpınıyorlar. Darwinistler tesadüf iddialarıyla artık hiç kimseyi kandıramazlar, Darwinizmi ilimle yerle bir ettik.

(A9 TV; 5 Temmuz 2017)

logo
Adnan Oktar
Deccal kendisi ilahlık iddia ettiği gibi insanlara da ilahlık telkini veriyor. Bunda bazı dizi ve filmler telkin unsuru olarak kullanılıyor.

(A9 TV; 20 Ağustos 2016)

logo
Adnan Oktar
Müslümanlar kilise yakmaz, İhvan hakkındaki dezenformasyonlara, yalan haberlere kimse inanmasın.

(A9 TV; 15 Ağustos 2013)

logo
Adnan Oktar
Bazı film ve dizilerde gizli olarak insanların sözde ilah oldukları propagandası yapılıyor, böylece insanları kul olma ve tevazulu olmaya değil de kibirli olmaya yönelten, haşa ilah olduklarına inanmaya yönelik bilinç altı telkin veriliyor.

(A9 TV; 19 Ağustos 2016)

logo
Adnan Oktar
Darwinist-materyalist eğitim olunca insanlarda telif gücü kalmıyor.

(A9 TV; 1 Şubat 2013)

logo
Adnan Oktar
Bir mucize meydana geliyor; şeytan Mehdiyet'i engellemek için bütün ordularıyla şu an ayakta. İnsanları kışkırtıyor, haberleri yok birçok insanın, ama Mehdiyeti durduramazlar.

(25 Mart 2011; A9 TV ve Kaçkar TV)

logo
Adnan Oktar
İnsanlar tam ilahlık iddia ettikleri bir dönemde 2120'de kıyamet kopacak.

(A9 TV; 5 Ağustos 2013)

logo
Adnan Oktar
Münafıklar onursuzdur, onuru küfrün yanında bulduklarını iddia ederler. Allah Kuran’da onur ve haysiyetin İslam’da ve Müslümanlarda olduğunu bildirmiştir. Allah mucize olarak münafıkların onurunu yerle bir eder ömürlerinin sonuna kadar horlanarak, aşağılanarak, yolunmuş domuz gibi yaşarlar.

(A9 TV; 8 Aralık 2017)

logo
Adnan Oktar
İnsan gibi aciz bir varlığın bu kadar kısa ömrüne rağmen büyüklük taslaması bir mucize. Normalde insanın tevazulu olması lazım.

(A9 TV; 7 Haziran 2017)

logo
Adnan Oktar
Kasırgayla Allah insanları tehdit ediyor. Kasırga hakikaten bir mucizedir. O derece hızlı ve yıkıcı güce sahip bir rüzgâr dünyada Allah tarafından bir imtihan konusu olarak yaratılmıştır.

(A9 TV; 16 Kasım 2012)

logo
Adnan Oktar
YOBAZLAR MÜSLÜMAN’A SALDIRDIKÇA MÜSLÜMAN’IN HEYECANI DAHA ARTIYOR. DARWİNİST- MATERYALİSTLER SALDIRDIKÇA ŞEVKİ DAHA ARTIYOR. Çünkü yobaz atağı, küfür atağı Kuran’da vaadedilen bir gerçek, bir mucize. O mucizeyi gördüğü için imanı artıyor Müslüman’ın.

(A9 TV; 12 Temmuz 2012)

PAYLAŞ
logo
logo
logo
logo
Benzerleri