logo
logo
logo
logo
Adnan Oktar
Dünyayı kaplamış deccaliyet. Her yeri kaplamış. İsteyerek veya istemeyerek insanlar deccaliyete direnemiyor ve teslim olmak durumunda kalıyor. Çok vahim bir durum var. İşte o yüzden Mehdiyet gündemde, o yüzden İsa Mesih (as)’ın zuhuru gündemde.

(A9 TV; 17 Nisan 2012)

logo
Adnan Oktar
Asıl olan bütün Müslümanların, bütün dünyanın kardeş olması için İsa Mesih (as)’i ve Mehdiyet’i desteklemektir. MEHDİ (AS)’I DESTEKLEMEYEN BİR HAREKET, İSA MESİH (AS)’I DESTEKLEMEYEN BİR HAREKET, DECCALİYETE İSTEYEREK VEYA İSTEMEYEREK HİZMET ETMİŞ OLUR.

(A9 TV; 31 Ağustos 2012)

logo
Adnan Oktar
ALLAH SURİYE’DEKİ REJİMİ DEVİRECEK. Oradaki deccaliyetin bitirileceği hadislerde var. Kaderin dışına çıkılmaz. İllaki çökecek ve illaki insanlar Mehdi’yi görecek. İllaki İsa Mesih’i görecek. DECCALİYET İSTEDİĞİ KADAR DİRENSİN MEHDİ MUTLAKA ORTAYA ÇIKACAK.

(A9 TV; 7 Temmuz 2012)

logo
Adnan Oktar
Müslümanların neşesi, güzelliği deccaliyete ilmi bir tokattır. Kadınların özgürlüğü de deccaliyete indirilen bir başka ilmi tokattır. Çünkü deccaliyet kadınları ezip homoseksüelliği yaygınlaştırmak istiyordu.

(A9 TV; 28 Ekim 2017)

logo
Adnan Oktar
Deccaliyetin adından kimse bahsetmiyor. Deccaliyetin beyninin İngiliz derin devleti olduğunu açıklamak gerekir. Deccaliyet yok diyenler, Mehdiyet karşıtı tutum alanlar istemeden bilmeyerek de olsa deccaliyete destek vermiş oluyorlar.

(A9 TV; 3 Ekim 2016)

logo
Adnan Oktar
Deccaliyetin dinine dokunmayana her türlü imkan sağlanıyor. Deccaliyet az kuvvetle dünyayı esir alma uzmanlığıdır. Deccaliyete hüsn-ü zan olmaz. Deccaliyet tüm dünyayı sarmışken, deccaliyetten bahsetmemek, ona karşı fikri mücadele içinde bulunmamak makul değildir.
logo
Adnan Oktar
Deccaliyet öyle bir oyun oynuyor ki Müslüman ülkeler Müslüman öldürmek için deccaliyete para verip silah alıyor, Müslümanlar şehit ediliyorlar.

(A9 TV; 16 Ocak 2017)

logo
Adnan Oktar
Tayyip Hocam'a destek olmak siyasi bir tutum değildir. Deccaliyetin ezmeye çalıştığı bir Müslümanı korumak tüm Müslümanlara farzdır. Dünyayı inşaAllah deccaliyete ilmen fikren dar edeceğiz. Tayyip Hocam deccaliyete karşı baş eğmeyen bir delikanlı, asla yalnız bırakmayız.

(A9 TV; 25 Kasım 2016)

logo
Adnan Oktar
Deccaliyete karşı hiçbir devlet tek başına başarılı olamaz. Deccaliyetin kesin yenilgisi Mehdiyet ve İsa Mesih vesilesiyle olur. Deccaliyet Mehdiyet ve İsa Mesih'e hiçbir şekilde güç yetiremez. Bu metafizik bir durumdur. Mehdiyet karşısında kesin yenilecektir.

 (A9 TV; 26 Ocak 2017)

logo
Adnan Oktar
Darwinizm deccaliyettir. Ahir zamanda çıkacağı söylenen Allah’sız cereyandır. Bütün dünyayı Allah’sız Kitapsız hale getirdi. Deccalı tespit için uğraşacak vaktimiz yok, deccal zaten zuhur etti. Çözüme yönelmek lazım. Çözüm de mehdiyettir. Bizim deccaliyete karşı Mehdiyet’in safında yer almamız gerekiyor.

(A9 TV; 29 Aralık 2015)

logo
Adnan Oktar
Münafık o kadar iradesizdir ki aslında biraz irade kullansa şeytana teslim olmaz. Ama beynini de bırakıyor şeytana. Halbuki dirense kurtaracak.

(A9 TV; 25 Ekim 2015)

logo
Adnan Oktar
Deccaliyete karşı en etkili mücadele İslam aleminin birleşmesiyle mümkündür. Müslümanlar birlik olursa deccaliyete ilmi tokat olur.

(A9 TV; 10 Ekim 2017)

logo
Adnan Oktar
Federasyon demek, isteyerek ve bilerek Güneydoğu’yu teslim etmek demektir.

(A9 TV; 29 Ocak 2015)

logo
Adnan Oktar
Türkiye’nin Darwinist eğitimden vazgeçmesi lazım. Bu, küfre ve deccaliyete en büyük darbe olur. Bayağı ıstırap çekerler. Yer yerinden oynar. Darwinizmi çok daha kapsamlı anlatıp, cayır cayır cevaplarını vermek. Muhteşem olur.

(A9 TV; 8 Ocak 2015)

logo
Adnan Oktar
Müslümanların deccaliyete karşı güçlü olduklarını bilmeleri gerekir. Deccaliyeti gözde büyütmek olmaz. Biz İngiliz derin devletinin ilimle irfanla üstüne gittik hemen çözülmeye başladılar. Panik yaşadıkları art arda yaptıkları ataklardan da görülüyor.

(A9 TV; 21 Ekim 2017)

logo
Adnan Oktar
İslam alemi birleşmeden, İttihadı İslam olmadan, Mehdi ve İsa Mesih zahir olmadan Deccaliyetin fikren ölümü diye bir şey olmaz. Hiçbir ülke tek başına Deccaliyete karşı koyamaz. Mutlaka ittifak etmek, birlik olmak gerekir.

(A9 TV; 2 Ocak 2017)

logo
Adnan Oktar
Şu vakte kadar deccaliyete müsaade etti Allah. Bilerek veya bilmeyerek deccaliyete uydunuz birçok komünist, birçok insan, yobazlar ama artık son geldi yani adı üstünde bu son vakit. Ahir zamandayız, Mehdi (as) devrindeyiz yani uymama diye bir konunuz yok. Mutlaka Mehdiyete uymakla mükellefsiniz.

(A9 TV; 13 Ağustos 2012)

logo
Adnan Oktar
Atatürk İngiliz derin devletine karşı çok cesurdu. İmkansızlıklar içinde İngiliz derin devletinin tüm baskısına karşı direndi, zafer kazandı.

(A9 TV; 12 Ekim 2016)

logo
Adnan Oktar
Kitap ile tebliğ deccaliyete indirilmiş ilmi bir tokattır.

(A9 TV; 30 Haziran 2017)

logo
Adnan Oktar
Deccaliyet İslam'ı tebliğ eden her bir kitaptan ayrı bir yara alır. Kitaplar müminlere bereket ve şifa olur, deccaliyete ise darbe olur. Kitap ile tebliğ çok güzel bir nimettir. İslam'ı hurafesiz, samimi candan bir dille anlatan bir kitap insanların samimi imanına vesile oluyor.

 (A9 TV; 5 Mart 2017)

logo
Adnan Oktar
Dinde zorlama yoktur. Namaz kılmak, oruç tutmak, zekat vermek zorla olmaz, gönülden isteyerek olur.

(A9 TV; 7 Ekim 2012)

PAYLAŞ
logo
logo
logo
logo
Benzerleri