logo
logo
logo
logo
Adnan Oktar
İnsan düşman görünür ama cin düşman çok vahimdir. Çünkü görünmüyor cin düşman. O ne yapar? Sıkıntı verir. Rahatsızlıklar verir, dikkatini dağıtmaya çalışır. Yorgunluk vermeye çalışır. Karamsarlık vermeye çalışır. Üzerine sebepsiz bir azap getirebilir.

(A9 TV; 28 Temmuz 2012)

logo
Adnan Oktar
Birçok insanın cinlerden ödü kopuyor. Cin hiçbir şey yapmaz, ne yapacak sana? Cinler Allah’ın kontrolündedir. Şirk koşuyor, cinin Allah’tan bağımsız bir şey yapacağını zannediyor. Cine o gücü veren Allah değil mi? Kaderinde olmayan bir şeyi cin nasıl yapsın?

(A9 TV; 19 Nisan 2015)

logo
Adnan Oktar
Samimi, salih cinler vardır. Mehdi (as), bu cinlere sahip olacak Allah'ın izniyle. Onlara her işi yaptıracak, inşaAllah.

(A9TV; 23 Ekim 2012)

logo
Adnan Oktar
Cinler alemi de şu an karmakarışık. Peygamberimiz (sav)’in hadislerde bildirdiğine göre, Mehdi (as) onu da intizama sokacaktır.

(A9 TV; 12 Kasım 2013)

logo
Adnan Oktar
Melekleri, cinleri, insanları tek bir anda yaratan Allah'tır. Melekler evrim geçirmediği gibi insanlar da evrim geçirmemiştir.

(A9 TV; 29 Haziran 2017)

logo
Adnan Oktar
Allah cennet köşklerini, melekleri, cinleri evrimle yaratmamıştır. İnsan da evrimle yaratılmamıştır. Kuran'da evrimle yaratılış yoktur.

(A9 TV; 16 Eylül 2016)

logo
Adnan Oktar
Ahir zamanda cinlerle bağlantı kurulacak, cinler insanlığa hizmet edecekler.

(A9 TV; 19 Ocak 2013)

logo
Adnan Oktar
Münafıklar da bir kavim. Mesela cinler bir arada duruyor, şeytanlar bir arada duruyor, münafıklar bir arada duruyor.

(A9 TV; 23 Mart 2012)

logo
Adnan Oktar
İnsanların aralarında gezen melekler oluyor, ama fark edemiyor insanlar. Yani normal kıyafetle geziyor, sen onu normal insan zannediyorsun. Halkın arasında cin de gezer, ama insanlar onun da farkına varmazlar.

(14 Haziran 2011; A9 TV)

logo
Adnan Oktar
Ahir zamanda Mehdi (as)’a da hem cin deccaller hem insan deccaller musallat olacaktır. Bu insan deccallerin bir kısmı kadın deccallerdir. Haysiyetsiz, namussuz kadınlardan oluşan bir ekiptir.

(A9TV; 26 Ekim 2012)

logo
Adnan Oktar
Kuran'da evrim var diyenlere kardeşlerimiz cinler, melekler, cennet köşkleri, cennet gılmanlarının nasıl yaratıldığını sorsunlar. Melekler, cinler, cennet nasıl evrimle yaratılmadıysa insanlar da evrimle yaratılmamıştır. Hz. İsa nasıl çamurdan kuş biçimde bir şey yapıyor bir anda canlı kuşa dönüşüyorsa, insan da Allah'ın ruh vermesiyle insan olmuştur. Evrim yoktur. Hz. Musa elindeki asayı attığında asa tam canlı yılana nasıl dönüşüyorsa insan da bir anda insan olarak yaratılıyor, aşama aşama değil.

 (A9 TV; 13 Mayıs 2017)

logo
Adnan Oktar
Mehdi (as)’la otuzun üzerinde deccal uğraşır. Cin düşmanları da vardır, Mehdi (as)’la uğraşırlar.

(A9 TV; 19 Aralık 2012)

logo
Adnan Oktar
Din metafiziktir. Meleklerle biz iç içe yaşıyoruz. Şu an melekler burada. İki tarafımızda da melekler var. Burada cinler var şu an. Dünya metafiziktir.

(A9 TV; 15 Aralık 2012)

logo
Adnan Oktar
Mescid-i Aksa’ya hiç kimse dokunamaz. Mescid-i Aksa bir kere yıkılacak, o da kıyamette. Onun dışında ne ins, ne cin bir şey yapamaz.

(A9 TV; 11 Nisan 2015)

logo
Adnan Oktar
Hz. Süleyman (as) istihbaratta kuşları, cinleri kullanıyor. Mehdi (as) devrinde de istihbarat gücü en yüksek seviyeye çıkacaktır.

(A9 TV; 19 Ocak 2013)

logo
Adnan Oktar
<b>“Böylece her peygambere, insan ve cin şeytanlarından bir düşman kıldık.”</b> (En'am Suresi, 112) Düşman demek ki ihtiyaç. DÜŞMANI OLMADI MI BİR İNSANIN DAVASI OLMUYOR. DÜŞMAN OLACAK Kİ İSLAM’A, KURAN’A HİZMET EDEBİLESİN.

(A9 TV; 28 Temmuz 2012)

logo
Adnan Oktar
Şeytan Allah'ın dediğinin dışına çıkamaz. Cinler de Allah'ın dediğinin dışına çıkamaz. Hızır (as) da çıkamaz. Her şey Allah’ın iradesi ve kontrolü altındadır.

(A9 TV; 24 Mayıs 2016)

logo
Adnan Oktar
Cin, Allah’ın dilemesi dışında hiçbir şey yapamaz. Dolayısıyla da Allah kişiye bela verecekse cinle de verir, arabayla da verir, kanserle de verir, bir şeyle verir bir dert verecekse.

(A9 TV; 19 Nisan 2015)

logo
Adnan Oktar
Küfrü yeterli görmüyor münafık. Yani onları ahlaksızlığını, onların vicdansızlığını yeterli görmez münafık. Ancak kendi aralarında onlar daha rahat eder. Nasıl şeytanlar cinlerle rahat edemiyorlar, cinler de şeytanların yanında rahat edemez.

(A9 TV; 23 Mart 2012)

logo
Adnan Oktar
Şeytan Müslümanlara saldırdığında ilk yapacağı şey unutkanlık vermesi, bitkinlik vermesi, dikkat dağınıklığı vermesidir. Özellikle müminlerin liderlerini hedefler. İns ve cin şeytanları Allah imtihan olarak peygamberlere musallat ediyor, inşaAllah.

(A9TV; 26 Ekim 2012)

logo
Adnan Oktar
Dünya derin devleti varsa bir de Cenab-ı Allah'ın yarattığı derin devlet var. Onunla hiç baş edemezler. Onun içinde Mehdi (as) var, Hızır (as) var, var da var, yani melekler var, cinler var. O, hiç güç yetiremeyecekleri metafizik bir yapılanmadır.

(A9 TV; 5 Mayıs 2016)

PAYLAŞ
logo
logo
logo
logo
Benzerleri