logo
logo
logo
logo
Adnan Oktar
Masonluk, Mehdiyet’in emrinde olan bir teşekküldür. Siyonizmin değil, Mehdiyet’in emrindedir.

(A9 TV; 19 Eylül 2013)

logo
Adnan Oktar
Masonluğu Allah Müslümanlığın emrine veriyor. Tapınak Şövalyelerini Allah Müslümanların emrine veriyor. İlluminati’yi Allah dünyaya hakimiyet anlamında Müslümanların emrine veriyor.

(A9 TV; 9 Temmuz 2014)

logo
Adnan Oktar
Her hükümet her devlet her insan her toplum her dernek her yapılanma istesin veya istemesin Mehdiyetin emrindedir.

(A9 TV; 6 Şubat 2014)

logo
Adnan Oktar
Allah'ın yardımı olmadan, Allah'ın kaderdeki desteği olmadan, Allah yolunda olan bir hareket olmadan, Mehdiyetin emrinde olan bir hareket olmadan bir hareketin başarılı olması Allah'ın kanunlarına göre mümkün değildir.

(A9 TV; 6 Şubat 2014)

logo
Adnan Oktar
Emr-i maruf nehy-i münker, iyiliği emredip kötülükten men etmek Müslümanlar için farzdır, bu Müslümanın sorumluluğudur. Allah’ın emrini bildirildiği için kimsenin kızması, gücenmesi olmaz.

(A9 TV; 5 Şubat 2018)

logo
Adnan Oktar
Her şehit babası bütün milletimizin babasıdır. Herkes emrinde olacak.

(A9 TV; 28 Mayıs 2012)

logo
Adnan Oktar
İttihad-ı İslam olacak, İslam dünyaya hakim olacak göreceksiniz, 5-10 yıl içinde göreceksiniz. Türkiye'nin öncülüğünde olacak. Bütün dünya masonluğu Hz. Mehdi (as)'ın emrine girecek.

(A9 TV; 21 Şubat 2014)

logo
Adnan Oktar
Masonluk en az 10 bin yıllık bir tarikattır. Nemrud da Firavun da masondu. Ahir zamanda masonluk Mehdiyetin hizmetinde olacaktır.

(A9 TV; 22 Temmuz 2017)

logo
Adnan Oktar
Siyaset denince akla sevgi, muhabbet gelmesi lazım. Siyasetin, sevginin emrinde olması lazım. Siyaset sevgiye hizmet etmesi lazım. Mehdiyet devrinde siyaset aşkın, sevginin kaynağı olacaktır. Aşkı, sevgiyi elde etmek için kullanılacaktır siyaset, inşaAllah.

(A9 TV; 3 Şubat 2014)

logo
Adnan Oktar
Dünyanın kendi rahatsız, sürekli depremle sallıyor yeri. Dünyanın kendisi de canlıdır, yani Allah’ın emrini dinler. Mesela Allah yere emir verdiğinde emrini tutuyor. Mesela Allah diyor ki, <b>“Ey arz suyunu yut”</b> diyor. <b>“Ey gök suyunu tut”</b> diyor, ayet, Kuran ayeti. Hemen Allah’ın emrini dinlerler. Yani şuursuz gibi görünür ama şuurludurlar.

(A9 TV; 16 Ağustos 2012)

logo
Adnan Oktar
Derin devlet zihniyeti şeytanın emrinde olan bir güç olarak ortaya çıkmıştır. Yaptıkları eylemlerden de bu şeytani vasıf anlaşılır.

(A9 TV; 28 Ağustos 2016)

logo
Adnan Oktar
Samimiyet olmazsa olmaz bir vasıftır. Çünkü samimiyette insan tamamen vicdanının emrine girer, vicdanına uymayan hiçbir şey yapmaz.

(A9 TV; 8 Kasım 2017)

logo
Adnan Oktar
Masonluktaki Güneş sembolü aydınlanmayı, Mehdiyet'in dünyayı aydınlatıp imar edeceğini sembolize eder.

(A9 TV; 11 Eylül 2016)

logo
Adnan Oktar
Sen emr-i bil maruf ve nehy-i anil münker ile mükellefsin. Etkiyi Allah meydana getirir.

(A9 TV; 6 Haziran 2014)

logo
Adnan Oktar
Şu an bulut gibi göktaşları Dünya’nın üzerinde. Kıyametin yaklaştığını gösteren bir olay. Allah’ın hücum emrini bekliyorlar.

(A9 TV; 18 Mayıs 2014)

logo
Adnan Oktar
Masonlukta kullanılan arı kovanı sembolü Mehdiyetin hizmetinde olan talebelerin çok çalışkan olacağına işaret eder.

(A9 TV; 11 Eylül 2016)

logo
Adnan Oktar
İnsan her sözü her tavrı vicdanına başvurarak değerlendirmelidir. Vicdanının emrine uyan küsmeyi, öfkeyi, merhametsizliği ortadan kaldırır.

(A9 TV; 22 Haziran 2017)

logo
Adnan Oktar
Papatyada Allah'ın ruhu var dediğimizde hepsinin Allah'ın emrinde olduğunu ifade ediyoruz. Allah'ın ruhu her yerdedir, tüm evreni kaplamıştır.

 (A9 TV; 13 Mayıs 2017)

logo
Adnan Oktar
Her şeyi yapanın Allah olduğuna tam iman çok önemlidir. Yüksek iman oluştuğunda Allah tüm dünyayı Müslümanın emrine verir.

(A9 TV; 6 Kasım 2017)

logo
Adnan Oktar
Cenab-ı Allah eğer o kişiye sevgi verdiyse, derinlik verdiyse, iman verdiyse esir maddesi o kişinin emrine giriyor, Allah’ın dilemesiyle. Allah için kullanması şartıyla, esir maddesi kişinin emrine girer. Allah’ın sonsuz aklının içinde bulunduğu su gibi bir maddedir esir. Biz onun içinde yüzüyoruz şu an.

(A9 TV; 21 Ağustos 2015)

logo
Adnan Oktar
İslam ahlakında olan velayet sistemi yaşandığında herkes birbirinin sigortası olur. Herkesin herkesten sorumlu olduğu en mükemmel sigorta sistemi budur. Tek bir kişiye tüm İslam ümmeti hizmetçi konumunda olur. Tüm mal ve mülk tek kişinin emrindedir. İslam ahlakı dünyaya hakim olduğunda, Mehdiyet yaşandığında gelecek korkusu ve tüm endişeler ortadan kalkacaktır.

(A9 TV; 30 Aralık 2017)

PAYLAŞ
logo
logo
logo
logo
Benzerleri