logo
logo
logo
logo
Adnan Oktar
Toprağın altına girdiğinde bu dünyadaki gibi şarap tadamayacak. Yerin altında ona şarap servisi yapılmayacak. ŞARABI İÇECEK DUDAĞI KALMAYACAK. ŞARABI KOKLAYACAK BURNU KALMAYACAK TOPRAĞIN ALTINDA. Hayatına şarapla renk katmaya çalışıyor. O acı, lezzetsiz, kötü içkiyi önemli bir şey halinegetirmeye çalışıyor. Eğer şarap hayatındaki en büyük zevkiyse, bomboş geçen bir hayat demektir o. OYSA MUTLULUĞUN TEK KAYNAĞI KURANDIR.
logo
Adnan Oktar
Trafiği mümkün olduğunca yerin altına almak gerekir. Yer altına geniş yollar yapılması güzel olur.

 (A9 TV; 6 Mayıs 2017)

logo
Adnan Oktar
Tehdit altında olan bir insanın, şiddetli tehdit altında olan bir insanın sözü geçerli olmaz.

(A9 TV; 18 Ağustos 2012)

logo
Adnan Oktar
İstanbul'un yer altının örümcek ağı gibi yollarla donatılması gerekir. Trafik yer altına alınırsa müthiş bir rahatlama olur.

(A9 TV; 13 Temmuz 2017)

logo
Adnan Oktar
Bilinç altını temiz tutmak için tek çözüm samimiyettir. Samimi olunduğunda vücut bilinç altını kendisi otomatik temizler.

(A9 TV; 14 Şubat 2018)

logo
Adnan Oktar
Devletin güçlü olmasını sağlayan vatandaşın her dakikasını kontrol altında altında tutmak değil, kaliteli insan yetiştirmektir. Baskı, zor ve dayatma, vatandaşın aklına ve vicdanına değer vermemek bunu da şeffaflık adı altında yapmak İngiliz derin devleti telkinidir.

(A9 TV; 9 Ekim 2016)

logo
Adnan Oktar
Başbakanımız inayet altında. Gönlü rahat olsun.

(A9 TV; 12 Ocak 2013)

logo
Adnan Oktar
İngiliz derin devleti Allah'ın, dinin inkar edildiği yerlerde bulunan ve onlara tabi bazı Müslümanları kontrolü altına almış gibi görünüyor.

 (A9 TV; 1 Mart 2017)

logo
Adnan Oktar
İslam şefkatin, merhametin asıl şehridir, asıl yeridir. Ve Kuran’ın hükümleri şefkatin, merhametin, dostluğun, güzelliğin bütün alt yapısını oluşturur.

(A9 TV; 11 Haziran 2013)

logo
Adnan Oktar
Mehdiyet Türkiye’de olduğu için ülkemiz özel koruma altındadır. Her yerde ekonomik kriz olsa, dünya yıkılsa Türkiye Nuh’un gemisi gibidir, Allah’ın izniyle.

(A9 TV; 6 Kasım 2012)

logo
Adnan Oktar
Mehdi (as) talebeleri Allah’ın hıfzı altındadır.

(A9 TV; 12 Haziran 2014)

logo
Adnan Oktar
Yobazlık, takva adı altında ahlaksızlık yarışıdır.
logo
Adnan Oktar
Baskı ve tehdit altında olan bir kişinin ifadeleri geçerli olmaz.

(A9 TV; 12 Eylül 2012)

logo
Adnan Oktar
ABD'deki tüm üniversiteler Darwinist diktatörlüğün etkisi altındadır.

(A9 TV; 4 Eylül 2012)

logo
Adnan Oktar
Özel kuvvetler-MİT-TRT’nin yerin altında da sistemlerinin olması lazım. Çelik kapıyla üstle bağlantı hemen kesilmeli, TRT yayına devam etmeli.

(A9 TV; 31 Temmuz 2016)

logo
Adnan Oktar
Yerin altında magma kaynıyor, göktaşları sürekli dünyaya teğet geçiyor, insanların büyük kısmı nişan, düğün, çek senet peşinde. Hiç düşünmeden yaşıyorlar.

(A9 TV; 22 Mayıs 2017)

logo
Adnan Oktar
Siz toprağın altında debeleniyorsunuz. Çıkın toprağın üstüne, toprağa bir hakim olun. Onlar zaten hallolur. Altta karınca gibi küfrün ayağının altını gıdıklıyorsunuz. Hiçbir şey çıkmaz ondan, öyle yöntem olmaz. Boş işlerle uğraşıyorlar. ASIL KONU İTTİHAD-I İSLAM’DIR, TÜRK İSLAM BİRLİĞİ’DİR. ONU YAPTIN MI SOSYAL KONULAR DA HALLOLUR, SİYASİ KONULAR DA HALLOLUR, HER ŞEY HALLOLUR.

(24 Haziran 2011; A9 TV, Kocaeli TV)

logo
Adnan Oktar
Şeffaf toplum modeli gerekiyorsa ilk İngiliz derin devletinden başlasınlar görelim nasıl olduğunu, neden Ortadoğu'da şeffaflık şart oluyor? Neden İngiliz derin devletinin yapıları değil de camilerin, Müslümanların şeffaflık adı altında kontrol altında tutulması gerekiyor? Şeffaflık söylemi adı altında Müslümanları küçük parçalara ayırıp cam fanuslar içinde kontrol altında tutmayı amaçlıyorlar. Tüm bunların amacı kendilerince İslam Birliği'ni engellemek, İslam ahlakının hakimiyetini durdurabilmektir. Bunları asla başaramazlar.

(A9 TV; 9 Ekim 2016)

logo
Adnan Oktar
Dünyanın en güzel varlıkları olan kadınların baskı altına alınması beni çok rahatsız ediyor.

(A9 TV; 18 Temmuz 2017)

logo
Adnan Oktar
TRT’nin de yer altında ayrı gizli mahzenleri, gizli sığınağı olması lazım ve oradan yayın yapabilmesi lazım. Darbe tehlikesinde çelik kapılar otomatik kilitlenmesi lazım. Ve iki-üç ayrı yerden TRT’nin yayın yapabilmesi lazım.

(A9 TV; 31 Temmuz 2016)

logo
Adnan Oktar
Dövme haram değildir. Cilt altına yapılan bir işlem olduğu için gusül abdestine engel olmaz.

 (A9 TV; 26 Şubat 2017)

PAYLAŞ
logo
logo
logo
logo
Benzerleri