Adnan Oktar Diyor Ki...

 

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Mayıs 2018> Daha Fazla

İslam birliğinin amacı barıştır. Bu birlik savaşları, acıları, kavgayı, terörü ortadan kaldırmak için kurulacak. Aslında barış ve dostluk kolay olandır. İnsanların savaşı bu kadar olağan görmesinde anormallik var.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Mayıs 2018> Daha Fazla

Müslümanların yapacağı üç kelimeyi söylemek: “İslam Birliğini İstiyorum” diyecekler. Libya, Suriye, Mısır, Irak yerle bir oldu Müslümanlar hala İslam Birliği’nden hiç bahsetmiyor. İslam Birliği ana çözüm ama neredeyse kimse gerçek çözümün üzerinde durmuyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Nisan 2018> Daha Fazla

İslam Birliği biz bir araya dostluk için, sevgi için, kardeşlik için, savaşları durdurmak için geldik anlamında olacaktır. Biz ırk temelli bir birlik arzusu içinde değiliz. Kavgaya dayalı birliktelikler facia olur, bunu asla kabul etmeyiz. Hep sevgi, hep dostluk, hep kardeşlik esas olacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Nisan 2018> Daha Fazla

İslam Birliğinin oluşması diğer ülkeler üzerinde tahakküm kurmak amaçlı değildir. İslam ülkelerinin bir araya gelmesi savaşı, çatışmaları durdurmak amaçlı olacaktır. İslam Birliği kuvvet gösterisi şeklinde olmayacaktır. Sevgi, barış ve güven gösterisi şeklinde olacaktır. Her yeri sakinleştiren her yeri dinginleştiren bir pozitif güç olacaktır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Nisan 2018> Daha Fazla

İslam Birliği, “birleşip diğer ülkelere tahakküm edeceğiz” diye değil, birleşip dünyaya barış, sevgi, dostluk getirmek içindir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Mart 2018> Daha Fazla

Tayyip Hocam’ın Allah yolunu açmış, muazzam bir vizyonla ilerliyor maşaAllah. Allah’ın izniyle İttihadı İslam’ın kurulmasına vesile olacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Şubat 2018> Daha Fazla

Darwinizm’i ilmen yerle bir eden, İslam Birliği’nin muhakkak gerçekleşeceğini anlatan, İsa Mesih ve Mehdi’yi şevkle bekleyen, kadınlara bu kadar değer veren, gelenekçi Ortodoks sistemin açmazını Kuran ile ortaya koyan, Kuran’dan asla taviz vermemeye özen gösteren, ücret karşılığı dinin tebliğ edilmeyeceğini anlatan, İslam ahlakının dünyaya hakim olacağını müjdeleyen tek camia biziz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Şubat 2018> Daha Fazla

Bu kadar çok kişinin, bu kadar çok ülkenin talip olduğu; farklı farklı grupların birbirine karşıt olduğu Ortadoğu gibi bir coğrafyada sükunetin hakim olması çok zor. Türkiye’nin de tek başına uçsuz bucaksız bir coğrafyaya gücünün yetmesini beklemek yanlış olur. Türkiye kendini tehlikelere karşı savunan ve koruyan bir ülke. Libya, Irak, Mısır, Suriye, Afganistan gibi ülkelerin de içinde bulunduğu böylesine geniş bir alan içinde barış, İttihad-ı İslam’la, Mehdiyet’in sevgisi ve birleştirici gücüyle çözülebilir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Ocak 2018> Daha Fazla

Tayyip Hocam yerli, milli ve manevi bir liderdir. İttihadı İslam’ı isteyen her insan başımızın tacıdır. Değil mi Tayyip Hocam İttihadı İslam’ı savunuyor, milletçe sonuna kadar yanındayız inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Ocak 2018> Daha Fazla

İslam Birliği sevgiyle kurulacak. Birlik olur sizi ezer geçeriz mantığıyla İslam Birliği olmaz. Bir olacağız, sevgiyi yaşayacağız mantığıyla olur. 3-5-7 yıl içerisinde Allah’ın izniyle bu birliği göreceğiz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Aralık 2017> Daha Fazla

Dünyanın bir Osmanlı’ya ihtiyacı var ama bu bildiğimiz Osmanlı’dan farklı olacak. Savaşın, kılıçların, kavganın, kanın olmadığı bir Osmanlı olacak. Ecdadı unutmak istememek bir güzelliktir, onların ruhunu yad etmek istiyorsak İslam Birliğini istememiz yeterli. İslam Birliği saf sevgiye dayalı olacak, çıkar ilişkisi hiç olmayacak. Sadece Allah rızası için saf sevgi için birlik olacağız. Sevgi süt gibidir sevgiye ilave olmaz milli çıkar dediğin an sevgiyi yıkmış olursun. İslam Birliğini saf sevgiyle kuracağız, İslam ahlakını saf sevgiyle hakim edeceğiz inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Aralık 2017> Daha Fazla

İran dost ve can kardeşimiz. İran’a Allah hep hayır ve bereket versin. Mutluluk, sevinç içinde, İttihadı İslam’ın güzellikleri içinde yaşamalarını nasip etsin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Aralık 2017> Daha Fazla

İslam alemine huzur getirecek olan sadece İslam Birliği’dir. İslam Birliği’nin çok iyi anlatılması lazım. “Bir araya geliriz öyle bir karşılık veririz ki” anlamında İslam Birliği olmaz. Bir araya geliriz kardeşliği barışı sağlarız anlamındadır. Barış için İslam Birliği olacaktır. Aksinde, sevgisiz kafayla bir birlik olmaz, böyle bir adım Müslümanlara da çok büyük zarar verir. İttihadı İslam bayram görünümünde olacaktır, tüm dünyanın bayramı olacaktır.
İslam Birliği sevginin, dostluğun, kardeşliğin pekişmesiyle olacak. İslam bir askeri birlik olmayacaktır. Bazıları bunu yanlış anlıyor, “Birleşeceğiz dünyayı ezeceğiz” anlamında bir birlik olacak sanıyorlar. Böyle değil. Bir dostluk ve kardeşlik birliği olacak. Sadece barışı amaçlayan, kan dökmeye karşı olan, birleşmeden amacın silah ve saldırı olmadığını çok iyi vurgulayan, birleşmeden amacın sadece merhamet sevgi ve dostluk olduğunu çok iyi vurgulayan bir birlik olacaktır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Aralık 2017> Daha Fazla

İslam Birliği hayati bir konu. İslam Birliği olmadığı müddetçe Allah hiçbir yerde rahatlık vermez. Kudüs’ü kurtaracak olan da İslam Birliği’dir. İttihadı İslam olmayınca Kudüs’ün anlamı kalmaz. Kudüs’ün anlam bulması İslam Birliği ile sağlanır. İslam Birliği olsa Museviler, Hristiyanlar, Müslümanlar bir arada çok güzel yaşar. Her yeri bağlık bahçelik yaparız, Hz. Süleyman’ın mescidini yeniden inşa ederiz, Hz. İbrahim’in, Hz. İsa’nın, tüm peygamberlerin ayaklarının bastığı yerleri mis gibi tertemiz yaparız. Şu an sadece çatışma ve kavga var. İslam Birliği olsa bu çatışmaların hepsi biter. İslam Birliği olmadığı müddetçe de ne Müslümanlar ne Museviler ne Hristiyanlar rahat edebilir. Allah’ın emri açık: Fitne yeryüzünden kalkıncaya, İslam ahlakı hakim oluncaya kadar ilmi mücadele edin. Ayrılmayın. Ayrılıp dağılmak haram. Birlik olmak farz. Müslümanların bir manevi önder etrafında birleşmesi Kuran’ın hükmüdür.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Aralık 2017> Daha Fazla

Dünyanın 5’den büyük olması için mutlaka İttihadı İslam’ın olması şart. Bu yüzden Tayyip Hocam’ın ısrarla İslam Birliği çağrısı yapması doğru ve güzel.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Aralık 2017> Daha Fazla

İran halkı nur gibi tertemiz Müslümandır. Bizim öz kardeşimizdir. Hayatları, devletleri her şeyleri güzel. Allah Devletlerini baki kılsın. Türkiye ile ittifakları mübarek olsun. Allah dostluğumuzu pekiştirsin, birliğimizi güçlendirsin. Rusya, Azerbaycan, Ermenistan tüm ülkelerle ittifak ederek bölgede muazzam bir İslam medeniyeti inşa edeceğiz inşaAllah. Biz ne Müslüman ne Hristiyan ve Musevi kanı aksın istemiyoruz, tek damla kan akmayan bir dünya istiyoruz. Allah Mehdi’nin etrafında toplanmayı, İsa Mesih’in mübarek talebeleriyle bir araya gelmeyi, İslam Birliği’nin bayrağı altında toplanmayı bir an önce nasip etsin inşaAllah.
Tayyip Hocam’ın her konuşması Müslümanca. En hayati konulara vurgu yapıyor. Mükemmel bir hikmetle sürekli İslam Birliği çağrısı yapıyor. Her konuşması kitap olacak nitelikte maşaAllah. Bazı camialar, Tayyip Hocam’ın Müslümanlara ne kadar büyük hizmet yaptığını unutuyorlar. Müslümanların güven içinde yaşamasına, göğsünü gere gere Müslümanım diyebilmesine ortam sağladı. Bu güzel hizmetini unutmak çok büyük vefasızlık olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Aralık 2017> Daha Fazla

İslam Birliğini istiyorum demek tüm Müslümanlara farzdır. İslam aleminin tek kurtuluşu İslam Birliği’dir. Birlik olmak Müslümanlara bolluk, güven, zenginlik ve huzur getirir.
Televizyonlarda, toplantılarda saatlerce Müslümanların sorunlarından bahsediyorlar, tek kelime “İslam Birliğini istiyoruz” demiyorlar. İslam aleminin bundaki anormalliği görmesi gerekir.
Samimi olarak Müslümanların kurtulmasını isteyenin İslam Birliği’nin farz olduğunu söylemesi gerekir. Müslüman ülkelerde sürekli yürüyüşler yapılıyor, toplantılar düzenleniyor. Ama çoğu insan “İslam Birliği’ni istiyorum” diyemiyor. Sadece Tayyip Hocam sık sık İttihadı İslam’dan bahsediyor, Müslümanları birlik olmaya çağırıyor. İslam Birliği olsa ne Filistin, ne Suriye, ne Irak hiçbir yerde sorun kalmaz. Batı dünyasından biri çıkıp Suriye fiilen parçalanmıştır diyor. İslam aleminden liderler çıkıp, “ne parçalanması biz İttihadı İslam’ı istiyoruz” diyemiyorlar. Saatlerce konuşuyorlar, sloganlar atıyorlar, yürüyorlar, söyleyecekleri sadece 3 kelime, “İslam Birliğini istiyorum” diyecek. Çoğu bunu diyemiyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Aralık 2017> Daha Fazla

Türk-İslam birliğinin oluşması için Türkiye’nin öncelikle Rusya, Ermenistan ve Azerbaycan’la ittifak etmesi gerekmektedir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Kasım 2017> Daha Fazla

Tayyip Hocam’dan İttihad-ı İslam’ı gündemde tutmasını istirham ediyoruz. Bu bir duadır, Allah duaları kabul eder. Dünya çapında bir deccaliyetle karşı karşıya olduğumuz için Türkiye tek başına etkili olamaz. İlk başta kabul etmeseler bile sürekli, ısrarla İttihad-ı İslam’ı hatırlatsın. Bir süre sonra Müslüman ülkeler de utanacak ve kabul edecektir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Kasım 2017> Daha Fazla

Tayyip Hocam İslam alemine açıkça gelin birleşelim çağrısı yapsın. Tayyip Hocam’dan başka İslam aleminin dertleriyle ilgilenen pek yok. Tayyip Hocam Müslüman ülkelerinin liderlerini Külliye’ye davet etsin, resmi olarak olmasa da “Siz İslam ülkeleri birleşsin diyor musunuz demiyor musunuz? Akan kanı, yapılan zulmü görmüyor musunuz?” diye sorsun. İslam ülkeleri liderlerinin çoğu ağır bir uyku halinde. Tayyip Hocam bu uykuyu kırmak için sık sık bunlara çağrıda bulunsun, İslam Birliği fikrine tüm dünyayı alıştırsın.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Kasım 2017> Daha Fazla

Türkiye ile İran’ın birleşmesi demek İttihad-ı İslam’ın imzası demektir. İngiliz derin devletinin sonunun gelmesi demektir. İki aydın, iki modern, iki dindar ülkenin birliği güzelliktir. Bu güzelliğin bir an önce gerçekleşmesini istiyoruz.
Türk Milliyetçilliği’ne önem vermek durumundayız, yoksa İttihad-ı İslam’ın oluşması çok zor. Mutlaka Türk milletinin önde olması, öncü olması lazım. Allah bize vermiş bu nimeti. Bu necip millet öncü olacak. Bu ırkçılık demek değildir. Türk’üm diyen herkes Türk’tür, bu şuur altında İttihad-ı İslam’ın sancaktarlığını yapacağız inşaALLAH.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Kasım 2017> Daha Fazla

İslam Birliği’nin oluşması son derece doğal. Asıl garip karşılanması gereken şu anda birlik olmamasıdır. Azerbaycan’la, İran’la, Suriye’yle, Irak’la birlik olmamamızın hiçbir açıklaması yok. Hayret edecek bir şekilde birleşemiyorlar. İlla ki Mehdi. Allah Mehdiyetin gerekli olduğunu gece gündüz gösteriyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Eylül 2017> Daha Fazla

İttihadı İslam ve Mehdiyet olmadan ne Arakan ne Suriye ne de başka bir bölgedeki zulüm için kalıcı çözüm olmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Ağustos 2017> Daha Fazla

Allah İslam Birliğini, Müslümanların kardeşliğini isteyenlerin duasına bir an önce icabet etsin inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Ağustos 2017> Daha Fazla

İran, Suudi Arabistan, Pakistan, Türkiye bir araya gelse İslam aleminin karşısındaki tüm fitneler etkisiz hale gelir. Şii, Vahabi, Sünni hemen birleşelim. Kaybedecek vakit yok. Bir avuç kin dolu ahmak yüzünden milyonlarca Müslüman şehit ediliyor. İngiliz derin devletinin oyununu bozalım. Şiiler, Vahabiler, Sünniler biraraya gelelim. Kardeş olarak birbirimizi kucaklayalım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Ağustos 2017> Daha Fazla

Türkiye'nin geleceğinde tek bir kader var. İslam Birliği olacak, Hz. Mehdi çıkacak, Deccal ilmen tepelenecek, sevgi kardeşlik hakim olacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 31 Temmuz 2017> Daha Fazla

Atatürk bütün Türklük ve İslam aleminin birleşmesini, Turan'ı savunmuştur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Temmuz 2017> Daha Fazla

Hz. Mehdi'yi, İsa Mesih'i, İslam ahlakının hakimiyetini, İslam Birliğini, Rusya, İsrail, İran, Ermenistan tüm ülkelerin dost olduğunu göreceğiz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Temmuz 2017> Daha Fazla

İttihad-ı İslam'a, Mehdiyet güzelliğine doğru hızla ilerliyoruz. Dünyanın cennet gibi olacağı günlere gidiyoruz inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Temmuz 2017> Daha Fazla

İttihad-ı İslam her an kapıda. İttihad-ı İslam olduğunda kadınlar özgür olacak, tüm inançlar saygı görecek, tüm sosyal baskılar kalkacak, sosyal adalet tam hakim olacak, her yer bağ bahçelik olacak, terör ve anarşi bitecek. Bu konuda, bu güzelliği talep eden her düşünceden, inançtan insanla hemfikiriz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Haziran 2017> Daha Fazla

Türki devletlerin ve İslam ülkelerinin hepsinin birleştiğini göreceğiz inşaAllah. Kardeşlik, sevgi ve dostluk için bir araya gelecekler.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Mayıs 2017> Daha Fazla

Kızıl Elma ülküsü İttihadı İslam'ın diğer adıdır. Kuran'ın sevgi dolu ruhunun dünyaya hakim olmasıdır. İmansız Kızıl Elma olmaz.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Nisan 2017> Daha Fazla

Mehdiyet canlılık getirir. İslam Birliği’ni istemek canlılık getirir. Aksinde İslam aleminin üzerini halsizlik, cansızlık ve uyku bürüyor.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Mart 2017> Daha Fazla

Türkiye'nin karşı karşı olduğu güç deccaliyetin geniş bir cephesidir. Akılcı bir değerlendirme ile olayın boyutunu görmek önemlidir. Önce geri çekilip, geleneğimizde olduğu gibi ricat edip, durumu tam değerlendirip sonra İslam Birliği’ni oluşturarak ilmi karşılık verilmesi gerekir.
Avrupa ülkelerinin Türkiye karşıtı tutumu İngiliz derin devletinin etkisiyle oluyor. Buna karşı İslam ülkelerinin desteğini almak gerek. Akılcı bir şekilde, Kuran'ın ışığıyla İttihadı İslam'ı oluşturarak gerekli ilmi karşılığın verilmesi önemlidir.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Mart 2017> Daha Fazla

Bizim için önemli olan İttihad-ı İslam. Barzani İttihad-ı İslam'ı savunan bir insan. PKK ise İttihad-ı İslam'a kendince engel olacağını sanıyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Ocak 2017> Daha Fazla

İslam alemi birleşmeden, İttihadı İslam olmadan, Mehdi ve İsa Mesih zahir olmadan Deccaliyetin fikren ölümü diye bir şey olmaz. Hiçbir ülke tek başına Deccaliyete karşı koyamaz. Mutlaka ittifak etmek, birlik olmak gerekir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Aralık 2016> Daha Fazla

Halep'in de Musul'un da kurtuluşu ancak İslam Birliği'dir. İran, Türkiye ve Pakistan birleşmiş olsa Halep'in H'sine dokunamazdı kimse. İttihadı İslam oluşsa hiçbir terör örgütü olmaz. İttihadı İslam'a karşı olanlar bilerek veya bilmeyerek bu zulmün kapısını açıyorlar.
Türk İslam birliği dediğimizde ırk temelli bir birlikten bahsetmiyoruz. Türkiye'nin öncülüğünde tüm İslam aleminin birleşmesini kast ediyoruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Aralık 2016> Daha Fazla

Irak ve Suriye'ye Şii adı altında gönderilen katiller İngiliz derin devletinin emri altında Allah'sız dinsiz, komünist katillerdir. Bu azılı katiller yüzünden tüm Şiilere karşı olmak akılsızlık olur. İran ve Türkiye dosttur. İki ülkenin dostluğu İttihadı İslam demektir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Aralık 2016> Daha Fazla

Müslümanların yapması gereken İttihadı İslam için, Mehdi ve İsa Mesih'e bir an önce kavuşmak için dua etmek. Diğer Müslümanlarla kavga değildir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Aralık 2016> Daha Fazla

Suriye'de hastanelerin bombalanması çok büyük bir zulüm. Bu zulüm ancak İslam Birliği ve Mehdiyetle durdurulur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Aralık 2016> Daha Fazla

İnsanların savaşsız, kavgasız, mutlu yaşamaları en kolay olandır. İslam Birliği'nin oluşması da kolay. İnsanlar bunları boş yere zor görüyor. Bütün mesele sevginin yaşanmasında. Sevgisizlikle, ukalalıkla, büyüklük yarışıyla İslam Birliği oluşmaz. Samimi sevgiyle her şey kolay olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Ekim 2016> Daha Fazla

Türkiye, Suriye'nin de Irak'ın da toprak bütünlüğünü savunsun. İnşaAllah İslam Birliği olduğunda aramızda hiçbir sınır kalmayacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Ekim 2016> Daha Fazla

İngiliz derin devleti ahtapot gibi İslam alemini sarmış. İslam'dan kendilerince kurtulmaya çalışan bir zihniyetleri var. Ortak yönleri: Darwinizm'i savunmaları, Mehdiyete, İslam Birliği’ne karşı olmaları. İyilikten yana olanlar birlik içinde olup İngiliz derin devletine karşı akılcı fikri mücadele yapmalı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Eylül 2016> Daha Fazla

Abdülaziz'in en büyük hedeflerinden biri İslam Birliği'ydi. Modern, aydın bir dindardı ve Darwinizm'e karşı bir insandı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Ağustos 2016> Daha Fazla

İttihad-ı İslam'ın oluşması için Putin'le özel görüşme yapılabilir. İran-Türkiye-Rusya Pakistan birleşirse ilk etapta bu yeterli olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Ağustos 2016> Daha Fazla

İttihadı İslam'a, Kuran'ın yeterliliğine, İsa Mesih'e, Mehdiyete tavır alan Allah'a tavır almış olur. Allah bunun karşılığını verir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Temmuz 2016> Daha Fazla

Bu vatana, bu millete bir şey olmaz. Bu vatan, bu millet görevli. İslam'ın nurunu yayacaklar, Türk İslam Birliği'ni oluşturacaklar, deccaliyeti ilimle irfanla yok edecekler; İngiliz derin devletinin saltanatı fikren bitecek, PKK diye bir şey yeryüzünden silinecek, kalmayacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Haziran 2016> Daha Fazla

İslam Birliği için önce Darwinist materyalist düşüncenin ortadan kalkması gerekiyor. Devletin okullarda, her yerde ilmi anlatım yapması gerekiyor. İman hakikatlerinin, Kuran mucizelerinin anlatılması, imanla, Kuran’la ortaya çıkılması gerekiyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Mart 2016> Daha Fazla

Önümüzdeki aylar yıllar içinde çok büyük olaylar olmaya devam edecek. Sonunda Hz. Mehdi (as)’ı göreceğiz. Hz. İsa Mesih (as)’ı göreceğiz. İttihad-ı İslam’ı göreceğiz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Mart 2016> Daha Fazla

Türkiye herhangi bir ülke değil. Türkiye’nin bölünmesi durumunda İslam Birliği biter. Türklük aleminin de birleşmesi biter. Buna yol açacak hiçbir şeyi kabul etmeyiz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Nisan 2015> Daha Fazla

Müslümanlar Mehdi (as) olmadan birleşemezler.
İslam aleminin birleşmesi demek dünyada cennet demektir. Sırf İran’la Türkiye birleşse bile İslam rahatça ve süratle dünyaya hakim olur. Ama mezhep hırsı olmaması lazım ve çok samimi bir sevgi olması lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Mart 2015> Daha Fazla

Fazla enerji sarf ederek hallolacak bir şey değildir İslam’ın hakimiyeti, Allah sağlıyor bunu. Tevrat’ta geçiyor, “Allah’la bağlantılı 12 kişi olsa Allah dünyaya hakim eder dini” diyor. Öyle kalabalığa ihtiyaç yok.
Siyasetle İslam hakim olmaz. Kuran mucizelerini ortaya çıkarıp anlatmak, iman hakikatlerini anlatmak, imanlı, güçlü insanları örnek olarak göstermek, Allah sevgisini yaymak.. Bunlarla uğraşmak lazım.
Siyaset karmaşıktır. İttihad-ı İslam’la ilgilenen insan siyasetten bir şey çıkaramaz. Ama siyasete akılcı olarak uzaktan yön verilebilir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Mart 2015> Daha Fazla

Kuran İttihad-ı İslam’ı istiyor. Kuran bir imam tayinini; Müslümanların başına bir lider tayinini istiyor, bu şekilde Mehdiyete işaret ediyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Şubat 2015> Daha Fazla

Toplumda ümmet birliği olmadığı için birbirlerini sevemiyorlar. Herkesin inancı ayrı oluyor. O uyumsuzluk onları sıkıyor. Sıktığı için sevemiyorlar birbirlerini. Halbuki inanç birliği olmuş olsa, aynı anayasada birleşmiş olsalar, birbirleriyle anlaşmada had safhada kolaylık olacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Ocak 2015> Daha Fazla

Darwinizm, materyalizm öğretilirken İttihad-ı İslam olmaz Türkiye’de. Önce Darwinizmin, materyalizmin ortadan kalkması gerekiyor. Allah’ın zoruna gider; sen, “Allah yok” diyorsun, Milli Eğitim’de. Bu gazabı celbedecek çok vahim bir açıklamadır.
İttihad-ı İslam için eğitim gerekiyor. Siyasetle İttihad-ı İslam olmaz. Mısır’da yapmaya kalktılar Mısır gitti. Siyasetle böyle olur. Libya’da yapmaya kalktılar siyasetle İttihad-ı İslam, o da gitti. Suriye’de yapmaya kalktılar, Suriye de gitti. Siyasetle olmaz. Kuran hakikatleri, iman hakikatleriyle olur. İlimle, irfanla olur İttihad-ı İslam.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Ocak 2015> Daha Fazla

Allah İslam’ı hâkim etmeyi kaderde dilemiş. Suni mehdilikle olmaz. Yani planlanarak, ayarlanarak yapılan Mehdiyetle İslam hâkim olmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Ocak 2015> Daha Fazla

Bir kere Azerbaycan’la birleşmenin hemen olması lazım. Biz samimiyiz, kardeşiz, her şeyimiz bir. Derhal pasaportu vizeyi kaldırıp, nüfus cüzdanına da gerek kalmadan giriş çıkış olması lazım. Konunun uzaması iyi bir şey değil.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Ocak 2015> Daha Fazla

Allah, “Siz Müslümanlar içinden çıkarılmış hayırlı bir ümmetsiniz” diyor. Bütün, birlik halinde, her şeyi bütün ve birlik. Komşu gibi, aile gibi, iç içe.
Biz Müslümanız; Müslümanlar bütündür, birliktir, parçalanmaz. Allah haram kılmış Müslümanlara bölünmeyi. En galiz haramlardan biridir Müslümanların bölünmesi. Herhangi bir isim adı altında Müslüman bölünemez.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Ocak 2015> Daha Fazla

Birlikte bereket vardır. Mesela, Avrupa ülkeleri birleşti ama aralarında bir iman bağı, bir sevgi bağı olmadığı için başarılı değiller. İslam alemi birleştiğinde aralarında sevgi bağı da olacağı için, sınırlar olmayacağı için; yani vize, pasaport falan olmayacağı için ticaret de dostluk da kolay olacaktır. Kıvrak, hareketli, canlı, gürül-gürül akan bir hayat olacaktır. Sevgiye dayalı, cömertliğe dayalı, egoistlikten, bencillikten uzak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Aralık 2014> Daha Fazla

‘Kızıl Elma’ söylenmeyen gizli mefkûredir. Yani bütün dünyaya İslam’ın, İslam ahlakının, İslam’la mezcedilmiş Türklüğün güzel örfünün, geleneğinin, sevgi anlayışının etrafa yayılmasıdır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Aralık 2014> Daha Fazla

Mehdiyet; Hıristiyan’ı, Musevi’yi, Müslüman’ı dost ve kardeş yapacak bir sistemdir. Bütün Müslümanları mezhep ayrımı gözetmeksizin bir araya getirecek sistemin adıdır Mehdiyet. Mehdiyet’in dışında bir çözüm yok.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Aralık 2014> Daha Fazla

Müslümanların birleşmesi için Mehdi (as) gerekiyor. Hiç kimse Sünni bir alim etrafında birleşmez. Hiç kimse Şii veya Vahhabi bir alim etrafında birleşmez; ama İmam Mehdi (as) etrafında birleşir. Birleşebilseler yüz yıldan beri birleşirlerdi.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Kasım 2014> Daha Fazla

İhtilafta rahmet değil zulmet vardır. Müslümanlar birlik olacak. Bütün Kuran ayetleri birlik ve beraberlik içindir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Kasım 2014> Daha Fazla

Şiilerle Sünnilerin arasını açmaya çalışan üsluptan şiddetle kaçınmak lazım. Dostluk yemekleri vermek lazım, dostluk toplantıları yapmak lazım. Bu fitneyi ortadan kaldırmak lazım. Ama bunu yapacak yine Mehdi (as)’dır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Eylül 2014> Daha Fazla

Müslümanlar şu an dünyanın en güçlü fikrini savunuyorlar ve en kararlı dönemindeler. Faşizm, komünizm, kapitalizm... bütün fikirler çöktü. Sadece İslam’ın önü açık.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Eylül 2014> Daha Fazla

Din kökenli, sevgi kökenli, merhamet, şefkat kökenli, Hristiyan’ı da koruyan, Musevi’yi de koruyan, dinsizi de koruyan yoğun bir merhamet, muhabbet, sevgi anlayışının hâkimiyetine Mehdiyet diyoruz.
Mehdiyet’in dışında cihan devleti olunmaz. Çünkü Mehdiyet’te sevgi, barış, kardeşlik var, hepsi cazip. Egoistlik, hırs, ırkçılık, din ırkçılığı yok. Kalite, nezaket, incelik, güzellik, nezafet, her türlü hoşluk var. Dünyada hangi insana bunu söylesen bunu kabul eder.
Cihan devleti olmak maneviyata bağlılıkla olur. Yani bir mehdiyet hareketi olarak ortaya çıkarsın, sağlam delillerin vardır; hakikaten sarsıcıdır, kanaat getiricidir, Cenab-ı Allah’ın yardımı üstüne olur, bununla yaparsın.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Eylül 2014> Daha Fazla

Çaresizlik varsa Mehdiyet vardır. Çaresizliğin ilacı Mehdiyettir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Ağustos 2014> Daha Fazla

Türkiye’nin kaderi dünya hakimiyeti. Cenab-ı Allah Türkiye’ye böyle görev verdi.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Ağustos 2014> Daha Fazla

Türkiye büyüyecek, Turan olacak! Büyük bir İslam Birliği olacak. “Kızıl Elma” derken elmanın hası Türkiye’ye dağıtıldı şu an.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Temmuz 2014> Daha Fazla

Boş yere insanlar acı çekiyor. İttihad-ı İslam’ı kabul etseler, Mehdiyeti kabul etseler ortalık cennete dönecek. Allah’a direndikleri için Allah müthiş azap veriyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Haziran 2014> Daha Fazla

Allah Türkiye’nin büyümesi için gayret edenlere yardım etsin. Yollarını açsın, basiretlerini, ferasetlerini artırsın. Yüksek makamlar versin, başarılı kılsın.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Haziran 2014> Daha Fazla

Müslümanlar gittikçe dinçleşecek, canlanacak, işleri rast gidecek. Mehdiyetin yolu sürekli açık olacak, Allah tarafından kaderde öyle hazırlanmış. Engebeler çok olacak ama durduramazlar. Bütün güç Allah’ın elindedir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Haziran 2014> Daha Fazla

Türk-İslam Birliği eşittir İttihad-ı İslam. Türk Milleti öncü olduğu için o anlamda “Türk-İslam Birliği” diyoruz. Yoksa her ırk, her kavim zaten aynı ayardadır, aynı üstünlüktedir. Kimsenin birbirine bir üstünlüğü yok, üstünlük takvadadır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Mayıs 2014> Daha Fazla

Birlik mehdiyet ruhuyla çok net elde edilir. Herkes “Birlik olalım” diyor. Kimse kaale almaz. Irkçılık, mezhepçilik, bölgecilik yayılmış hatta mahallecilik. O yüzden Peygamberimiz (sav) bu belayı bildiği için mehdisini özel görevlendiriyor.
Üç beş yıl sonra bambaşka Türkiye olacak. Dünya da bambaşka olacak. Mehdiyet zinde ve güçlü yapısıyla adım adım ilerliyor, elhamdülillah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Mayıs 2014> Daha Fazla

Azerbaycan bizim canımız. İki devlet bir milletiz. Bizim Rize'miz, bizim Konya'mız gibi. Ama bizden ayrılmış şu an. Suni bir ayrılık. Bunu kaldıracağız. Dışişleri Bakanımız yoğun gayret ediyor ama Hz. Mehdi (a.s)'a nasip olacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Nisan 2014> Daha Fazla

Şu devirde artık kardeş olarak Türkiye, Pakistan, Mısır, İsrail hepsi birleşecek. Büyük bir İslam Birliği, büyük bir ittihad-ı İslam oluşacak. Bu birliğin özelliği, yoğun bir sevgiye dayalı olması, dostluğa, iyi niyete dayalı olması.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Nisan 2014> Daha Fazla

Acil İttihad-ı İslam farz. Bütün dikkatimizi İttihad-ı İslam’a teksif etmemiz farz. Dolayısıyla Mehdiyet’e teksif olmamız farz olmuş oluyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Nisan 2014> Daha Fazla

Birlik ve beraberlikte güzellik var, kuvvet var. Allah onun için bir ve beraber olun diyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Nisan 2014> Daha Fazla

Bu millet, bu ülke mübarektir. Allah seçmiş milletimizi. Ülke hayırlı bir ülke, millet hayırlı bir millet, dava hayırlı bir dava. Her şey güzel olacak. Bir kaç yıla kadar her şey daha da hoş, daha da güzel hale gelir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Nisan 2014> Daha Fazla

Bağımsız Kürdistan hiçbir zaman için olmayacak. Bunu unutsunlar. Büyük İslam yapılanması olacak, İttihad-ı İslam olacak, Büyük Türk-İslam Birliği kurulacak. Rusya da içinde olacak; Ermenistan, İsrail hepsi içinde olacak ve dünya barışa, sükûna kavuşacak. Irkçılık kalkacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Mart 2014> Daha Fazla

Müslümanlar fırkalara ayrılıp ihtilafa düştüğünde Allah onu zulüm olarak görüyor. Müslümanlar ihtilaf değil birleşme içinde olacaklar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Şubat 2014> Daha Fazla

İttihad-ı İslam-Mehdiyet dünyada herkese sahip çıkan bir sistemdir. İnancı ne olursa olsun, düşüncesi ne olursa olsun kendi evladı gibi ona şefkat gösteren, sevgi gösteren sistemdir Mehdiyet.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Şubat 2014> Daha Fazla

İttihad-ı İslam olacak, İslam dünyaya hakim olacak göreceksiniz, 5-10 yıl içinde göreceksiniz. Türkiye'nin öncülüğünde olacak. Bütün dünya masonluğu Hz. Mehdi (as)'ın emrine girecek.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Şubat 2014> Daha Fazla

Mehdiyetin olmadığı yerde vahşet olur. Allah bunu insanlara gösteriyor, daha da gösterir. Önümüzdeki günlerde daha da şiddetli göreceklerdir. Ta ki İsa Mesih’e, Mehdi (as)’a, İttihad-ı İslam’a sevgi oluşuncaya kadar bu devam edecek.
Irak yerle bir olacak. Mümkün değil mehdiyetin dışında dünya kurtulamaz. Mehdi (as)’a tabi olunmasının dışında kurtulması mümkün değil. Anlamazdan gelirlerse Allah zorla anlatacak. İlla ki Mehdi (as), illa ki İsa Mesih, illa ki İttihad-ı İslam.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Şubat 2014> Daha Fazla

Şii ve Sünni ayrımının kalkması ancak Mehdiyetle olur. Sanatın, bilimin, estetiğin, güzelliğin, dünya hakimiyeti Mehdiyet’le olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Şubat 2014> Daha Fazla

Bütün hayvanların, bütün mahlukatın hepsinin bir lideri olur. Bütün dinlerin, mezheplerin bir lideri olur. Budistlerin mesela Lamaları var, başları. Hıristiyanların yine bir liderleri var, Papaları var. Musevilerin Başhahamları var. Sen; ''Müslümanların başı yok'' diyorsun. Müslümanların şu an ortaya çıkacak başının ismi Hz. Mehdi (as)'dır.
Kuran'da ayetlerde bir liderden bahsediyor Allah. Ve Müslümanların başına bir lider seçilmesinden bahsediyor. Müslümanlar zaten başsız olamaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Ocak 2014> Daha Fazla

Tek yol açıkça Mehdiyettir. Herkesin kabul edeceği, herkesin makul göreceği, herkesin sevgiyle kabul edeceği bir sistem Mehdiyet. Hıristiyanların da, Musevilerin de, Müslümanların da lehine bir sistem. Dolayısıyla herkesin lehine olan sistem dışında bir sistem olmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Ocak 2014> Daha Fazla

Bütün dünyada İttihad-ı İslam talebi var ama Allah bağnazlık şeklinde olmaması için bağnazlığa kayan bir yapı olduğunda hemen önünü kesiyor. Bağnazlığa kapalı olan her yapıyı Allah ilerletiyor.
Allah Kendini düşündürmek istiyor. Kendine yaklaştırmak, İslam’ı dünyaya hakim etmek istiyor. Umursuz, ilgisiz, alakasız insanları Allah şiddet meydana getirerek uyarıyor. Onların dikkatini şiddet kullanarak, azapla, acıyla açıyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Ocak 2014> Daha Fazla

Cenab-ı Allah ümmeti uyarıyor. ''Eğer ittifak etmezseniz, bir liderin etrafında birleşmezseniz sizi helak ederim. Birbirinize düşersiniz, gücünüz, kuvvetiniz gider'' diyor. ''Ama öbür türlü zafer, nusret veririm, güzellik, hakimiyet olur'' diyor. Birinden birini Müslümanlar seçecekler.
İttihad-ı İslam'ı, Hz. Mehdi (as)'ın gelişini, İsa Mesih (as)'ın inişini reddedersen bu Allah'ın zoruna gider.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Aralık 2013> Daha Fazla

Allah monoton bir dünya istemiyor, hareketli bir dünya istiyor. O hareketin içerisinden Mehdiyeti çıkarıyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Aralık 2013> Daha Fazla

Peygamberimiz (sav) söylüyor, İslam Birliği’nin tek adresi İmam Muhammed Mehdi’dir. Başka bir adresi yoktur. Ahir zamanın alametlerine inanıyorlarsa, Resulullah (sav)’in mucizelerine inanıyorlarsa doğrusu bu.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Aralık 2013> Daha Fazla

Türkiye, Mehdiyet vesilesiyle İttihad-ı İslam’ı organize edecek bir ülkedir. Avrupa’yla da insani, sevgi bağı içerisinde olacaktır. Tabii ki Avrupa’nın manevi inkişafına da faydası olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Aralık 2013> Daha Fazla

İttihad-ı İslam’ı durdurmaya çalışan, İttihad-ı İslam’ı önemsiz gören, işte Mehdi gelmiş geçmiştir diyenler bitkin, bitap, güçsüz bir Müslüman kitlesi meydana getirdiler. Bir buçuk milyar Müslümanın heyecanını, şevkini, gücünü, azmini kırdılar. Ürkek, içine kapalı, çekingen, egoist, bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın kafasında olan bir Müslüman grubu oluştu İslam aleminde.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Aralık 2013> Daha Fazla

Müslümanların birbirini sevmesi ve desteklemesine İttihad-ı İslam denir. Bu uygulandığında konu biter. Gayet kolay.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Aralık 2013> Daha Fazla

İki kilit ülke; Ermenistan ve İsrail. Mutlaka Türk İslam Birliği'nin içinde olması gereken iki güzellik. İkisi de Osmanlı'da bizim evlatlarımızdı; Ermeniler de, Museviler de. Yine aynı şekilde sahip çıkacağız, inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Kasım 2013> Daha Fazla

İttihad-ı İslam süratle gelişiyor, Mehdiyetin ruhu süratle gelişiyor. Kuran ahlakı dünyaya hızla yayılıyor, bağnazlık ortadan kalkıyor. Cenab-ı Allah’ın istediğimiz güzellikleri bütün dünyaya getireceği alametlerden anlaşılıyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Kasım 2013> Daha Fazla

Hıristiyanlar Papanın başkanlığında birleşiyorlar. Museviler başhaham kontrolünde birleşiyorlar. Masonlar meşrik-i azamın başkanlığında birleşiyorlar. Müslümanlar? ''Müslümanların birleşmesine gerek yok'' diyorlar. Bu olacak iş değil. Bunda bir acayiplik var, bir hastalık var, bir yanlışlık var. Bunun derhal düzeltilmesi lazım. İttihad-ı İslam coşkuyla, aşkla savunulması lazım. Aksi haramdır.
“Bir yerde Müslüman'ın hakkına saldırıldığında bütün Müslümanlar ittifak etsinler, birlikte ona karşılık versinler ve gidip kurtarsınlar. Bunu size farz kıldım'' diyor Cenab-ı Allah. Yapmıyorlar.
Müslümanların mutlaka bir başı olması gerektiğini söylüyor Allah. Her kavmin başı olduğunu söylüyor. ''Birlik içinde, beraberlik içinde size bereket, bolluk, huzur ve güven veririm'' diyor. ''Aksinde korku ve acıyı tattırırım, ızdırabı tattırırım'' diyor Allah. Aynısıyla oluyor. Allah'ın açık hükmünü görmezlikten gelmenin bir alemi yok.
Allah'ın emri yerine gelmeden Allah vaadini yerine getirmez. Allah; ''Birleşin bereket vereyim, kuvvet vereyim, güç vereyim. Birleşmezseniz kuvvetiniz elinizden gidecek'' diyor.
Avrupa Birliği oluyor da, komünistler birleşiyor da, başka ülkeler birleşiyor da İslam alemi niçin birleşmesin?
İttihad-ı İslam olmadı mı Müslümanları mahvediyorlar. Başka çözüm yok. Parça parça ayırmışlar, lokma lokma yutuyorlar. Birleşirsen yutamaz. Çünkü bir güç oluşmuş oluyor. Parça parça olduğunda, lokma lokma adamın ağzına sunduğunda yutuyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Kasım 2013> Daha Fazla

İslam alemininin bir başı olması gerekir. Yüz bin akıldan, yüz bin çatışma çıkıyor, yüz bin ayrı fikir çıkıyor, yüz bin ayrı çelişki çıkıyor. Tek bir akılda ne çelişki olur, ne çatışma olur, ne fitne olur, ne kavga olur. Hiçbir şey olmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Kasım 2013> Daha Fazla

Canı gönülden 10 kişi bile İslam ahlakının dünya hakimiyetini istemiş olsa -ama aşkla isteyecek, canı gönülden isteyecek- sadece 10 kişi; bu 10 kişiyle bile Allah İslam’ı hakim eder inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Kasım 2013> Daha Fazla

Allah Kuran’da bir tek ülkenin değil, bütün İslam aleminin kurtarılmasını söylüyor. Müslümanların paramparça olduğu bir model yoktur Kuran’da.
Yaşanan tüm olaylar sonucunda tek çıkar yolun İttihad-ı İslam olduğu görülecek.
Mehdiyete olan aşk ve özlem Müslüman vasfıdır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Kasım 2013> Daha Fazla

Müslüman Kuran'da tarif edildiği gibi güçlü ve kararlı olacak. Birleşecek, İttihad-ı İslam'ı savunacak, İttihad-ı İslam'ı oluşturacak, başlarına bir lider seçecekler. O zaman hiç kimse onları parçalayıp, bölüp olayların içine çekemez.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Ekim 2013> Daha Fazla

Mehdiyet çizgisinden sapılmadığı sürece ne millete ne devlete zeval gelmez.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Ekim 2013> Daha Fazla

Mehdiyet olmadığı için, başlarında bir imam bulunmadığı için, başlarında bir lider bulunmadığı için İslam alemi rüzgarda savrulan yaprak gibi. Müthiş ızdırap, acılar içerisinde; adeta kıvranıyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Ekim 2013> Daha Fazla

Gün gelecek Kosova'yla Türkiye birleşecek. İttihad-ı İslam içerisinde, Türk İslam Birliği içerisinde birleşecek inşaAllah. O güzel günler çok yakında. Bu, Avrupa'nın da kurtuluşu olacak, dünyanın da kurtuluşu olacak inşaAllah.
Eninde sonunda biz Ermenistan'la birleşeceğiz, Azerbaycan'la birleşeceğiz, bütün Türki devletlerle birleşeceğiz. Koskoca Turan devletler topluluğu oluşacak ve büyük bir Türk İslam Birliği. Bütün İslam alemi birleşecek, Türklük alemi birleşecek.
Mehdiyet ruhuyla hareket eden, İttihad-ı İslam ruhuyla hareket eden hiçbir insan mağlup olmaz. Allah hizbi olmuş oluyor o zaman. Allah hizbi mağlup olmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Ekim 2013> Daha Fazla

Dünya çareyi anlamazdan geliyor ama öyle bir noktaya gelecek ki anlar hale gelecek. Mehdiyeti çok geç kabul edecek, çaresizliğin son demlerinde kabul edecek. 2017-2021’i bulacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Ekim 2013> Daha Fazla

Allah’a teslimiyet, Kuran Müslümanlığı, bağnazlığa karşı bir tavır, bütün bölgeyi huzura kavuşturacaktır. Yani Mehdiyet. İnşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Ekim 2013> Daha Fazla

Suudi Arabistan BM'deki koltuğu reddedeceğine İttihad-ı İslam'ı oluştursun. Diğerinden hiçbir sonuç çıkmaz.
Türkiye’de İttihad-ı İslam olacak. Türkiye’yi böldürmeyiz. Güneydoğulu kardeşlerimizi Stalinist komünistlere, PKK’ya teslim etmeyiz. Oradaki annelerimizi, kız kardeşlerimizi komünistlere yağma ettirmeyiz. Boş yere kabadayılık yapmasınlar. Bunu bırakacaklar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Ekim 2013> Daha Fazla

Mehdiyete kapı açana, Allah kapı açar. İttihad-ı İslam’a kapı açana, Allah kapı açar. Allah kendine bir adım atana on adım atar, inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Ekim 2013> Daha Fazla

Türkiye daima iyiye gidecek. Türkiye büyüyecek, Turan olacak, bütün İslam alemini kucaklayacak. Büyük bir Türk İslam Birliği, büyük bir İttihad-ı İslam oluşacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Ekim 2013> Daha Fazla

Bağnazlar bütün Türkiye'nin bağnaz olmasını istiyor. Komünistler, komünist olmasını istiyor. Bir başkası kendi kafasında olmasını istiyor. Olmaz. Herkesi kucaklayan bir ruh, herkesi kucaklayan bir mantık olması lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Ekim 2013> Daha Fazla

O kadar çok dert var ki Mehdiyetin dışında bir çözüm görünmüyor. Afganistan, Pakistan her yer sürünüyor. İnsan hangi birine yetişebilir, Allah'tan Hz. Mehdi (as)’ın zuhurunu istiyoruz.
İttihad-ı İslam’ı güya ütopya gibi görenler yanılıyorlar. Allah İttihad-ı İslam için ütopya demiyor, “Vadediyorum, yapacağım” diyor. İnşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Ekim 2013> Daha Fazla

Mehdiyet ruhu dışında dünyanın sürüneceğini Allah defalarca gösterdi, gösteriyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Ekim 2013> Daha Fazla

Her yerde, her konuda Mehdiyetin ihtiyacı görülüyor.
Savaş Mehdiyet’in bitireceği bir şeydir. Sürekli çatışma devam eder. Irak’ta bitti mi? Bitmedi. Suriye’de bitmez, Afganistan’da bitmez. Ancak Mehdiyet’le biter.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Eylül 2013> Daha Fazla

Kuran’a göre, Müslümanlar ihtilaf bir yana, betonarme bina gibi, kenetlenmiş bina gibi. O kadar iç içe. Mesela köprü oluyor, kenetlenmiş bütün taşlar birbiri üstüne oturmuş; bir tane bile taşı çekemiyorsun. “Birbirinizden hiç ayrılmadan, tek bir taş bile çıkmadan, kenetlenmiş olarak mücadele edin” diyor Allah. “Ayrılmayın” diyor, “İhtilaf etmeyin” diyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Eylül 2013> Daha Fazla

Modern İslam anlayışını aklı başında her Kürt savunsun. Cemil Bayık da İttihad-ı İslam'ı savunsun. Kürt kardeşlerimiz İttihad-ı İslam'la kurtulacaklar, komünizmle olmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Eylül 2013> Daha Fazla

Hristiyanlarla iç içe, Mehdiyet ruhuyla, Moşiyah ruhuyla, Mesih ruhuyla bir İttihad-ı İslam ki Bediüzzaman'ın da söylediği de budur, Peygamberimiz (s.a.v.)'in söylediği de budur. Mutluluk, huzur, sevincin kaynağı olacaktır.
Hakiki çözüm arayanlar Mehdiyeti istesinler.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Eylül 2013> Daha Fazla

Yapılacak en güzel şey, İslam aleminin birleşip, başlarına bir baş seçip dünyayı cennete çevirmeleri, her fikirden insana saygı duyup, birarada mutlu yaşanacak şekilde dünyayı yönetmeleri, dünyayı mutluluk denizi haline getirmeleridir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Eylül 2013> Daha Fazla

Bazı alimler ağlayarak, ezik üslup kullanarak İslam alemini aciz ve yenilmiş gösterme peşindeler. Gösteriş için ağlayanlara karşılık Mehdiyet zinde bir güç olarak çıkacaktır.
Öcalan iyilik yapmak istiyorsa İttihad-ı İslam’ı bütün gücüyle açık açık desteklesin. Ve günahlarına tövbe etsin. Türk Milleti’nin birliği beraberliği için dua etsin. Fitnenin milletimizin üzerinden kalkması için dua etsin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Eylül 2013> Daha Fazla

Mehdi sevdalılarının birlik için, sevgi için çok gayret etmesi gerekiyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Eylül 2013> Daha Fazla

Allah yarattığı olaylarla hamiyeti İslamiyeyi harekete geçirerek bir bakıma, zulüm içindeki Müslümanların durumunu görmezlikten gelen, lakayt olan Müslümanları telin ediyor.
Müslümanların büyük bir bölümünün basiret, ferasetleri kapandı. Daha hala odalarına çekilip, zikir çekiyorlar. On bin zikir çekerken sen üç saat, dört saat sürecek; orada 70 tane çocuğu katlediyorlar. Onları koruyarak zikir çek, o çocukları kurtaracak zikir çek.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Eylül 2013> Daha Fazla

İslam aleminde acıların devam etmesinin sebebi, Müslümanların Mehdiyete direnmeleridir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Eylül 2013> Daha Fazla

İnsanların büyük kısmı cahiliye mantığıyla baktıklarından olayları açmazda görüyorlar. Olaylara Mehdiyet ruhuyla bakılırsa kurtuluşun Mehdiyetle ve İttihad-ı İslam’la olacağı görülür.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Eylül 2013> Daha Fazla

İnsanlar hep başının derdinde. Mehdiyet bu belayı, bu sıkıntıyı, bu muhabbetsizliği, sevgisizliği ortadan kaldıracaktır. Ama Cenab-ı Allah, önce bir acının, sevgisizliğin, gaddarlığın ne demek olduğunu insanlara gösteriyor ki aradaki farkı görsünler, Mehdiyet’in değerini, kıymetini bilsinler diye.

Adnan Oktar Diyor Ki... 31 Ağustos 2013> Daha Fazla

İslam aleminin birleşmesi için alimlerin teşvik etmesi önemli. Önce alimler, hocalar samimi olacaklar.
Bütün bunlar olurken bazı alimler de Müslümanları uyuşturma gayretinde.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Ağustos 2013> Daha Fazla

İttihad-ı İslam'ı savunursan bütün Müslümanları kurtarırsın.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Ağustos 2013> Daha Fazla

Meydanlarda kullanılan sloganlarda Mursi veya Rabia değil; “İttihad-ı İslam” denmesi lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Ağustos 2013> Daha Fazla

Müslümanların birleşmesini istememek ne demek? Şeytandan Allah'a sığının.
İslam aleminin birleşmesi harikulade kolay bir çözüm yoludur.
"Hristiyan alemi birleşin, Müslümanları kurtarın" diyorlar. Ama dikkat edin, "İslam alemi birleşin" demiyorlar. İttihad-ı İslam denildiğinde, “olmaz ki, birleşemezler” diyor. Hristiyan alemi birleşiyor da Müslümanlar niye birleşmesin?

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Ağustos 2013> Daha Fazla

“Mısır kurtulsun!” Olmaz. “Filistin kurtulsun!” Olmaz. “Müslümanlar birleşin” diyeceksin. Bütün İslam aleminin kurtuluşunu isteyeceksin. Ve bütün insanlığın kurtuluşunu isteyeceksin. Müslümanların öncülüğünde bütün insanların kurtuluşu. Rusya da kurtulsun, Çin de kurtulsun, hepsi kurtulsun. Biz egoist bir bakış açısı geliştiremeyiz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Ağustos 2013> Daha Fazla

Müslümanların birleşmesini istemeyenler, şehit edilen çocukların kanı onların boynuna. İttihad-ı İslam’dan bahsetmeyenlerin hükmü çok ağır olacak Allah Katında. Allah’tan korksunlar. İttihad-ı İslam olsa bu belalar olmayacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Ağustos 2013> Daha Fazla

Allah "Birlik olun" diyor, haşa "Biz istemiyoruz" diyorlar. İttihad-ı İslam'ı istemeyenler, belaya niye şaşırıyorsunuz?
Herkes sürekli acılardan bahsediyor, çözümü söyleyen yok. İslam Birliğini istemedikten sonra boş yere ağlamasınlar.
Yüzlerce Musa olmaz, bir tane Musa olur. Onu bulmaya çalışmak gerek. Yüzlerce baş olunca İslam alemi paramparça oluyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Ağustos 2013> Daha Fazla

Bazı Müslüman alimlerin dili kilitlendi, tek kelime İttihad-ı İslam'dan bahsetmiyorlar.
“Sadece şu ülke kurtulsun!” Öyle olmaz. O egoistlik olur. Bütün Müslümanların kurtuluşunu isteyecekler.
İslam'ın siyasetle hakim olması mümkün değil. Bediüzzaman "siyaset ruhları karartır" diyor. Ortadoğu'da yoğun bir siyaset hırsı görülüyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Ağustos 2013> Daha Fazla

Müslümanlar birlik olmamakla haşa Allah'a meydan okumuş oluyorlar. Çünkü Müslümanların birlik olması Allah’ın emri, farz. Allah, "birlik olun, sizi kurtarayım" diyor.
Müslümanların bir liderinin olmasının ne kadar elzem olduğu açık. Ama bazılarının basireti kapandığı için anlamıyorlar. Rabbimiz önümüzdeki günlerde insanların basiretini açacak. Müslümanların üzerinde bir perde var, Allah bu perdeyi açacak ve birlik olmanın, Mehdiyetin önemini görecekler, inşaAllah.
Dünyada bir eşkiya hakimiyeti oluşmuş, Mehdiyet bunu sevgiyle kaldıracak.
İslam alemi başlarında bir lider olmadığı için mutsuz. İttihad-ı İslam olmazsa bu çırpınma devam eder.
İslam alemi derhal İttihad-ı İslam'ı, derhal Mehdiyeti, İsa Mesih’i istemeli.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Ağustos 2013> Daha Fazla

İttihad-ı İslam’ın, Hz. Mehdi (as)’ın adı anılmadığı sürece bu belaların ardı arkası kesilmez. Haşa Peygamberin sözü hiçe sayılırsa Allah da bunu yapan insanları hiçe sayar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Ağustos 2013> Daha Fazla

Bediüzzaman söylüyor; “İslam siyasetle hakim olmaz" diyor. İslam ancak Mehdiyetle hakim olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Ağustos 2013> Daha Fazla

İttihad-ı İslam olmayınca, Mehdiyet olmayınca Müslümanların boynu böyle bükük oluyor işte.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Ağustos 2013> Daha Fazla

Amerika, Avrupa ve İslam ülkeleri bir araya gelip Müslüman aleminin başına manevi bir lider, bir imam-ı kebir seçmeleri lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Ağustos 2013> Daha Fazla

Bütün Müslümanlar, bütün Türkler bizim kardeşimizdir. Turan da olsun, İttihad-ı İslam da olsun.
Kızıl Elma bütün Türk Milletinin kalbindedir.
Allah, “İttihad-ı İslam'ı yapacağım” diyor. Haktır, bekliyoruz inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Temmuz 2013> Daha Fazla

Bütün İslam alemi birlikte hareket ederse Allah zafer veriyor; parçalanmış olarak zafer vermiyor, mağlubiyet veriyor.
Müslümanların biraraya gelip birbirlerini korumalarından daha normal ne olabilir?
Yaşanan olaylara bakıp “Allah bu imtihanı niye veriyor” diye düşünülmesi gerekir. Allah Müslümanların birleşmesini istiyor. Birlik olmak farzdır.
Bizim üslubumuz, yalnız Mısır’daki veya yalnız Suriye’deki, Filistin’deki acıların değil, bütün İslam alemindeki acıların son bulmasına yöneliktir.
Kökten çözüm; Allah'ın şefkat ve merhamet anlayışının dünyaya hakim olmasıdır. Bu da Müslümanların birleşmesi ile olur.
İttihad-ı İslam'ı oluşturup dünyayı cennete çevirelim.
İslam aleminde yaşanan sorunlara Türkiye tek başına bir şey yapamaz. Bütün Müslümanların bir an evvel birleşmesi lazım. Kesin çözüm, Darwinizmin bilimsel olarak yok edilmesi ve İttihad-ı İslam’dır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Temmuz 2013> Daha Fazla

Bölgenin tamamını İttihad-ı İslam'la nur gibi bir hale getireceğiz.
Türkiye bütün dünyanın anasıdır. Ve çocuklarını toplayıp biraraya getirecektir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Temmuz 2013> Daha Fazla

Dünyadaki kanserin tedavisi İttihad-ı İslam ve Mehdiyettir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Temmuz 2013> Daha Fazla

Çin'de bile olsa, dünyanın en uzak yerinde bile olsa Müslümanlar tek bir aile. Hepsiyle ilgileneceksin, hepsinden sorumlusun. Ve ayette diyor Allah, "Müslümanlardan tek bir kişiye zulüm yapıldığında bütün Müslümanlar birleşir, onu kurtarırlar." Allah'ın hükmü.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Temmuz 2013> Daha Fazla

Benim ilk hedeflerimden birisi; birlik ve beraberliktir. Benim kadar diğer mezhepleri, diğer dinleri bu kadar çok seven insan var mı? Musevilere bu kadar çok sevgi gösteren, Hıristiyanlara bu kadar çok sevgi gösteren, Alevileri baş tacı eden, Şiileri, Vahabileri baş tacı eden başka birisi var mı?

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Temmuz 2013> Daha Fazla

Müslümanlar bütündür. Egoistliği Allah kabul etmez. Kuran ayetleri bütün Müslümanları kapsayan bir üsluptadır. Mesela; Allah, “Ey müminler” dediğinde bütün dünya Müslümanlarına hitap ediyor; sadece Sünnilere, Şiilere, Vahabilere hitap etmiyor, hepsine.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Haziran 2013> Daha Fazla

Israrla Turan’ın üstünde durması lazım bütün gençliğin, bütün milletimizin. Bir an önce Türk Birliği. İslam âleminin birleşmesi o zaman son derece kolay olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Temmuz 2013> Daha Fazla

Mehdiyetten bahsetmekten çekinmek çok gereksiz. Kimsenin buna bir itirazı olmaz. Çünkü Mehdiyet her inançtan insan için kurtuluş olduğu gibi dinsizler için de bir kurtuluştur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Haziran 2013> Daha Fazla

Eski ayrıldıklarımızla bir araya geleceğiz; Yunanistan’a varıncaya kadar, Bulgaristan’a varıncaya kadar hepsiyle bir araya geleceğiz. Fas, Tunus, Cezayir, Libya hepsi, Mısır.
Ben İttihad-ı İslam'a karşı tavır alan hiç kimseyi ve hiçbir ülkeyi desteklemem.
Filistin’in, Mısır’ın, "Yarabbi, bize İttihad-ı İslam'ı nasip et" diye dua etmeleri gerekir. Bir tek “Filistin kurtulsun” veya “Mısır kurtulsun” derlerse bu, olmaz. Tüm İslam aleminin kurtuluşunu isteyecekler. Yoksa bela durmaz.
Türk milleti en mütevazı ve mazlum olan millet olacak. Eski ayrıldığımız ülkelerle de biraraya geleceğiz. Akdeniz aramızda göl haline, havuz haline gelecek, inşaAllah.
Millet olarak biz sevgide, merhamette, şefkatte, sosyal adalette, imanda, her türlü güzellikte büyük olmak sevdasındayız. Dolayısıyla topraklarımızın da küçük olması olmaz. Küçük bir ülkede yaşamak olmaz. Türkiye bölgede merkez konumunda olduğu için büyük olması gereken bir ülkedir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Haziran 2013> Daha Fazla

Oynanan oyunlar perde perde. Ama son perdesi Mehdiyet olacaktır, inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Haziran 2013> Daha Fazla

Nereye sosyalist devrim yapıyorsun? İttihad-ı İslam devrimi olacak. Türk-İslam Birliği devrimi olacak. Atatürk’ün dediği oluşacak. Atatürk’ün umdelerinden biri de devrimciliktir. Atatürk’ün dediği devrim Türk-İslam Birliği devrimidir, İttihad-ı İslam devrimidir. Demokrasiyle, sevgiyle, bilgiyle, akılla, nezaketle, sanatla ve estetikle ve olmaya devam ediyor şu an.
Allah hizbi mutlaka galip. Allah “Hizbul galibun” diyor. Biz Allah hizbiyiz. Türkiye Allah hizbidir. Bütün Anadolu Allah hizbidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Haziran 2013> Daha Fazla

Bu millet kıyamete kadar baki kalacak ve inşaAllah İslam alemine lider olacak. Parçalanmak Türkiye'nin kaderinde yok. Komünizmin gelmesi de mümkün değil.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Mayıs 2013> Daha Fazla

Mehdiyet damgasını vurdu dünyaya. Buram buram Mehdiyet dünyayı sarıyor şu an. Bütün sancı o. Bir doğum sancısı var.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Mayıs 2013> Daha Fazla

Tayyip hocam bütün Müslümanları birleştirecek güçte. Bazı Müslüman liderler muazzam bir gaflet uykusunda. Tayyip hocam onları sürekli çağırsın, uyarsın. Çünkü sık sık sarsarak uyandırmak gerekiyor.
Her dikenli tel, her koruma bize Mehdiyeti, Mehdiyete olan ihtiyacı hatırlatır.
Irak'ta insanlar kaleşnikoflarla, ağır makinalı tüfeklerle korunuyor. Kazakistan'da hukuk diye bir şey yok. Mafya hakimiyeti var. Hemen hemen bütün Türki devletlerde durum böyle. İttihad-ı İslam olursa tüm bu konular kökünden hallolur.
Dünyanın her yerinde insanlar korku içinde. Konuşmaktan bile korkuyorlar. Çünkü insanlar her konuşmadan art niyetli bir anlam çıkarabiliyorlar. Ünlü hiçbir insan rahatça gezemiyor, hepsinin yanında korumalar var. Güzelim İstanbul yüksek duvarlar, dikenli teller ve güvenlik kameralarıyla dolu. İllaki Mehdiyet, illaki İsa Mesih.
Sadece Suriye'nin veya sadece Filistin’in kurtuluşunun değil, bütün İslam aleminin kurtuluşunun istenmesi gerekir. İttihad-ı İslam’ın hedeflenmesi gerekir. Israrla tek bir ülkenin kurtuluşunu istemek egoistliktir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Mayıs 2013> Daha Fazla

İttihad-ı İslam olmadığında, Mehdi (as) olmadığında kara bir uğursuzluk her tarafı sarar. Hiç kimse direnmesin İttihad-ı İslam’a karşı, Mehdiyete karşı direnmesin, İsa Mesih’e karşı kimse direnmesin. Allah’ın dediğini yapalım, konu bitsin. Öbür türlü bu konu dalga dalga böyle yılanbaşı gibi tüm İslam âlemini sarar, çok ızdırap verir, çok büyük uğursuzluk sarar etrafı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Mayıs 2013> Daha Fazla

Hz. Mehdi (a.s)’a ve Hz. İsa Mesih (a.s)’a sarılmazsanız İttihad-ı İslam olmaz. Mehdiyet’e sarılırsanız konu biter. O kadar. Allah’ın dediğini yapacaksınız. Kendi kafanıza göre hareket olmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Mayıs 2013> Daha Fazla

Allah'ın insanlara gösterdiği kurtuluş projesi; Mehdiyettir, İsa Mesih'tir, İttihad-ı İslam'ı oluşturmaktır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Mayıs 2013> Daha Fazla

Suriye’deki, Bangladeş'teki olaylarda Müslümanların uyanmasına teşvik var. Allah tüm Müslümanları bu olaylarla sarsıyor, "uyanın" diyor.
Mehdiyet Allah’ın adıyla hakim olmadan dünyaya huzur gelmeyecek, yaşanan bu acı olaylar durmayacaktır.
Hiçbir siyasetçi İslam alemini birleştiremez, ancak birleşmesine zemin hazırlar. İslam alemini birleştirmek Hz. Mehdi (as)’a nasip olacaktır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Mayıs 2013> Daha Fazla

Kızıl Elma, her Türk gencinin genlerinde olan bir inançtır. Kızıl Elma, Allah'ın adının bütün dünyaya yayılması demektir. Bütün dünyayı kaplayan iyilik, güzellik demektir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Nisan 2013> Daha Fazla

Bazı kimseler kendilerince, İttihad-ı İslam’ın mümkün olmadığını söylüyor. Avrupa Birliği oluyor, Akdeniz Birliği oluyor, Shangay Birliği… her türlü birlik oluyor. “İttihad-ı İslam?” “o olmaz” diyor. Müslümanların birbirini sevmesinden daha doğal ne olabilir? Bütün bölge Müslüman. Hepsi birbirini sevecek ve İttihad-ı İslam olacak. Bunu görecekler, inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Nisan 2013> Daha Fazla

Bölünme ne demek biliyor musun? Vatanın gitmesi, din, iman her şeyin gitmesi demek. Ölüm gibi değil. Mahvolmak demek. Cehennemin ortasına oturmuş gibi, Allah esirgesin. Biz İttihad-ı İslam istiyoruz, Türk İslam Birliği istiyoruz. Büyük Türkiye istiyoruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Mart 2013> Daha Fazla

İsrail’i şefkatle kucaklayalım, Ermenistan’ı şefkatle kucaklayalım, Rusya’yı şefkatle kucaklayalım, Yunanistan’ı şefkatle kucaklayalım. Bütün sınırlarda bir güzellik meydana getirelim. Vizeyi ve pasaportu kaldıralım. Ve İttihad-ı İslam’ı oluşturalım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 31 Mart 2013> Daha Fazla

Sürekli uzun uzun hastalıkları anlatmak değil, çözümü söylemek önemlidir. Çözüm İttihad-ı İslam’dır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Mart 2013> Daha Fazla

Eğer olsaydı başka bir çözüm Peygamberimiz (sav) söylerdi. “Kendi aranızda toplanın, karar verin” derdi Peygamberimiz (sav). Böyle bir şey yok. Mehdi (as)’la diyor İsa Mesih’le diyor, İttihad-ı İslam’la diyor. “Yok arkadaş biz yol buluruz” dersen sürünüyorsun yüz yıldan beri, yine sürünmeye devam edersin, Allah esirgesin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Mart 2013> Daha Fazla

İttihad-ı İslam için İsrail’le Türkiye’nin dostluğu hayatidir. Aynı şekilde Ermenistan’la da, Azerbaycan’la da, her yerle dostluğu sağlayacak gayreti göstereceğiz. Ve gösteriyoruz da, inşaAllah.
Türk-İslam Birliği oluşacak, inşaAllah. Sevgi, barış, kardeşlik, güzellik, hoşluk her yere yayılacak. Yunanlılar canımız olacak, sirtaki oynayacaklar. Ruslar kazaska yapacaklar. Arap kardeşlerimizi bağrımıza basacağız. İsrail’de çocuklar, gençler coşkuyla,sevinçle terennüm edecekler. Ermenistan’ın o karanlık görünümünü, o soğuk görünümünü kıracağız; berrak, ferah bir Ermenistan meydana getireceğiz. Herkes sevinç içinde yaşayacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Mart 2013> Daha Fazla

İttihad-ı İslam istiyor kişi ama -haşa- Allah olmadan istiyor, Peygamber olmadan istiyor, Mehdi (as) olmadan istiyor. Olmaz öyle şey. Allah’a tabi olacaksın, Peygamber (sav)’e tabi olacaksın, Peygamber (sav)’in gönderdiği lidere tabi olacaksın. Ve Hz. İsa Mesih’e. Bunun dışında yol yok.
Allah kaderde İttihad-ı İslam’ın önünü çözdü, yolunu açtı, seddini kaldırdı. Yani o seddin yıkılması çok önemliydi. Cenab-ı Allah o engeli kaldırdı. Daha önce engeli koyan Allah’tı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Mart 2013> Daha Fazla

Müminlerin ittihadında, inkar edenleri de kazanma düşüncesi vardır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Mart 2013> Daha Fazla

Vatanın Allah’ın izniyle bölünmeyeceği aşikar, açık. Büyüme esas. İttihad-ı İslam esas. Bölünme haram zaten. Harama bütün Müslümanlar karşıdır. Bütünleşme de farzdır. Şu an o farzı yapıyoruz Allah’ın izniyle.
Bizi Allah ilgilendirir, Kuran ilgilendirir, İttihad-ı İslam ilgilendirir. Allah bütün dünyaya hakim. Biz iyi olursak yanlış yolda olanlar bize zarar veremez. Güç Allah’ındır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Mart 2013> Daha Fazla

Bu dua yayılsın, herkes istesin; “Yarabbi, Türk İslam Birliği’ni istiyorum, İttihad-ı İslam’ı istiyorum.” Bu kadar. “İttihad-ı İslam’ı istiyorum” dedikçe Cenab-ı Allah onu yaklaştırır. Onu güzelleştirir, inşaAllah.
İttihad-ı İslam’ı istemek, Türk İslam Birliği’ni istemek bütün Türkiye’nin şiarı olması lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Mart 2013> Daha Fazla

Allah’ın gösterdiği modelin dışında bir yol olmaz. Hiçbirinde bir kurtuluş olmaz. Hep başları kayalara çarpar, hiç netice alamazlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Mart 2013> Daha Fazla

Bütünlük ferahlık verir, sosyal adalet ferahlık verir. Mehdiyet’in demokrasi anlayışı, ferahlık anlayışı, eşitlik anlayışı, sevgi anlayışı, muhabbet anlayışı her türlü ideolojinin çok çok üstünde. Kıyası kabil değil. Ve son derece samimi ve süratli netice alacak bir sistem.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Mart 2013> Daha Fazla

Türkiye bütün güzeldir. İttihad-ı İslam çok güzel. Bölünme korkunç. Biz korkunç şeyler istemiyoruz. Vatanın, milletin elimizden gitmesini istemiyoruz. Dinin, imanın elimizden gitmesini istemiyoruz. O yüzden bölünmeye tavır alıyoruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Mart 2013> Daha Fazla

Filistin’in kurtuluşu da, İsrail’in kurtuluşu da İttihad-ı İslam’a, Mehdiyet’e bağlıdır, inşaAllah.
Bütün Ortadoğu’yu kucaklayan, Çin, Rusya hepsine şefkat duyan, Amerika’yı da, bütün dünyayı seven bir sistem; İslam budur. Herkesi seven, herkese iyilik eden bir sistemdir.
Allah Mehdiyet’in yolunu açmıştır, İsa Mesih’in yolunu açmıştır. Bütün yollar kapalıdır bunun dışında. Allah’ın takdir ettiği olur en nihayetinde.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Mart 2013> Daha Fazla

Allah Müslümanların bölünmesini Kuran'da suç olarak bildiriyor.
En güzel fikri Allah verir. Allah, “birleşin” diyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Mart 2013> Daha Fazla

Mehdiyet yolu daima açık olan yoldur. Diğer yollar hep kapalıdır. Gideceğim zannedersin, kafanı duvara vurursun. Gideceğim zannedersin, kafanı taşa vurursun. Mehdiyet yolunda kuş gibi uçarsın. O yoldan ayrılmazsan kuş gibi uçarsın, hiçbir engelle karşılaşmazsın.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Mart 2013> Daha Fazla

İttihad-ı İslam'ı istememek de bir zulümdür.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Şubat 2013> Daha Fazla

Güzel olan İttihad-ı İslam’dır, kardeş olmaktır, herkesle kucaklaşmaktır. Düşmanımız kalmasın. Düşman sıkıntı verir insana, bunaltır. Dünyada düşmanımız kalmasın. Sadece düşmanımız şeytan olsun. Deccaliyeti ilimle, irfanla yok edelim; kardeş olup, güzelce yaşayalım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Şubat 2013> Daha Fazla

İttihad-ı İslam olurken gururla İttihad-ı İslam olmaz. “Biz üstünüz, büyüğüz, efendiyiz, siz bize tabi olun, biz sizden üstünüz.” Böyle olmaz. “Biz hizmetçiyiz. Kardeşsiniz, dostsunuz, arkadaşsınız. Sizi arkadaş olarak kabul ettik. Size hizmetçi olmaya geldik.” Mütevazı, sevecen, iyi niyetli, dost ve koruyan bir üslup esastır. Büyüklük ve azametle olmaz.
Gururla, üstünlük iddiasıyla İttihad-ı İslam olmaz, bunu hiçbir ülke kabul etmez. Hizmet ruhuyla, saygıyla, sevgiyle, şefkatle olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Şubat 2013> Daha Fazla

Bizim gençliğimizin güçlü olabilmesi için devletin Türk-İslam Birliği düşüncesini resmi olarak alenen desteklemesi gerekir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Şubat 2013> Daha Fazla

Müslümanların yaşadığı zulüm İttihad-ı İslam’la ortadan kalkar. Şamatayla, bağırtıyla çağırtıyla kalkmaz. Bağırtı çağırtıyla olmaz. İlimle irfanla olur. Akılla olur, kültürle olur. Mehdiyete sıkı sıkı sarılmakla olur. İsa Mesih’i sevmekle olur. İsa Mesih’in gelişini beklemekle ve o misafiri heyecan ve coşkuyla karşılamakla olur. Mehdi (as) talebesi olmanın heyecanını yaşamakla olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Şubat 2013> Daha Fazla

Akılalmaz bir zulüm, akılalmaz bir şiddet, müthiş bir huzursuzluk bütün dünyayı kasıp kavuruyor. İttihad-ı İslam olsa dünya düğün, bayram yerine dönecek. Sanatta, bilimde, estetikte, güzellikte, demokraside muazzam bir gelişme, muazzam bir rönesans yaşanacak.
İslam dünyaya hâkim olacak. Dünyadaki şu an en güzel inanç, en güzel iman akımıdır İslam. Herkesin kabul edeceği, herkesin makul göreceği bir inanç.
Yaşanan acıların vebali İttihad-ı İslam’ı istemeyenlerin de boynuna oluyor. Bunun görülmesi lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Şubat 2013> Daha Fazla

İttihad-ı İslam için olan her çalışma mübarektir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Şubat 2013> Daha Fazla

Allah İttihad-ı İslam’ı insanlara sevdirerek kabul ettirecektir. İnsanlar yaşadıkları olaylarla İttihad-ı İslam’ın gerekliliğini görecek ve kendileri ister hale gelecekler, inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Şubat 2013> Daha Fazla

İttihad-ı İslam, Filistin için de bütün ülkeler için de çözümdür. Darwinizmin yıkılması, İttihad-ı İslam’ın oluşturulması. İki hedef, inşaAllah. İkisine de bilim, sevgi, iman ve aşk gerekiyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Şubat 2013> Daha Fazla

Mazlumlara en güzel yardım İttihad-ı İslam’la olur. İttihad-ı İslam kökten çözümdür.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Şubat 2013> Daha Fazla

Müslüman’ın mutlaka bir ideali vardır, o da İttihad-ı İslam’dır. Bütün dünyaya İslam’ın hakim olması en büyük ülküdür. Bütün dünyanın savaştan, terörden, anarşiden, kargaşadan, zulümden beri olması, huzur içinde yaşaması, herkesin kardeş olması, silahların kalkması, dehşetin kalkması, dünyanın cennet gibi olması her Müslüman’ın ideali, ülküsüdür.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Şubat 2013> Daha Fazla

Önümüzdeki yıllarda İttihad-ı İslam birden parlayacak, birden gündem olacak. Herkes İttihad-ı İslam’ı savunmaya başlayacak. O zaman daha önce savunmayan, alim görünen, kendini alim gibi tanıtan kişiler çok mahcup olup utanç duyacaklar.
Cenab-ı Allah Türkiye’yi İttihad-ı İslam’a hazırlıyor. Ama çok ince Cenab-ı Allah’ın yaratışı. Çok karmaşık, detaylı plan uyguluyor Cenab-ı Allah. Her planı yaratan da Allah’tır. Adım adım da o yola doğru götürüyor Cenab-ı Allah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Ocak 2013> Daha Fazla

Ne güzel! Yakın bir zamanda İttihad-ı İslam olacak. Bağnazlık kalkacak, samimiyetsizlik kalkacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Şubat 2013> Daha Fazla

Mehdiyet açmış kollarını geliyor, inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Şubat 2013> Daha Fazla

Dünyada ancak Mehdiyet’in sıcak üslubuyla dostane bir ortam oluşur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 31 Ocak 2013> Daha Fazla

Çözüm Mehdiyet’tir. Allah’ın dediğine uymadıktan sonra bela yağmur gibi gelir.
Milli çıkar adı altında dünyada müthiş bir egoistlik hakim. Karşılıksız dostluk sunmak ancak Mehdiyetle mümkün olur.
İttihad-ı İslam’ın kurulmasını hedeflemedikten sonra Shangai Birliğine girmenin hiçbir faydası olmaz.
İslam ülkeleri ancak Mehdiyet ruhu ile birleşirse etkili olur. Mehdiyet ruhu olmadan kurulan birliklerden hiçbir sonuç çıkmaz.
İnsanlar haşa “biz Allah’tan akıllıyız” dedikçe kurtulamazlar. Allah’ın gösterdiği kurtuluş İttihad-ı İslam ve Mehdiyettir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Şubat 2013> Daha Fazla

İttihad-ı İslam oldu olacak, baş göz üstüne. İnşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Ocak 2013> Daha Fazla

İttihad-ı İslam’la Hıristiyanlara da sahip çıkacaksın, Musevilere de sahip çıkacaksın, dinsizlere de sahip çıkacaksın. Dünyaya, adaleti, barışı, kardeşliği, sevgiyi göstereceksin. Kanın olmadığı, silahların olmadığı şiddetin, dehşetin olmadığı bir dünya olduğunu insanlara yaşayarak inancınla gösterdiğinde en güzel neticeyi alırsın.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Ocak 2013> Daha Fazla

Türki devletlerde ittifakta Mehdiyet’in esas olması lazım. Kuran ruhu esas olması lazım. Kuran’daki sevgi, şefkat, merhamet, dostluk, arkadaşlık, sanat ve bilim anlayışı, estetik anlayışı esas olması lazım. Bunlar esas olmazsa birleşmeyle hiçbir şey olmaz.
Shangai Birliğine girmek ancak İttihad-ı İslam’a geçişte bir kapı olursa güzel olur. Yoksa acımasız, katı ve soğuk bir Asya ekibinin içinde olmak istemeyiz.
Mehdiyet ve İttihad-ı İslam anlayışı olmadan bir Türk Birliği etkili olmaz. Türki devletlerle ittifakta Kuran ruhu esas olması lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Ocak 2013> Daha Fazla

Bölünmeyeceksin! Bütünleşeceksin. BÖLÜNME LAFI ŞEYTANDAN GELİYOR. BÜTÜNLEŞME ALLAH’TAN. BÜTÜNLEŞMEDE, BİRLEŞMEDE HAYIR VARDIR. BÖLÜNME UĞURSUZ BİR ŞEYDİR, BELADIR. Hiç kimse onu ağzına almasın.
İttihad-ı İslam’ı anlatıyorsa Kuran -ki anlatıyor, o Mehdiyettir. Müslümanlar birleşecek, bütün dünyaya İslam hakim olacak diyor mu Kuran? Diyor. Bu Mehdiyettir. Çünkü Mehdi (as) geldiğinde ana konu ne? İslam’ın dünyaya hakim olması.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Ocak 2013> Daha Fazla

İslam ülkeleri çok şekerdir. Kendi evimize gidemiyoruz, inanılır gibi değil. Bağımız bahçemiz var, set koymuşlar. Ben kardeşimle konuşacağım, din kardeşimle. Öz kardeş gibidir din kardeşi. Ben rahatça niye Fas’a, Tunus’a, Cezayir’e, Libya’ya, Mısır’a gidemeyeyim?
Aslında İslam’ın hakimiyeti çok kolay fakat bir kısım dindarların, bir kısım bağnazların ümitsizliğinden, korku (havflarından) dolayı İslam hakim olmamış.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Ocak 2013> Daha Fazla

İttihad-ı İslam’da, “sadece ben kurtulayım” egoistliği yoktur. Bizim mutlu olmamız için, herkesin kurtulup mutlu olması lazım.
İttihad-ı İslam olduğunda ne Avrupa’dan ne Amerika’dan kopmayız. Ama Avrupa’nın, Amerika’nın yanlış yönlerini de almayız.
İslam alemi birleştiğinde bütün Müslümanlar yardımlaşır. Paralarını, madenlerini en güzel şekilde kullanırlar. Ayrıca bürokrasinin ağırlığı da kalkar.
D8’le Mehdiyet olmaz, Mehdiyet doğrudan olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Ocak 2013> Daha Fazla

Mehdiyet olmadan her yerde bir ızdırap hissediliyor.
Bütün İslam toprakları bütün Müslümanlara aittir.
İttihad-ı İslam mutlaka olacak, bir vakti merhunu var.
Bediüzzaman Allah adına yemin ederek, “İslam dünyaya hakim olacak” diyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Ocak 2013> Daha Fazla

Türk İslam Birliği, MİT’in ilk kuruluşundan beri milli hedefidir. Türk Ordusu da öyle. Hep içinde bir kızıl elma ruhu olur. Anadolu coğrafyasında olan bu temiz insanların dünyaya o güzel ahlakı yaymaları, o güzel örfün, o güzel geleneğin, o sevgi anlayışının, o muhabbetin, o insanlık anlayışının, o güzel imanın, Allah’a olan coşkunun dünyaya yayılması ülküsüdür, kızıl elma.
Türk İslam Birliği, İttihad-ı İslam projesini Allah yapmıştır. Hükümet yapmıyor. Hükümet kaderde Allah’ın yaptığı projeye uyuyor.
İttihad-ı İslam ve Mehdiyet rahmet yağmurudur.
İttihad-ı İslam olacak, Mehdi (as) ve İsa Mesih çıkacak. Herkes gönlünü rahat tutsun.
Türk İslam Birliği devletimizin yazılmamış kanunudur. Ayrıca MİT’in de kuruluşundan bu yana ülküsüdür.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Ocak 2013> Daha Fazla

Bediüzzaman: “Allah adına yemin ediyorum, İslam dünyaya hakim olacak” diyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Ocak 2013> Daha Fazla

Müslüman’ın kendi ülküsü, kendi davası vardır. İttihad-I İslam’ı ve İslam ahlakının tüm dünyaya hakimiyetini savunur, bunun için gayret eder.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Ocak 2013> Daha Fazla

İttihad-ı İslam ilan edildiğinde bütün ümmet kardeşler olarak sabahlayacaklar, inşaAllah. Akşam Mehdi (as)’a bağlanacağız, sabahına böyle kardeşler olarak kalkacağız.
Apartman düşünün. Betonarme, blok. İslam âlemi böyle olacak diyor Cenab-ı Allah. Bir apartman gibi, bir bina gibi, betonarme gibi kenetlenmiş olacak diyor. (Saff Suresi, 4)
Bölünürsen gücün gider. Birleşirsen İttihad-ı İslam olursa müthiş bir güce kavuşursun, Allah’ın dilemesiyle.
İttihad-ı İslam oldu mu Kürt kardeşimiz de, Laz da, Çerkez de, Zaza da, Arnavut da, Sırp da, Boşnak herkes rahat ve huzur içinde olur. Ama öbür türlü parçalan da parçalan; ailelere kadar parçalanır, mahallelere kadar parçalanır. En sonunda insan kendini parçalar, intihar eder Allah esirgesin. Mahvolur toplum.
İttihad-ı İslam bütün sıkıntıları ortadan kaldıracak muhteşem bir güzelliktir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Ocak 2013> Daha Fazla

Mehdiyeti hiçbir güç durduramaz. Bütün dünyanın kontrolü Cenab-ı Allah’ın yed-i kudretinde, manevi elinde.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Ocak 2013> Daha Fazla

Yapılacak en güzel şey, İttihad-ı İslam’ın hayata geçirilmesidir.
Biz İttihad-ı İslam’la Güneydoğu’yu Avrupa’dan daha üstün hale getirmek, oradaki kardeşlerimizi mutluluk ve huzur içinde, en güzel şekilde yaşatmak istiyoruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Ocak 2013> Daha Fazla

Allah dünyayı ve insanlığı Mehdiyete zorluyor şuan. Tek çıkar yol İttihad-ı İslam’dır. Kendinizi toparlayın, bu gerçeği görün, diyor Cenab-ı Allah.
İki üç seneye kadar tam anlamıyla bu ortaya çıkacak ki Mehdiyet’in dışında bir çözüm yok, İttihad-ı İslam’ın dışında bir çözüm yok. Onun dışında mahvolur dünya.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Ocak 2013> Daha Fazla

Türkiye manevi yönüyle süper güç olacaktır, tankıyla topuyla değil.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Aralık 2012> Daha Fazla

İttihad-ı İslam olmazsa adam organ ticareti de yapar, Müslümanları da kesip doğrar. Döver söverler de, aşağılarlar da, memleketi bölmeye de kalkarlar ama İttihad-ı İslam olduğunda herşey süt liman olur, anında düzelir. Onun için İttihad-ı İslam’a direnmek bu olayları kabul etmek anlamına gelir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Ocak 2013> Daha Fazla

İttihad-ı İslam olduğunda askeri harcama yapmaya gerek kalmaz, müthiş bir bereket meydana gelir. Kültürde, sanatta, bilimde, sanayide her alanda çok büyük gelişme olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Aralık 2012> Daha Fazla

Kürt kardeşlerimizin rahat etmesi İttihad-ı İslam’la olur. İttihad-ı İslam’la onlar alabildiğine özgür, alabildiğine rahat ve huzurlu yaşayacaklar inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Aralık 2012> Daha Fazla

Müslümanların manevi bir liderlerinin olması farzdır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Aralık 2012> Daha Fazla

Kardeşlik ruhu, İttihad-ı İslam ruhu hepimizde aynı olması lazım. Evimiz ayrı olur, partimiz ayrı olabilir, ayrı spor kulüplerine mensup olabiliriz, ayrı işyerlerinde çalışıyor olabiliriz. Ama amacımız bir olacak. Amacımız İttihad-ı İslam olacak, Türk-İslam Birliği olacak inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Aralık 2012> Daha Fazla

Büyük Ortadoğu Projesi, İslam aleminin bütünleşmesi değil de paramparça olması üstüne kuruludur. Mesela Suriye’yi parçalamak, Türkiye’yi parçalamak, İran’ı parçalamak her yeri paramparça yapmak, çok küçük federe devletlere bölüp İttihad-ı İslam’ı imkansız hale getirmek. Müslümanların buna karşı yapacakları en güzel şey, Büyük Orta Doğu Projesini, Büyük Osmanlı Projesine çevirip bilakis birleştirici olmaktır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Aralık 2012> Daha Fazla

İran’daki Kürt kardeşlerimizi de, Irak’takileri de, Suriye’dekileri de, Türkiye’dekileri de İttihad-ı İslam’ın sıcak bağrında en mutlu şekilde yaşatacağız inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Aralık 2012> Daha Fazla

Cenab-ı Allah, “Benim adımı anın. Ondan sonra da oturun” demiyor ki. İttihad-ı İslam’ı bize farz kılmış. İttihad-ı İslam olduğunda bütün rahatsızlıklar, kargaşalar, birbirini beğenmezlikler hepsi ortadan kalkar. Çünkü en akıllı en doğru sistem oturmuş olacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Aralık 2012> Daha Fazla

İttihad-ı İslam’ı Avrupa istiyor, Amerika da istiyor ama idarenin Mehdi (as)’ın eline geçmesini istiyor. Eğer şefkat, sevgi, barış, kardeşlik, nezaket, bilim, sanat, estetik, demokrasi hâkim olsa; Avrupa’ya, Birleşmiş Milletler’e böyle bir garanti verilmiş olsa İttihad-ı İslam’ı hemen kurdururlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Aralık 2012> Daha Fazla

İttihad-ı İslam olacak, Türk İslam Birliği olacak. Bunu Amerika da istiyor, İsrail de istiyor. Başka türlü zaten dünya rahat etmez. Dünyanın huzuru için bu şart.
Türkiye sadece büyüyecek. Ve dünyanın en büyük devleti, en büyük milleti olacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Aralık 2012> Daha Fazla

Ortadoğu’da Şii, Sünni ayırımının ortadan kaldırılıp, Şiilerle, Sünnilerin kucaklaşması lazım. Mehdiyeti gündeme getirip İttihad-ı İslam’ı oluşturmak gerekiyor. Yoksa bölge cennet gibi. Irak, Suriye hep tarihi mekanlar, bitki örtüsü çok güzel ama sevgi, dostluk devreye girmediği için cehennem gibi ortalık.
Huzur ve güven İttihad-ı İslam’la, Mehdiyetledir. Sevginin her tarafı sarması, barışın her tarafı kaplaması, savaşların durması, silah imalatının durması Mehdiyetle olacaktır. Silah fabrikalarının sanayiye yönelmesi, nedir; işte radyo, televizyon, buzdolabı, araba. Tank yapacağına fakire fukaraya araba yap. Havan topu yapacağına buzdolabı yap. Mayın yapacağına güzel yiyecekler hazırla.
İttihad-ı İslam içerisinde tabii ki Kürtler de, Lazlar da, Çerkezler de her insan kavmi, her insan topluluğu huzur içinde olacaktır ama biz Türkiye’nin içerisinde eridik. Türkiye’nin içerisinde kardeş olduk. Adın ne denildiğinde, “Biz Türk’üz” diyoruz. Bu kadar. Memnunuz da.
Kürt zaten benim kardeşim, benim parçam. Laz da benim kardeşim, parçam. Hepsi bu milletin insanları. Biz akrabayız, iç içeyiz, aileyiz onlarla. Dolayısıyla onların saçının teline zarar verdirtmeyiz.
İttihad-ı İslam olunca Kürt olan kardeşlerimizin olduğu bölgeler tabii ki çok daha özgür, daha huzurlu, daha müreffeh olacaktır. Onlara misli görülmemiş bir hürriyet, misli görülmemiş bir medeniyet, misli görülmemiş bir konfor ve güzellik sunacak olan, İttihad-ı İslam’dır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Aralık 2012> Daha Fazla

Kasılmalar, kapanmalar, küçülmeler felaket getirir. Özgürlük, hürriyet açılmalar, büyümeler bereket getirir.
Alenen isteyin İttihad-ı İslam’ı. Ne çekiniyorsunuz? Alenen Mehdiyeti savunun. Mehdiyetten kaçınırsanız adam batıl bir ülkü çıkartıyor, batıl bir ideal çıkartıyor adamlar onun peşine koşuyorlar o zaman. Sen hak bir ideal, hak bir ülkü ortaya koy, Mehdiyeti ortaya koy bak bakayım gürül gürül nasıl peşinden insanlar gidiyor.
Küçük bir noktada eğer bir kir oluştuysa elektrik süpürgesini üstüne koydun mu varını, yoğunu hepsini alır. Kökten kazır. İttihad-ı İslam her şeyi temizler. İttihadı İslam’ı isteyin. Mehdiyeti isteyin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Aralık 2012> Daha Fazla

İslam’a karşı olanlar hoş görmese de İttihad-ı İslam olacak. Terör de kalmayacak, anarşi de kalmayacak. Silahlar susacak, inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Aralık 2012> Daha Fazla

İttihad-ı İslam için en önde ve en öncelikli olarak Rusya’nın devrede olması gerekiyor. Rusya, İsrail ve Türkiye. Üç hayati nokta. Mısır’ı içine aldıklarında, Mısır, İsrail, Türkiye, Rusya muazzam bir güç oluşmuş olur. Ondan sonra peş peşe diğer ülkeler bu birlikteliğe katılırlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Kasım 2012> Daha Fazla

İttihad-ı İslam olmadan, Mehdiyet ruhu her tarafı sarmadan, İsa Mesih’in -İsa İbni Meryem’in- güzel ahlakı, güzel varlığı yeryüzünde hissedilmeden, Mehdiyet’le birlikte mücadelesi görülmeden dünyada huzur diye bir şey olmaz.
İttihad-ı İslam olmayınca felaketler diz boyu oluyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Kasım 2012> Daha Fazla

Mehdiyetten bahsetmezsen, sadece İttihad-ı İslam’dan bahsedersen çok büyük eksiklik olur. Çünkü lidersiz birlikten bahsediyorsun. Başsız vücuttan bahsediyorsun. Önce baş olacak, baştan vücut oluşacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Kasım 2012> Daha Fazla

İttihad-ı İslam’la İran’lı Kürt kardeşlerimiz de kurtulur, Suriye’dekiler de kurtulur, Irak’takiler de kurtulur.
Kürt kardeşlerimiz için kurtuluş İttihad-ı İslam’dır. Ne PKK’dır ne PKK’nın diğer uzantılarıdır. İttihad-ı İslam hepsini kucaklar. Komünizm hepsini boğar, mahveder.
Suriye’de ve Irak’ta tarafları İttihad-ı İslam’a ikna etmek gerekir.
Güneydoğu, İttihad-ı İslam’la Londra’dan, Paris’ten çok daha güzel hale gelecek inşaAllah. Kürt kardeşlerimiz, Mehdi (as) vesilesiyle cennet gibi bir hayat yaşayacaklar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Kasım 2012> Daha Fazla

En akıllı en güzel vicdan bütün Müslümanlara sahip çıkan vicdandır, İttihad-ı İslam vicdanıdır, Mehdiyet vicdanıdır. En mükemmel vicdanı bize Peygamberimiz (sav) açıklamış. Nur Suresi’nin 55. ayetinde ve hadislerde çok kapsamlı anlatılmıştır. Mehdiyettir, İsa Mesih’in kutsal mücadelesidir.
Bölünme ölümdür, bütünleşme ferahlıktır. Bölünme hücreye hapsedilmektir. Hapsin daha da daralmasıdır. Büyüme özgürlük, ferahlık, neşe ve sevinçtir.
Kanın durması İttihad-ı İslam’la olur. Dursun demeyle durmaz.
İttihad-ı İslam’ın oluşması ancak Mehdiyetle olur, Kral Mesih’le olur. Birliğe karşı tavır koyan, bu acıları da bir anlamda kabul etmiş oluyor. Çünkü çözümü kabul etmeyen acıyı kabul etmiş oluyor.
Hastalığı söylüyorlar, ilacını söylemiyorlar. Yaşanan bu olayların, çatışmaların ilacı Mehdiyettir.
İttihad-ı İslam büyük bir idealdir. Hepimizin, her Müslüman’ın idealidir. Ortadoğu devletlerinin ortak politikasıdır.
İttihad-ı İslam’da ferahlık vardır, bölünmede felaket vardır.
Liderler, alimler toplandıklarında güzel temennilerle kalmasınlar, İttihad-ı İslam’ı neticelendirmek önemlidir. Sadece, “birleşelim” demek ölü teklif olur. Lidersiz, Mehdi (as)’sız birleşme olmaz, İttihad-ı İslam olmaz. Önce liderin bulunması lazım. Allah lideri Mehdi (as) olarak seçmiştir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Kasım 2012> Daha Fazla

Bizim arzumuz ilk planda Mısır, Türkiye, İsrail, Filistin’in bir birleşmesi. Onun arkasından İran, Pakistan diğer ülkelerin de, Rusya’nın da katılımıyla bölgede bir dostluk, kardeşlik denizini oluşturup, Kral Mesih’in devrini inşaAllah başlatacağız. Allah’ın izniyle.
Allah, çözüm yolu olarak, tertemiz, derli toplu bir Mehdiyet planı vermiştir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Kasım 2012> Daha Fazla

Allah İttihad-ı İslam’ı ve bizim Kendisine aşık olmamızı istiyor.
İttihad-ı İslam oluncaya kadar dünyaya rahat yok. Allah rahatlık vermez. Kan akıtan Allah’tır. Tayfunları gönderen Allah’tır, depremleri yapan Allah’tır. Allah’a teslim olundu mu, İttihad-ı İslam oldu mu o gün biter, inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Kasım 2012> Daha Fazla

İsrail, Mısır, Türkiye birleşti mi bitti. İttihad-ı İslam gün gibi artık kapıda demektir. Domino taşları gibi tıkır tıkır tıkır ülkelerin hepsi katılır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Kasım 2012> Daha Fazla

Allah’ın insanlara gösterdiği çözüm; Mehdiyet ve İttihad-ı İslam’dır.
Demagojiyle hiçbir yere varılmaz. Net çözüm var: İttihad-ı İslam. Öbür türlü ızdırap, acıdan başka bir şey çıkmaz.
Filistin’in İttihad-ı İslam’a ihtiyacı var. İran’ın da İttihad-ı İslam’a ihtiyacı var. Dünyanın İttihad-ı İslam’a ihtiyacı var. Tek kelime İttihad-ı İslam’dan bahsetmiyorlar. Gece gündüz bundan bahsedecekler. Mehdi (as)’dan bahsedecekler, İsa Mesih’ten bahsedecekler. Bunu yapmadıkları müddetçe sıkıntı devam eder.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Kasım 2012> Daha Fazla

Yapılacak şey İttihad-ı İslam’dır. Bütün Müslümanları birleştirmek. O zaman İsrail de 3000 yıldan beri beklediği o mutluluğa kavuşur. Bütün bölgede huzur, sükunet, asayiş temin olur. Ticaret, sanat, bilim alabildiğine gelişir. Demokrasi tam anlamıyla oturur. Dış tehlike tamamen yok olur. Sevgi içerisinde, kardeşlik içerisinde, barış içerisinde çok güzel huzurlu yaşarlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Kasım 2012> Daha Fazla

Az bir zaman sonra Doğu Türkistan Konya gibi olacak inşaAllah. Allah’ın izniyle. Öğlen yemeğine Doğu Türkistan’a, akşam yemeğine Bakü’ye. Sabah kahvaltısına Kahire’ye.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Kasım 2012> Daha Fazla

Kurtuluş İttihad-ı İslam’dır. İttihad-ı İslam’da her devlet bağımsızdır. İttihad-ı İslam sevgi ve kardeşlik bağıdır, iyi niyet bağıdır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Kasım 2012> Daha Fazla

Cayır cayır İslam dünyaya hâkim olacak. Oturup birbirini eleştirenler de boş yere vakit kaybediyorlar. Çünkü Mehdiyet devrinde tek bir ahlak hâkim olacak zaten. Kuran ahlakı hâkim olacak.
Çok tarihi günler geçiriyoruz. Allah Mehdiyet için müthiş bir siyasi zemin hazırladı. İsa Mesih’in zuhuru için müthiş bir siyasi zemin hazırladı. Her yeri güzelleştiriyor. Her yeri düzgünleştiriyor.

A9TV; 25 Ekim 2012> Daha Fazla

BDP’nin yapacağı en güzel şey İttihad-ı İslam’ı savunmaktır. Eğer samimi olarak Kürt kardeşlerimi seviyorlarsa, Türk milletini seviyorlarsa bütün bölgedeki Arapları, İsraillileri, Hıristiyanları hepsini seviyorlarsa modern İslam anlayışını, İttihad-ı İslam’ı, Mehdiyeti istesinler. Kökten çözümdür.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Ekim 2012> Daha Fazla

Din milliyetçiliği olursa Allah İslam ahlakını hâkim etmiyor. Ne zaman ki Müslümanlar Allah’ın yarattığı her şeye şefkat gösterirler, insanlara hatta hayvanlara, bitkilere o zaman Allah İttihad-ı İslam’ı oluşturacak.
Müslüman’ın “Müslümanlar kurtulsun, Hıristiyanlar kurtulsun, Museviler kurtulsun, ateisti, dinsizi, imansızı, müşriği hepsi kurtulsun. Hepsine şefkat gösterelim” demesi lazım. O zaman Allah İttihad-ı İslam’ı meydana getirecek.

A9TV; 26 Ekim 2012> Daha Fazla

Obama ve Putin’in İttihad-ı İslam’a büyük katkısı olacak, inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Ekim 2012> Daha Fazla

Irak İttihad-ı İslam’ı kabul edecek durumda. Mısır, Ürdün kabul edecek durumda. Lübnan kabul eder, İran kabul eder, Azerbaycan kabul eder, Pakistan kabul eder. Bitti. Bu devletlerin hepsi kabul ediyor. Sınırları açalım, İttihad-ı İslam oluşmuştur diyeceğiz. Bu kadar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Ekim 2012> Daha Fazla

Ferman Allah’tan: İslam dünyaya hakim olacak inşaAllah.
İslam’ın modern yüzünü, temiz yüzünü, kaliteli yüzünü, yapmacık olmayan dürüst yüzünü gösterirsek, Mehdi (as) gibi özlü konuşursak, Kuran’la konuşursak, hurafeleri temizlersek, bilime, sanata, estetiğe, güzelliğe, özgürlüğe, demokrasiye gereken değeri verirsek, sanatı ve bilimi yüceltirsek İslam dünyaya hakim olacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Ekim 2012> Daha Fazla

İttihad-ı İslam her yere bereket getirecektir. Hiç kimse bu güzelliğe direnmesin, bilakis herkes desteklesin.
İttihad-ı İslam’ı oluşturmak için ülkelerin liderleriyle özel görüşmeler yapılsın. Görüşmelerde diplomatik dil değil de arkadaşça, kardeşçe, samimi bir üslup kullanılması çok iyi olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Ekim 2012> Daha Fazla

Hükümetimiz Türk İslam Birliği politikasını tırmandırsın. İttihad-ı İslam için daha hızlı atağa geçsin. İttihad-ı İslam’ı herkes destekliyor, hiçbir engel çıkmaz. Birçok ülke İttihad-ı İslam’ı hemen kabul eder. İttihad-ı İslam için bütün yollar açık, Hükümetimiz bastırsın. Bu konuda bastırdıkça görecekler ki işleri rastgidecek, her adım attıklarında yolları açılacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Ekim 2012> Daha Fazla

ABD, Avrupa ve İlluminati de İttihad-ı İslam’ı istiyor. İttihad-ı İslam mutlaka olacak inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Ekim 2012> Daha Fazla

Müslümanların birleşmesi üstünde durulması lazım. Önce İttihad-ı İslam diyoruz, ondan sonra bütün dünyanın düzeltilmesi. Çünkü başta onu götürecek, yol gösterecek, ağabeylik yapacak veyahut hadimlik yapacak, hizmetkarlık yapacak bir grubun olması lazım. Bunlar da Müslümanlardır.
Önce İslam alemi. İSLAM ALEMİ DÜZELİRSE BÜTÜN DÜNYA DÜZELİR. İslam alemi düzelmediğinde Allah dünyayı da düzeltmiyor. Dünyanın sahibi Müslümanlardır. Sahib’üz-zaman çıkmazsa Allah da dünyayı yalnız bırakıyor, güçsüz bırakıyor, aciz bırakıyor.
Lider olmayınca başsız kalıyor ümmet, paramparça oluyor. Şuanda da İslam ümmeti paramparça, perişan ve sürünüyor. Çünkü başsız.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Ekim 2012> Daha Fazla

Israrla hayır sözü söylenirse o hayır her yere yayılır. İnsanların kalbine Allah ilka eder ve istenen olur. Sürekli “İslam Birliği olacak” dedin mi olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Eylül 2012> Daha Fazla

Bir baş olmadan İslam’ın hâkim olmayacağını bildiği için Cenab-ı Allah Hz. Mehdi (as)’ı müjdelemiştir.
Kuran’da, karıncaların bile lideri vardır, başsız topluluk olmaz. Şu an Müslümanların başı yok. Müslümanların başı olmadığında da İslam alemi kanser oluyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Eylül 2012> Daha Fazla

İttihad-ı İslam’ı savunmayan Müslüman, Kuran’ın ana hükmünü yapmıyor demektir. Namaz, oruç hepsinin üstündedir İttihad-ı İslam. En büyük farzdır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Eylül 2012> Daha Fazla

Allah İttihad-ı İslam’ı hâkim etsin, Hıristiyanlarla, Musevilerle, dinsizlerle hepsiyle birlikte kardeşçe yaşamayı Allah nasip etsin. Çünkü onlar da Allah’ın kulu. Onlara da şefkat duyuyoruz. Hidayetleri için dua ederiz. Çünkü Allah vermesin, dindarız diyen adam sevinir; bakarsın üç gün sonra imanı gider. Dinsiz dediğiniz adam da üç gün sonra bakarsınız evliya olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Eylül 2012> Daha Fazla

Türk İslam Birliği derken ırk üstünlüğüyle ortaya çıkmıyor ki Türk Milleti. İslam aleminin biz hademesiyiz, hizmetçisiyiz. Çileye talibiz biz, zorluğa talibiz.
İslam aleminde şu an kulağı olmayan, gözü olmayan beyni olmayan bir sistem var gibi görünüyor. Çünkü başsız İslam alemi, lidersiz. Her yerden bir ses geliyor. Ama tek bir lidere bağlandıklarında İslam aleminde hemen bir sükunet, hemen bir dinginlik, hemen bir sevgi, barış, kardeşlik ve demokrasi ortamı olur. Mehdi (as)'ın tek bir sözüyle her şey hallolur.
En büyük sevap İttihad-ı İslam’ı savunmaktır, Müslümanların birliğini savunmaktır.
Biz Türkler olarak, İslam aleminin hadimi yani hizmetlisiyiz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Eylül 2012> Daha Fazla

İttihad-ı İslam olmadıktan sonra Müslümanlara hakaret zaten her yerde devam ediyor. Eğer haşa dini değerlere hakaretten rahatsız olan bu kişiler samimilerse Mehdi (as)’ı gündeme getirsinler. İsa Mesih’in nüzulünü, İsa Mesih’in liderliğini gündeme getirsinler, güzelliğini, iyiliğini gündeme getirsinler.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Eylül 2012> Daha Fazla

İslam âleminin birlik olmasını istemek farzdır. Müslümanların parçalanması da haramdır.Bu haram işlendiği için Allah bela olarak bu fitneleri peş peşe gönderiyor Müslümanlara.
İttihad-ı İslam olduğunda hakaretin ‘h’sı hiçbir şekilde olmaz ama Müslümanlar paramparça olursa Müslümanlara fert fert de hakaret ederler, haşa Peygamber (sav)’e de hakaret ederler, Allah esirgesin. Kuran’a da hakaret ediyorlar. Rabbimize de olmadık çirkin sözler söylüyorlar Allah esirgesin. Diğer dinlere de saldırıyorlar. İTTİHAD-I İSLAM OLDUĞUNDA NE İSLAM’A HAKARET OLUR NE HIRİSTİYANLARA NE MUSEVİLERE HAKARET OLUR NE DE KİMSEYE HAKARET OLUR.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Eylül 2012> Daha Fazla

Gerçekten insanların hatalarını düzeltmek istiyorsanız, yanlışlarını düzeltmek istiyorsanız İttihad-ı İslam’ı oluşturun, kökten herkes düzelsin. Terör de dursun, anarşi de dursun.
Türk İslam Birliği'nin dışında bir kurtuluş yolu yoktur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Eylül 2012> Daha Fazla

Aslında hükümetlerin elinde İttihad-ı İslam. Yani bir gün toplansalar, bir saat içinde karar alınır, konu bitirilir. Onların istemesine bağlı ama vatandaş istesin ki onlar da vatandaşın isteğini, talebini yerine getirsinler. Bekletmeye gerek yok. Bekledikçe fitne oluyor, bekledikçe kavga oluyor, bekledikçe anarşi oluyor.
Türkiye, İran, Ermenistan, Türki Cumhuriyetler hemen birleşelim.
İttihad-ı İslam’ı, bekletmeden hemen oluşturmak lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Eylül 2012> Daha Fazla

Müslümanlar başsız. Başsız bedende anarşi meydana gelir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Eylül 2012> Daha Fazla

İttihad-ı İslam ancak Mehdi ile mümkün olur.
Mehdiyet, İttihad-ı İslam ve İsa Mesih (as) dışında bir kurtuluş yolu yoktur.
Çözümün, Mehdiyet olduğu gün gibi aşikardır.
Mehdiyet gök gürültüsü gibi yeri göğü inleterek gelişiyor. Mehdiyet durdurulamaz.
İslam alemi paramparça olduğu sürece bu acılar yaşanacaktır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Eylül 2012> Daha Fazla

İslam’ın teröre getirdiği çözüm, İttihad-ı İslam’dır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Eylül 2012> Daha Fazla

İttihad-ı İslam içerisinde milletler ayrı ayrı vardır. Ama bir İttihad-ı İslam vardır. Allah, “Sizi milletler olarak yarattım ama tek bir ümmet olarak yarattım.” diyor.
Teröre karşı Mehdiyetin dışında bir çözüm olmadığını Allah gösteriyor. Çözüm Mehdiyet, çözüm İttihad-ı İslam. Ara çözüm yok. Allah’ın dediği çözümün dışında çözüm olmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Eylül 2012> Daha Fazla

Allah’a itaatin dışında ikinci bir yol yoktur. Yoksa dünyayı Allah cehenneme çevirir. Ya İttihad-ı İslam olacak ya Allah’ın dediği olacak ya Rabbimiz’e tam teslim olacağız veyahut Allah’ın alametleri sürekli devam edecek.
Allah, Müslümanlara ayrılıp dağılmayı haram kılmıştır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Eylül 2012> Daha Fazla

Sadece bir ülkenin, bir halkın değil, bütün İslam aleminin özgürlüğü esastır. Bunun aksi egoist bir yaklaşım olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Eylül 2012> Daha Fazla

Türk İslam Birliği’nin dışında, İttihad-ı İslam’ın dışında hiçbir çözüm yoktur. Allah’ın dediğinin dışında bir çözüm yoktur. Sadece Allah’ın dediği olacaktır, inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Eylül 2012> Daha Fazla

İttihad-ı İslam olsa PKK dağılır, direkt teslim olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Eylül 2012> Daha Fazla

Çok güzeldir Türkiye. Bölmek, alçaklıktır. Asla kabul etmeyiz. Bilakis büyüyeceğiz. İttihad-ı İslam’ı oluşturacağız inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Eylül 2012> Daha Fazla

Eninde sonunda insanları bu beladan Mehdiyet kurtaracak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 31 Ağustos 2012> Daha Fazla

BM’den fayda beklemeye gerek yok. Fayda, İttihad-ı İslam’dadır, Türk İslam Birliği’ndedir. Birbirimizi sevmemiz, birbirimizi sevip kollamamız, Alevi ve Sünni ayırımı yapmadan bütün kardeşlerimizi bağrımıza basmamızdır.
İyilik, güzellik istiyorlarsa İttihad-ı İslam’ı istesinler. Barış istiyorlarsa İttihad-ı İslam’ı istesinler. Adalet istiyorlarsa İttihad-ı İslam’ı istesinler. Modernlik, sanat, bilim, estetik istiyorlarsa İttihad-ı İslam’ı istesinler. Dolayısıyla Mehdiyeti istesinler. Onun dışında bir kurtuluş, bir yol yoktur.
EN BÜYÜK FARZ İTTİHAD-I İSLAM’DIR. BÜTÜN BELALARI, HASTALIKLARI, DERTLERİ GİDERECEK OLAY BUDUR. Türkiye’de PKK sorunu kalmaz. Suriye’de Hafız Esad sorunu kalmaz. Irak’ta bu kargaşa, bu zulüm politikası kalmaz. Libya’daki bu kargaşa kalmaz. Afganistan’daki zulüm kalmaz. Moro’da, Çad’da, Fas, Tunus ve Cezayir’de çekilen ızdıraplar sona erer. Ekonomik kriz kalmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Ağustos 2012> Daha Fazla

YUNANİSTAN’LA TÜRKİYE BİRLEŞECEK. Eskisi gibi olacak, Osmanlı dönemindeki gibi. Bak o zaman sen berekete, bak o zaman bolluğa. On iki ada, Girit hepsi. İç içe olacağız. Bütün konu o sınır kapısında pasaport sorulması. Pasaportu, vizeyi kaldırsın Yunanistan, zenginlik şahlanır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Ağustos 2012> Daha Fazla

Bizim milletimiz inayet altında. Bu milletin kaderinde bölünme yok. Kaderinde birleşme ve büyüme var.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Ağustos 2012> Daha Fazla

Müslümanlar birlikte, beraber olacaktır. Bölünme haram. Allah herkese bütün Müslümanlara hitap ediyor ayette, birlik olmayı emrediyor. Sen bölününce bunu nasıl açıklayacaksın?
Niye kapitalizm olsun? İslam vardır, İttihad-ı İslam vardır. Asr-ı Saadet İslam’ı vardır. İttihad-ı İslam oluştuğunda, en güzel sosyal adalet, en güzel sevgi ortamı, en güzel barış ortamı olacaktır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Ağustos 2012> Daha Fazla

En sonunda insanlar toplanacaklar, “Kurtuluş Mehdiyet ve İttihad-ı İslam. Başka hiçbir yolu yoktur.” diyecekler ve kabul edecekler. Şimdi biraz anlamazdan geliyorlar ama bir süre sonra kabul edecekler.
Çözüm, Türk-İslam Birliği, İttihad-ı İslam. Yoksa bu acı ve kargaşa bitmeyecek gibi görünüyor. Fakat Allah illa ki kabul ettirecek. Bu görülüyor, reddedilecek gibi değil.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Ağustos 2012> Daha Fazla

Kurtuluş İttihad-ı İslam’da ve Mehdiyet’te, onun dışında hiçbir şekilde kurtuluş olmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Ağustos 2012> Daha Fazla

Suriye’yle ahbap olalım, kardeş olalım. Suudi Arabistan, her yerin sınırlarını sonuna kadar açalım. Pasaportu, vizeyi de kaldıralım. Kıyamet yakın zaten. Çok az bir vakit var. 70 yıllık bir süre sonra zaten İslam bozulmaya başlayacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Ağustos 2012> Daha Fazla

Elli milyon, yüz milyon, yüz elli milyon, iki yüz milyonluk bir İslam Birliği Ordusu oluşması lazım. İttihad-ı İslam oluşması lazım. Bu güç, böyle çakal takımını kaale dahi almaz. Mesela İttihad-ı İslam olmuş olsa PKK’nın kaale alınacak bir konusu bile olmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Ağustos 2012> Daha Fazla

Biz istiyoruz ki Türkiye, İsrail, İran bir askeri ittifak yapsın. Sosyal ittifak yapsın bölgede barışın, huzurun, güvenliğin, adaletin oluşması için Mehdiyet’in çekirdeğini oluştursunlar. Mükemmel olur, çok rahat ederler.
İslam Birliği deyince bir İslam milliyetçiliği gibi düşünüyorlar. Yani sadece Müslümanlara hayat hakkı olan, başkasına hayat hakkı olmayan bir sistem gibi düşünüyorlar. Hâlbuki HIRİSTİYANLARIN DA, MUSEVİLERİN DE CENNET GİBİ BİR ORTAMDA YAŞAYACAĞI ZEMİNDİR TÜRK-İSLAM BİRLİĞİ, İTTİHAD-I İSLAM.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Ağustos 2012> Daha Fazla

İttihadı-ı İslam’da her ülke bağımsız, iç işinde de, dış işinde de. Ama sevgi bağı bu. Dostluk bağı. Aklı selim bağı yani makul düşünme bağı.
İran, İsrail, Türkiye bir anlaşsa İttihad-ı İslam’ın olmaması için hiçbir engel olamaz. Yani hiçbir engel çıkmaz böyle bir durumda. İran, İsrail, Türkiye. Gelip bir masaya otursunlar, konu biter. Derhal oluşur İttihad-ı İslam.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Ağustos 2012> Daha Fazla

Mehdiyet herkesi kucaklayan, herkesi seven bir sistemdir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Ağustos 2012> Daha Fazla

İttihad-ı İslam için Müslümanların sayısı on kere yeterli, şuurlu Müslümanların sayısı en az on kere yeterli. Sadece Müslümanların istemesi gerekiyor. İstemeleri için de sürekli hatırlatılması gerekiyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Ağustos 2012> Daha Fazla

İttihad-ı İslam’a bir süre sonra herkes mecbur olacaktır. Mehdiyet’e herkes mecbur olacaktır. Başka bir kurtuluş yolu kalmayacaktır. Allah oraya doğru götürüyor.
Kürt sorunu var, doğru. Türk sorunu da var, Laz sorunu da var. Arap sorunu var, Libya sorunu var, Sudan, Somali, Çad sorunu var, Afganistan sorunu var. Bunların tamamı nerede toplanıyor? İttihad-ı İslam’da. O zaman İttihad-ı İslam sorunu var.
Takva yönünden hakikaten Türk milleti İslam'ı güzel yaşayan bir millettir. Bütün dünya bunu kabul ediyor. Ama eksiklikleri yok mu? Var. Ama lider olarak Türk milletidir. Bunun dışında bir ırk üstünlüğü iddiamız yok. Olamaz da olan zaten, yanlış olur. Çünkü 'Allah Katında üstünlük ancak takvayladır' diyor Allah.
İslam aleminin hizmetkarı olan Türk milletinin etrafında İslam alemi toplanacak, olay bu. Yoksa “Türkler üstündür, genetik olarak biz üstünüz, ırk olarak. İsterseniz genetik yapımıza bakın, üstünlüğümüzü görün”demiyoruz ki. Hizmet üstünlüğü var.
İslam aleminin lideri ortaya çıkacak. Çıkmıştır lider, doğal lider. Doğal lideri Allah'ın Resulu (sav) vahiy ile bize bildirmiş; Türkiye'dir, Türklerdir. “Mehdi İstanbul'da çıkacak” diyor, bitti. “İlk Türklerin içerisinde bayrağını açacak” diyor.
On yıla Türkiye bölgede en büyük devlet oluyor. İttihad-ı İslam oluşacak. Türk-İslam Birliği oluşacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Ağustos 2012> Daha Fazla

İttihad-ı İslam oluşsa bu belaların hiçbiri olmayacak. Ne Burma’da Müslümanları mahvederler ne Filistin’de mahvolur Müslümanlar ne Irak’ta mahvolur. Her yerde terör, anarşi durur.
İttihad-ı İslam’ın oluşmasında sevgi insanlarının, adalet, akıl insanlarının büyük etkisi olacaktır. Sevgisiz âlimlere kimse itibar etmesin. Sevgiyi, adaleti savunan âlimlere itibar etsinler.
İttihad-ı İslam geciktikçe her yerden felaket haberleri geliyor, her yerden katliam haberleri geliyor. Her yerde kan irin, her yerde barut kokusu hâkim. Ta alakasız Hindistan’da bile Müslümanları katlediyorlar. Arakan’da Müslümanları katlediyorlar. Suriye’de rezalet paçadan akıyor. Komünistler kuduruyor. Kıyametin bütün alametleri oluşuyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Temmuz 2012> Daha Fazla

Ne komünizm kalacak ne PKK kalacak. Türk İslam Birliği’nin dışında hiçbir şey kalmayacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Temmuz 2012> Daha Fazla

Vize ve pasaport ahir zamanda Müslümanları bölmek için bir sistem olarak kullanılıyor bazı yerlerde. Aileleri birbirinden koparmak için. Bütün dünyada bir kere bir acayiplik var. Her yerde kalkması lazım. Yasaklamak çok acayip bir şey.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Temmuz 2012> Daha Fazla

Tek çözüm Mehdiyet’e aşkla, şevkle bağlanıp İttihad-ı İslam’ı oluşturmaktır. O zaman dünyaya bir bereket, sevinç, neşe heyecan gelecektir. Dünyanın bütün şekli şemali değişir. Bu dünyanın üstüne örtülen ölüm perdesi, bu ızdırap perdesi, durgunluk perdesi o zaman süratle kalkar. Savaşırsan daha da batarsın, daha da mahvolursun. Yapacağın Mehdiyet’e yani Allah’a teslim olmaktır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Temmuz 2012> Daha Fazla

İttihad-ı İslam sorunu vardır. İslam alemi mahvolmuş durumda. Kürt sorunu, Laz sorunu, Çerkez sorunu, Türk sorunu, Arap sorunu var ama bunun hepsini Türk İslam Birliği, İttihad-ı İslam kökten çözer.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Temmuz 2012> Daha Fazla

Türk İslam Birliği kurulduğunda Kürtlerin bütün ihtiyaçları en mükemmel şekilde karşılanır ve son derece huzurlu yaşarlar.
Türk İslam Birliği içerisinde Kürtler bizim kardeşimiz olarak baş tacımızdır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Temmuz 2012> Daha Fazla

“Kürt sorunu”, “Güneydoğu sorunu”… Peki, Orta Anadolu sorunu yok mu? Karadeniz sorunu yok mu? Ege’de çok fakir insanlar var. Sorun yok mu? Her yerde var. İstanbul sorunu ne olacak? Gecekondu sorunu ne olacak? Hepsini Türk İslam Birliği, İttihad-ı İslam içerisinde eritmek ve düzeltmek mümkündür. Öbür türlü olmaz. Öbürü egoistçe bir ifade.
Adamlar diyor ki, “Kürt sorunu var.” Sen İttihad-ı İslam sorunu üstünde dursana. Türk İslam Birliği sorunu var. Asıl konu üstünde dursana. Sen yüzde birlik konu üstünde duruyorsun, yüzde yüzlük konu üzerinde dur. O yüzde biri yüzde yüze ekle, onun içerisinde ele al, Türkiye sorunuyla beraber.
Kürt sorunu diye bir olay yok, sadece İttihad-ı İslam sorunu vardır. Baksınlar İslam âlemine anlarlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Temmuz 2012> Daha Fazla

BENİM MEHDİLİK HIRSIM YOK. BENİM İTTİHAD-I İSLAM HIRSIM VAR. Gece gündüz istediğim bu.
BİR TEK FİLİSTİN'İN KURTULUŞU OLMAZ, BÜTÜN İSLAM ALEMİNİN, BÜTÜN DÜNYANIN KURTULUŞUNU HEDEFLEYECEKSİN. Hıristiyanlara da şefkat duy, Musevilere de şefkat duy, dinsizlere de şefkat duy. Hepsini kurtaralım. Dünya kardeş olsun, herkes huzur içinde yaşasın. Acı olmasın, ızdırap olmasın.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Temmuz 2012> Daha Fazla

BİR BAŞKA İNSANIN İYİ OLMASINI, DÜZELMESİNİ İSTİYORSAN İTTİHAD-I İSLAM’I İSTE. İttihad-ı İslam içerisinde her şey düzelir zaten. İttihad-ı İslam’a karşı direndikleri için kardeşlik, sevgi, muhabbet bekliyor kapıda.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Temmuz 2012> Daha Fazla

İttihad-ı İslam için toplanalım, asgari müşterekle ittifak edelim. Detaylara girmeyelim. Allah bir, Peygamber bir, kıble bir, Kitap bir tamam, o kadar.
İttihad-ı İslam için çok hızlı hareket edelim. Çok kolay bir şeyi çok zor gösteriyor şeytan. Gurur yapılmayacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Temmuz 2012> Daha Fazla

Türk İslam Birliği. Türkiye lider. Liderin adıyla söylüyoruz. Uçsuz bucaksız coğrafyada lider. Başka da kimse yapmadığına göre tabii ki Türk İslam Birliği diyeceğiz.
Kültür kaybolmaz Türk İslam Birliği’nde. Bilakis kültür daha yerleşir, daha oturur, daha mükemmel hale gelir.
Türk İslam Birliği demek herkese zorla namaz kıldırmak, zorla insanların içki içmesini engellemek değildir. Eğlencenin bir kere alası olur Türk İslam Birliği’nde. İçki içmek isteyen de içer. Kimse de karışamaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Temmuz 2012> Daha Fazla

İSLAM ÜLKELERİNDE İLERİ TEKNOLOJİK SEVİYEYE ULAŞILAMAMASININ NEDENİ İTTİHAD-I İSLAM’IN OLMAMASIDIR. Müslümanlar paramparça olduğu için elinde avucunda olan parayı savunmaya, silaha harcıyor. İç ayaklanmaları, iç kargaşaları yatıştırmaya, kendi insanlarıyla mücadeleye harcıyor. Dolayısıyla birçok ülkenin ilime, bilime vakit ayıracak, para ayıracak, imkan ayıracak durumu kalmıyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Temmuz 2012> Daha Fazla

İki günlük dünya, imtihan oluyoruz. “Sevelim, sevilelim, dünya kimseye kalmaz.” Hemen kardeş olalım, o kadar kolay ki. Beş, on ülkenin liderleri bir araya gelecekler, akil adamlar bir araya gelecekler, karar alacaklar, uygulanacak. Bu kadar. Kimse bir şey demez. Bayram sevinci olur, konu da biter. İnşaAllah.
EĞER İYİLİK İSTİYORSANIZ, GÜZELLİK İSTİYORSANIZ İTTİHAD-I İSLAM’I SAVUNUN. Kürt kardeşlerimizin mutluluğunu istiyorsanız İttihad-ı İslam’ı savunun. Uçsuz bucaksız coğrafyada özgürce yaşayalım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Temmuz 2012> Daha Fazla

Dünyanın her tarafında Müslümanlara yönelik bir zulüm var, dehşet var. Müslümanlar birlik olmadıkları için bu azabı dünyanın her tarafında çok şiddetle çekiyorlar.
Devletin bir an önce İttihad-ı İslam’ı sağlamak için açık, aleni politika izlemesi lazım. Daha cesur, daha kararlı, daha atak. Bütün parti liderlerinin bunu açıklaması lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Temmuz 2012> Daha Fazla

Bütün İslam aleminin bir lideri olacaktır. Müslümanların başsız olması diye bir konu olmaz ama bu bir yobazlık tarzında, anti demokratik, anti laik, gözü dönmüş, eli kılıçlı bir yobaz atağa şeklinde değil; sevgi, merhamet, şefkat, akıl, demokrasi, iyilik, güzellik, bilim ve sanatın en yüksek noktasının uygulandığı, en yüksek medeniyetin uygulandığı bir birlik olacaktır.
Allah Mehdiyet yönünde kâinatı, dünyayı dizayn etmiş. Gelişmeler o yönde oluyor. Fakat insanlar zamana dayanamıyorlar. O kadar aceleci ki Allah diyor ya “İnsan aceleden yaratıldı”. Hemen olup bitsin, hemen Mehdi (as) çıksın, hemen İsa Mesih gelsin. İşte hemen İttihad-ı İslam olsun. İttihad-ı İslam olduğunda zaten bir daha sevap alamazsın.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Haziran 2012> Daha Fazla

Egoistliğe, bencilliğe müsaade yok. KÜRT SORUNU YOK, TÜRK-İSLAM BİRLİĞİ SORUNU VAR. Bütün dünyanın aç olduğu, ihtiyacı olan konu budur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Temmuz 2012> Daha Fazla

Bizim bir idealimiz var; İttihad-ı İslam, Türk İslam Birliği. Israrla biz bu idealimizi anlatacağız. Bizim için bir Kürt ideali, Kürt ülküsü, Kürt hedefi diye bir konu olmaz. Kürt, Laz, Çerkez zaten hepsi Türkiye demektir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Haziran 2012> Daha Fazla

İttihad-ı İslam bir anda oluşacak bir olay mı? Çocuk bile anne rahminde, 9 ay 10 gün kadar bir vakit içerisinde oluşuyor ve sonra doğuyor. Ama doğuma az kaldı. CENİN OLMAKTAN ÇIKTI MEHDİYET. ARTIK BİR ÇOCUK HALİNDE. AZ KALDI DOĞMASINA.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Haziran 2012> Daha Fazla

Savaşla şununla bununla hiçbir netice alınmaz. Tek alınacak netice İttihad-ı İslam'ladır, sevgi ve şefkatledir.
Hükümetin İttihad-ı İslam için gayret etmesi Atatürk’ün de bizlere söylediği Kuran’ın hakikati olan bir gerçek. Bunun asıl oluşması Hz. Mehdi (as) vesilesiyle olacaktır. MEHDİ’SİZ BİR İTTİHAD-I İSLAM OLMAZ.
Şu an Suriye’deki ızdırabın, Irak’taki ızdırabın bütün Ortadoğu’daki, Mısır’daki ızdırabın, Türkiye’deki ızdırabın kaynağı Müslümanların birleşmemesi ve İttihad-ı İslam’ı oluşturmamalarıdır.
İslam âleminin bir lideri olması son derece normal, Kuran’a göre de farz. Lidersiz Ortadoğu zaten perişan oluyor. Ortadoğu’nun acı çekmesinin nedeni o.
Devlet de İttihad-ı İslam’a sahip çıksın. Milletimiz de İttihad-ı İslam’a sahip çıksın. Partiler de İttihad-ı İslam’a sahip çıksınlar. Benlik, enaniyet, şan, şöhret Allah esirgesin bu güzel çalışmayı engelleyebilir. Yani ‘önce ben’ kafasından kurtulmak gerekiyor. Mehdi (as)’a tabi olmak, Mehdi (as)’ı aramak gerekiyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Haziran 2012> Daha Fazla

TÜRKİYE, İSLAM ALEMİNİN LİDERİ OLARAK KODLANMIŞ DURUMDA. Ahir zamanın kodlanması bu şekilde, KADER KODLANMASI BU ŞEKİLDE. Kalu Bela’da daha kainat yaratılmadan bu şekildeydi. Mehdi çıkmıştı, İsa Mesih inmişti, biz bölgenin hakimi olmuştuk, Türk İslam Birliği kurulmuştu. Adım adım biz şu an bunu yaşıyoruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Haziran 2012> Daha Fazla

İTTİHAD-I İSLAM OLMADAN; YEMİNLE SÖYLÜYORUM, ALLAH ADINA YEMİN EDİYORUM, ALLAH RAHATLIK VERMEZ. Boş yere vakit kaybediyorsunuz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Haziran 2012> Daha Fazla

Şimdi Türkiye’yle Suriye’yi kapıştırmak istiyorlar. Onun kazananı, kaybedeni olmaz. Haram olur ve zulüm olur, başka bir şey olmaz. KARDEŞ OLMAMAMIZIN VERDİĞİ BİR FİTNE, ŞAHSI MANEVİCİLİĞİN, MEHDİ (AS) KARŞITLIĞININ VERDİĞİ BİR AZAP BÖLGEYİ SARDI. DEMEK Kİ MEHDİ (AS)’A KARŞI OLMAK, ŞAHSI MANEVİCİLİK IZDIRAP MEYDANA GETİRİYOR. Mehdiyet ruhuyla kardeşlerimizi birleştirelim.
Suriye İttihad-ı İslam’a yanaşmadığı için, Türkiye’de de İttihad-ı İslam oluşmadığı için bu tip acılar, ızdıraplar zincirleme devam eder. Daha da olur. Daha da bu acılar gelişerek devam eder Allahualem. Ta ki İttihad-ı İslam oluncaya kadar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Haziran 2012> Daha Fazla

Mehdiyetin bir mecburiyet olduğunu Allah bize gösteriyor. Başka da hiçbir çözüm yok.
Yapılacak şey bütün milleti tek bir ülkü etrafında toplamak; İttihad-ı İslam ülküsü, Türk İslam Birliği ülküsü etrafında toplamaktır.
İdeali olmayan bir devlet yıkılır. Bizim idealimiz Türk İslam Birliği.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Haziran 2012> Daha Fazla

Türk İslam Birliği sorunu vardır. Bu, bütün bölgenin, bütün dünyanın sorunudur. Yani on kişinin, yüz kişinin sorunu yok. 7 milyarlık dünyanın İttihad-ı İslam sorunudur, Türk İslam Birliği sorunudur.
MEHDİYET HERKESİN RAHAT EDECEĞİ BİR SİSTEMDİR. Herkesin hoşuna gidecek bir sistemdir. Korkunun, sıkıntının, acıların kalktığı, savaşın durduğu, kavganın durduğu; muhabbetin, coşkunun hakim olduğu, sanatın, estetiğin mükemmel hale geldiği, demokrasinin, özgürlüklerin en yüksek dereceye geldiği güzel bir ortam olacaktır.
Türkiye Mehdiyet’e doğru gidiyor. Mehdi (as) zuhur edecek Türkiye’de. Allah onun zeminini meydana getiriyor. Hükümetin birşey yaptığı yok. Allah çeşitli olayları vesile ediyor. Hükümeti de Allah yönlendiriyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Haziran 2012> Daha Fazla

KÜRT SORUNU DİYE BİR ŞEY YOK, İTTİHAD-I İSLAM SORUNU VAR. Başka da bir sorun yok Türkiye’de. Dünyanın ana sorunu İttihad-ı İslam sorunudur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Haziran 2012> Daha Fazla

İttihad-ı İslam’da yıldırım gibi netice alınır. Savaşlar anında biter, terör anında biter. Savaşta harcanan para anında fakire, fukaraya dağıtılacak. Müthiş bir bereket ve bolluk demektir bu. Muazzam bir güzellik demektir. Müthiş bir huzur demektir.
İttihad-ı İslam olsa PKK sorunu hemen bitecek. Suriye sorunu hemen bitecek, Afganistan sorunu hemen bitecek, Irak sorunu hemen bitecek, Mısır sorunu bitecek, ekonomik kriz bitecek. Her türlü fitne bitecek.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Haziran 2012> Daha Fazla

En iyi fetvayı veriyorum İttihad-ı İslam, Türk-İslam Birliği ve Türkiye’den bir karış dahi toprak verilmemesi. Bu yönde fetva veriyorum, bu kadar.
Ben de fetvamı açıklıyorum: Türkiye'nin bütünlüğü ve İttihad-ı İslam. Hiçbir şekilde Türkiye’yi böldürmeyiz.
Büyümek güzeldir, bütünleşmek güzeldir. İttihad-ı İslam'ı savunun. Türk-İslam Birliği’ni savunun. Eğer Kürt kardeşlerimizin mutluluğunu istiyorsanız onların inançlarına saygı duyun. Onlar Müslümanlıkla mutlu olurlar, İslam'la mutlu olurlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Haziran 2012> Daha Fazla

Üç dört sene sonra insanlar net anlayacaklar, Mehdiyetin dışında hiçbir çözüm olmadığını görecekler. Allah tek yola mecbur ediyor: Mehdiyet. Mehdiyetin kökten tek çözüm olduğunu Allah bizlere çok berrak gösteriyor. Bir tek PKK’nın değil, her konunun çok net çözüleceği anlaşılıyor Mehdiyette.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Haziran 2012> Daha Fazla

Şu an çok acı bir tablo var dünyada. Tek çözümün Mehdiyet ve Mesihiyet olduğunu Tevrat da, Peygamberimiz (sav)’in hadisleri de bizlere gösteriyor. Bu konuda direnmek sadece vakit kaybetmek olur. Ve insanların acısının daha artmasına sebep olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Mayıs 2012> Daha Fazla

Yol yakınken Resulullah (sav)’ın yoluna sizi davet ediyorum. Resulullah (sav)’ın planına, söylediği yönteme uyun. Vahiyle getirdiği yola uyun. “Bizi ilgilendirmiyor” derseniz o zaman haşa Allah’ın hükmünü beğenmiyorsunuz anlamına gelir. O zaman siz de Allah’ı ilgilendirmezsiniz. Allah da sizinle ilgilenmez. Süründürür Allah, perişan eder söyleyeyim. Tek kurtuluş yol budur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Mayıs 2012> Daha Fazla

Bediüzzaman’ın sözünü, Resulullah (sav)'in sözünü dinlemiyorsunuz. Burnunuzun dikine gidiyorsunuz, bela yağmur gibi yağıyor. Ne inat ediyorsunuz? Arayın Hz. Mehdi'yi. İttihad-ı İslam'ı isteyin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Mayıs 2012> Daha Fazla

EN BÜYÜK İBADET İTTİHAD-I İSLAM’DIR. Müslümanlar mahvoluyor şu anda İslam aleminde.
Türkiye liderdir. Liderliğini vurguluyoruz. İslam Birliği dersen, “kim senin liderin” diyecekler. Kim öncü? Türkler öncü. O yüzden Türk İslam Birliği diyoruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Mayıs 2012> Daha Fazla

Türk-İslam Birliği olduğunda “PKK nerede?” diye soracaksınız bana. Adamlara operasyona gerek kalmayacak. Türk-İslam Birliği olduğunda PKK kökünden sökülür, biter.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Mayıs 2012> Daha Fazla

Türk-İslam Birliği oluşurken Allah şehitsiz nasip etmiyor. Hep böyle, Osmanlı da ilk kuruluşunda çok fazla şehit verdi. Hep öyle olmuştur. Büyük olayların başında çok büyük olaylar olmuştur, inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Mayıs 2012> Daha Fazla

Mehdiyet öyle anlı şanlı, birdenbire ortaya çıkan bir şey değil. Çiledir Mehdiyet. Uzun bir dönemden sonra, Allah birdenbire İslam’ı hakim ediyor.
İslam’da ittihad farzdır. Müslümanların birlik, beraber olması farzdır. Üniter kelimesi de aynı anlamı taşıyor. İttihadı ifade eden, birlikte olmayı ifade eden bir kelime. Dolayısıyla Allah’ın bir hükmüdür. Kuran’ın bir hükmüdür tabii.

Adnan Oktar Diyor Ki...  4 Mayıs 2012> Daha Fazla

ORDUMUZUN DÜNYA HAKİMİYETİNDE ÇOK BÜYÜK GÖREVLER ALACAĞINI HERKES GÖRECEK. İslam’ın dünya hakimiyetinde çok büyük görevler alacak Türk ordusu.

A9 TV 3 Mayıs 2012> Daha Fazla

HZ. MEHDİ (A.S.) GELMEDEN HİÇBİR ÜLKE TÜRKİYE’NİN LİDERLİĞİNİ KABUL ETMEZ, asla yani. Çünkü mezhepler var, mezhep farklılıkları var. Bir de kavmiyet hırsı da var.

A9 TV, 2 Mayıs 2012> Daha Fazla

DETAYA GİRMEK FİTNEDİR AHİR ZAMANDA. Detayla Müslümanlar birbirini boğuyor. Paramparça oluyorlar. Fitne katilden beterdir. Müslümanları paramparça etmişler zaten. Müslümanları paramparça etmek için konu aramaya kalkmak yanlış olur, inşaAllah.
Detaya girersek hiçbir Müslüman’la bağlantı kalmaz. Detaya girmekten kaçınmak lazım. O zaman mezhepler, tarikatlar, cemaatler hiç kimse, hiç kimseyle görüşemez. Ana husus; Allah bir, din İslam, Peygamber hak, kıblemiz bir, cennete, cehenneme inanıyor, bitti.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Nisan 2012> Daha Fazla

Hz. Mehdi (as) bütün bu parçalanmışlığı ortadan kaldıracaktır. KIRILAN CAM, BLOK CAM HALİNE GELECEKTİR HZ. MEHDİ (AS) DEVRİNDE. HZ. MEHDİ (AS) MANEVİ ELİYLE, PARAMPARÇA OLMUŞ İSLAM COĞRAFYASINI BLOK BİR CAM, KRİSTAL HALİNE GETİRECEKTİR, elmas parçası gibi olacaktır inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Nisan2012> Daha Fazla

Cemaatler, tarikatlar, gruplar hepsi birbirine düşüyorlar. Hz. Mehdi (a.s.)’da hepsi ittihad ediyor, birleşiyor ve İttihad-ı İslam süratle oluşmuş oluyor, bir anda inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Nisan 2012> Daha Fazla

Hepsi; bütün Alevi’si, Bektaşi’si, bütün kardeşlerimiz topluca bir arada beraber İttihad-ı İslam'ı oluşturmaları gerekiyor. Bu ancak Mehdi iledir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Nisan 2012> Daha Fazla

Herkes Allah’tan İttihad–ı İslam’ı istesin. Türk İslam Birliği’ni istesin. İsteyin, olacak, göreceksiniz. Şimdi bu konuşmaları saklayın, aynı dediğimi göreceksiniz.
Tek kurtuluş Türk İslam Birliği’dir, İttihad-ı İslam’dır, Hz. Mehdi (as)’a tabiyettir, İsa Mesih‘in nüzulü için Allah‘a dua etmektir. Onun dışında kurtuluş yok.

A9 TV, 9 Nisan 2012> Daha Fazla

Türklük âlemi, bütün Turani devletler birleşecek inşaAllah. Türkiye’nin liderliğinde büyük bir “Turan Birliği” oluşacak. İslam âlemini de birleştireceğiz inşaAllah. Bütün dünyaya sevgi, muhabbet ve adalet dağıtan muhteşem bir Türk-İslam Birliği oluşacak.

A9 TV, 8 Nisan 2012> Daha Fazla

Şii, Sünni hepsi kardeş. Caferi hepsi kardeş. Vahabi hepsi kardeş. Allah bir, Peygamberimiz (sav) aynı, kıblemiz aynı, Kuran’da ittifak halindeyiz, tamam.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Nisan 2012> Daha Fazla

Cayır cayır camiler kuruluyor, Müslümanlar caddelere sığmıyor, cuma namazları kılınıyor ve trafik tıkanıyor. İki üç milyon kişi aynı anda namaz kılıyor. Hıristiyanlık gittikçe geriliyor, İslamiyet ise gelişip büyüyor. Bu nedir? Mehdiyet’tir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Nisan 2012> Daha Fazla

Önce Türkiye Türk İslam Birliği’nin lideri olsun. Sonra NATO’dan çıkma söz konusu olsun. Türkiye’yi Türk İslam Birliği’nin lideri yapmadan, İslam ordusunun lideri Türkiye olmadan böyle bir belanın içine Türkiye’yi çekmek hiç akıllıca bir hareket değil.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Nisan 2012> Daha Fazla

Biz büyük Türkiye’yi, Türk-İslam Birliği’ni istiyoruz. Bundan konuşacaksak her türlü masaya otururuz, Türk İslam Birliği konuşacaksak. Onun dışında olay yok.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Nisan 2012> Daha Fazla

Amerika’ya ve Avrupa’ya karşı da Türkiye’nin güçlü olması için en güzel çözüm İttihad-ı İslam, Türk-İslam Birliği’dir. Türki ülkelerin birleşmesi, İslam ülkelerin birleşmesi, böylece Türk-İslam Birliği’nin kurulmasıdır.
İttihad-ı İslam olduğunda, Türk-İslam Birliği olduğunda operasyona gerek kalmaz. Caydırıcı güç vardır. Mesela Hz. Süleyman (as)’ın ordusunun özelliği nedir? Caydırıcı güç olması. Hz. Süleyman (as) kan döküyor mu? Dökmüyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Mart 2012> Daha Fazla

Merhametsiz olan, gaddar olan insanlar, genellikle aşağılık ve korkak, gizlenen insanlar oluyor. Bizlerin, yani Hıristiyanların, Müslümanların ve Musevilerin, “Allah bir” diyenlerin bir araya gelip güzelliği, barışı, kardeşliği savunacak şekilde ittifak etmemiz gerekiyor. O zaman çok güçlü oluruz ve bu kişilerin doğru adamlar haline geldiklerini görebiliriz. Onun için ittifakta fayda var.
Türk İslam Birliği için herkes samimi hem dua etsin hem gayret etsin hem birbirlerini teşvik etsinler yurtiçinde, yurtdışında. Dilekçeler versinler, yazılar yazsınlar. O duadır, dua mahiyetinde olur.
Türkiye’yi küçülttüler. Çok küçük bir toprak parçası bize bıraktılar. Üç kıtadaydık, küçük toprak parçasındayız. Yeniden Türkiye’nin eski ihtişamına kavuşması lazım.
İTTİHAD-I İSLAM’I SAĞLAMAK İÇİN İLK BAŞTA MÜSLÜMANLARIN KENDİ ARASINDA BİRBİRİNİ SEVMESİ LAZIM. Yani bir araya gelmeleri, cemaatlerin birbirini kucaklamaları, sevmeleri, birbirleriyle arkadaş olmaları, tartışma konularını bir kenara bırakmaları gerekiyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Mart 2012> Daha Fazla

Türkiye’deki cemaatlerin, birbirini sevmesi İttihad-ı İslam için büyük bir zafer, büyük bir bayram olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Mart 2012> Daha Fazla

Anarşi ve terör. Allah onu özellikle çıkarıyor. Yani İttihad-ı İslam’a insanları mecbur etmek için.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Mart 2012> Daha Fazla

Kendi içimizde ittifak etmeyince, Hıristiyanlarla nasıl ittifak edeceğiz? Bak, her yer sevgi, olgunluk, nezaket, saygı, sevecenlik ve anlayışlı olmanın gerekliliğini bize gösteriyor. HALİM OLMAK GEREKİYOR. BU OLMADIKTAN SONRA DÜNYA CEHENNEME DÖNÜYOR. Bu olduktan sonra ise dünya çok rahat oluyor.

> Daha Fazla

İslam aleminde acıların bitmesinin tek yolu Müslümanların ittifakıdır. Birilerini lanetlemek, kınamak çözüm değil. Çözüm Türk İslam Birliği’dir.
MÜSLÜMANLARDAN İTTİHAD-I İSLAM SÖZÜNÜ DUYMAMIZ LAZIM. Samimi lider ortaya çıktığında iyi sahip çıkılması lazım. Kalıcı tek çözüm Mehdiyettir.
Bu yüzyıl, Hz. İsa (a.s.)'ın, Hz. Mehdi (a.s.)'ın, İttihad-ı İslam'ın yüzyılı. AVRUPA BİRLİĞİ'NE, TÜRK İSLAM BİRLİĞİ'NİN LİDERİ OLARAK GİRECEĞİZ.
“Mehdiyeti anlatmanın ne aciliyeti var, zaten imanlı olmak yeterli değil mi?” diyorlar. ALLAH’IN “AYRILIP DAĞILMAYIN” EMRİ İTTİHAD-I İSLAM DIR. Onun başındaki kişiye Hz. Mehdi (a.s.) diyoruz. Müslümanlar başsız olmaz. Bir yerde namaz kılınıyor ama diğer yerde kadınlara tecavüz ediliyor, Müslümanların cesetlerinin kulakları kesiliyor. “Ben zaten namazımı kılıyorum o zaman Mehdiyete ne gerek var” demek olmaz.
EN BÜYÜK CİHAT İTTİHAD-I İSLAM’DIR. BUNU YAPMAYIP “SABAHA KADAR TESPİH ÇEKİYORUM” DİYOR. BU MANTIKTA TESPİH ÇEKE ÇEKE CEHENNEME GİRERSİN. “Şeytan sizi Allah ile aldatmasın” diyor Cenab-ı Allah. Dünyada pek çok yerde Müslümanların ırzına geçiliyor, şehit ediliyor binlerce Müslüman. İttihad-ı İslama karşı organize bir çalışma var. Bunu nasıl görmezden gelirsin?
Ahirette, “Deccale karşı Müslümanlarla birlikte hareket ettin mi?” dendiğinde “tek başıma hareket ettim” mi diyeceksin? O zaman cehenneme gidebilirsin. Deccal bile organize hareket ediyor. ALLAH SAF BAĞLAYARAK ÇARPIŞANLARDAN BAHSEDİYOR. Ayrı ayrı hareketin mağlup olacağı belli değil mi?
Her topluluğun bir lideri vardır, ahir zamanda Türk Milleti liderdir. PEYGAMBERİMİZ (S.A.V.) GÖREVİN TÜRKLERDE OLDUĞUNU SÖYLÜYOR. TÜRK MİLLETİNİN LİDER OLMASI IRK ÜSTÜNLÜĞÜNE DAYALI DEĞİLDİR. Hepimiz Hz. Adem (a.s.)’ın evladıyız, bir ailenin çocuklarıyız. Irk üstünlüğü mümkün değildir.
Türk İslam Birliği kurulduğunda tüm ülkeler yine ayrı devlettir. Ama halkta öyle bir Hz. Mehdi (a.s.) sevgisi oluyor ki, bir arada oluyorlar. Topluca Hz. Mehdi (a.s.)’ın söylediklerini yapıyorlar. Ve bunu sevgiyle yapıyorlar. MEHDİYET; SEVGİNİN, COŞKUNUN BAYRAM HAVASINDA DÜNYAYA HAKİMİYETİDİR.
TÜRK İSLAM ALEMİNİ DURDURAMAZLAR. Irak işgal edildi, halk daha dindar oldu. Afganistan işgal edildi ve daha dindar oldu. Demek ki baskı ters etki yapıyor. Türk İslam Birliği’ni de durduramayacaklar. Biz istedikten sonra o gerçekleşecektir.
İttihad-ı İslam Allah'ın emri, Peygamberimiz (s.a.v.)'in vasiyetidir.
2011'DE HIZIMIZ BİR HAYLİ ARTACAK. Şu anda tüm dünya gerilim içinde. İttihad-ı İslam buna son verecek. Hz. Mehdi (a.s.)'ın çıkışı için tüm Müslümanların dua etmesi lazım. Allah kaderde duayı vesile etmiş. HZ. MEHDİ (A.S.) İÇİN DE MESİHİYET İÇİN DE DUA ÇOK ÖNEMLİDİR.
HİÇBİR DEVLETİN YIKILMASINI İSTEMEYİZ. HİÇBİR MİLLETİN YOK OLMASINI İSTEMEYİZ. Bunu istemek çok anormal bir hareket olur. Onlar için hidayet, güzellik, zenginlik, bereket, bolluk istiyoruz. Bu Rusya için de geçerlidir, Çin için de. Türk İslam Birliği bunu sağlayacaktır.
Müslümanları parçalamaya çalışanlara itibar etmesinler. MÜSLÜMANLARIN BÖLÜNMESİ HARAMDIR. Allah Kuran'da tek bir mümin topluluğundan bahsediyor.
Her hakarete İttihad-ı İslam'la ilgili ayetle cevap versinler kardeşlerimiz. ŞEYTANA ŞEYTANIN AĞZIYLA CEVAP VERİLMEZ. KURAN'IN NURUYLA CEVAP VERİRSENİZ, ŞEYTANI YAKARSINIZ.
İttihad-ı İslam en büyük farzdır, acilen gerçekleştirilmesi gerekiyor.
Türk İslam Birliği ile taassup ve yobazlık gelecek zannediyorlar. Oysa Türk İslam Birliği’nin oluşacağı dönem, gençlerin bayram sevinci içinde yaşadıkları bir dönemdir, aydınlık bir dönemdir.
İttihad-ı İslam sadece Sünnilerin değil; tüm İslam aleminin birliğidir. İttihad-ı İslam tüm İslam alemini toplayan sistemdir.
Süfyan önce çıkar, Hz. Mehdi (a.s.) onun tahribatını tamir eder. Süfyan istemeden Hz. Mehdi (a.s.)'a zemin hazırlar. Süfyan olmasa, Hz. Mehdi (a.s.)'ın mücadele zemini olmazdı. Süfyan negatif gücüyle, Hz. Mehdi (a.s.) pozitif gücüyle hizmet eder.
Müslümanları acil olmayan konularla meşgul etmem, İttihad-ı İslam en aciliyetli konudur.
Kuran'a tam uyarsak, samimi olursak, İslam dünyaya hakim olur. Allah'ın rızası İttihad-ı İslam'dadır.
Mehdiyet, deccalin üstüne gönderilmiş Allah'tan bir yıldırımdır.
İslam ahlakı dünyaya hakim olduktan sonra sevaplar müthiş düşer, çok azalır.
Mehdiyet olmadan zaten İttihad-ı İslam olmaz. İslam ülkeleri birleşmez. Şii İran, Sünni bir liderin liderliğini kabul etmez. Sünni bir ülke de, Şii bir liderin liderliğini kabul etmez. Bu durumda İttihad-ı İslam zaten olmaz. Ama Hz. Mehdi (a.s.)’ı, Şii de kabul eder, Sünni de, Alevi de, Bektaşi de, Vehabi de kabul eder. Hıristiyan da kabul eder, Musevi de kabul eder. Çünkü Hıristiyanlar da Museviler de bekliyorlar Hz. Mehdi (a.s.)’ı.
Kuran'ı, İslam'ı ve Asr-ı Saadet Müslümanlığını yaşayacağımız İttihad-ı İslam'ı, Türk İslam Birliği'ne ait bir dünyayı, eze eze gerçekleştireceğiz. Biz bize ait olan bu dünyayı, “küreselleşme gerçeğine” rağmen, bilimle, akılla, ilimle eze eze kuracağız.
Türk İslam Birliği de hiçbir şekilde durdurulamıyor şu anda. Ama “vaziyeti idare edin” der ve gayret göstermezseniz, tamamen pasifleşmiş, durgun, sadece köşeyi dönmek, yan gelip yatmak isteyen, korkak, ürkek, bıkkın, ülküsü, davası olmayan, ahiret inancından şüpheye düşmüş, küreselleşmeyi ilah haline getiren, küreselleşmeye tapan, zavallı bir insan topluluğu meydana getirmeye kalkarsınız, buna asla müsade etmem.
İttihad-ı İslam, dünyadan tecrit olmak için değil, dünyayı himaye etmeye geliyor. Bütün dünyayı himaye edecektir Türk İslam Birliği. En güzel yaşam tarzı İttihad-ı İslam’ın oluşturacağı yaşam tarzıdır.
Şu anda herkes teyakkuz halinde, korku içinde, insanlar kimseye güvenemiyorlar. İttihad-ı İslam olduğunda gece herkes istediği gibi sokaklarda gezer. Birinin kapısına vurursun “ben Allah misafiriyim” dersin hemen onlara konuk olursun. Rahatlık güvenlik olur.
Tüm dünyada zenginlik bolluk olması adalet üzerine malın dağıtılması İttihad-ı İslam budur. Biri Limuzinde giderken, bir çocuğun çöpte yiyecek araması bize mutluluk vermez. Mehdiyet bunu giderecektir.
Bilimin sanatın alabildiğine gelişmesi İttihad-ı İslam ile olacaktır. Şu anda bir tane estetik bina yapamıyorlar. İçlerine ilham gelmiyor. O zevki anlayacak hoşnut olacak insanlar da yetişecektir Mehdi devrinde. Çünkü sırf sanatın olması bir şey ifade etmez. Sanattan zevk alan insanların da olması gerekir. Sanat bilim en yüksek noktasına çıkacak, hastalıklara çözüm bulunacak inşaAllah. Tıpta büyük bir gelişmeler olacak.
Hz. Mehdi (a.s.) tüm mezhepleri kaldıracaktır. Alevi, Sünni, Şii hepimiz kardeşiz. Türk İslam Birliği olduğunda coşkun bir kardeşlik olacak.
“De ki: "Kim sapıklık içindeyse, Rahman (olan Allah), ona süre tanıdıkça tanır...” (Meryem Suresi, 75) Allah geçmişteki sapkın kavimlere de süre tanımıştı. Allah, Darwinizm’e de 150 yıllık bir süre tanıdı. Kendilerine vadedileni, Mehdi’yi, İslam’ın yükselişini, Türk İslam Birliği’ni görünce kendi ordularının bir hiç olduğunu anlayacaklar.

23 Temmuz 2011; A9 TV> Daha Fazla

DEVLETİN RESMİ POLİTİKASI TÜRK İSLAM BİRLİĞİ’DİR, ATATÜRK’ÜN TALEBİ BUDUR. Devletin bölünme politikası olmaz. Böyle bir şey hıyanet olur, kimse böyle bir şeye cesaret edemez.

21 Temmuz 2011; A9 TV ve Samsun Aks TV> Daha Fazla

TEK ÇÖZÜM İTTİHAD-I İSLAM, TÜRK İSLAM BİRLİĞİ. Onun dışında bu acı bütün şiddetiyle sürer ve durur. Bunu kardeşlerimizin dua ile kalben, dilleriyle, elleriyle desteklemeleri lazım. YAPMAYAN BÜTÜN BU ACILARA, BÜTÜN BU IZDIRAPLARA ORTAK OLMUŞ OLUR.
İTTİHAD-I İSLAM’IN KISALTILMIŞ İSMİ MEHDİYET’TİR. Mehdiyet’in genişletilmiş şekli de İttihad-ı İslam’dır. İTTİHAD-I İSLAM’I İSTEYEN ZATEN HZ. MEHDİ (AS)’I DA İSTER. Hz. Mehdi (as)’ı isteyen de İttihad-ı İslam’ı ister.

16 Temmuz 2011; A9 TV, Kocaeli TV, Aba TV> Daha Fazla

Sürekli birlik arayan bir millet parçalanmaz. Birlik aramayan bir millet parçalanır. Çünkü birleşme ve büyüme yoksa, durma vardır. Durma varsa da, küçülme olur.

24 Haziran 2011; A9 TV, Kocaeli TV> Daha Fazla

Hayret, mesela İttihad-ı İslam’ı herkesin istemesi gerekiyordu, çok güzel bir sistem. Şeytan devreye girmiş; “tamam” diyor, “İttihad-ı İslam’ı yapacağız”. “Nasıl yapacağız?” “Yobazlık şeklinde yapacağız.” Delirdiniz mi? KOMÜNİZMDEN DAHA BETER YOBAZLIK. KOMÜNİZMDEN DAHA VAHŞETTİR, DAHA REZALET BİR SİSTEM. Yani; “ölümlerden ölüm beğen” gibi olmuş oluyor; “ya komünizm ya yobazlık.” DİN, NURDUR; HİÇBİRİYLE ALAKASI YOK.
Bir yerde bir hareketlenme, kargaşa oluyor. Diyorsun; “herhalde bunlar İttihad-ı İslam’ı istiyor.” Yok, “rahat etmek istiyoruz” diyorlar. Allah size rahatlık vermez, belanızı verir. Bu dünyaya rahat etmeye gelmediniz siz. Allah’a kul olmaya geldiniz. İTTİHAD-I İSLAM’I İSTEMEYEN ADAMA ALLAH RAHATLIK VERMEZ. Dünyanın hiçbir yerinde de huzur olmaz. İttihad-ı İslam’ı isterseler hemen peşinden huzur ve rahatlık gelecektir.
Siz toprağın altında debeleniyorsunuz. Çıkın toprağın üstüne, toprağa bir hakim olun. Onlar zaten hallolur. Altta karınca gibi küfrün ayağının altını gıdıklıyorsunuz. Hiçbir şey çıkmaz ondan, öyle yöntem olmaz. Boş işlerle uğraşıyorlar. ASIL KONU İTTİHAD-I İSLAM’DIR, TÜRK İSLAM BİRLİĞİ’DİR. ONU YAPTIN MI SOSYAL KONULAR DA HALLOLUR, SİYASİ KONULAR DA HALLOLUR, HER ŞEY HALLOLUR.

10 Temmuz 2011; A9 TV, Kanal Avrupa ve Çay TV> Daha Fazla

10 YIL SONRA TÜRK-İSLAM BİRLİĞİ OLMUŞ OLACAK. Her yer mutlu, her yer ferah, her yer neşe içinde olacak.

25 Temmuz 2011, A9 TV> Daha Fazla

TÜRKİYE’NİN TÜRK- İSLAM BİRLİĞİ'NE DOĞRU GİTTİĞİNİ GÖRDÜKLERİ İÇİN DECCALİYET BÜTÜN İMKANLARIYLA, ADAMLARIYLA, ELEMANLARIYLA KARŞI ATAĞA GEÇİYOR. Kendi kafasınca durduracağını zannediyor. Onlar bir plan yaptıysa Allah’ın da bir planı var. Onlar bir tuzak kurduysa Allah’ın da kurduğu bir tuzak var. Allah’ın kurduğu tuzak daha çetindir inşaAllah.
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, Sayın Adnan Oktar’ı referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top