Adnan Oktar Diyor Ki...

 

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Şubat 2018> Daha Fazla

CHP Olağan Kurultayı’nda demokratik bir seçim oldu. Kemal Bey’i tebrik ediyoruz. Allah hayırlara vesile etsin, devlete, millete, vatana hayırlı olsun. Allah diğer CHP’li kardeşlerimize de hayır, bereket, hidayet ve nur nasip etsin. Devlete, millete hayırlı olmak için gayret etmelerini nasip etsin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Ocak 2018> Daha Fazla

Yerli ve milli olmak Türkiye için hayatidir. MHP’nin yerli ve milli tutumu, Devletin ve milletin bekası için kararlılığı çok önemli. CHP’nin de muhalefetinin mutlaka yerli ve milli olması gerekir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Ağustos 2017> Daha Fazla

Sayın Kemal Kılıçdaroğu dindar, nezih bir insan. CHP'nin de insanlarımızı dindarlığa teşvik etmesi, her kesime sahip çıkması daha güzel olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Temmuz 2017> Daha Fazla

Sayın Kılıçdaroğlu dürüst ve nezih bir insan. Muhalefetin güçlü olması Türkiye'nin demokratik zenginliğidir, güzelliktir.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Mayıs 2017> Daha Fazla

CHP halkı sevgiyle kucaklar, solun en sağına gelir, radikal solun jargonunu tamamen terk ederse çok başarılı bir parti olur.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Mayıs 2017> Daha Fazla

Sayın Kemal Kılıçdaroğlu değerli bir insan. Muhalefet lideri olarak vatan, bayrak, devlet için samimiyetle gayret ediyor. Lider olmak zor bir görevdir.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Mayıs 2017> Daha Fazla

CHP dindarlara sahip çıkma konusunda daha da cesur olsun. Bediüzzaman'a sahip çıkma konusunda güzel bir atak yapıp başlasınlar. CHP'nin önceliği temel ideolojisini değiştirip solun tam sağına geçmek, halkın her kesimini kucaklamak, sahabe dindarlığına sahip çıkmak olmalı.
CHP milletimizin tüm fertleri gibi kaliteli bir parti. Üst akıl yani İngiliz derin devletinin partiye kafayı taktığı görülüyor. Sayın Kılıçdaroğlu nezih ve aklı başında bir lider. Bazılarını kullanarak CHP’yi parçalamak istiyorlar. Parti Kılıçdaroğlu çevresinde birleşmeli.
İngiliz derin devleti CHP, Ak Parti, MHP tüm partileri bölmek için harekete geçmiş durumda. Milletçe bir ve bütün olmamız çok önemli.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Mayıs 2017> Daha Fazla

Kemal Kılıçdaroğlu dengeli, itidalli, değerli bir insan. CHP için de kıymetli biri, değerini iyi bilmeleri gerekir. Lidere sadakat önemlidir.
CHP halkla iç içe olursa, solun en sağında yer alırsa, modern dindarlığı, Kuran Müslümanlığını savunursa başarılı bir parti olur.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Mayıs 2017> Daha Fazla

CHP'nin solun en sağında olması gerekir. CHP modern İslam anlayışını savunursa başarılı olabilir. Bir lider için partiyi derli toplu sağlıklı tutması en hayati konudur. Sayın Kılıçdaroğlu'nun bu yöndeki gayretleri kıymetli ve önemlidir.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Nisan 2017> Daha Fazla

1940'larda kalmış sol zihniyet CHP'ye başarı getirmez. CHP Atatürk'ün modern dindar anlayışını benimseyip halkı kucakladığında başarılı olur. Özgürlükçü, atılımcı, her kesimi kucaklayan, cemaatlere, tarikatlara şefkatle yaklaşan, Bediüzzaman'a sahip çıkan bir CHP müthiş başarılı olur.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Mart 2017> Daha Fazla

CHP modern dindarlığı savunan, solun en sağında olan bir parti haline gelsin. Milletimiz o zaman CHP'yi baştacı yapar. CHP geçmiş zihniyeti tamamen reddedip Atatürk'ün modern dindarlığını esas alan, halka yakın, solun en sağında bir çizgide yer almalı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Aralık 2016> Daha Fazla

Sayın Kemal Kılıçdaroğlu çok dengeli, aklı başında, teröre tamamen karşı, her sorunu demokratik yöntemlerle çözmeye çalışan nezih bir insandır. Sayın Kılıçdaroğlu seyyid kökenli, son derece kaliteli bir Anadolu insanıdır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Ocak 2015> Daha Fazla

Din hürriyeti; CHP’nin yapacağı en büyük güzellik bu. Cemaatlerle iç içe olsunlar. Bütün herkese sevgi sunacaklarını göstersinler.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Aralık 2014> Daha Fazla

CHP gece gündüz Allah’tan bahsetsin, Sayın Kılıçdaroğlu ayetle konuşsun, İttihad-ı İslam’ı savunduklarını açık-açık belirtsinler. Barışı, kardeşliği, sevgiyi, Bediüzzaman’ı övsünler, Süleyman Hilmi Tunahan’ı övsünler. Atatürk’ün dindarlık anlayışını savunsunlar özetle. Aynı Atatürk gibi olsunlar, ezer geçerler. %70’le iktidara gelirler.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Aralık 2014> Daha Fazla

CHP'nin çok atılımcı, çok atak olması lazım ve çok yenileyici bir ruha sahip olması lazım. Özellikle Atatürk’ün dindarlık anlayışını iyice benimseyip, partiye hakim etmesi gerekiyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Kasım 2014> Daha Fazla

Atatürk'ün anlayışı CHP'ye otursun. Atatürk'ün sevgi, dostluk, kardeşlik, birlik anlayışı, Türk-İslam Birliği, İttihad-ı İslam anlayışı, Türklük aleminin birleşmesi anlayışı, Kuran'a sevgi anlayışı, kadına bakışı, sanata bakışını CHP iyice oturtsun. Bu oldu mu CHP'nin uğraşmasına gerek yok, zaten millet hemen bağrına basar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Kasım 2014> Daha Fazla

CHP’nin güçlü olması lazım; birlik ve beraberlik içinde olması lazım. Lidere saygı, lidere güven de çok hayati bir nokta. Her an değişecek bir lider mantığı olmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Eylül 2014> Daha Fazla

Dindar CHP başarılı olur. Dindar CHP Türkiye’nin süsü olur. Emin olsunlar en az yüzde 70’le iktidar olurlar. Marks’tan bahsediyorsun, Bediüzzaman’dan da bahsedeceksin. Süleyman Hilmi Tunahan’dan da bahsedeceksin. O zaman başarılı olursun. Öbür türlü olmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Eylül 2014> Daha Fazla

CHP’yi eleştirenler böyle ağır, sivri dilli bir üslup, incitici bir konuşma stili değil de yapıcı ve samimi konuşmaları lazım. Bilgiçlik, münasebetsizlik, dilbazlık yarışına giriyorlar. Bu CHP’deki ruhu daha da örseler. Bu doğru olmaz.
CHP’nin yapacağı sağın bütün sıcaklığını, güzelliğini, renklerini, zenginliğini alsın; solun da bütün kalite, sanat, estetik, hürriyet, demokrasi, bilim anlayışını sonuna kadar savunsun. Solun memnun olmadığı hiçbir nokta kalmasın. Sağın da bütün zenginliğini alsın.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Ağustos 2014> Daha Fazla

Bağnazlığa karşı CHP’nin çok güçlü bir çıkış yapması lazım. Bağnazlık ancak dindarlıkla kaldırılır. Bağnazlık dinsizlikle, materyalistlikle kaldırılmaz, solculukla kaldırılmaz. O zaman din daima galip gelir, ezer geçer.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Ağustos 2014> Daha Fazla

Modern İslam anlayışını savunan aydın, ilerici bir CHP. İslam Birliği’ni savunan bir Cumhuriyet Halk Partisi. Yapılacak kolaylık, güzellik bu. CHP’yi kurtaracak en güzel formül de budur. İslam Birliği, modern İslam. Bu ikisi CHP’ye hakim olursa CHP’nin birinci parti olması an meselesi.
CHP’liler İslam’ı, modern İslam anlayışını ön plana alsınlar; çünkü Atatürk’ün, rahmetlinin ideali oydu, İslam Birliği’ydi. İslam Birliği’nden bahsetsinler, Atatürk’ün modern İslam anlayışını ön plana getirsinler; güzel bir netice olsun.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Ağustos 2014> Daha Fazla

CHP’nin yapacağı, çok dindar olması. Dindar olursa iktidar olur. Bu kadar. Karmaşık bir şey yok. Modern dindar. Herkes iftihar eder. Taa 1800’lerden kalma solculukla 2014’lerde siyaset yapmak mümkün mü? 1800’lerde kalmış o kafa.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Mayıs 2014> Daha Fazla

CHP’nin yapması gereken, modern İslam anlayışıyla ortaya çıkıp, Atatürk’ün görüşleri doğrultusunda gürül gürül İttihad-ı İslam’ı savunmak, Türk İslam Birliği’ni savunmak, Kuran’ın gerçeklerini savunmaktır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Nisan 2014> Daha Fazla

CHP neşe dolu, hayat dolu, modern bir İslam anlayışıyla ortaya çıkarsa müthiş oy alır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Nisan 2014> Daha Fazla

CHP’nin yapacağı en iyi şey; halkın, Anadolu halkının, milletin ruhuna hitap edecek bir ruh

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Ağustos 2013> Daha Fazla

Türkiye'de aydın, laik, Atatürkçü CHP'nin olması bir güzelliktir. CHP çok değerli, klas insanların olduğu bir partidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Haziran 2013> Daha Fazla

CHP bir avuç komünistin telkin ve tavsiyelerine hiç uymasın, halkın genel eğilimine uysun. Modern yönüyle, sevecen yönüyle, Atatürkçü yönüyle gürül gürül iktidara gelsin, inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Mayıs 2013> Daha Fazla

Klasik devrimci zihniyetle CHP iktidar olamaz. O dönemler geçti.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Nisan 2013> Daha Fazla

CHP'nin yapması gereken, Darwinizme- materyalizme tavır alması ve İttihad-ı İslam’ı savunmasıdır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Şubat 2013> Daha Fazla

CHP Darwinizme-materyalizme tavır aldığında bereket bulacaktır, güç bulacaktır. O zaman şahlanır CHP. Maneviyata, mukaddesata dönerse, Atatürk’ün anlattığı anlamda aydın İslam anlayışını, modern İslam anlayışını savunursa CHP %70-80’le iktidara gelir, inşaAllah.
CHP Darwinizm-materyalizme karşı tavır alsa, halkı sevdiğini, milleti sevdiğini, şefkat gösterdiğini vurgulasa, demokrasinin üzerinde dursa, özgürlüklerin üzerinde dursa, dine, mukaddesata olan saygısını detaylı olarak insanlara hissettirse, milletimizle bütün olduğunu vurgulasa CHP ferah ferah % 70-80’le iktidar olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Ekim 2012> Daha Fazla

Halk gerilimden tedirgin olur. CHP’nin de bundan kaçınması, olayların içinde yer almaması gerekir. Aksine, olgun ve yatıştırıcı olması gerekir.

A9TV; 25 Ekim 2012> Daha Fazla

Sayın Deniz Baykal çok güvenilir bir devlet adamıdır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Eylül 2012> Daha Fazla

CHP’nin bütün ilçe teşkilatlarında anti-Darwinist kurslar oluşturulsun. Anti-materyalist, anti-komünist, anti-Leninist çalışmalar yapılsın. Kitaplar bassın CHP, çok kısa sürede teröre karşı netice alır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Eylül 2012> Daha Fazla

Sayın Kılıçdaroğlu çok dürüst ve efendi bir insan; bu, yüzünden anlaşılıyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Eylül 2012> Daha Fazla

CHP, Sosyalist Enternasyonalin “PKK’yı direniş partisi kabul eden” kararını protesto eden bir yazı yollamalıdır.
CHP’nin yapması gereken, Sosyalist Enternasyonalden çıkmaktır.
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, Sayın Adnan Oktar’ı referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top