Adnan Oktar Diyor Ki...

 

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Nisan 2015> Daha Fazla

Dünyada fakirliği organize eden özel bir sistem var. O sistemin başında olan şahıslar var. O başında olanlara da emir verenler var. Emir verene emir veren var. Göremedikleri emir veren var. Fakirlik özel olarak oluşturuluyor ve fakirliği durduramıyorlar. Allah, “Şükredilmediğinde fakirlik meydana getiririm” diyor. Allah’ın dediği oluyor, insanlar durduramıyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Nisan 2015> Daha Fazla

Fransa'nın sadece Cezayir’de katlettiği Müslüman sayısı 1.5 milyon. Bu soykırım değil mi? Otomatik silahlarla silahsız insanların hepsini vurdular, makinalı tüfekle taradılar. Soykırım mı? Soykırım. Ama kabul etmiyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Şubat 2015> Daha Fazla

Dünyada fakirlik lobisi var. Bütün dünyayı özel bir sistemle fakir tutuyorlar. 100 yıldan beri, 150 yıldan beri hiç şaşmadan işleyen bir sistem. Bir tek Osmanlı döneminde yoktu, Osmanlı’ya diş geçiremiyorlardı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Şubat 2015> Daha Fazla

Büyük bir fakirlik lobisi var özel elde edilen. Bu fakirlik lobisini, fakirliği organize eden sistemi Mehdi (as) ortadan kaldırıyor. O zaman dünya kendinden zengin oluyor, otomatik. Ama son kere zengin oluyor.
Dünya çapında özel bir fakirlik organizasyonu var. Büyük devletlerin ileri gelenleri, ünlü kapitalistlerin, birçok merkez bankasının desteğiyle bu elde ediliyor.
Dünyadaki fakirliği organize eden sistem Mehdiyet devrinde kıskıvrak yakalanacağı için artık fakirlik organize olmaktan çıkacak. Çünkü fakirlik şu an organize edilerek elde ediliyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Şubat 2015> Daha Fazla

Cimrilikten dolayı şu an bütün dünya sürünüyor. Bir avuç zengin var, dünyanın mesela %1'i zengin, %99'u fakir. Sürünüyor dünya, ayetin bir tecellisi olarak. Cimrilikten çıksalar bütün dünya zengin olacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Ocak 2015> Daha Fazla

Kudüs-ü Şerif kutsal bir şehirdir, bereketli bir yerdir. İnsana ferahlık gelir, kendine gelir Kudüs’e giden. Kudüs’ün özelliğidir o. Allah oraya bir bereket, bir ferahlık, bir inşirah vermiştir. Mekke de öyledir. Giden gelmek istemiyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Aralık 2014> Daha Fazla

Amerikan ekonomisini çökertiyor Allah. Çökertmesinin nedeni Moşiyah Mehdi (as)’ın çıkışına özel zemin hazırlamak içindir. Rusya’yı da çökertiyor. Yine Moşiyah Mehdi (as)’a zemin hazırlamak için.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Ekim 2014> Daha Fazla

Bediüzzaman Said Nursi’nin yayınlanmayan bir mektubu var, orada; “Dindar İseviler siyaseti üstlenir” diyor. Dünya siyasetini üstlenir. “Mehdi (as) da tebliğ görevini yapar” diyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Ekim 2014> Daha Fazla

Zıt iki kuvvet var; deccal taraftarları, mehdi taraftarları. Mehdi (as) taraftarları; sevgi, şefkat, merhamet, akıl, bilim ve doğruluk, dürüstlük, samimiyetle hareket ediyorlar. Deccal taraftarları da şiddet, kan dökmek, baskı, aşağılamak, sevgisizlik gibi acılı ızdıraplı yolları kullanıyorlar.
Fikirle, düşünceyle, sevgiyle ortaya çıkan sistemin adı mehdiyettir. Dehşet ve şiddet kullanan sistemin adı da deccaliyettir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Ekim 2014> Daha Fazla

Şu an dünya mehdiyete göre dizayn ediliyor. Dikkatlice bakılırsa bütün Ortadoğu mehdiyet için özel olarak dizayn ediliyor. Bütün bu savaşların kökeni, bütün bu olayların kökeni odur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Ekim 2014> Daha Fazla

Ortadoğu’da hiçbir ülkenin bölünmesini istemiyoruz. PKK orada ayrı bir devlet kuramaz ve kurdurtmayız. Bunu unutacaklar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Eylül 2014> Daha Fazla

İslam hak, ayakta kalıyor ama hep zulüm sistemleri tarihe karışmış. “Batıl yok olucudur”; Allah'ın sözü bu.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Eylül 2014> Daha Fazla

Güzel yönleri de var ama karanlığı çoktur Asya’nın, Asya’ya hakim olan güç genelde mafyadır. Bizim yerimiz Avrupa, Avrupa medeniyeti. Bağnazlıkla, tutuculukla Asya’nın karanlığıyla boğulmayalım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Eylül 2014> Daha Fazla

Dünyayı iki kampa ayırma amacındalar, Müslüman ve Müslüman karşıtları şeklinde. Ve dehşetli bir savaş düşünüyorlar. Armageddon dedikleri o. Mehdiyet bu belayı ortadan kaldıracak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Eylül 2014> Daha Fazla

Akıllı, iyi niyetli, sevgi dolu insanlar her zaman dünyanın lideridir, her zaman sözleri geçer. Dünyayı Yaratan Güç onlara her zaman bu imkanı verir.
İslam alemini kurtaracak olan mehdiyet ruhudur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Ağustos 2014> Daha Fazla

Bütün dünyanın gözü önünde Mehdiyet ilerliyor ve durdurulamıyor. Kaderin akışı bu şekilde.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Ağustos 2014> Daha Fazla

Birçok ülkenin biraz merhamet bilgisi varsa Türkiye’nin vesilesiyledir. Türk halkını örnek alıyorlar. Dolayısıyla Mehdiyet’ten örnek alıyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Temmuz 2014> Daha Fazla

Mehdiyet gündemde tutulmuyor. İsa Mesih (as)’ın inişi gündemde tutulmuyor. Allah’ın planına karşı plan geliştiriyorlar. Allah’ın planına karşı sen plan geliştirirsen Allah senin planını hallaç pamuğuna çevirir. Allah’ın planı dışında plan olmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Temmuz 2014> Daha Fazla

Filistin-İsrail dost ve kardeş olması için Moşiyah Mehdi (as)’ın dışında hiçbir yol yoktur. Moşiyah’ın Mehdi (as)’ın vakti gelmiştir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Haziran 2014> Daha Fazla

Derin dünya devleti her yüzyılda bir toplanır. Her yüzyılda, Kuran, Tevrat ve İncil, hadislerden bakarak tarihin nasıl akacağını görüyorlar. Ve ona göre de tarihe direnmiyorlar. Kadere direnmiyorlar, ona göre şekil alıyorlar. Bu, masonluğun da bir sırrıdır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Mayıs 2014> Daha Fazla

Din Ortadoğu’nun diğer adıdır. Ortadoğu’nun ruhudur. Din olmadan Ortadoğu olmaz. Din olmadan hayat olmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Nisan 2014> Daha Fazla

Bütün dünya siyaseti şu an Mehdiyet’e göre dizayn ediliyor. Amerika Irak’a niye girsin? Suriye neden bu hale getirilsin? Amaç sadece Mehdiyet.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Mart 2014> Daha Fazla

Bütün İslam alemi huzursuz. Hiçbir devlet İslam alemine huzur getiremiyor. Rusya huzursuz, Avrupa huzursuz, Amerika huzursuz. Bütün dünya İsa Mesih ve Mehdi (as) ile huzur bulacaktır, inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Mart 2014> Daha Fazla

Türkiye acil ve ivedi olarak İslam ülkelerini yanına alıp birlikte Suriye’ye bir barış operasyonu yapması lazım. İslam ülkeleri toptan bir hamle yaparsa imani, Kurani, ahlaki bir girişim olarak herkes değerlendireceği için hiç kimse direnmez. Beş ülke bile olmuş olsa konuyu halleder, sırf beş ülke bile.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Şubat 2014> Daha Fazla

Suriye, Irak.. Bölgedeki insanlar çok cahil bırakıldı. Fert fert eğitilmeleri gerekiyor. Eğitildiğinde o insan senin insanın olmuş oluyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Ocak 2014> Daha Fazla

Dünyanın en güçlü iki ülkesi Türkiye ve İran, birleşti mi bitti zaten. Sırf Ortadoğu zengin olmaz, Amerika da, Rusya da, Çin de zengin olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Ocak 2014> Daha Fazla

Dünyanın neresinde olursa olsun Mehdiyete karşı olan her oluşum, her düşünce başarısız olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Aralık 2013> Daha Fazla

İsrail ve Ermenistan iki kilit ülke. Her ikisi de İttihad-ı İslam’ın mühim bir parçasıdır, mühim bir güzelliğidir. Museviler de, Ermeniler de özgürlük içinde olacaklar. Uçsuz bucaksız, Türk-İslam Birliği içerisinde, huzur içinde, güzellik içinde yaşayacaklar ve yaşayacağız. Bütün Müslüman alemi de.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Kasım 2013> Daha Fazla

Her yerde ekonomik çöküntünün olmasının sebebi, Allah'tan uzaklaşılmış olmasıdır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Kasım 2013> Daha Fazla

Dünyada Hristiyan-Müslüman mücadelesi yok, iman ve imansızlık mücadelesi var. Buna karşılık Allah’a iman eden Hristiyan ve Müslümanların ittifak halinde olmaları gerekir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Kasım 2013> Daha Fazla

Şu an Allah dünyayı Hz. Mehdi (as)’a göre dizayn ediyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Kasım 2013> Daha Fazla

İddia edilen Ergenekon terör örgütünün kuruluş amacı Mehdiyeti yıkmaktır. Mehdiyeti durdurmak için yapılmıştır. Başka hiçbir nedeni yoktur. Suriye'de, Irak'ta, Mısır'da, Türki devletlerde de, İran'da yapılanmıştır. Tek amacı Mehdiyeti durdurmaktır. Başka hiçbir amacı yoktur. Ama Allah ayaklarına doladı tabii.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Kasım 2013> Daha Fazla

Mısır'da, Irak'ta, Suriye'de, Afganistan'da her yerdeki felaketin nedeni Peygamber (sav)'in kavminin Kuran'ı terk etmesidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Ekim 2013> Daha Fazla

Ülkeler arasında silah rekabeti değil, sevgi-muhabbet rekabeti olması gerekir.
Dünya çapında silah üretimini durdurmak kolayken, zor gösteriyorlar. Silaha, bombaya verilecek para fakirlere, yetimlere dağıtılması lazım. Uçaklar da bomba atmak yerine çocuklara çikolata atmalı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Ekim 2013> Daha Fazla

Sevgi ve Mehdiyet olmadıktan sonra devletler arası ortak menfaate dayalı anlaşmalar kağıt üzerinde kalır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Ekim 2013> Daha Fazla

Putin, Obama, Tayyip hocam, İran biraraya gelip bir çözüm bulalım diye konuşmaları lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Ekim 2013> Daha Fazla

İran hiçbir zaman için İsrail'e saldıramaz, kendince öyle puan topluyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Eylül 2013> Daha Fazla

Suriye’de, Mısır’da tüm tarafları, herkesi kurtarmaya çalışacağız. Nefretle bir yere varılmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Eylül 2013> Daha Fazla

Silahları kaldıralım, bütün silahlar kalksın. Savaşlar kalksın. Savaş çok büyük suç olsun. Savaşın meşrusu, meşru olmayanı olmaz. Savaşın hiç olmaması lazım. Kan dökme hiç olmaması lazım. Herkes huzurlu gezsin. Çocuklar gülüşsünler sokaklarda.
Hemen hemen her ülkenin var atom bombası. Asıl olan sevginin yayılması. Atom bombasından korkmaya gerek yok. Sevgisizlikten çekinsinler, merhametsizlikten çekinsinler.
Herkes özgür ve mutlu olsun. Silahları kaldıralım, savaş çok büyük suç olsun.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Eylül 2013> Daha Fazla

Kimyasal silahların teslimi konusu tamamen bir oyalama. Yapılacak şey, İslam ülkelerinin bir an evvel birleşmesidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Eylül 2013> Daha Fazla

Filistinliler de İsrailliler de bölgenin süsüdür.
Türkiye'nin vurulması durumunda ABD ve Avrupa rahatsız olmaz. Türkiye'yi zor duruma sokacak bir oyun oynanıyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Eylül 2013> Daha Fazla

Allah Mehdiyete göre dünyayı dizayn ediyor. Suriye Mehdiyet için dizayn ediliyor, Mısır Mehdiyet için dizayn ediliyor, Irak onun için dizayn ediliyor. Afganistan, her yer, Türkiye Mehdiyete göre dizayn ediliyor.
Bazıları her türlü öldürme şekline tepkisizler. Fakat bir tek kimyasal silahla öldürme şeklini beğenmiyorlar. İnanılır gibi değil.
Sadece kimyasal madde satışında tedbir almakla olmaz. Asıl olarak insanların sevgiyi isteyecek şekilde eğitilmesi gerekir.
İslam ülkelerinin büyük bölümü sevgisiz. Allah bu olaylarla, çoğu İslam ülkesinde gaddarlığın ne kadar hakim olduğunu gösteriyor. Şu an içlerinde çılgınca bir öldürme yarışı var.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Ağustos 2013> Daha Fazla

Ben Hz. İbrahim (as)’ın evlatlarını yok ettirmem. Ne İsmailoğulları’na ne Yakupoğulları’na zarar getirtmem. Boş yere uğraşmayın. Bir avuç Ben-i İsrail var. Dünyadan kazımak istiyorlar. Buna müsaade etmeyiz.
İran İsrail'e bomba atmaya kalkarsa ABD İran'ı yerle bir eder. ABD ve Avrupa İsrail'e dokundurtmazlar. İran boş yere kabadayılık yapmasın. Bu üslubu bıraksın, aklıbaşında makul açıklamalar yapsın.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Ağustos 2013> Daha Fazla

İslam ülkelerinin vurdumduymazlığı çok şaşırtıcı. Bir yerde yangın varsa girer, o insanları oradan kurtarırsın.
İttihad-ı İslam'a ve Mehdiyet'e tavır aldıkları için Allah İslam ülkelerinin üstüne bir bereketsizlik ve uğursuzluk yaydı. Hepsi değil ama büyük bir bölümü gaflet ve dalalet içinde.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Ağustos 2013> Daha Fazla

İslam ülkelerini birbirine katmak kadar kolay bir şey yok şu an dünyada. Çünkü sevgiyi, muhabbeti kaldırdılar, nefreti aşıladılar. Darwinist-materyalist eğitimle beyinlerini uyuşturdular, şirkle bağnazlıkla da bambaşka bir sapkın din anlayışı getirdiler, İslam’ı Kuran’ı ellerinden aldılar. Ve deli toplumlar meydana geldi. Bu belanın tedavisinin doktoru Mehdi (as)’dır.
Sevgi dışında, Allah rahatlık vermez. Allah, deli rejimlere hiç müsaade etmiyor, müsaade etmez. Allah, halimliği sever, makul olmayı sever, beğenir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Ağustos 2013> Daha Fazla

İslam aleminde acıyı acıyla ortadan kaldırmaya çalışıyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Ağustos 2013> Daha Fazla

Ortadoğu'da orduların çoğu kendi halklarına karşı örgütlenmiştir, Müslümanları kırmaya yönelik olarak örgütlenmiştir. Suriye’ye bakın, Mısır’a bakın; İsrail'den çekiniyorlar ama kendi halklarına gelince kabadayılık yapıyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Ağustos 2013> Daha Fazla

Suriye'de ve Mısır'da zulmedenler mutlaka yenilecekler. Zalimler mutlaka mağlup olurlar, bu Allah'ın kanunudur. Allah toplu helaklarda iyi müminleri mutlaka ayrı tutuyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Temmuz 2013> Daha Fazla

Darbe yapmak Ortadoğu'ya ve Asya'ya mahsus bir kirdir. 3. Dünya ülkelerinde ortaya çıkan ilkel bir harekettir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Mayıs 2013> Daha Fazla

Türkiye ana gövde olarak çok güçlü olması lazım. Suriye’nin bölünmesinden bir şey olmaz, bölünüyorsa bölünsün. Irak bölünüyorsa bölünsün, bir şey olmaz. Yeter ki Türkiye güçlü olsun, onlar Türkiye’ye bağlı olsun. Onda hiçbir risk yok. Çünkü baba güçlü olduktan sonra evlatlarını çok güzel yönetir ve yönlendirir. Sevgi de gösterir, şefkat de gösterir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Mayıs 2013> Daha Fazla

Ortadoğu’nun hayat damarı dindir. Dinin dışında Ortadoğu yaşamaz. Ve binlerce senedir, 3-4 bin yıldan beri dinin dışında Ortadoğu yaşamamış. Yani insanlar dinsiz yaşamaz, ölür. Hayatın anlamı kalmaz. Mahvolur insanlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Mayıs 2013> Daha Fazla

Türkiye’yle İsrail’in çok iyi ittifak etmesi gerekir. Bu, Suriye’yi titretir. Yani İsrail-Türkiye ittifakı Suriye’yi titretir. Müthiş bir güç meydana gelmiş olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Mayıs 2013> Daha Fazla

Din olmadan Ortadoğu’yu yönetmek mümkün değildir. Ortadoğu’nun ruhu dindir. Öyle entel-dantellikle Ortadoğu’yu mahvedersin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Mayıs 2013> Daha Fazla

Bangladeş'te 2400 Müslüman’ın öldürülmesi ne Avrupa’nın ne Amerika’nın dünyanın umurunda değil. Avrupa’da falan insanlar diskolarda eğlencesine bakıyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Mart 2013> Daha Fazla

Şu an Ortadoğu’yu kasıp kavuran Mesih inancıdır. Irak’la yapılan savaşın kökeninde Mesih inancı vardır, Afganistan’ın işgalinde Mesih inancı vardır. Suriye’nin meydana gelen şu an ki konumu Mesih inancından kaynaklanıyor. İsrail’de Mesih inancı temel inançtır. Yani Şiloh-Mehdi inancı. İslam’da da Şiloh Mehdi dört mezhepte hak olan bir inançtır. Şiilikte itikat meselesidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Şubat 2013> Daha Fazla

Ortadoğu’yu kurtaracak olan İslam’dır. Ferahlık verecek olan budur, neşe verecek olan İslam’dır. İnsanlar dinle mutlu olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Şubat 2013> Daha Fazla

Hiçbir ülkeyi, hiçbir milleti aşağılamak olmaz. Hepsine saygıyla, sevgiyle ve şefkatle yaklaşmak gerekir.
Dünya füzeyle değil, iman ve sevgiyle düzelir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Şubat 2013> Daha Fazla

Dünyanın her yerinde, meseleleri tankla, topla, silahla halletmeye kalkmak nefret doğuruyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Şubat 2013> Daha Fazla

Dünya Mehdiyet’e göre dizayn ediliyor, İsa Mesih de bu dizaynın içinde.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Ocak 2013> Daha Fazla

Arap Baharı’nın kökeni Darwınizm’in yıkılmasıdır. Arap Baharı, bir ideolojik yenilginin üzerine kurulmuştur. İdeolojik olarak yenildi Arap ülkelerindeki sosyalist hükümetler. Libya, Fas, Tunus, Cezayir, Mısır hepsi ideolojik olarak yenildiler.
Arap Baharı denilen olay Darwinizmin yıkılmasıyla başladı. Oradaki rejimlerin gücü kalmadı.Yani bütün Arap ülkelerinde sosyalist, komünist rejimler vardı. Darwinizmin yıkılmasıyla halk uyandı. O çalışmadan sonra oradaki rejimlerin manevi gücü kalmadı. Halklar onlardan bir an önce kurtulmak istediler.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Ocak 2013> Daha Fazla

Evanjelik mantığı çok ürkütücü, sistemlerinde hep kan var.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Aralık 2012> Daha Fazla

Dünyadaki istihbarat ekipleri hep Darwinistlerin elindedir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Aralık 2012> Daha Fazla

İttihad-ı İslam olduğunda Türkiye Avrupa’ya sırtını dönmez, Avrupa’yla kucaklaşır. Avrupa’yla iç içe olur. Türkiye Avrupa’dan daha ileri bir kültüre, daha kaliteli bir sanat anlayışına, daha güzel özgürlük ve demokrasi anlayışına sahip olacak. Dolayısıyla Avrupa’nın özeneceği bir yapı olacak Türkiye’de ve İslam âleminde. Böyle bir yapıda Avrupa’yla Türkiye tabii ki kucaklaşacaktır, tabii ki iç içe olacaktır. Ayrıları gayrıları olmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Kasım 2012> Daha Fazla

İsrail’le İran’ın savaşmasına müsaade etmeyiz, öyle bir konu olmaz. Kaç defa iştahlandılar, her seferinde izin olmadığı için geri döndüler. Öyle bir şey olmaz. Akil insanlar, Mehdi (as) talebeleri, İsa Mesih’in talebeleri böyle bir oyunu kabul etmezler ve etmeyecekler, inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Kasım 2012> Daha Fazla

Yapılacak şey; Mısır, Türkiye, İsrail hemen orada bir topluluk oluşturup, bir kardeş platformu oluşturup, dost olduklarını, kardeş olduklarını, ittihad ettiklerini, İttihad-ı İslam’ı oluşturacak çekirdeği kurduklarını dünyaya açıklamalarıdır. Nefis olur, şahane olur. Bir anda olaylar biter.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Kasım 2012> Daha Fazla

Müthiş bir heyecan, müthiş bir kargaşa bütün dünyayı sardı. Özellikle Ortadoğu’da müthiş bir elektriklenme var. Bu İsa Mesih ve Mehdi (as)’ın faaliyetleri ile ilgili, Deccal’e karşı yaptıkları mücadeleyle ilgilidir.
Ortadoğu’daki bir hareketlenme doğrudan İsa Mesih ve Mehdi (as) ile ilgilidir. Bu olaylar, dünyaya İslam’ın hâkim olma sancılarıdır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Kasım 2012> Daha Fazla

Şu an Ortadoğu’daki kargaşa tamamen sunidir. Hiçbir gereği yok. Nur gibi tertemiz insanlar o bölgede arkadaşça, dostça çok güzel yaşayacaklar. Kıyamete kadar bu barışı muhafaza edeceğiz, inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Ekim 2012> Daha Fazla

Derin dünya devleti Allah’ı sever hale geldi. Derin dünya devleti daha önce Darwinist- materyalistken hatta komünizmi düşünürken İttihad-ı İslam’ın makul olduğunu, güzel olduğunu kabul ettiler. Büyük sermaye sahipleri, Avrupa’daki gizli büyük sermaye sahipleri İttihad-ı İslam’ın büyük bereket getireceğine inandılar. Kanaatleri geldi. Allah ikna ediyor, yavaş yavaş gelişiyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Eylül 2012> Daha Fazla

Büyük Ortadoğu Projesinin amacı; İslam alemini paramparça yapmaktır. Birleştirme değil de paramparça etme projesidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Eylül 2012> Daha Fazla

Ortadoğu’nun kaderi, Asya’nın kaderi Mehdiyetle kurtulacak şekilde Allah tarafından dizayn edilmiş. Şimdi biz konuşsak da konuşmasak da bu olacak zaten. İnşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Eylül 2012> Daha Fazla

Türkiye, İran, Rusya bir ittifak yapsalar bölgedeki bütün dengeler oturur. Rusya’ya Türkiye’nin bu teklifi götürmesi lazım.İran’a bu teklifi götürmesi lazım. İran şu enaniyeti, gururu bırakması lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Ağustos 2012> Daha Fazla

Mehdiyet gümbür gümbür ayakta. Allah Mehdiyet için Türkiye’yi dizayn ediyor, Ortadoğu’yu dizayn ediyor Allah. İnsanlar zannediyor ki felaket oluyor. Felaket olmuyor, bir dizayn var. Bu düzenleme sırf Mehdiyet içindir. Yani ürkütücü görünmesi sizi aldatmasın.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Ağustos 2012> Daha Fazla

İran İsrail arasında bir savaş olmaz. Ne Mehdi (as) müsaade eder ne İsa Mesih (as) müsaade eder ne Hızır (as) müsaade eder. Bu mübarek heyetten destur alınmadan böyle bir savaş olmaz inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Ağustos 2012> Daha Fazla

İsrail’le aramızı düzeltelim. Irak’la aramız güzel olsun. Irak hükümeti ile merkez hükümeti ile aramız güzel olsun. Aradaki gereksiz sorunları ortadan kaldıralım. İsrail’le ittifak, komünizme karşı ittifak, şu an isabetli bir hareket olur komünist harekete karşı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Ağustos 2012> Daha Fazla

Müslüman kanı döken kim varsa katildir. İster Yahudi olsun, ister Hıristiyan olsun, ister Müslüman olsun. Yobazlar da Müslüman kanı döküyor. Teröristler, azgın müşrikler Müslüman kanı döküyorlar. Müslümanları yakıyorlar cayır cayır. Yahudilerden yapan varsa oda ahlaksızdır. Hıristiyan’dan yapan varsa oda ahlaksızdır, Müslüman da yapıyorsa, komünist de yapıyorsa onlarında hepsi ahlaksızdır. Bir bütündür.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Temmuz 2012> Daha Fazla

Arap baharı denen olay Mehdiyet’in huruç etmesidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Temmuz 2012> Daha Fazla

DERİN DÜNYA DEVLETİ MEHDİYET’E TESLİM OLUYOR. Normalde direnmesi lazım, kabul etmemesi lazım; teslim oluyor. Çünkü kaderin dünya tarihinin akışının perspektifine baktıklarında onun öyle olduğunu görüyorlar. Yani tarihin Mehdiyet yönünde ilerlediğini görüyorlar.
Dünya derin devlet yapılanması tarihin geçmişteki perspektifine bakıyorlar, geleceğe yönelik tarihi yönlendiriyorlar. Ama TARİHİ YÖNLENDİRİRKEN ALLAH ONLARI YÖNLENDİRİYOR. ALLAH'IN DEDİĞİNİ YAPIYORLAR İŞİN DOĞRUSU.Bu konunun sırlarını açıklamaya kalkarsak olay en sonunda Hz. Hızır'a dayanır.
Masonluğun da üstünde bir sistem vardır. Onlar dünya tarihini yönlendirirler, dünya devletinin yöneticileri. Bunlar 7 kişi, onun üstünde 40 kişi, onun üstünde 300 kişi böyle bir dünya derin devlet yapılanması vardır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Temmuz 2012> Daha Fazla

Suudi Arabistan’ın aydınları, orda da aklı başında, akıllı, samimi Müslümanlar var, bunlar devreye girecek. İran’da yönetimde olup gizli kalmış, bilinmeyen fakat nüfuzlu olan insanlar devreye girecekler. Ürdün kralı ve maiyeti devreye girecek. Lübnan’da Müslümanların ileri gelenleri devreye girecek. Mısır’da Müslümanların ileri gelenleri devreye girecek. Pakistan’da ve Türkiye’de de öyle.MUAZZAM BİR MANEVİ MECLİS KURULACAK. İTTİFAKLA MEHDİ (AS)’A TABİ OLACAKLAR. BUNDAN SONRA SADECE ALLAH ANILACAK ARTIK. Kavga yok, barış, sevgi, akılcılık olacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Temmuz 2012> Daha Fazla

Komünist rejimlerin İttihad-ı İslam'ı kabul etmesi mümkün değil. İran'da komünist rejim var, Suriye’de komünist rejim var. Dolayısıyla bu rejimlerin değişmesiyle İttihad-ı İslam oluşacaktır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Temmuz 2012> Daha Fazla

İran, Türkiye, Mısır birleşse bitti. Sırf üçü birleşsin, İttihad-ı İslam olur ve tir tir titrer küfür. Suriye’deki zulüm yapanların adım atacak hali kalmaz. Dünyanın en büyük gücü haline gelir Türkiye o zaman.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Nisan 2012> Daha Fazla

Kaşar siyasetçi tavrı çok aşağılıktır. Dürüst siyasetçi tavrı güzeldir. Efendi siyasetçi tavrı güzeldir. Kaşar siyasetçi ikili oynar. Menfaati kadar seni değerlendirir. Menfaatinin çatıştığı yerde harcar. Çok kahpedir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Nisan 2012> Daha Fazla

Deccal iki koldan dünyayı eziyor, biri NATO ekibi biri de Şanghay ekibi.

A9 TV, 8 Nisan 2012> Daha Fazla

Allah NATO’yu kullanır, Amerika’yı kullanır; yobazlığa müsaade etmez. SAMİMİ MEHDİ MÜSLÜMANLIĞINI SAVUNURSAN NATO DA DESTEKLER, AMERİKA DA DESTEKLER, RUSYA DA DESTEKLER.
İki bloğun gizli gizli bir mücadelesi vardır; komünistlerle, Allah'a inanan ekibin.
Dünyada iki tane blok var. Bir komünist blok var, bir de Amerika’nın başı çektiği kapitalist, liberal blok var.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Nisan 2012> Daha Fazla

“Böylelikle kendi kavmini küçümsedi,” (Zuhruf Suresi, 54) Bütün Firavuni sistemlerde bu vardır. Halkını adam yerine koymazlar, aşağılarlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Mart 2012> Daha Fazla

Firavun ne yapar? Gizli devleti oluyor, kanun hukuk tanımıyor. Hz. Musa (as) kıssasında gördünüz. Hz. Yusuf (as) kıssasında da derin devlet hakimiyeti var. HİÇBİR ZAMAN İÇİN HUKUK YOK FİRAVUN SİSTEMLERİNDE.

> Daha Fazla

Şu anki sessizlik büyük olayların işaretidir. Göreceksiniz 2012'nin sonu çok hareketli olacak.
Dünyayı küresel güçler yönetmiyor, dünya metafiziktir.
Dünyayı Allah yönetiyor, küresel güçler yönetmiyor. TÜRKİYE MEHDİYETE GÖRE YÖNLENİYOR, AVRUPA BİRLİĞİNE GÖRE DEĞİL.

24 Haziran 2011; A9 TV, Kocaeli TV> Daha Fazla

DÜNYA HER YÖNDEN HZ. MEHDİ (AS)’I BEKLİYOR. Amerika’nın da ihtiyacı, Rusya’nın da ihtiyacı, İslam aleminin de ihtiyacı; her yerin ihtiyacı. DÜRÜST, AKILLI, SAMİMİ BİR İNSANIN BAŞTA BULUNMASI GEREKİYOR.

21 Temmuz 2011; A9 TV ve Samsun Aks TV> Daha Fazla

DÜNYA ÇAPINDA SİLAH ÜRETİMİ DURDURULSA, DÜNYA BUNUN YÜZ MİSLİ ZENGİN OLUR. Afrika’da bolluk bereket zibil gibi akar, hiçbir yerde aç açık kalmaz.

20 Temmuz 2011; A9 TV ve Kaçkar TV> Daha Fazla

Tarihin birçoğu değiştirilir; zamanın politik şartlarına göre, insanların görüşüne inancına göre değiştirilir. GERÇEK TARİH DAHA İLERDE YAZILACAK İNŞAALLAH, HZ. MEHDİ (AS) DEVRİNDE.

6 Temmuz 2011, A9 TV, Gaziantep Olay, TV Kayseri ve Samsun Aks TV> Daha Fazla

Derin dünya devleti Müslümanlarla Ehli Kitap arasında savaş istiyor. Biz Ehli Kitap’la kanlı bir savaş istemiyoruz. Biz Ehli Kitap'a sözün en güzelini söylemekle mükellefiz. ALLAH, HIRİSTİYANLARIN “LAİLAHEİLALLAH” DEMELERİNİ İSTİYOR.
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, Sayın Adnan Oktar’ı referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top