Adnan Oktar Diyor Ki...

 
Adnan Oktar 'Şeyh Nazım Kıbrısi Hazretleri' hakkında diyor ki..
Osmanlı Filistin Dünya Politikası İran PKK Çin Kalite Ermenistan AK Parti Suriye Cennet Sanat-Sanatçı Altınçağ Cehennem Dua

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Aralık 2017> Daha Fazla

Tebliğ yapan insanın dış görünümü, sevecenliği, kalitesi, kültür anlayışı çok önemlidir. Mesela Şeyh Nazım Sultanımız sırf tavrıyla binlerce insanın imanına ve İslam’a yakınlaşmasına vesile olmuştur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Kasım 2017> Daha Fazla

Şeyh Mehmet Efendi, Şeyh Nazım Kıbrısi Hazretleri’nin bize güzel bir emanetidir. Kendisi dünyadan geçmiş, nezih, kaliteli, samimi, dindar, güzel huylu, güvenilir bir mümindir. Kendisini çok seviyoruz. Allah onu her zaman hidayetiyle ve nuruyla sarsın.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Eylül 2017> Daha Fazla

Şeyh Nazım Hazretleri benim sultanım, canımdır. Kendisini tüm dünya sever, çok özel değerli bir insandır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Eylül 2017> Daha Fazla

Şeyh Ahmet Yasin Hazretleri kıymetli şeyhlerden icazetli, güvenilir, nezih, hürmetkar, cesur Allah'tan başka kimseden korkmayan delikanlıdır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Eylül 2017> Daha Fazla

Şeyh Ahmet Yasin Hocamız tüm kardeşlerimizin sevgiyle, güvenle bağlanacağı derin, samimi, tevazulu, çok mühim bir ahir zaman alimidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Ağustos 2017> Daha Fazla

Şeyh Nazım Sultanımızın emaneti olan evlatlarını ve tüm Şeyh Efendileri canımız gibi seviyoruz. Allah nurlarını, bereketlerini artırsın.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Ağustos 2017> Daha Fazla

Bediüzzaman Said Nursi yaz ayında kış gibi büyük bir olay olacağını bunun da Mehdiyetin alametlerinden biri olduğunu söylüyor. Şeyh Nazım Hazretleri de yıllar önce yaptığı bir konuşmasında İstanbul'da şiddetli dolu yağacağını, bunun ahir zaman alameti olduğunu anlatıyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Temmuz 2017> Daha Fazla

Bazılarının ağırına gidiyor ama İngiltere'de İslam'ı yayan, İngiliz derin devletine balyoz gibi inen Şeyh Nazım Hazretleri'nin çalışmalarıdır. Şeyh Nazım Hazretleri gerçek bir Kuran talebesidir ve İngiltere'ye Kuran'ın nurunu yaymıştır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Haziran 2017> Daha Fazla

Şeyh Nazım Kıbrısi Hazretlerinin evlatları çok değerli, kıymetli insanlar. Onlar bize Sultanımız'ın emaneti, her biri bizim için çok değerli.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Haziran 2017> Daha Fazla

Şeyh Nazım Hazretleri dünya tatlısıydı, Allah gani gani rahmet etsin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Haziran 2017> Daha Fazla

Şeyh Nazım Hocamızın evlatları tertemiz, nur gibi insanlardır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Mayıs 2017> Daha Fazla

Şeyh Nazım Hazretleri dünyada tanıdığımız ahlakı en güzel, en kıymetli insanlardan biriydi. Allah bizleri cennette kardeş etsin inşaAllah.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Nisan 2017> Daha Fazla

Dünyalar tatlısı Şeyh Nazım Kıbrısi Sultanımızı sevgiyle, hürmetle ve rahmetle anıyoruz.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Nisan 2017> Daha Fazla

Şeyh Nazım Hazretleri Mehdiyeti sürekli anlatır ve savunurdu. Sultanımız'ın samimi talebeleri de şevkle heyecanla Mehdi'yi bekliyorlar.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Şubat 2017> Daha Fazla

Hacı Mestan Hocaefendi'ye Allah'tan rahmet diliyoruz, inşaAllah makamı cennet olmuştur, Şeyh Nazım Sultanımız'a kavuşmuştur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Ekim 2016> Daha Fazla

Süleyman Hilmi Tunahan, Bediüzzaman, Şeyh Nazım gibi Mehdi'yi bekleyen alimler milyonlarca insanın hidayetine vesile olmuştur. Mehdi'yi beklemeyenler ise şevksiz, durgun, monoton, hiç kimsenin hidayetine vesile olmayan bir tembellik içinde oluyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Ekim 2016> Daha Fazla

Şeyh Nazım Hazretlerinin oğlu Şeyh Mehmet Efendi çok kıymetli, mümin, muttaki bir insandır, çok güvenilirdir. Şeyh Ahmet Yasin Hazretleri de çok nurlu, güvenilir ve kıymetli bir insandır. Çevresini sarmış bazı münafıklara karşı çok dikkatli olmak gerekir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Ekim 2013> Daha Fazla

Sultanımız Şeyh Nazım Kıbrısi Hazretleri Kuran talebesinin hasıdır. O bir söz söylediyse, gül dağıtmış demektir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Ocak 2013> Daha Fazla

Şeyhimiz, Sultanımız Nazım Kıbrisi Hazretleri Kıbrıs’ın süsü. Akdeniz onunla güzel.

Adnan Oktar Diyor Ki... 31 Ekim 2012> Daha Fazla

Şeyhimiz Nazım Kıbrisi Hazretleri Kıbrıs’ın nurudur. Akdeniz’in nurudur. Kutbul Aktab’dır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Eylül 2012> Daha Fazla

Hadislerde bahsi geçen, Hz. Mehdi (as)’ı müjdeleyecek olan mübarek sarıklı şahıs, Şeyh Nazım Kıbrisi Hazretleri olabilir inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Mayıs 2012> Daha Fazla

Ben bir tane sultan tanırım o da Şeyh Nazım Hazretleri. Sultan’a kimse sultanlık yapamaz. DÜNYANIN BİR TANE SULTANI VAR; O DA, ŞEYH NAZIM ADİL EL KIBRİSİ HAZRETLERİ’DİR.
KKTC, ŞEYH NAZIM EL KIBRISİ HOCAMIZIN MANEVİ DESTEĞİYLE AYAKTA DURUYOR. Bela adanın üstüne geldi geldi, gitti. Şeyhimizin kaldığı evde bir bereket var, orada bir ışık var. Her yer kıraç, orası yemyeşil maşaAllah.

A9 TV, 8 Nisan 2012> Daha Fazla

Anne, baba dünya hayatımıza vesile, Şeyhimiz ahiretimize vesile, sonsuz hayatımıza vesile. Onu daha çok severiz. Anneden, babadan daha çok sevilir.
Şeyh Nazım Hocamız, dünyada gördüğümüz en saygıya layık insandır, en değer verilmeye layık insandır. En iyi hizmeti yapılması gereken insandır. Biz onun hizmetçisiyiz inşaAllah. Dua edin, ömrü çok uzun olsun Şeyhimizin. Öyle mübarek insanların uzun ömürlü olması çok büyük nimettir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Mart 2012> Daha Fazla

Şeyh Nazım Kıbrısi ve Seyyid Salih Özcan Sultanlarımız bütün ömrünü İslam’a vermiş çok değerli insanlar. Bizler de gençliğimizi onlara vereceğiz. Allah için o kadar fedakarlık yapan insanlara canı gönülden fedakarlık yapmakla mükellefiz.

> Daha Fazla

Şeyh Nazım Hocamız her yere neşe saçar, her yere muhabbet saçar. Anti-yobazdır. Çok kaliteli, gerçek samimi bir Müslümandır.
Şeyh Nazım Hocam, dünyada yaşayan insanlar arasında en sevdiğim insanlardandır. Ona hizmet etmek benim için şeref ve onurdur.
Şeyh Nazım Hocamız'ın Hz. Mehdi (a.s.)'a biati görmesi önemli. Şeyh Nazım Hocamıza herkes mutlaka her gün dua etsin.
Şeyh Nazım Hocamız sevgi doludur, gerçek mürşittir. Şeyh Nazım Hocamız sevgi öğretmenidir.
Şeyh Nazım Hocamızda sultan güzelliği ve ahlakı vardır. Allah, Şeyh Nazım Hocamızla cennette birlikte olmayı nasip etsin.
Şeyh Nazım Kıbrısi Hazretleriyle uğraşan, şehir elektriğini çıplak elle tutmuş gibi olur.
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, Sayın Adnan Oktar’ı referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top