Adnan Oktar Diyor Ki...

 

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Kasım 2017> Daha Fazla

Cennette Peygamberlerle hep birlikte olacağız, aynı sofralarda aynı mekanlarda olacağız. Dünyada çile çekiyorlar ama cennette sonsuza kadar itibarlı, sonsuza kadar çok sevilen olacaklar maşaAllah. İmam Mehdi de cennette çok sevilecektir. Peygamberimiz Mehdi için “cennetin tavuskuşudur o” diyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Ekim 2017> Daha Fazla

Modern dindarlık denildiğinde konunun anlaşılması için bu ifade kullanılıyor. Aslında her Peygamber devrinin en modern insanıdır. Dünyada modernliği oluşturan dindir. Toplumda din olmadığında kalite ve modernlik ortadan kalkar. Hak dinle birlikte modernlik ve kalite gelir. Hak dinin özelliği her şeyin en iyisi en güzeli en kaliteli en mükemmeli en doğrusu prensibi üzerine olmasıdır. Peygamberimiz zamanında her şeyin en güzeli yaşanıyordu.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Ekim 2017> Daha Fazla

Peygamberlerin çileleri ve zorluklarının bizim bildiğimiz bir de bizim hiç bilmediğimiz yönleri vardır. Kuran’da bu çilelerden sadece bazıları anlatılır. Hz. Yusuf’un sadece kuyuda ve hapishanedeki çilelerini biliyoruz. Belki de bu çileler hayatındaki en kolay çilelerdir. Asıl imtihanını, nasıl zorluk ve çilelere sabrettiğini asıl ahirette göreceğiz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Ekim 2017> Daha Fazla

Samimiyet Müslümanın en önemli alametidir. Peygamberimiz’i bir defa dahi görenler yüzünden samimiyetini ve dürüstlüğünü anlıyor, ona hemen tabi oluyorlardı. Peygamberlerin en büyük delillerinden biri ise, Allah’ın insanların kalbine o kişinin Peygamber olduğunu vahiy etmesidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Eylül 2017> Daha Fazla

Tüm Peygamberler hayatları boyunca vicdan kullanmışlar, bir an bile vicdanı kullanmaktan vazgeçmemişlerdir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Mayıs 2017> Daha Fazla

Peygamberimiz (sav) ümmi idi, Hz. İbrahim de okul bitirmedi. Ama hepsi arifti, müthiş kaliteliydi. Allah'a samimi olarak yakın olan çok kaliteli olur.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Mayıs 2017> Daha Fazla

Tüm Peygamberler çağının en modern insanıydı. Modernliği çirkin karşılamak mantık dışıdır.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Ocak 2017> Daha Fazla

İsa Mesih'i inşaAllah hep birlikte göreceğiz. Bu nesil Peygamber görmekle şereflenecek. Asıl ilmi mücadeleyi Mehdi yapacaktır. Hristiyanların İslam'a tam dönüşü ise İsa Mesih vesilesiyle olacaktır. İsa Mesih'i görür görmez yüzündeki heybetinden insanlar hemen bir Peygamber gördüklerini anlarlar. Peygamber heybeti çok heyecan vericidir. Peygamberlerin heybeti insanlarda çok etkileyici bir hal oluşturduğu için Peygamberler çok şaka yapar, insanlardaki heyecanı kırarlardı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Aralık 2016> Daha Fazla

Müslüman, Hristiyan veya Musevi olan kişi peygamberlerden herhangi birini inkar ederse bu küfür olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Kasım 2016> Daha Fazla

Gelecek korkusu bir çok insan için çok büyük imtihandır. Mümin hiçbir zaman gelecek korkusuna yenilmez. Peygamberler gelecek korkusuna hiç yenilmemiştir. Tüm toplumu karşılarına almışlardır. Buna rağmen hep sakin, rahat ve huzurludurlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Eylül 2016> Daha Fazla

Peygamberi, mazlumları, Peygamber soyunu savunan insandan birçok hayır ve güzellik gelir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Eylül 2016> Daha Fazla

Hz. Süleyman da Hz. İbrahim de Peygamberimiz de zengindi. Mümin zenginliği tebliğde etkili bir güç olarak kullanır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Ağustos 2016> Daha Fazla

Hz. Musa'nın asası, Hz. Nuh'tan Hz. İbrahim'e geçen asadır. Hz. İbrahim de bu asa ile putları kırmıştır Hz. Yusuf Mısır'a geldiğinde bu asayı kullanmıştır. Hz. Musa'nın bu asası en son olarak Hz. Mehdi'ye geçecektir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Mayıs 2016> Daha Fazla

İslam'ı iyi tanıyan birisi halim olmanın güzelliğini bilir. Hz. İsa Mesih halimdi. Hz. İbrahim (as) halimdi, Allah halimliğini övmüştür. Yahya (as) halim bir evlattı. Peygamberimiz Resulullah (sav) halim bir insandı. Mümin halim selim olacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Mart 2016> Daha Fazla

Kuran’daki bütün peygamberlerin ahlakına özenmek durumundayız. Örneğin Hz. Süleyman (as)’ın ihtişamına, onun güzellik anlayışına, sanat estetik anlayışına hayran olup ona benzemek durumundayız. Bir kısım Müslümanlar yabancılıyor, bu çok yanlış bir bakış açısı.
Bir kısım Müslüman kardeşlerimizin hatası, Hz. Süleyman (as)’ı, Hz. Musa (as)’ı, Hz. İbrahim (as)’ı adeta hiç yerine koyuyorlar, anlamıyorlar. Halbuki Peygamberimiz (sav)’in hayatı gibi onların hayatı da çok önemlidir. Allah, biz onları da örnek alalım diye anlatıyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Mart 2016> Daha Fazla

Musevi kaynaklara göre, Hz. Mehdi mizaç olarak en çok Hz. Musa (as)'a benzeyecektir, şakacılığı ise Hz. Süleyman (as)'a benzeyecektir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Şubat 2016> Daha Fazla

Çile Peygamberimiz (sav)'i güzelleştiriyordu. Hz. Yusuf (as)'u dünyanın en güzel insanı haline getirdi çile. Hep acıyla geçti hayatı. Akıl almaz güzeldi. Musa (as) ömrü boyunca acı, çile çekti. Nefis yakışıklıydı, kavmin en yakışıklısıydı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Nisan 2015> Daha Fazla

Hz. Süleyman (as)’ın Allah’la sürekli, yoğun ve çok akılcı bağlantısı var. O çok önemli bir şey. Allah’ı hiç unutmuyor. Hiç bir dakika, bir saniye unutmuyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Ocak 2015> Daha Fazla

Hz. Musa (as) da senin peygamberin, Hz. İbrahim (as) da senin peygamberin. “Onlar Yahudi peygamberi” diyor, “O Hıristiyan peygamberi” diyor. Senin peygamberin onlar İslam peygamberi. Müslüman onlar.
Peygamberimiz (sav)’in doğumu bizim için düğündür, bayramdır. Dünyaya nur saçtı, ışık saçtı. Allah, ondan razı olsun. Biz ondan razı olduk, o da inşaAllah ahirette bizlerden razı olur. Hepsinin üstünde tabii Cenab-ı Allah’ın rızası, inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Aralık 2014> Daha Fazla

Tehdit peygamberlerin yaşadıkları bir kanundur, sünnettir. Tehdidi yaratan Allah’tır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 31 Ağustos 2013> Daha Fazla

Peygamberimizin güzel annelerimizle evliliği bağnazların ağırına gidiyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Ağustos 2013> Daha Fazla

Peygamberde mucize şeklinde, hayret verecek şekilde bir asalet oluyor ama hayret verecek bir asalet. Avamda mutlaka bir basitlik olur az veya çok, sıradanlık olur. Bir şeye tenezzül eder, yani az da olsa olur. Peygamberde hiç olmuyor, hiç. Oradan anlaşılıyor zaten Peygamber olduğu.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Ağustos 2013> Daha Fazla

Peygamberlere ne diyorlardı? “Deli” diyorlardı, “Yalancı” diyorlardı. Saldırıyorlardı, küfrediyorlardı. Biz de onların yolundayız, onların ümmetiyiz, Peygamberimiz (sav)’in ümmetiyiz. Hz. İbrahim (as)’ın evlatlarıyız. Hz. İsa Mesih’in evlatlarıyız. Dolayısıyla bizler de çile çekeceğiz, acılar çekeceğiz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Mayıs 2013> Daha Fazla

Peygamberler avami hareketler yapmazlar. İsa Mesih (as) şakacıdır, neşelidir, sevecendir de fakat asil olur. Bütün peygamberler çok asil olurlar. Sürekli soyludur hareketleri. Bir fevkaladelik olduğu anlaşılır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Mayıs 2013> Daha Fazla

Hz. Yusuf (as) çileden geçiyor, acıdan geçiyor, eğitimden geçiyor; derin iman, Allah yüzüne bir nur ve heybet veriyor. Olağanüstü bir etkileyicilik meydana getiriyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Nisan 2013> Daha Fazla

Kıyamete kadar kutlu doğum haftasıdır. Kutlu doğum bitmez. Her gün kutlanır. Sabahtan akşama kadar kutluyoruz ve sabahtan akşama kadar Allah’a hamd ediyoruz böyle güzel bir Peygamberi (s.a.v.) bize gönderdiği için, bu kadar ahlakı yüce, bu kadar nurlu, bu kadar tatlı peygamber gönderdiği için.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Şubat 2013> Daha Fazla

Peygamberimiz (s.a.v) hafızdı, Kuran’ı ezberden biliyordu. Hz. İsa Mesih (a.s) hafızdır. İncil’i çok iyi bilir, Tevrat’ı çok iyi bilir. Ama Kuran konusunda uzmandır, çok iyi bilir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Şubat 2013> Daha Fazla

Allah Duha Suresi’nin 8. ayetinde, Peygamberimiz (sav)’e; “(Rabbin) Bir yoksul iken seni bulup zengin etmedi mi?” diyor. Peygamberimiz (sav)’in zengin olduğunu bildiriyor. Bağnazlar haşa, “Yok, zengin değildi” diyorlar. Bu iddia Kuran’a uygun değil. Peygamberimiz (sav) o devrin en zenginiydi.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Şubat 2013> Daha Fazla

Allah Kuran’da Hz. Süleyman (as)’ın zenginliğini övüyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 31 Ocak 2013> Daha Fazla

Hassas olur peygamberler. Mehdilerde bir manevi hassasiyet olur. Çok duyarlılar. Renkleri daha iyi görürler, sesleri daha iyi duyarlar, üzüntüye daha açıktırlar, tedirgin olmaya daha açıktırlar. Onun için onların aldıkları sevap daha çok oluyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Ocak 2013> Daha Fazla

Bir Müslüman hem İsevi'dir hem Musevi’dir hem İsmaili’dir hem Nuhi’dir ama hepsinin üstünde Muhammedi’dir. Siz öbür peygamberleri yok hükmünde görürseniz Allah muhafaza dinden çıkarsınız. Olmaz öyle şey.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Ocak 2013> Daha Fazla

Peygamberimiz (sav)’in sevgisi rahmani sevgi. Allah'ın tecellisi olarak seviyor. Aşkla seviyor, Allah aşkıyla, muhabbetle seviyor.
Müslüman namaz kılmasıyla Peygamber (sav)’e benzer, oruç tutmasıyla Peygamber (sav)’e benzer. Sevgisiyle, muhabbetiyle Peygamber (sav)’e benzer, merhametiyle Peygamber (sav)’e benzer. Benzemeye çalışır. Tam anlamıyla benzemese de benzemeye çalışır. Ama ana hatlarıyla benzer. Cihadıyla, tebliğ yapmasıyla benzer.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Ocak 2013> Daha Fazla

Hz. Süleyman (as) karınca ezmez bir insan, çok merhametli. Çok güçlü ordusu vardı ama hiç kan dökmemiştir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Ocak 2013> Daha Fazla

Müslüman, Hıristiyan veya Musevi bir kişi peygamberlerden herhangi birini kabul etmezse dindar olamaz. Tek bir peygamberi kabul etmese bu küfür olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Ocak 2013> Daha Fazla

Peygamberler halka benzemez, çok heyecan verici bir heybete ve nura sahiptirler. Peygamberimiz (sav)’de de muazzam bir heybet vardı. İnsanlar kimi zaman nurundan yüzüne bakamıyorlardı. Dilleri lal oluyordu. Peygamberimiz (sav) üzerindeki heybetin şiddetini azaltmak ve insanları rahatlatmak için şakalar yapardı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Ocak 2013> Daha Fazla

Peygamberimiz (sav)’in saçının ana rengi siyahtı, sonradan beyazlar oluşmuştu. İsa Mesih’in de saçının ana rengi kızıldır ama yaşlanınca beyazlayacaktır, inşaAllah.
Peygamberimiz (sav) bakımlı olmayı teşvik ederdi. Bizzat kendisi de çok bakımlıydı. Simsiyah saçlarına pırıl pırıl güzel kokulu briyantin sürüyordu. Gözlerine ismit denilen sürme çekiyordu.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Ocak 2013> Daha Fazla

Hz. Musa (as), Firavun’a tebliğe gittiğinde ilk olarak yaratılıştan bahsetmiştir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Aralık 2012> Daha Fazla

Peygamberlere mahsus bir özellik, hepsi yiğit oluyor.Peygamberler korkmazlar. Müminlerin de bu şekilde olması lazım. Allah'ın dışında hiç kimseden korkmayacaklar.
Peygamberimiz (sav) için vakit kıymetli, her anı kıymetli. Ümmetin faydası için, ümmetin menfaati için dakikayı, saniyeyi bile dikkatli kullanıyor.Onun için öyle boşa zaman kullananlar, boşa vakit harcayanlar Peygamberimiz (sav)’i rahatsız ediyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Kasım 2012> Daha Fazla

Peygamberimiz (sav) mehdilerinen büyüğüdür. Velayet açısından en büyük mehdi odur. Gelmiş geçmiş en büyük velidir. Peygamberimiz (sav) gelmiş geçmiş en büyük resul ve nebidir. En büyük peygamberdir, inşaAllah.
Peygamberlere, mehdilere ısrarla delilik iddiası var Kuran’da. Ehli küfür hep öyle diyerek iftira atıyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Ekim 2012> Daha Fazla

Müslümanın aklı, imanı böyle Hz. Yusuf gibi çok güçlü olur, çelik gibi de iradesi olur. MaşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Ekim 2012> Daha Fazla

Peygamberlere hep şaşırmışlık ve sapmışlık iftirası atılmıştır. Mehdi (as)’a da, Peygamberlere atılan iftiraların aynısı atılacaktır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Ekim 2012> Daha Fazla

Peygamberimiz (sav) çok kibardı. Çok kaliteli ve klastı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Ekim 2012> Daha Fazla

Peygamberlerin manevi duyarlılıkları çok fazladır.
Bütün peygamberlerde bu vardır; manevi duyarlılıkları çok çok fazladır. O yüzden de üzülmeye, tedirgin olmaya çok açıktırlar. Çok rikkatli olurlar peygamberler ve veliler. Çok duyarlı olurlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Ekim 2012> Daha Fazla

Aşk insanı Peygamberimiz (sav), muhabbet insanı, temizlik insanı, nezaket insanı.
Hz. Musa için, “Büyüsüyle etkiliyor” diyor papirüslerde. Şimdi bazı hased eden insanlarda da aynı ifadeyi görüyoruz. Ve iftihar ediyoruz; Hz. Musa (as)’a atılan iftiranın aynısının bana söylenmesi çok büyük bir şereftir. Bir harikadır. MaşaAllah.
Hep peygamberlere büyücü denmiştir. Onlara uyan Müslümanların da hep büyünün etkisinde olduğu söylenmiştir.
Peygamberlere hep büyücü iftirası atılmıştır. Tabilerine de büyülenmiş denmiştir. Peygamberlere atılan iftiraların aynısının müminlere atılması şereftir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Eylül 2012> Daha Fazla

Peygamberimiz (sav)’in soyu Adnan’la başlıyor. Yani Peygamberimiz (sav)’in soyadı nedir diye sorulduğunda Adnan’dır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Eylül 2012> Daha Fazla

Biz Hz. Yusuf'u yaşadığı çilelerden dolayı, sabrından dolayı çok seviyoruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Eylül 2012> Daha Fazla

Peygamberimiz (sav) Kuran'ı bize tefsir eden insandır ve aynı zamanda gaipten Allah'ın dilemesiyle bilgi veren insandır. Allah peygamberlere gaipten bilgi vereceğini söylüyor ve vermiş, dedikleri de doğru çıkıyor. İstediği kadar adam reddetsin. Reddetmesi neyi değiştirir?

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Eylül 2012> Daha Fazla

Peygamberimiz (sav)’in saçları pırıl pırıldı ve misk kokuyordu.
Peygamberimiz (sav) mis gibi gül kokardı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Eylül 2012> Daha Fazla

En güzel örnek, peygamberler ve sahabilerdir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Ağustos 2012> Daha Fazla

HZ. DAVUD (AS) NESLİNDENİM, İFTİHARLA. DAVUD (AS) NESLİNDEN OLMAK NURDUR, ŞEREFTİR, ONURDUR.Ben-i İsrail’in soyundanım, iftihar ediyorum. Hz. Ali (r.a)’den, Hz. Davud (as) yönünden geliyor soyum. Resulullah (sav) yönünden de Haşimiyim ve Adnaniyim. Yedi tane annem de seyyid ve şerife. Şeceremdeki yedi annem. Hz. Yusuf (as)’ın, Hz. İbrahim (as)’ın soyundanım. PEYGAMBER NESLİNDEN OLMAK İFTİHARDIR.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Ağustos 2012> Daha Fazla

Devirici değildir Peygamberimiz (sav), Peygamberimiz ihya edicidir. Maslahatta bulunmuştur, güzelleştirmiştir. Mevcut sistemin anormal yönlerini, yıkılacak yönlerini yıkmış, tamir edilecek yönlerini tamir etmiş, düzeltmiş, düzenlemiştir Allah’ın emriyle.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Ağustos 2012> Daha Fazla

Peygamberlere korkmak haram. Müslümanlar için de haramdır korkak olmak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Temmuz 2012> Daha Fazla

İftihar ediyorum, müthiş bir şey. İsrail soyundanım, Hz. Davud (as) soyundanım, Hz. Yakup (a.s.)’ın soyundanım, Hz. İbrahim (as)’in soyundanım, Hz. Yusuf (as)’ın soyundanım. Peygamber soyundan olmakla da iftihar ediyorum.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Temmuz 2012> Daha Fazla

Hz. Musa (as) ruhuyla Hz. Muhammed (sav) ruhuyla, Hz. Süleyman (as) ruhuyla harekete geçip netice almak lazım. Nitekim de görüyorsunuz muazzam mucizeler meydana geliyor. Muazzam ataklar meydana geliyor İslam ahlakının dünyaya hâkimiyeti yönünde.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Temmuz 2012> Daha Fazla

Peygamber dünyanın en mütevazı insanıdır, en sevgi dolu insanıdır, en asil insanıdır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Mayıs 2012> Daha Fazla

Bütün Peygamberler zengindi. Hepsinin hali vakti yerindeydi. Çünkü fakirlik güçsüzlüğü getirir. Güçsüzlük de bir Peygambere yakışmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Nisan 2012> Daha Fazla

HER PEYGAMBER HZ. MEHDİ (AS)’I İSMİYLE BİLİYORDU. Hz. İbrahim (as) da övgüyle Mehdi’den bahsetmiştir. İshak (as) da, Yakup (as) da, İsrail (as) da. Nuh (as), Hz. Süleyman (as), Hz. Musa (as) hepsi Mehdi’den bahsetmiştir. Tevrat’ta çok uzundur Mehdi bahsi.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Nisan 2012> Daha Fazla

Muhammedi olursan yarım Musevi olmaktan çıkar, gerçek Musevi olursun.
Peygamberimiz (sav)’i reddeden bir adamın vicdanı gitmiştir, vicdanı kalmamıştır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Nisan 2012> Daha Fazla

Peygamberimiz (sav) en büyük Mehdi’dir.

10 Temmuz 2011; A9 TV, Kanal Avrupa ve Çay TV> Daha Fazla

MUHAMMEDİ OLDUN MU; HEM İBRAHİMİ OLURSUN, HEM İSHAKİ, HEM YAKUBİ, HEM NUHİ, HEM İSEVİ. Tam hakkıyla bütün peygamberlere kusursuz uyarsın.

> Daha Fazla

MÜSLÜMAN, BÜTÜN PEYGAMBERLERİ KABUL ETMEK ZORUNDADIR, YOKSA DİNDEN ÇIKAR. Aynı durum gerçek Musevi ve İseviler için de geçerlidir. ONLAR, TÜM PEYGAMBERLERİ KABUL ETTİKLERİ ZAMAN ANCAK GERÇEK MUSEVİ VE GERÇEK İSEVİ OLURLAR. Ben has gerçek Musevi’yim ama Muhammedi’yim. ANCAK KURAN’A TAM TABİ OLARAK GERÇEK MUSEVİ, GERÇEK İSEVİ VE GERÇEK MUHAMMEDİ OLABİLİRİM.
Kuran’dan, Hz. Musa (a.s.)’ın, Hz. İbrahim (a.s.)’ın, Hz. İshak (a.s.)’ın söylediklerini biliyoruz. Hz. İbrahim (a.s.)’a GERÇEK VAHYİ KURAN’DA GÖRÜYORUZ. TEVRAT’TAKİ GERÇEK VASIFLARI DA KURAN’A UYGUNLUĞU İLE GÖRÜRÜZ. Ölçü budur. HZ. MUSA (A.S.)’I BİZ AŞKLA CANIMIZ GİBİ SEVİYORUZ.
Peygamberimiz (s.a.v.) zamanında dini yayma arzusu vardı. Peygamberimiz (s.a.v.)’in etrafında toparlanma, orada kilitlenme ve birleşme esaslı bir konuydu. Şu an bazı kişiler, Müslümanların bölünmüşlüğünü son derece makul görüyorlar. Öyle olunca da bir bereketsizlik, bir takatsizlik oluşuyor.
Tüm peygamberlere olduğu gibi Hz. Musa (a.s.)’a da sevgim çok büyük. O da, Hz. Mehdi (a.s.) olabilmek için defalarca dua etmiştir. O da Hz. Mehdi (a.s.)’ı beklemiştir. Hz. Musa (a.s.), Hz. Mehdi (a.s.)’ın Kuran’a tabi olacağını biliyordu. Onun için istemiştir Hz. Mehdi (a.s.) olmayı zaten.
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, Sayın Adnan Oktar’ı referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top