Adnan Oktar Diyor Ki...

 

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Eylül 2013> Daha Fazla

Gezi olayları, AK Partinin güçlenmesi için Allah tarafından oluşturulmuş olaylardır. Kimse bunun farkında bile olmadı. AK Partinin böyle bir şeye ihtiyacı vardı ve bu da Allah tarafından, tuzak bozulması şeklinde oluşturuldu.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Haziran 2013> Daha Fazla

Başbakanın çapulcudan kastı, polise saldıran, yakıp yıkan, kan dökme azminde olan kişilerdir. Çapulcunun tarifinin ısrarla yapılması lazım. Boş yere kimse kendini çapulcu ilan etmesin. Bu konuda yapılan esprileri de tadında bırakmak lazım. Bir espri yüz kere, bin kere yapılmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Haziran 2013> Daha Fazla

İyi niyetli ve efendi gençlerin kriminal tiplerle bir arada olmaması önemli. Öyle tehlikeli tipleri katiyen aralarına almasınlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Haziran 2013> Daha Fazla

Başbakan iyiye, güzele direnen bir insan değil. Gezi Parkı konusunu çok güzel telafi ediyor.
Tayyip hocam cennet gibi yaptı Gezi Parkını. İşte bu kadar!

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Haziran 2013> Daha Fazla

Taksim’e yeni ağaçlar dikilmesi çok güzel olmuş. Başbakanın atasına rahmet olsun.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Haziran 2013> Daha Fazla

Taksim bütün dünyanın şok olacağı şekilde geniş çapta ağaçlandırılmalı.
Taksim'de her şeyden önce, yapılacak bahçelerin, dikilecek ağaçların konumu belirlenmeli. Çünkü asıl olan, Taksim'de dev bir bahçe oluşturulması. Bu, dünya çapında etkili olur.
Konuyu asıl çözecek şey; Taksim'in 10 misli ağaçlandırılmasıdır. Ayrıca Taksim'den giden ağaçlar yeniden geri getirilebilir.
İnsanlarda korku damarı vardır, bu çok büyük tehlikedir. Son olaylarda birçok kişi çıtlarını çıkarmadılar. Halbuki fikirle, yazıyla, konuşmalarıyla devletten ve demokrasiden yana tavır koyabilirlerdi.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Haziran 2013> Daha Fazla

Biz Taksim'e çok büyük bir havuz ve klasik tunç heykeller istiyoruz. Ayrıca kibar bir mescit, çok şık kafeler, çok klas restoranlar yapılabilir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Haziran 2013> Daha Fazla

Olaylar esnasında birçok insan Başbakanı yalnız bıraktılar.
İnsanlar şefkate, sevgiye doymaz. Gençlerin de arayışı o.
Gezi Parkı'nda istediğimiz; büyük ağaçlar ve çok büyük bir havuz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Haziran 2013> Daha Fazla

Taksim'e çok kibar sanatlı bir mescit yapılsa çok çok güzel olur. Ayrıca modern kafeler, restoranlar da yapılabilir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Haziran 2013> Daha Fazla

Gençlerin makul olan taleplerinin yerine getirilmesi bizi mutlu eder.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Haziran 2013> Daha Fazla

Gençler isteklerini samimi olarak ifade etsinler, milletimiz, hükümetimiz makul olanı kabul eder zaten. Örneğin özgür olmadığınızı düşündüğünüz yönler neler, hangi konulara karışılmasını istemiyorsunuz, baraj yapılmasını niye istemiyorsunuz, AKM'nin yerine yeni ve modern bir AKM niye istemiyorsunuz... Hepsini net açıklayın.
Bağıranların ne istediği belli değil, çok net ve açık bir şekilde ne istediklerini gerekçeleriyle anlatmaları lazım.
Gençler ne istediklerini çok açık ve net ortaya koymaları lazım. Bağırmayla çağırmayla bir sonuç alamazlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Haziran 2013> Daha Fazla

Taksim'i dünyanın en büyük meydanı haline getirsinler. Çevresini de alabildiğine bağlık bahçelik yapsınlar. Çok iddialı güzellikte bahçe çalışmaları yapılabilir. Meyve bahçeleri, üzüm bağları, küçük küçük hayvanat bahçeleri çok güzel olur.
Taksim'e göl büyüklüğünde bir havuz yapılsın. İtalyan sanatçılar getirip, havuzun kenarına çok sanatlı heykeller yaptıralım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Haziran 2013> Daha Fazla

Çevreci gençler şeker, bal. Yeşile titizlikleri güzel, aferin. Onlar bizim canımızın içi.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Haziran 2013> Daha Fazla

Ben gençleri baş tacı ediyorum, onlar benim canım. Gençlerimiz Türkiye'nin süsü. Şakacılıkları da çok tatlı.
Gösterilere katılan halkın hukuki olarak da bilgilenmesinde fayda var. Masum insanlar kendilerini durduk yere bir belanın içine sokmasınlar. Gençlerimizin, canlarımızın art niyetli oyunlara gelmemeleri çok önemli.
Tayyip hocamın şakacı ve neşeli olması çok hoş olur. Gösterici gençlerin iyi niyetli, masum olanları çok sevimli. Onların neşelerine katılmakta fayda var. Gençler gururlu olur, onların gururlarını okşamak, onlarla sevecen ve esprituel bir dille konuşmak çok güzel olur.
Demokrat gençler bize canlılık verir, bu güzel. Ancak ne bir cana ne de bir kamu malına zarar gelsin.
Gençlerimiz yeter ki demokrat olsun, ne insana ne hayvana zarar vermesinler.
Gezi Parkında, ezan okunurken susan o gençlerin alnından öpüyorum.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Haziran 2013> Daha Fazla

Ağaç taşımak, bir bebeği bir yerden bir yere taşımak gibidir. Onun için, sökülen ağaçların zarar görmeden başka yere götürülüp dikildikleri iyi vurgulanmalı. Hatta bu çalışmalar videoya alınıp yayınlansa çok iyi olur. Biz taşınan o bebeğin yaşadığını gördüğümüzde mutlu oluruz. Ama aksi bize ızdırap verir.
Hükümetin, mühim projeleri daha en başından detaylı açıklaması, halkı iyi bilgilendirmesi faydalı olur. Açıklama yapmaya özen göstermek Hükümeti sıhhatli hale getirir.
Sayın Bahçeli Gezi Parkı olaylarıyla ilgili olarak tavrını ortaya koydu. Onun dışında camiadan müstakil çıkışlar yapılması yakışıksız olur.
Haklı, hayırlı bir şeyi haksız gibi göstermek çok yanlış olur. Buna mahal vermemek için de, Taksim'de tarihi ve doğal bir güzellik hedeflendiği iyi vurgulanmalı.
Her türlü protesto yapılabilir. Hatta bu, özgürlükler açısından da güzel olur. Ama Taksim’de olay başka. İyi niyetli olan genç kızları, delikanlıları tenzih ediyoruz tabi. Onlara sevgilerimizi yolluyoruz.
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, Sayın Adnan Oktar’ı referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top