Adnan Oktar Diyor Ki...

 

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Mayıs 2015> Daha Fazla

Seçimi iptal etsinler. Önce PKK’yı kanunla hukukla bir kazısınlar. PKK meselesi hallolsun, sonra seçimlere gidelim. Bölge işgal edilmişken, halk silah tehdidi altındayken seçim olmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Mayıs 2015> Daha Fazla

Devletin anti-komünist, anti-Darwinist faaliyet yapması gerekiyor. Bunu yapsalar PKK çoktan bitmişti, tarih olmuştu. Konuyu kökünden halledecek kesin çözüm olduğu halde sürekli anlamazlıktan geliyorlar ve uzuyor.
Genel af vs bunlar akılalmaz tehlikeli şeyler. Aman ha aman. Sakın ha sakın. Mehmetçiğin katillerinin affedilmesi müthiş bir felaket olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Mayıs 2015> Daha Fazla

Güneydoğu’da şu an her yerde PKK tehdidi var. Sokaklar, caddeler, köyler, kasabalar, her yerde namlular halkın üstüne yöneltilmiş şekilde ve bu ortamda seçim yapılıyor. Adil bir seçim olmayacağı belli. Seçimin iptal edilmesi lazım. 6 ay sonra yapılsın. Silahları toplayın, 6 ay sonra yapın. Adil bir seçim olsun. Silah tehdidi ile, kanla, barutla seçim olmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Mayıs 2015> Daha Fazla

Güneydoğu’da dini anlatmak mümkün değil, kitap dağıtmak mümkün değil. Rusya’da istediğimiz gibi kitap dağıtıyoruz, fosil sergisi yapıyoruz. Kuzey Kore’de bile bu mümkün; fakat Güneydoğu’da mümkün değil.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Nisan 2015> Daha Fazla

Bir genç Hristiyanlığı, Museviliği, Müslümanlığı bilmiyorsa onun genel kültürü yoktur. Komünizmi bilecek, faşizmi bilecek, Darwinizmi, materyalizmi bilecek. Din derslerinde gençlere bunların hepsi anlatılmalı.
Genel kültür olarak her gence Müslümanlık, Hristiyanlık, Musevilik hakkında çok kapsamlı bilgi vermek lazım. Din yaşadığımız dünyayı yöneten ana felsefedir.
Demokrasi, fikir özgürlüğü her yerde olması lazım. İnsanların istedikleri gibi fikirlerini savunmaları lazım. Kafa yarmak, olay çıkarmak, bağırıp çağırmak bunlar vahşiliktir, hayvanlar yapar bunu. İnsan konuşarak anlaşır, fikirle anlaşır. Karşındaki, fikrine ikna olmuyorsa da saygı duyarsın. Herkesin fikrine saygı duymak lazım, inancına saygı duymak lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Nisan 2015> Daha Fazla

Türkiye’yi bölecek bir şeye Türk Milleti hiçbir şekilde müsaade etmez. Bölünme Türk Milletinin en hassas olduğu noktadır. Mehmetçiğin canını vermesinin, şehit olmasının, askerin, polisin şehit olmasının nedeni de budur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Nisan 2015> Daha Fazla

Eğer burayı sen vatan olarak kabul ediyorsan, devleti de devlet olarak kabul ediyorsan, bu devlet bir kural koymuş, bir anayasası var; “Bu sınırlar içinde yaşayan herkes Türk’tür.” Yani ne demek? Kardeşiz. Ne olursa olsun, ister Ermeni ol, Kürt, Laz, Türk, kim olursan ol, buna Türk ismini verelim, beraber yaşayalım diyor. Gayet güzel.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Nisan 2015> Daha Fazla

Büyük Türkiye için ivedi olarak manevi değerlere önem veren bir gençlik yetiştirilmesi lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Nisan 2015> Daha Fazla

Kürt kardeşlerimiz vatanını, devletini, milletini coşkuyla seviyor. Askere nasıl muhabbet duyuyorlar. Hepsi Allah’tan korkan, vicdanlı insanlar. Onlar komünistlerin safında olmazlar. Stalinistlerin, anarşistlerin safında olmazlar.
Kürtler millet olarak mübarek insanlar, acının içinden gelen insanlar. Acı çeken insan çok efendi olur. Sevgiden güzel anlar, nezaketten güzel anlar. Ben Kürt kardeşlerimizi komünistlerin eline teslim etmem.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Nisan 2015> Daha Fazla

Din dersinde Hıristiyanlık, Musevilik, Müslümanlık anlatılacak. Şiilik, Alevilik, Bektaşilik hepsi anlatılacak. Genel kültürdür bu.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Mart 2015> Daha Fazla

Ateist olabilir adam. Ateist olmak Allah Katında bir suçtur, kul yanında değil. Sen karışamazsın ki. Allah diyor ayette, “De ki: ‘Sizin dininiz size, bizim dinimiz bize’”, Adam ateist de olur, dindar da olur, başka bir dinden de olur. “Dinde zorlama yoktur” diyor Allah.
Kürt kardeşlerimiz nurdur, çok dindardırlar. Risale-i Nur’u okur, hadis okurlar, birlikte oturup Kuran okurlar. PKK bunu istemiyor, çünkü PKK Allahsız, Kitapsız’dır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Mart 2015> Daha Fazla

Siyaset büyük bir bela denizi gibidir. Çok karanlıktır siyasetin dünyası. Egoist ve bencil bir yapı vardır. Acımasızdır yöntemleri. Vefa ve sadakat yoktur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Mart 2015> Daha Fazla

Özel Harekatçı polislerin sayısını artırmak lazım. Okullarının sayısını artırmak lazım. Tayyip hocam böyle bir güzellik yapsın. Özel Harekat, bir de Bordo Bereliler. Bu alçaklar çok uzun süre eğitiliyor, 6-8 sene eğitiliyor PKK. Bizim aslanlar, Mehmetçik Nevşehir Kozaklı’dan oradan buradan geliyor benim canlarım, PKK ile çatışmaya sokuyorlar. Olmaz böyle. Özel Harekatçı’dan akıl almaz korkuyor PKK.
Aslanın görevidir pençelemek. Aslanın vasfıdır kükremek. Ordumuz da aslan olduğu için hem kükreyecek, hem gerektiğinde pençeleyecek.
Kadınların siyasete girememesinin nedeni, çok acımasız bir sistem olması. Hem dedikodu sistemi, hem fitne sistemi. Akıl almaz bir çark işliyor. Nereye gidersen git az veya çok oluyor. Tabii mehdiyet devrinde böyle bir şey olmayacak. Böyle acımasız bir yapı olmaz. Gereksiz yere insanlar kendilerine acı çektiriyorlar.
Siyaset alemi bambaşka bir şey. Çok acımasız, çok merhametsiz biz sistem. Mesela en iyi insanı anında harcayan, müthiş bir rekabet ruhu gerektiren, çetin mücadeleler gerektiren bir durum.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Mart 2015> Daha Fazla

Tabii ki vatandaşlar olarak kanuna hukuka boynumuz kıldan ince, ama doğrusu, hakimlerin, savcıların rahatça yargılanabilir konumda olmasıdır. Onlar da insan, her vatandaş gibi rahatça yargılanabilmeleri lazım. O zaman sağlıklı sıhhatli bir Türkiye olur.
Ne Türkiye’yi böldürürüz, ne Abdullah Öcalan saygınlık kazanabilir. Televizyonlarda boşa çırpınıyorlar. Biz burada olduğumuz müddetçe müsaade etmeyiz. Milletimiz de müsaade etmez, ben de etmem.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Mart 2015> Daha Fazla

Korucularımıza devletimiz sahip çıksın. Korucuların sayısı iki misli olsun. Onlara caydırıcılık bakımından otomatik, daha gelişmiş, uzun menzilli silahlar verilsin. PKK’nın üzerine bu aslanlar salınsın, panter gibi.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Mart 2015> Daha Fazla

‘İnsansız hava aracı’ yani şuursuz varlıklar. Aşağıda kadın mı var, çocuk mu var, kim var, hepsini öldürüyor. Türkiye böyle bir dehşete, böyle korkunç bir cinayete asla aracı olamaz. Bu vatanı böyle pis işlerde biz kullandırtmayız.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Mart 2015> Daha Fazla

Bu vatanda bölünmeye müsaade etmeyiz. Allah bana hayatı haram etsin eğer böyle bir şeye müsaade edersem. Asla müsaade etmeyiz, hiçbirimiz.
Kürtler baş tacıdır. Kürt benim canımdır, canımı veririm ben Kürt için. Ama PKK alçaklarına kanunla hukukla dünyayı dar edeceğiz. Bunu bileceksiniz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Mart 2015> Daha Fazla

Türkiye’nin sahipleri çok güçlü. Ülkücü gençlik Türkiye’nin sahibidir, BBP’liler Türkiye’nin sahibidir, Saadet Partisi’nin dindar gençliği, CHP’nin aktif, canlı gençliği, AK Parti’nin dindar gençliği hepsi Türkiye’nin sahibidir. Dolayısıyla Türkiye’ye kimse oyun oynayamaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Mart 2015> Daha Fazla

Türkiye’yi böldürtmeyiz. Amerikan modeli federasyon asla kabul etmeyiz. Türkiye’yi paramparça eder o. Katilleri de bırakmayız. Hapiste yatacaklar. Bu kadar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Mart 2015> Daha Fazla

Ülkücü gençlik, Alperenler, eğer oluyorsa Saadet gençliği de, bir araya gelsinler. Kararlı duruş sergileyen bir platform oluştursunlar kanuna, hukuka uygun olarak. AK Parti, CHP gençliği de bunun içine katılsın. Bölünmeye karşı müthiş bir kararlılık ve direnç gösteren bir açıklama yapılsın.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Mart 2015> Daha Fazla

Müslümana kurşun sıkılmaz. Bu uğursuzluk getirir, bela getirir. Çok büyük bir ahlaksızlıktır. Karşılığı ömür boyu cehennemdir. Müslümana tebliğ yaparsın, anlatırsın ayetle, hadisle, Kuran’la. Sen katil misin? Havadan bombalama ne demek? Yargılarsın, varsa suçu hapsedersin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Mart 2015> Daha Fazla

Mehmetçiği katil yapmak isteyen dünyanın en aşağılık adamıdır. Mehmetçik zaten Müslüman’a kurşun sıkmaz. Müslüman öldürmek çok büyük bir ahlaksızlık, çok büyük bir terbiyesizlik, çok büyük bir vicdansızlık olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Mart 2015> Daha Fazla

Türkiye’de gençler siyasi, politik yönde eğitilmiyorlar. Birçoğu -amiyane tabirle- köşe dönsün, eğlensin, evlensin, zengin bir kız bulsun, kız da zengin bir delikanlı bulsun, onun üstüne yıkılsın, bütün ailesini ona baktırsın, iyi yemek yesin, iyi bir iş yeri olsun. Ama PKK’nın amacı bu değil.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Mart 2015> Daha Fazla

Türk Milletini, Türk gençliğini politik bilinçle, siyasi bilinçle eğitmek lazım. Darwinizme, materyalizme karşı eğitilmeleri lazım. Komünist işgale karşı neler yapılacağı anlatılması lazım. Allah, Kitap, din, iman, vatan, millet, bayrak sevgisi gençlere öğretilmeli ve kalplerine nakşedilmeli.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Şubat 2015> Daha Fazla

Hakim dokunulmazlığının kaldırılması lazım. Hakim dokunulmazlığı Türkiye’de eskiden beri çok büyük bir sorundur. Bütün memurların nasıl dokunulmazlığı yoksa, hakimin de dokunulmazlığı olmasın. Normal bir insan, hata yapabilir. Samimiyetsizlik, vicdansızlık da suç olması lazım.
Biz Müslüman öldürmeyiz. Müslüman’a el uzanmaz, cahilse eğitirsin. Sevgiyle, şefkatle yaklaşırsın. Kuran’dan bana hüküm göstersinler, nerede Müslüman öldürmek var? Hiçbir âlim buna fetva veremez, bir Müslüman böyle bir şeye fetva veremez. Asla müsaade etmeyiz.
Türk askeri hiçbir şekilde cani olamaz, cinayete şerik olamaz. Türk askerini cinayete kim teşvik ederse karşısında aklı başında insanları bulacaktır. Türk askeri zaten böyle bir oyuna gelmez. Böyle bir çirkin cinayetin içerisine girmez. Bize katillik teklif edenler ahlaksızlık yapıyorlar.
Türkiye’yi böldürmeyiz, bunu kafana koyacaksın. Ne federasyon, ne şu ne bu adı altında böldürmeyiz. Askerimizin, polisimizin katillerini de asla bırakmayız. Asla müsaade etmeyiz, canımız pahasına müsaade etmeyiz. Şehit oluruz ama bu vatanı bu kahpelere, PKK’ya teslim etmeyiz. Bunu unutacaklar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Şubat 2015> Daha Fazla

Federasyon, yerel yönetim, birleşik devletler, bunların hepsi Türkiye’yi bölmeye yönelik hareketlerdir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Şubat 2015> Daha Fazla

Türkiye’ye çok büyük bir oyun oynanmaya çalışılıyor. Gözümüzü, sesimizi, irademizi kontrol ediyorlar. Bakıyorlar; acaba çekingen miyiz, vazgeçebilir miyiz, lakayt mıyız? Kardeşim siz bizi tanımamışsınız, kıyamet kopar kıyamet. Aklınızı başınıza alın. Bütün dünyada kıyamet kopar. Türkiye’yi böldürmeyiz.
Türkiye çok önemli bir dönemeçte, onun için vatansever gençlerin desteklenmesi, korunup kollanması çok hayati. Onların şevklerinin artırılması, onların zinde tutulması çok önemli.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Şubat 2015> Daha Fazla

Askerin gözü çok karadır. Allah, Kitap, vatan, bayrak, millet, devlet için yaşıyor. Askerin hayatının başka bir gayesi yoktur. Vatanın bölüneceğini anlarsa asker, askeri kimse tutamaz. Jandarmayı da kimse tutamaz, polisi de kimse tutamaz. Kanunla-hukukla kim alçaklık yaptıysa, hainlik yaptıysa sürükleyerek ortaya çıkarır.
Türkiye’nin bölünmesi mevzubahis olursa jandarmayı kimse tutamaz. Hainlik görürse jandarma, hiç kimseyi dinlemez onlar. Kanunla-hukukla gereğini yaparlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Şubat 2015> Daha Fazla

Türkiye’yi kimse böldürmez. Abdullah Öcalan’ı da kimse dışarı çıkartmaz. Ona hiçbir Türk polisi müsaade etmez. Bizim polisimizin hepsi milliyetçidir. Vatan, millet, bayrak denildi mi hepsinin gözü döner; Allah için, vatan için, bayrak için hepsi ölümü göze alır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Şubat 2015> Daha Fazla

Katilleri affetmeye kalkan dünyanın en aşağılık, en kahpe, en şerefsiz, en namussuz adamıdır. Daha bunun üstüne bir karaktersizlik düşünemiyorum. Bunlara ve PKK’lı alçaklara asla af yok. Bunların affedilmesini isteyen de bunlardan daha alçaktır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Şubat 2015> Daha Fazla

Asker niye asker olur? Allah için, vatan için, bayrak için ölmeye hazır olduğu için asker olur. O görevin özelliği bu. Polis vatanın satıldığını hissederse, satanlara dağı taşı dar eder. Kaçacak delik ararlar. Yani “Keşke yaşamasaydım” derler. Kanunla, hukukla mahveder polis, söyleyeyim. En başta polis ve asker.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Şubat 2015> Daha Fazla

Türkiye’yi bölmek demek ahlaksızlık demektir. Böyle bir ahlaksız da Türkiye’de yaşayamaz. Kıyametin azabı içerisinde onlar da yanar giderler. Kimse Türkiye’yi böyle bir akılsızlığa sürüklemeye kalkmasın. Böyle bir şeye müsaade etmeyiz.
Türkiye bölündükten sonra zaten Türkiye’nin başı kopmuş demektir. Ondan sonra kan kaybından ölüm demektir, Allah esirgesin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Şubat 2015> Daha Fazla

Bu vatan sahipsiz değil. Hükümeti kilitleyecek bir oyun hazırlıyorlar; bu, hükümetin çökmesi demektir. Yani hükümeti federasyona sürüklemeye kalkıyorlar. Böyle bir şeyde hükümet mahvolur, Türkiye de mahvolur, Ortadoğu da mahvolur, dünya da mahvolur.
Güneydoğu’da can güvenliği yok ki seçim olsun. HDP’nin kazanması illegal olur. PKK’nın desteklediği bir parti nasıl legal bir parti oluyor? Böyle seçim olur mu? Seçimin durdurulması lazım. Önce PKK desteğinin kaldırılması, PKK’nın lağvedilmesi lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Şubat 2015> Daha Fazla

Türkiye bir bütün olarak kalsın. Bize federasyon olarak mesela; Barzani bağlanacaksa baş, göz üstüne. Büyük bir Kürt bölgesi olarak Türkiye’ye bağlanmak istiyorlarsa zaten iftihar ederiz, çok hoşumuza gider. Mesela; Yunanistan da öyle. Türkiye’yle ittifak etsin, bağlansın. Ama ana vatan zaten küçük bir ülkemiz var bizim, bir de bunun içinde bölmeye kalkmak bizi çok rahatsız eden bir üslup.
Eğer Güneydoğu’yu verecek kadar ürkeksen zaten her ülke seni parçalar. Herkes saldırır. Öyle ürkek bir kanaat verirse Türkiye, Güneydoğu’yu koruyamayacak bir güç görüntüsü verirse her ülke saldırır. Onun için ne pahasına olursa olsun Güneydoğu’dan PKK’yı kazıyalım. Gereği yapılsın. Şehit olacaksa şehit de olsun. Her ne olursa olsun kurtaralım PKK illetinden orayı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Ocak 2015> Daha Fazla

Özel Harekâtçıların kapatılan okulları yeniden açılsın. En az 40 bin, 50 bin Özel Harekâtçı yetiştirelim. Devlet için çok güzel bir güvence bu.
Federasyon demek, isteyerek ve bilerek Güneydoğu’yu teslim etmek demektir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Ocak 2015> Daha Fazla

Güneydoğu’da PKK, çakallar silahın caydırıcılığını kullanıyorlar, Türk ordusunda çok daha mükemmeli olması lazım.
Milli Savunma Bakanımızdan rica ediyorum; askerlerimize en az 1500-2000 metre menzilli silah versinler. Barut kalitesi de, silah kalitesi de mükemmel olsun. Allah silah kullanmayı nasip etmesin, Allah esirgesin, silahın yüzü soğuktur ama caydırıcılığı büyüktür.
Kürt kardeşlerimizin inşaAllah o gözyaşlarını sileceğiz. Onun yerine neşe gelecek, sevinç gelecek. Ne Ergenekon deccalına onları ezdireceğiz ne PKK deccalına onları ezdireceğiz. İkisine de müsaade yok.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Ocak 2015> Daha Fazla

Devlet Güneydoğu’da muhtarlara da ruhsatlı otomatik silah versin. Çok zor iş kardeşim. PKK’lılar iki bin metre menzilli otomatik silahlarla kapıya geliyorlar. Korucularda, muhtarda silah olursa nasıl gelsin adam? Hesap eder, “Aman aman” der. Onun için, PKK’ya karşı silah caydırıcılık bakımından önemli.
Türkiye’ye belanın gelmiyor olması Türkiye’deki bir ışık, bir nur olmasındandır. Yoksa bela Türkiye’yi vururdu, hallaç pamuğuna çevirirdi Allah esirgesin.
Türkiye’nin üstünden bir felaket geçti. Türkiye’de bir güzellik, ışık olduğu için Türkiye’ye bela dokunmadı. Türkiye’de bir ışık, bir güzellik olmasaydı Türkiye’yi bela vuracaktı, İbrahim (as) kıssasındaki gibi.
Sen mazlum bir millete öfke duyarsan Allah felaket getirir. Kimseye öfke duymayalım millet olarak. Kimseden nefret etmeyelim. Herkesi sevelim. Zalimlere tavır alalım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Ocak 2015> Daha Fazla

Sol hükümetin iktidara gelmesiyle Yunanistan şu mevcut felaketin çok çok daha berbatına, bir uçuruma yuvarlanacak. Bu da ayrı bir oyun. Bakın yakında ekonomi nasıl tepetaklak oluyor, nasıl perişanlık, tarif edilemeyecek bir bela şu an Yunanistan’ı saracak. Hükümet de yakın zamanda devrilir. Önümüzdeki günlerde görürsünüz, altını çizerek söylüyorum.
Şu an Kürt kardeşlerimiz zafere doğru gidiyorlar. Bütün PKK pisliğini, lağımını temizleyecek Kürt kardeşlerimiz. Türk ordusuyla beraber, kendi kardeşleriyle beraber. Allah PKK’nın belasını verecek ve mahvolacaklar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Ocak 2015> Daha Fazla

Özel Harekat’ın kapatılan okulları yeniden açılsın. Özel Harekatçılara en iyi silahlar verilsin. Barut kalitesi artırılsın. Devletimizden rica ediyoruz. Keskin nişancı sayısı artırılsın. PKK’ya karşı caydırıcı güç olması bakımından bunlar önemlidir.
Hileyle, mekirle hükümet düşürme dönemi bitti. Onu unutacaklar. Seçimle gelen seçimle gidecek.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Ocak 2015> Daha Fazla

Müslüman için dünyanın en iyi silah teknolojisini elde etmek farz-ı ayndır. Kuran’ın hükmü açık, Allah’ın hükmü açık. Ama biz damla kan aksın istemeyiz. Silahın caydırıcılığını kullanalım.
Caydırıcı güce sahip olmak bakımından silah kalitesinin çok artırılması lazım. Bütün Özel Harekatçılar, Bordo Bereliler olsun, asker olsun, dünyanın en gelişmiş otomatik silahlarının verilmesi lazım. Bu, PKK’yı titretir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Ocak 2015> Daha Fazla

Korucu kardeşlerimizin polis kadrosuna alınması çok hayati ve korucu sayısının artırılması çok hayati. Güneydoğu sorunu kökten bununla hallolur. Bir; sevgi, iki; şefkat, üç; korucu sayısının artırılması. Başka bir şey yok.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Ocak 2015> Daha Fazla

Çizilen o karikatür Peygamberimiz (sav)’e ait değil. Çizeri, karşısına ayna koymuş, dikkatlice kendisine bakıp çiziyor. Konu bu. Kendini çok kapsamlı çizmiş, detayları da çizmiş. Peygamberimiz (sav)’le alakası yok. Peygamberimiz (sav) süper yakışıklı.
Mehmetçiğe kaliteli, son teknoloji ürünü silahlar verilmesi lazım. Ama öyle G3 falan değil, çok gelişmiş otomatik silah verecekler askere. Bu eski silahları toplasın devlet. Tam otomatik silah verecek. 2000 metre, 2500 menzilli. Bu güç gösterisi konuyu kökten halleder.
Hiçbir şekilde müsaade etmeyeceğiz bölünmeye. Federasyon da yok. Katillere af da yok. Onlar ömür boyu, müebbet o hapiste duracak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Ocak 2015> Daha Fazla

Fransa dine dönecek, İslam’a dönecek. Başka türlü felaketlerin önü arkası gelmez. Bunlar numune ve deneme olaylar. Fransa’da kan dökmeye hazır binlerce hücre var şu an hazır. Hiç ummadıkları insanlar bu olayın içindeler. Ancak sevgiyle, merhametle, ilimle, irfanla olur. Başka türlü olmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Ocak 2015> Daha Fazla

Fransa ateist olmayı çok kolay bir şey zannetti. Darwinist materyalist olmayı çok kolay bir şey zannetti. Decaliyet’in tohumlarını ektiler. O zehirli zakkum meyvesini deccaliyet yeni vermeye başladı.
Fransa Darwinist materyalist eğitimi, Allahsız eğitimi çok makul bir şey zannetti. Başına çok büyük bir bela açmış oldu şu an. O Allahsız, dinsiz yetiştirdiği gençler büyük bir felaket, bela ordusu oluşturuyorlar şu an. Sırf Fas, Tunus, Cezayir değil, Fransız gençleri de böyle.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Ocak 2015> Daha Fazla

Fitne bütün Fransa, Avrupa, her yeri saracak. 2015 çok kanlı, çok büyük olaylar olacak. 2016 da öyle, 2017 de öyle. 2019 gibi bir ferahlama başlar. Allah’a sarılmadıkça Allah insanlara ferahlık vermez. Bu da Mehdi (as) ile mümkün.
Allah Kendini sevmeyen bir kavme rahatlık vermez. Kendini seviyorsa rahatlık verir. Fransa kurtuluşu imanda arasın, Allah sevgisinde, Allah korkusunda arasın.
Bela oluk oluk akacak Fransa’ya bakın söyleyeyim. Bela bütün Avrupa’yı saracak. Laf, söz dinlemiyorlar. Allah burayı eğlence yeri olarak yaratmadı. Allah’a inanç çok hayatidir, Allah’ı sevmek çok hayatidir. Kâinat onun için var. Sen Allah’tan uzak olursan Allah rahatlık vermez.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Ocak 2015> Daha Fazla

Federasyon yapacaksın, Türkiye’yi parçalayacaksın, Abdullah Öcalan’ı bırakacaksın… Bu çok büyük alçaklık ve katillikten daha beter bir ahlaksızlıktır. Çok büyük bir fitnedir. “Fitne katilden beterdir” diyor Cenab-ı Allah.
Katiller bırakılırsa cinayet serbest demektir. O zaman kıyametin düğmesine basılmış olur. Kıyamet kopar.
Bölünmeyi kabul eden adam dünyanın en karaktersiz, en cibiliyetsiz, en haysiyetsiz adamıdır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Ocak 2015> Daha Fazla

1 milyon kişi şehit olsa bir karış toprak vermeyiz. 2 milyon kişi şehit olsa yine bir karış toprak vermeyiz. 3 milyon kişi şehit olsa yine bir karış toprak vermeyiz. Bunu unutacaklar.
Türkiye parçalanacaksa bizim yaşamamızın bir anlamı yok. Yani hiçbir Türk ferdinin yaşamasının anlamı yok, kimsenin yaşamasının anlamı yok. Çünkü onursuz, haysiyetsiz, şerefsiz bir hayat olacaktır o. Hiç kimsenin yaşamasının anlamı kalmaz. O zaman kıyamet kopar işte. Bütün dünyada kıyamet kopar.
Özerklik diye bir şey asla olmaz. Bu Türkiye’nin mahvolması demektir. Türkiye’nin mahvolması demek, bütün Ortadoğu’nun mahvolması demektir. Böyle bir şeyi hiçbir Türk evladı hazmetmez. Yani toptan yok oluruz. Bütün dünya yok olur.
Türkiye için en büyük tehlike katillere af çıkarılmasıdır. O zaman Türkiye’nin mahvolduğunun resmidir. Mehmetçiği, polisleri katleden kişileri bir insan affederse o, dünyanın en aşağılık en karaktersiz adamıdır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Ocak 2015> Daha Fazla

Cenab-ı Allah bu önümüzdeki günlerde dünyanın ekabirlerine, dünyanın azametlilerine diz çöktürerek Mehdiyet’i kabul ettirecek. Hep beraber seyredeceksiniz.
Sen D8’le Mehdiyet’e karşı meydan okursan, Mehdiyet’e karşı kendince suni sistemler çıkarırsan, Allah’ın sistemini beğenmeyip ‘alın size D8’ dersen sonuçta mağlup olursun.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Ocak 2015> Daha Fazla

Özel Harekât’a çok iyi destek verilmesi lazım. Sayılarının da kısa sürede 40 bine çıkarılmasında fayda var. PKK’nın hakkından Özel Harekât gelir. Acemi Mehmetçikleri bunlarla karşı karşıya getirmek son derece hatalı bir şey.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Ocak 2015> Daha Fazla

Milli İstihbarat Teşkilatı Güneydoğu’da eleman sayısını artırabilir. Yani halkın içerisinde çok fazla eleman bulundurabilir. Hem halka bu iyi bir katkı olur, hem de güvenlik yönünden çok iyi olur. Haber akışının çok güçlü olması gerekiyor. En ufak bir kıpırdanmanın bile haber alınması gerekiyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 31 Aralık 2014> Daha Fazla

Köy korucusu polis hükmünde olsun, gayet güzel sigortaları da olsun, maaşları da olsun, iftihar ederiz. Bu bize moral olur, mutlu olmalarına seviniriz.
Çözüm süreci diye bir konu yok. PKK’nın orada hâkimiyet alanını genişletme çalışması var.
PKK diyor ki: “Koruculuk sistemi kalksın.” Bu ne demektir? Koruculuk sisteminin iki misli olması gerekiyor demektir. Şimdi bunlar beyaz dediyse siyahtır. Siyah dediyse beyazdır. Koruculuk sistemi kaldırılsın ne demek? Demek ki onlar için en önemli tehlikelerden birisi bu.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Aralık 2014> Daha Fazla

Milli Marşı’ndan bir millet vazgeçti mi, bayrağından vazgeçti mi mahvolmuş demektir. Yaşamasının anlamı yok ondan sonra.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Aralık 2014> Daha Fazla

Mehmetçiğe daha uzun menzilli, daha yüksek atış gücüne sahip silah verelim. Bayağı caydırır o. Görünümü de çok caydırır. Silahın caydırıcılığına Kuran’da işaret edilir, Allah diyor; tedbir alın, güçlü silahlar hazırlayın. Bu, düşmanlarınızı caydırır.
Türk devleti bütün Ortadoğu’yu hizaya getirecek güce sahiptir bir durum olduğunda. Elinin uzanmayacağı bir yer yok Türkiye’nin. Amerika dâhil açıkça söyleyeyim.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Aralık 2014> Daha Fazla

Güneydoğu'ya şu an girmek mümkün değil, birçok bölgeye. Ne kitap götürebiliyoruz, ne tebliğ yapabiliyoruz. Hiçbir şey yapamıyoruz. Çünkü silahlı adamlar. Adamlardaki silahların toplanması lazım.
Güneydoğu’lu vatandaşlarımız sabırlı olsunlar, sakin olsunlar asla da bölgeyi bırakmasınlar. Bilakis gidenler varsa geri gelsinler. Cesur olsunlar, Allah’a tevekkül etsinler. Devletimiz 48 saat içinde işgal edilen her yeri alır. Bir emre bakıyor. Bu iti-kopuğu 5 dakikada sürer atarız.
Devletin Özel Harekat Polisi sayısını çok fazla artırması lazım. Özel harekat kursları her yerde olsun. Özel Harekâtçıların sayısı az. En az 30 bine, 40 bine çıkarılması lazım Özel Harekâtın.
PKK’nın silahı var, dürüst efendi insanların silahı yok. Devlet böyle riskli bölgelerde, güvendiği, kişiliğine, ahlakına, şahsiyetine herkesin itibar ettiği insanlara ruhsatlı silah versin. Vatandaşta bu imkanlar olursa, PKK böyle azgınlık gösteremez.
Güneydoğu’da koruculuk sistemi şehir içinde de uygulansın. Mesela, Cizre’de koruculuk sistemi uygulansın. İki misline çıkaralım korucu sayısını.
Güneydoğu’da vatandaşın 24 saat korunması önemli. Oralar tehlikeli yerler. Polis oralarda küçük karakollar oluşturabilir. Güvenlik noktaları oluşturması lazım. Zırhlı birçok araç var, onlarla da orada nöbet tutabilirler.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Aralık 2014> Daha Fazla

Biz Güneydoğu’da herhangi bir bölgeyi teslim etmeyiz. Benim Kürt annelerim, Kürt bacılarım, kardeşlerim orada rahat yaşayacaklar. Bölünme falan da yok. Söz verildiyse sözden vazgeçtik.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Aralık 2014> Daha Fazla

Türkiye’yi bölmelerine izin vermeyiz. Türkiye’nin yıkılması demek Ortadoğu’nun yıkılması demektir. Ortadoğu’nun yıkılması bütün bölgenin yıkılması demektir ve kıyametin kopması demektir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Aralık 2014> Daha Fazla

Dünyanın en mükemmel istihbarat örgütlerinden birisi MİT; tebrik ediyoruz. MİT’in kontrol etmediği, giremediği hiçbir terör örgütü, hiçbir grup, kuruluş yok.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Aralık 2014> Daha Fazla

Türkiye’de iki grup var; bir Türkiye’yi bölmek isteyen %1’lik kalleşler. Bir de Türkiye’nin bütünlüğünü savunan %99’luk Türkiye’nin sahipleri var. O %1’lik kalleşler de civar ülkelerden falan destekle ayakta duran civar ülkelerin adamları. Dolayısıyla böyle bir şeye kimse mahal vermez.
Türkiye’de düzenli, cesur, akıllı, kaliteli, modern silahlarla donatılmış bir ordu var. Cesur, akıllı polis var. Cesur, akıllı jandarma var. Türkiye’yi bölecek adam daha doğmadı.
Türkiye’de ana fikir Türkiye’nin bölünmemesi yönünde. Yani %99 budur. Tek devlet, tek bayrak, tek millet. Kürt kardeşlerimiz de aynı görüşte, biz de aynı görüşteyiz.
28 Şubat dönemindeki kararların bir gözden geçirilmesi gerekir. Orada bir algı operasyonu hakikaten oldu. O devirde insanları cezaevlerinde öldürdüler, onların hepsinin hesabı sorulsun.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Aralık 2014> Daha Fazla

Kürt kardeşlerimizde ahlaki yönden ayrı bir üstünlük ben görüyorum. Kendilerine has özel bir güzellikleri var. Bu Anadolu’daki hâkim ahlak onlarda çok güzel tecelli ediyor.
İki Müslüman grubun, iki hak grubun birbiriyle mücadelesi haramdır. Müslümanların da barıştırmak için gayret etmeleri, hepsine farzdır. Yani farz-ı kifaye değil, herkese farz. Gayret edecekler.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Aralık 2014> Daha Fazla

Genel af cinayet üstü cinayettir. Eğer bir insan askeri, polisi vurduysa, şehit ettiyse, bunların da on binlerceyse sayısı, on binlercesini de sakat ettiyse, sen bunu helal kılacak şekilde imkân sağlarsan PKK’dan milyonlarca kez daha aşağılık, daha kahpe, daha kalleşsin demektir.
“Hükümet PKK’yı affedecek, Abdullah Öcalan’ı bırakacak, bölgede özerklik verilecek” denmesi, bunlar hükümete hakarettir. Hükümet bu hakaretlere karşı tedbir alsın. Kendine böyle hakaret ettirmesin. Bu çok aşağılayıcı bir hakaret. Deccalın bile kabul edemeyeceği bir durum.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Aralık 2014> Daha Fazla

Din dersinde Alevilik, Sünnilik, Vahhabilik, Hristiyanlık, Musevilik hepsi anlatılsın. Bütün dinlerin, mezheplerin anlatılması lazım. O zaman Alevisi de Sünnisi de hepsi bu derslere girip, bu önemli kültürü almış olurlar.
Eli kolu bağlı, polislerin arasında götürülen bir insana gidip saldırmak, ağzını burnunu kırdırmak çok çok ayıp, çirkin ve acizce bir hareket. Hapishanede adam dövmek, karakolda adam dövmek, kelepçeli adamı dövmek bunlar delikanlılık değildir. Tam tersidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Aralık 2014> Daha Fazla

Süreç diye bir şey yok, ben açıkça söyleyeyim. Bölünmeye asla müsaade etmeyiz. Bak samimi, delikanlıca ben açıkça söylüyorum; bütün dünya yıkılır, bütün dünya yerle bir olur. Kıyamet kopar. Hiçbir şekilde öyle bir şey olamaz, onu unutsunlar. Eğer Türkiye’yi bize yar etmeye kalkmazsanız biz de size dünyayı yar etmeyiz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Aralık 2014> Daha Fazla

Tayyip Hocam Mehdi (as)’a zemin hazırlayan bir insan. Benim kanaatim, Mehdiyet devrinde de cumhurbaşkanlığını devam ettirecek. Çünkü ideal bir yönetici, ideal bir insan. Başbakan da Mehdiyet devrinde başbakanlık yapacağı anlaşılıyor. Yani ben hissediyorum. Çünkü çok yetenekli, çok efendi, güvenilir bir insan.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Aralık 2014> Daha Fazla

Fikir güzeldir, özgürlük güzeldir, eleştiri güzeldir ama nezaketiyle. Ağzın bozulduğunda kanun, hukuk ağzını düzeltir.
Hükümetin omurgası, temel yapısı, oturduğu yapı dindar cemaatlerdir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Aralık 2014> Daha Fazla

Kültür olarak insanların Hristiyanlık, Musevilik ve Müslümanlığı bilmesi lazım. Aleviliği, Bektaşiliği, Şiiliği bilmesi lazım. Bilmiyorsa bu bir cehalettir, eksikliktir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Aralık 2014> Daha Fazla

Küfretme özgürlüğü yoktur. “Ben hakaret etme özgürlüğüne sahibim, küfretme özgürlüğüne sahibim” diyemez bir insan. Konuşma özgürlüğüne sahiptir ama küfretme özgürlüğü olmaz. Ben küfretmek istiyorum derse hukuk da yakasına yapışır.
Kürt kardeşlerimizi kendilerince rencide edecek aleyhte yazdıkları her şey döner onlara yapışır. Altın hiçbir şekilde etkilenmez. Kürt kardeşlerimiz altındır. Kirli adamların aleyhte konuşmaları Kürt kardeşlerimize zerre kadar etki yapmaz. Onların yiğitliği, üstünlüğü tescilli.
Devletin televizyonları var, gerekirse gazete de çıkartır ama TRT Avaz’ı kullanabilir, TRT Şeş’i kullanabilir. Devlet PKK’ya karşı muazzam anti komünist propaganda yapabilir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Aralık 2014> Daha Fazla

Hapiste on binlerce askerimizi, polisimizi şehit eden katiller var, bunların bırakılması diye bir konu olmaz. O zaman cinayet serbest anlamına gelir. O zaman Türkiye yerle bir olur, Allah esirgesin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Kasım 2014> Daha Fazla

Irkçılık ahlaksızlıktır. Tek kelimeyle ahlaksızlıktır. Zenciler bayağı güzel insanlar, hem zeki hem yetenekli hem güzel huylu hem mütevazı.
Kürtlerin asıl dostları müminlerdir. Kürt kardeşlerimizi çok seviyoruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Kasım 2014> Daha Fazla

PKK’nın affı demek, PKK’nın sokağa salınması demek, Mehmetçiğin, polisin vurulmasının serbest olması demektir. “Bağımsız devlet kuracağız Güneydoğu’da, Abdullah Öcalan’ı da başına geçireceğiz.” diyor. Ondan sonra vatan, millet, bayrak hiçbir şey kalmaz. Haysiyet, şeref, namus da kalmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Kasım 2014> Daha Fazla

Türkiye’yi bölmeye kalkanların çok geniş bir mekânı olur; o da cehennem. Onun dışında bir yerleri olmaz. Kimse belasını aramasın. Türkiye’yi böldürmeyiz. Bunu bilecekler.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Kasım 2014> Daha Fazla

Mehmetçiği, polisi vuranları affedeni Allah helak etsin. Mehmetçiği, polisi vuranları affedenleri Allah helak etsin. Buna hazırlık yapanları da Allah helak etsin. Allah başı dertlerine düşürsün.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Kasım 2014> Daha Fazla

Güneydoğu’da en üstünde duracakları, en önemli şeylerden birisi korucu kardeşlerimize sahip çıkmak. Korucular polis statüsüne alınsın. Şehirde de silah taşımalarına imkân verilsin. Sayıları artırılsın.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Kasım 2014> Daha Fazla

Abdullah Öcalan’ın bırakılması demek Ortadoğu’nun kan denizi olması demektir. Yani Allah vermesin ne Türk kalır, ne Kürt kalır, ne Çerkez kalır, ne Laz kalır, ne Avrupalı kalır, ne Asyalı kalır. Bütün dünya cehenneme döner. İş çıkartmasınlar.
Kürtlerin önderi Hz. Muhammed (sav)’dir. Allah’ı inkar eden, kendinin tanrı olduğunu söyleyen Abdullah Öcalan değil. Abdullah Öcalan kendisinin put olduğunu söyleyen bir insan. Kürt kardeşlerimiz puta tapmaz, Allah’a taparlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Kasım 2014> Daha Fazla

Askerimizi, polisimizi şehit edeni affetmeye kalkanı Allah helak etsin! Askerimizi, polisimizi şehit edeni affetmeye kalkanı Allah helak etsin! Askerimizi, polisimizi şehit edeni affetmeye kalkanı Allah helak etsin!

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Kasım 2014> Daha Fazla

Avrupa’nın ve Amerika’nın istediği yol haritası; Abdullah Öcalan’ın istediği yol haritası yani PKK’nın istediği yol haritasıdır; o da Güneydoğu’da genişçe bir alanın Türkiye’den ayrılarak ‘PKK komünist-Stalinist’ devletine verilmesi ve başına da Abdullah Öcalan’ın cumhurbaşkanı olarak atanmasıdır. Konu bu. Süreçten kasıt budur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 31 Ekim 2014> Daha Fazla

Türkiye’nin dünyayı doğru bilgilendirme ajansı olsun. Bu ajansın amacı sadece yanlış bilgilerin doğrusunu vermek olmalı. Hem radyo hem televizyon hem gazete tarzında yayın yapan bir yer. Doğru Bilgilendirme Ajansı. Dünyadaki yanlış bilgileri de düzeltsin, Türkiye’deki yanlış bilgileri de düzeltsin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Ekim 2014> Daha Fazla

Kürt mübarektir, muhteremdir, dindardır, efendidir. Nezih bir varlıktır. Kürt denince mutlaka efendi bir insanla karşılaşacağımdan emin oluyorum. Bir ırkçılık olarak değil, efendi insanlar, takva insanlar. Takvalarından dolayı üstünler. O yüzden seviyorum.
Diyarbakır’a Laz vali gidecek, Mardin’e Çerkes vali gidecek, Kürt vali İstanbul’a gelecek, Kürt vali Ankara’ya gidecek. Türkiye böyle güzel olur. Öbür türlü bölünüp gider Türkiye. Sakın ha. Bu, sevgisizliğe iter.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Ekim 2014> Daha Fazla

Kürt kardeşlerimi niçin seviyorum? Takva oldukları için, güzel ahlaklı oldukları için seviyorum. Hiç kimseyi ırkından dolayı sevmem ben. Takvasından dolayı severim. Hepimiz Hz. Adem (as)’ın evlatlarıyız; Ademi’yiz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Ekim 2014> Daha Fazla

Abdullah Öcalan’ın hapisten çıkması diye bir konu olmaz. Onun mutlaka hapiste kalması lazım. Allah muhafaza çıkması durumunda bütün PKK’lıların salıverilmesi gerekiyor. O zaman zaten PKK legal hale gelmiş oluyor. O zaman da Güneydoğu’da devlet kurulması da legal hale gelir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Ekim 2014> Daha Fazla

Dindar, aklı başında Kürt kardeşlerimiz hepsi evlerinde otursunlar. Hiçbiri kargaşaya girmesin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Ekim 2014> Daha Fazla

Türk-Osmanlı geleneğinde devlet yıkmaya kalktı mı bir insan, bir topluluk; devlet tahmin edilemeyecek derecede yırtıcı olur. Birçok şeye ses çıkarmaz ama devlet yıkmada çok yırtıcı olur. Bölmeyi yıkmayı kimse aklının ucundan dahi geçirmeyecek.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Eylül 2014> Daha Fazla

Türk Milleti yoksa, Türkiye yoksa dünya da yok. Bunu bilecekler. Biz gideriz dünya ile beraber gideriz, dünyayı birlikte götürürüz. Öyle olur. Öbür türlü olmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Eylül 2014> Daha Fazla

Din dersi gençlerin dindar olmasını sağlamaz, sadece genel kültür sağlar. Ama din dersinde iman hakikatleri anlatılsa, Kuran mucizeleri anlatılsa o zaman imanlı bir gençlik, dindar bir gençlik hedeflenmiştir denebilir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Eylül 2014> Daha Fazla

Bir toplumu egoistlik, sevgisizlik ve çıkarcılık sardıysa kardeşlik onun için çok komik gelir. “Ne kardeşliği?” der adam. “Ben zenginim, ayrılmak istiyorum. Fakirlerden de hoşlanmıyorum” diyor adam.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Eylül 2014> Daha Fazla

Bediüzzaman’ı, Süleyman Hilmi Tunahan’ı bağrına basan bir parti milleti bağrına basmış demektir. Onlara tavır alan bir parti, milletle bir nevi mücadele ediyordur ve millet o partiye tavır alır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Eylül 2014> Daha Fazla

Türkiye içerisinde biz Kürt kardeşlerimizi ayırmayız. Ailenin içerisinde odalar çelik duvarlarla ayrılmıyor. Biz bir aileyiz, hiçbir şekilde kardeşlerimizden ayrılmayız. Sen çelik duvarlar yapmaya kalkarsan biz o duvarları açarız. Hiç boş yere de heveslenmeyin böyle bir şeye müsaade etmeyiz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Ağustos 2014> Daha Fazla

Anadolu’yu o kadar bozmaya çalıştılar, hiç kimseye bir şey olmadı. Hidrojen bombası atılmış gibi oldu Anadolu’ya defalarca. Millete Allah direnç vermiş, İblis bir şey yapamıyor. Bozamadılar milleti, elhamdülillah.
Anadolu’nun saf ahlakı dünya için en güzel modeldir. Anadolu’daki saf ahlak, temiz ahlak, sevgi anlayışı, vefa, kardeşlik anlayışı yani güzel ahlakı olan her şey; Almanya için, Japonya için, Avrupa için, her yer için birinci dereceden en mükemmel modeldir. İnsanlık modelidir. Bütün dünyanın hayran olacağı bir modeldir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Ağustos 2014> Daha Fazla

Türkiye’nin en büyük problemi maneviyattır, manevi kalkınmadır. Darwinizm-materyalizmin ilimle irfanla yok edilişi, Kuran mucizelerinin, iman hakikatlerinin anlatılması, konu bu. Onun dışında Türkiye zaten kalkınmakta olan bir ülke. Türkiye’nin asıl beyin devrimine, ruh devrimine ihtiyacı var.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Ağustos 2014> Daha Fazla

Halk kendisine diklenilmesini istemiyor. Kendisine saygı duyulmasını, şefkat duyulmasını, sevilmesini istiyor. Kim sevgi, şefkat gösterirse ondan yana olurlar. Kim bilmişlik yaparsa halk korkar ondan, tedirgin olur. Kim tepeden bakarsa ondan huzursuz olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Ağustos 2014> Daha Fazla

Ben Kürt kardeşlerimi canım gibi seviyorum. Çok saygıdeğer insanlar. Hem dindar hem çok modernler. Sözünde durur, vefalıdır, delikanlıdır, misafirperverdir, Güneydoğu insanı muhteşemdir. Çok değerliler bizim için.
Biz vatanın parçalanmasına müsaade etmeyiz. Ölüm pahasına müsaade etmeyiz. 80 milyonun tamamının şehit olmasını göze alırız.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Temmuz 2014> Daha Fazla

Kürt oyu helal oy ama PKK oyu haram oydur. O bela getirir. Bereket getirmez. Kürt oyu nur gibidir. Türk, Çerkez, Laz zaten benim milletimin güzel unsurları.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Temmuz 2014> Daha Fazla

Yargının güçlü olduğu bir ülke güvenli ülkedir, rahat yaşanan bir ülkedir. Yargı sallantıdaysa o ülke de sallantıdadır. Ortadoğu ülkelerinin büyük bir bölümünde yargı berbat konumda.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Temmuz 2014> Daha Fazla

Ufacık bir ülkeye sen federasyon getirmeye kalkarsan, bu zulümdür, büyük bir tehlikedir ve Türkiye’yi yok etme eylemidir. Sen Türkiye’yi yok etmeye kalkarsan, Türkiye de seni yok eder. Kıyamet kopar o zaman.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Haziran 2014> Daha Fazla

Mutlaka Milli Eğitim Bakanlığınca “Milli Şuur” dersi bütün gençlere verilmesi lazım. “Komünizm nedir? Nasıl korunmak gerekir? Darwinizm, materyalizm nasıl komünizmin kökenini oluşturuyor? Materyalizm insanları nasıl çökertir?” Bu ders olmadı mı terör olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Haziran 2014> Daha Fazla

Kürt kardeşlerimizin oyunda bereket var ama PKK oyunda bereket olmaz. PKK oyunu istemekte bereket olmaz. Bu sadece uğursuzluk getirir. Halkın oyunda bereket vardır ama PKK oyunda iticilik ve uğursuzluk vardır.
Gençlerimize siyasi bilinç vereceksin. Mesela PKK niye dağlarda eğitim veriyor? Günlerce, aylarca, yıllarca. Alır getirir Diyarbakır’dan. Öyle yapmıyor. Eğitime alıyor. Ta çocuk yaşta eğitiyorlar. Siyasi bilinç çok önemlidir. Politik eğitim çok önemli inşaAllah.
Süleymancılara da sahip çıkmak lazım. Nurculara da sahip çıkmak lazım. Nakşibendililere de, Kadirilere de sahip çıkmak lazım. Kimseyi dışlamadan eğiterek, akılcı, vatanın milletin menfaatleri doğrultusunda, şevkli siyasi bilince sahip bir geniş yapı oluşturmamız lazım.
Hükümetin manevi kalkınmaya çok önem vermesi lazım. Ne tür hoca olursa olsun, ne tür alim olursa olsun hepsini eğiterek, yönlendirerek, bilinçlendirerek vatana millete hayırlı hale getirmemiz lazım.
Hükümete “Yanındayız” mesajı verilmesi lazım. PKK’ya karşı hükümetin yanında yekvücut, 80 milyon tavır almamız lazım.
Gençlere ‘Milli Şuur’ dersi verilmesi lazım, Milli Güvenlik dersi gibi. Bölünmenin tehlikesi, milli beraberliğin önemi, Türk İslam Birliğinin önemi, kardeşliğin önemi, sevginin önemi, bunların anlatılması lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 31 Mayıs 2014> Daha Fazla

Din siyasete hizmet etmez, siyaset dine hizmet eder. Biz siyaseti dine hizmet ettiriyoruz. Siyaset sadece bir hizmetçidir. Din; Allah’ın kanunudur. İstesin veya istemesin herkes dine hizmet eder.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Mayıs 2014> Daha Fazla

Sağcılık, muhafazakarlık kalitesiz bir hayat sunmaz bize. Sağcılığı ve muhafazakarlığı çok yakışıksız yorumlayan, ağzı çok laf yapan bir kitle var. Ortadoğu onların kontrolüne geçtiği için, bu karanlık, bu kirli görünüm bir çok yerde yaygın olarak görülüyor.
Din Türkiye'de buram buram, mis gibi koksun. Dinin sıcaklığı ve koruyuculuğu her yeri sarsın. Gazinoda da dinin sıcaklığı olsun, plajda da dinin sıcaklığı olsun, mecliste de dinin sıcaklığı olsun. Her yerde. Böyle olunca güzel olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Mayıs 2014> Daha Fazla

Madenlerde robot makine kullanılması lazım, kesinlikle insan kullanılmaması lazım.
Allah Türkiye'yi bölmek isteyenlerin basiretini bağlasın, ferasetini bağlasın. Her türlü felaketle onları sarsın. Türkiye'yi böldürmeyiz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Mayıs 2014> Daha Fazla

İnsanların birçoğu dinden uzak yetiştiriliyor, Allah sevgisinden Allah korkusundan uzak yetiştiriliyor. Birçoğu acımasız ve gaddar. Böyle bir ortamda masum, melek gibi çocukları tek başına sokağa bırakmak olmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Nisan 2014> Daha Fazla

İslam’da vefa vardır, sadakat vardır. Ama siyasette bu yoktur. Mehdiyet devrinde bu tamamen düzelecektir. Vefa da oturacaktır, sadakat da oturacaktır, şefkat de oturacaktır. Adam harcama olmaz, insanların kadri kıymeti çok iyi bilinir.
Siyasette vefa olmaz. Vahşi kapitalizmin ruhu siyasete tam hakimdir. Siyasette destek köprüyü geçinceye kadardır. Köprüyü geçtikten sonra tanımaz seni. Dostluğu da unutur, vefayı da unutur, arkadaşlığı da unutur, kardeşliği de unutur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Nisan 2014> Daha Fazla

Güneydoğu’da Kürt kardeşlerimize cennet hayatı oluşturacağız. Diyarbakır’ı, Mardin’i, Siirt’i Paris-Londra gibi yapacağız. PKK’yı ilimle, kanunla, hukukla kazıyacağız. Orada PKK tehdidi, PKK hainlerinin azgınlığı kalmayacak. Halka PKK korkusu yaşatmayacağız, inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Nisan 2014> Daha Fazla

Hükümet, korucuların hem sayısını artırsın hem de onlara polislere tanınan hakları versin. Her köyde her yerde olsun korucular. Koruculuğun lağvedilmesi son derece tehlikeli olur. Bilakis ihya edilmesi lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Nisan 2014> Daha Fazla

Türkiye Osmanlı gibi, Amerika gibi güçlü olmuş olsa, federasyon da olsun, özerk yönetim de olsun, kantonlar da olsun fark etmez. Ama şu an muazzam bir tehlike içerisindeyiz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Nisan 2014> Daha Fazla

Bölünme konusu Türkiye’nin en büyük tehlikesi şu an. En büyük risk. Bütün gücümüz kuvvetimiz gider, itibarımız gider. Ekonomimiz mahvolur, çok büyük bir tehlike bu. Paramparça oluruz, Allah esirgesin ve Türkiye diye bir şey kalmaz. İslam alemini de darmadağın ederler, Müslümanları da mahvederler. Kürt diye de bir şey kalmaz.
Kürt kardeşlerimiz, Laz kardeşlerimiz, biz Türklük adı altında birleştik. Onun adı bu yani birleşmenin adı Türklük. Yoksa genetik üstünlük, genetik kod anlamında değil bu.
Türkiye’de en büyük dert bölünme. Ciddi bir bölünme tehlikesi var. MHP de, CHP de, BBP de, Saadet Partisi de bölünme konusunda çok şiddetli bir propagandaya, aydınlatma programlarına başlamaları lazım. Halkı uyarmaları lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Nisan 2014> Daha Fazla

Müslümanı Müslümana düşürerek değil; Müslümanı ıslah edip, hatasını düzeltip, onu faydalı hale getirmek lazım. Müslümanların aydını da bir avuç. Hazır elde olan bir aydını niye ezelim? Kazanalım. On tane bir avuç bir araya geldiğinde muazzam bir birlik eder bu. O ‘bir avuç’ları ezmek yanlış olur.
Böyle bir hengâmede Müslümanların birbirini yemeye kalkması, birbirini harcamaya kalkması ve özellikle aydın Müslüman kitlelerin birbirine kırdırılmaya çalışılması PKK projesi olabilir. PKK’ya karşı, bölünmeye karşı direnecek her unsurun ezilmesi talimatının bir yerlerden verildiği anlaşılıyor. Son derece dikkatli olmak lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Mart 2014> Daha Fazla

Güneydoğu’da halk koyu dindar olduğu halde oyunu sola veriyor. Bu oradaki baskının şiddetini gösteriyor. Halbuki orada PKK tehlikesi sıfıra indirilmesi lazım. O zaman halk son derece özgür olur. Verdikleri oylar da ana sütü gibi ak ve helal olur. Ama böyle korkutarak şiddet ortamında, baskıyla, PKK’nın gövde gösterisiyle bu şekilde olan seçim sağlıklı olmaz.
Güneydoğu’da halk kendini güvende hissederse oylarını rahat rahat istediği partiye verir. Yani korkusuzca, rahatça oyunu ifade edecek durumu olursa Güneydoğu’da Saadet Partisi de çok yüksek oy alır, MHP de çok yüksek oy alır, CHP silinmez o da oy alır, AK Parti çok yüksek oy alır. Aynı Türkiye geneli gibi olur. Korku belasına oranın dengesi bir acayip oldu.
Güneydoğu’dan polisi çekmek, askeri çekmek, güvenliği azaltmak halkın büyük bir bölümünü korkuya ve PKK’nın gücüne saygı duymaya doğru iter. Orada koruyucu gücün çok yüksek olması lazım. Polis, asker ve jandarma gücünün yüksek olması lazım. Özellikle sivil unsurların. Yani sivil kolluk kuvvetin gücünün yüksek olması lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Mart 2014> Daha Fazla

Şiddetle gelen oy oy değildir. Bu utançtır. Nasıl parasını gasp eden insan gasıpsa, bir insanı korkutarak oyunu alırsan, onun oyunu gasp etmiş olursun. Dolayısıyla ahlaka uygun bir hareket değil.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Mart 2014> Daha Fazla

Herkes fikirlerini söylesin, eleştirsin. Küfür etmeye, hakarete ne gerek var? Hakaret, hakaret edeni de yakıyor. Onun da içi yanar. Onun da mutluluğu gider, neşesini kaçırır. Elinin yüzünün nuru gider. Izdırap verir o.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Mart 2014> Daha Fazla

Türkiye önemli bir süreçten geçiyor. Birlik ve beraberlik içinde olmamız, ittifakla hareket etmemiz çok hayati.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Mart 2014> Daha Fazla

''Seçim olmadan da hükümet gider'' kafası oluşuyorsa biz üçüncü dünya ülkelerini de o zaman geçeriz. Türkiye'ye çok ilkel bir demokrasi gelir. Hükümetler sürekli yıkılır. Hiçbir hükümete güvenemeyiz. Hükümet dediğin tepmez devrilmez olacak, seçimle gelip seçimle gidecek.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Şubat 2014> Daha Fazla

Halkın epey bir bölümü dehşeti kim elinde tutuyorsa, gücü kim elinde tutuyorsa ona eğilim gösterir. Dolayısıyla bu seçimin adil olması için, devletin Güneydoğu’da gücünü göstererek halkın üstündeki dehşet ve korkuyu tamamen kaldırması lazım. Yoksa PKK’nın silahlarının gölgesinde yapılan bir seçimin adil bir seçim olması çok zor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Şubat 2014> Daha Fazla

Konuşma yasaklamak çok tehlikelidir. Çok anormal bir hareket. Herkes konuşsun, bir şey olmaz. Fikirler öyle gelişir, kalite öyle gelişir. Yoksa küt ve ölü bir sistem meydana gelir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Şubat 2014> Daha Fazla

Camiayı da hükümeti de koruyup kollayıp, kardeşçe birlikte hizmet etmelerini sağlayalım. Türkiye büyük bir tehlikenin içinde. Bölünme tehlikesi kapıda. Çok uyanık olmamız lazım. 50'yi 50'ye kırdırmayız. 50'yi 50'yle birleştirir 100 yaparız. Çok kötü oyunlar onlar. O oyunlara gelmeyiz.
Türkiye'yi böldürecek bir sisteme müsaade etmeyiz. Türkiye'nin bölünmeye gideceğini hissettiğimizde, buna ait bir alamet gördüğümüzde yeri yerinden oynatırız. 70 milyon gerekirse şehit oluruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Şubat 2014> Daha Fazla

Güneydoğu’yu Allah’ın izniyle Paris’e Londra’ya benzeteceğiz. Cennet gibi olacak. Çektikleri çile yeter kardeşlerimizin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Şubat 2014> Daha Fazla

Türkiye sağlam ülkedir. Gençliği sağlamdır, eğitimi mükemmeldir. Milletimiz çok uyanıktır. Bağnazlık, yobazlık Türkiye’de ancak gülünecek bir konu olabilir. Hiç kimse müsaade etmez.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Şubat 2014> Daha Fazla

Millet olarak Tayyip Hocam’ı ezdirmeyiz, onu söyleyeyim. Onu unutsunlar. Onların modası geçti. Burası üçüncü dünya ülkesi değil. Amerika’da üç beş kişi hoşlanmıyor diye biz Tayyip Hocam’ı harcatmayız.
Tayyip Hocam’ın seveni çok. Allah’a hamdolsun. Millet onu Anadolu delikanlısı olarak bağrına basıyor. Kılına da zarar verdirtmeyiz. Candan, samimi, gayet güzel hizmetleri var.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Şubat 2014> Daha Fazla

Türkiye bir çelik, imanımız bir çelik, inancımız bir çelik. Türkiye'yi böldürtmeyiz. Ayrıca özerklik gibi, bölünmeye gidecek hiçbir yola müsaade etmeyiz. Onu unutsunlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Ocak 2014> Daha Fazla

Müslüman alim kolay bulunmuyor. Müslüman cemaat kolay bulunmuyor. Cemaat harcama, alim harcama; bundan kaçınmak lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Ocak 2014> Daha Fazla

Öğrenciden harç alınmaz. Öğrenci olmak zaten zor bir şey, ne harcı? Devletin üstüne para vermesi lazım okuduğu için. Öğrenci adamdan para mı alınır? Öğrenciye para verilir, imkan verilir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Ocak 2014> Daha Fazla

Güneydoğu’yu Paris gibi, Londra gibi yapacağız ve çok daha kaliteli hale getireceğiz. Güneydoğu üzerine oynanan bu acımasız oyunu da bozacağız, inşaAllah.
İstedikleri oyunu oynasınlar, Türkiye’yi böldürmeyiz. Güneydoğu’daki arslanlarımı da, canlarımı da, güzel annelerimi, güzel kız kardeşlerimi de komünistlerin eline vermeyiz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Aralık 2013> Daha Fazla

Cemaatlerin güçlenmesi demek, İslam aleminin güçlenmesi demektir. Cemaatler yok oldu mu, İslam alemi kopmaya girer Allah esirgesin. İslam aleminin tamamı cemaatlerden oluşuyor.
Hükümetin gitmesi, bir başbakanın harcanması bu kadar kolay, ucuz değil. Burası bir üçüncü dünya ülkesi değil. Kaliteli bir ülkeyiz biz. Dolayısıyla böyle bir şeye müsaade etmeyiz. Her şey hukuk ölçüleri içerisinde, makul ve akıl ölçüleri içerisinde olsun.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Aralık 2013> Daha Fazla

Şeytanın en çok uğraştığı ülke Türkiye. Ne AK Parti’yi yıktırırız, ne de Cemaate zarar getirttiririz.
Emek emek yetiştirilmiş, eğitilmiş, İslam’ı, Kuran’ı savunan bir mümin topluluğu topyekün dünyadan yok etmeye kalkmak çok çirkin olur, günah olur.
İki Müslüman cemaatin birbiriyle uğraşmasından Maocular, iddia edilen Ergenekon terör örgütü, çeteler, şeytanın dostları, İslam karşıtları, bazı haset eden insanlar, iyi niyetli olmayan bazı kişiler memnun olur. Dolayısıyla böyle bir şeyi teşvik etmek olmaz.
AK Parti ile Cemaatin arasını bulacağız, kavga varmış gibi olan noktaları düzelteceğiz. Kimse iştahlanmasın, kimse de sevinmesin. Müsaade yok.
Türkiye’de on bin kişi hata yapmış olsa, bu Türkiye’yi bağlar mı? Bağlamaz. Yüz bin kişi yapsa hata, bağlar mı? Bağlamaz Türkiye’yi. Sadece o hatayı yapan kişileri bağlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Aralık 2013> Daha Fazla

En çok ihtiyaç olan şey hükümete muhalefettir. Muhalefet ne kadar güçlüyse o memleket o kadar güzel, güllük gülistanlık görülür. Muhalefet olmayan bir iktidar korkunçtur. Mesela Kuzey Kore dehşet verici Allah vermesin. Muhalefet yok. Gıkını çıkaranın kellesi gidiyor. Türkiye’de isteyen istediğini söylüyor.
Bakan oğlu gözaltına alınıyorsa o hükümet sağlamdır. Kimse orada faşizmden, diktatörlükten, demokrasinin olmadığından bahsedemez. Cayır cayır demokrasi işliyor demektir ve en uç alamettir bu artık.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Aralık 2013> Daha Fazla

Hükümet kanser ilaçlarını ücretsiz vermesi gerekir. Reçete getirdi mi bir hasta, kanser hastasıysa devlet onu bedava versin. Başbakanımızdan istirhamımız bu. Kanser hastasından para alınmasın.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Aralık 2013> Daha Fazla

İdam cezasının dünyada kaldırılması lazım. Müebbet hapis ediyorsan et. Asmaya ne gerek var? Adam tövbe etsin, Kuran okusun, namaz kılsın. Sen adamı paldır küldür asıyorsun cahil haliyle. Yani adamın ahiretini de yakmış oluyorsun, dünyasını da yakmış oluyorsun. Bırak tövbe etsin, kendini toparlasın, eksiğini gidersin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Aralık 2013> Daha Fazla

Bütün Türkiye bir vilayet gibi, kardeşiz biz. Bir aile var Türkiye'de. Tek bir aile, bir oda. Ailece yaşıyoruz. Bir çocuğumuz Kürtçe konuşuyor, bir kızımız Türkçe konuşur, biri Lazca konuşur. İç içeyiz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Aralık 2013> Daha Fazla

Güneydoğu’daki Kürt kardeşlerim benim canlarım, annelerim, kız kardeşlerim. Ben onları Stalinistlerin, komünistlerin eline teslim etmem. Her ne pahasına olursa olsun teslim etmem. Bunu unutacaklar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Aralık 2013> Daha Fazla

Dilin Türkçe olmasının dışında bir yol kabul etmeyiz. Çünkü bu bizi bağlayan bir güç, en önemli bağ. Sen dil bağını kopardın mı ülkeyi parçalarsın.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Kasım 2013> Daha Fazla

Okullarda gençlere gayet güzel tesisler yapılabilir. Spora teşvik etmek değil, spora bir nevi mecbur etmek gerekir. Kendi haline bırakırsa insanın spor yapması çok zordur.
Spor aslında devlet tarafından mecbur hale getirilmesi gerekir. Her gün en az bir saat, bir buçuk saat spor dersi olması lazım. Zinde gençlik yetişmesi için. Yahut gün aşırı. Mühim olan gençliğin ruhen ve bedenen sağlıklı ve sıhhatli olması.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Kasım 2013> Daha Fazla

Devletimizin siyasi bilince sahip, derin imana sahip, Kuran bilgisine sahip, Darwinizm- materyalizmin geçersizliğini iyi bilen, büyük Türkiye'yi hedefleyen, İttihad-ı İslam'ı hedefleyen yani Türk İslam Birliği hedefi olan, büyük ülküsü olan, hırslı, kararlı, ölümden korkmayan, barışı isteyen, bilimi, sanatı, estetiği en güzel şekilde savunan kaliteli ve klas gençler yetiştirmesi lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Kasım 2013> Daha Fazla

Otuz yıl sonrasının Türkiye'sini ve bölgesini düşünerek ona göre plan yapılması gerekiyor. Güçlü inanç üzerine kurulu olmazsa bu sistem, başarılı siyasi manevralar üzerine kurulu olursa başarılı siyasi manevralar bir süre sonra tam tersine dönebilir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Kasım 2013> Daha Fazla

Kürt olmak onurdur, güzelliktir. Ahlaklarıyla, kişilikleriyle, candanlıklarıyla, tevazuluklarıyla, misafirperverlikleriyle, dindarlıklarıyla Kürt kardeşlerimiz göz bebeğimizdir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Kasım 2013> Daha Fazla

Kitap yasaklamak utanç verici bir harekettir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Kasım 2013> Daha Fazla

Bakanlar, valiler önüne gelenin laf attığı kolay insanlar olmamalı. Bunun için daha iyi tedbirler alınabilir. Çünkü halktan bazı insanlar kameralar önünde rezalet çıkarma eğiliminde olabiliyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Kasım 2013> Daha Fazla

Türkiye akılcılığın ve şefkatin iyi uygulandığı bir ülke. Hayır yolda ilerliyor ve ilerleyecek inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Kasım 2013> Daha Fazla

Bu sistem, dünyadaki sistem suçlu doğuruyor. Suçlu doğurunca, suçlular için de hapishane gerekiyor. Sürekli hapishane açıyorlar. Sistem de sürekli oraya adam sevk ediyor. Habire sevkiyat var her gün, dünyanın her yerinde. Hz. Mehdi (as) devrinde bu tamamen değişecek.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Kasım 2013> Daha Fazla

Türkiye çok akılcı, makul bir politika izler. Yani tarihe leke sürecek, akılsızca bir tavrı hiçbir zaman yapmaz Türk hükümeti. Çünkü Türkiye'de Osmanlı'dan gelme bir devlet terbiyesi vardır; danışarak iş yapılır, akılcı hareket edilir. Çılgınlık yapmaz Türkiye. Hep oturaklı, aklı başındadır tavrı, makuldür. Yeni yetme bir üslup kullanmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 31 Ekim 2013> Daha Fazla

Kavimlerin karıştığı, kaynaştığı bir coğrafyadayız biz. Kucaklayıcı, herkesi seven, herkesi kurtarmaya, herkese iyilik dağıtmaya yönelik bir üslup doğru olur. Vicdanlı olan, doğru olan bu.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Ekim 2013> Daha Fazla

Roman kardeşlerimiz çok tatlı insanlar; ahlakları güzel, sanatları güzel. Fıtratlarını bozacak şeylerden kaçınmak lazım. Onların bahçeli evlerde diledikleri gibi müzik yapabilecekleri ortamda olmaları iyi olur.
Muhalefetin bazı riskleri gündeme getirmesi hükümet için hayırlı ve faydalı.
Muhalefetin olması iktidar için nimettir. Muhalefet görülemeyeni görmeyi sağlar. Bu da iktidarı güçlendirir.
Ak Partinin dindarlara hürriyet verme politikası güzel ama CHP’nin de bağnazlığı frenleme poltikası denge sağlıyor. Hepsinde hayır var.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Ekim 2013> Daha Fazla

Korkak politikacılar daima kaybederler.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Ekim 2013> Daha Fazla

Türkiye hiçbir şekilde küçük bir grubun yahut büyük bir grubun tarafı olamaz. Türkiye bütün milletlerin tamamının tarafıdır. Üslup olarak, ruh olarak şefkat, merhamet, sevgi. Bir kişi dışarıda kalsa biz ona bile sahip çıkarız.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Ekim 2013> Daha Fazla

Başbakanın sözlerini anlamazlıktan gelmek samimi bir yaklaşım değil. Samimi gözle bakılırsa Başbakanın neyi kastettiği anlaşılır.
Hakan Fidan çok akıllı, dindar delikanlı. Mantıksız bir şey yapmaz. Hakan Fidan bir şeye karar verdiyse ona Başbakan ve Genelkurmay da karar vermiştir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Ekim 2013> Daha Fazla

Türkiye taraf olamaz. Birisi bir yanlış yaptığında sadece yanlış kısmını eleştiririz. Ama iyi olan kısmını da çok güzel anlatırız, iyi vurgularız. Türkiye’ye yakışan budur.
Biz Türkiye olarak bütün dünyayı kucaklayan bir üslupta olabiliriz. Belirli bir görüşü belirli bir düşünceyi destekleyen durumda olamayız.
Tabelalarda ne yazdığı önemli değil, resmi dil Türkçe olacak. Türkçe bu vatanda anlaşma dilimiz, konuşma dilimiz, kardeşlik dilimiz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Ekim 2013> Daha Fazla

Tayyip Hocam iyi. Dışişleri Bakanı da iyi. MİT Müsteşarı da iyi. Adalet Bakanı da iyi. Bu ekip çok iyi. Allah tarafından destekleniyorlar. İyi gidiyor çünkü Mehdiyet çizgisinde hareket ediyorlar, İttihad-ı İslam çizgisinde hareket ediyorlar.
Hakan Fidan hocama söz yok, laf yok. Doğru yolda. Güzel. İttihad-ı İslam’ı isteyen, Türk-İslam Birliği’ni isteyen akıllı bir çizgi içerisinde. Haset edeni varsa ona bereket gelir. Gönlü rahat olsun. Hiçbir şey olmaz, inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Ekim 2013> Daha Fazla

Fatih Terim mukaddesatçı, maneviyatçı, milliyetçi kişiliği ile bilinen bir insan. Gönlünü rahat tutsun, çok daha iyi yerlere gelecek inşaAllah. Değeri çok bilinecek.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Ekim 2013> Daha Fazla

Okula gitme amacının; olgunluk, kalite, seçkin insan meydana getirmek, insanlarla rahat iletişime giren, kaliteli vatandaşlar yetiştirmek olduğu söylenmiş olsa çocuklara, çocuklar çok daha şevkli olur, çok daha zevk alırlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Ekim 2013> Daha Fazla

Demokrasiyle ilgili talep nereden gelirse mübarektir, güzeldir. Özgürlük güzeldir. İnsan hakları güzeldir. Ama bölünme, komünist idare, Stalinist idare; bunu unutsunlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Ekim 2013> Daha Fazla

“Ne mutlu Türk'üm diyene” derken genetik anlamda saf Türk'ü kastediyorsa bir insan vicdansızlık yapıyordur. Ama Türkiye sınırları içerisindeki herkesi kastediyorsa bu bir hemşehrilik coşkusudur.
"Ne mutlu Türküm diyene" demekten kasıt Laz, Çerkez, Kürt tüm milletimizdir.
Resmi dilin Türkçe olması sadece Türkiye için değil, tüm bölge için bir konfordur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Ekim 2013> Daha Fazla

Başbakanımız sivil toplum kuruluşlarının, vakıfların desteğini istese bunun çok faydasını görür.
Muhalefetin varlığı demokrasinin işlediğinin göstergesidir. Bu her zaman faydalıdır, iktidarı güçlendirir.
Sadece Kürt olsun demek, bu ne sevgisizliktir? Arabı, Lazı, Çerkezi niye sevmiyorsun?
Anadilde eğitim talebi samimi değil, bölünmeye yönelik bir talep.
İstiyorlarsa her sokakta Kürtçe kursu açılsın ama eğitim resmi dilde Türkçe olacak.
Anadilde eğitim konusunda ısrar çok yanlış. Laz, Çerkez.. Hepsi anadilde eğitim istese paramparça olur vatan.
Türkü, Kürdü, Lazı, Çerkezi, Ermenisi… Biz tek bir milletiz, Türk milletiyiz. Dayatma tarzında ayrıca yeni bir millet meydana getirilmeye kalkılması kabul edilemez.
Anadilde eğitim bölünmenin diğer adıdır. Amaç, sadece Kürt Kürde eğitim. Bu olmaz, bunda bir sevecenlik yok; vatandaşların dil ve inanç bağlantısını koparma amacı var.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Ekim 2013> Daha Fazla

Sağ Türkiye’ye bereket getirir, nur getirir. Saadet Partisi olsun, Büyük Birlik Partisi olsun, MHP olsun, Türkiye’nin temel taşları. Türkiye’nin çimentosu olan ana ayaklar. Sen bunları yok ettin mi olmaz. Tarikatlar, cemaatler de öyle; Nakşibendiler, Kadiriler, Süleymanlılar, Nurcular, bunlar da çimentosudur Türkiye’nin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Ekim 2013> Daha Fazla

Bütün Türkleri; Kürtleri, Lazları, Çerkezleri içine alan anlamda bir Türklüğü vurgular bir üslupta yeniden daha kapsamlı, daha iyi bir and hazırlanabilir.
Bölgede resmi dili Kürtçe yaparsan böldün gitti Türkiye'yi Allah esirgesin. Net yani, kültürünü ayırmak istiyorsun, her şeyini ayırmak istiyorsun. Kürdü Kürt yönetsin, Türk'ü Türk yönetsin, Çerkez'i Çerkez yönetsin dersen paramparça edersin Türkiye'yi.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Eylül 2013> Daha Fazla

İsteyen öğrenmek istiyorsa kurs şeklinde Kürtçe öğrensin. Ama dil olarak Güneydoğu’daki kardeşlerimize Türkçe öğretmemek azmi varsa, “Sadece Kürtçe öğreneceksiniz” denilirse bu zaten samimiyetsiz, iyi niyetli olmayan bir hareket. Belli, bölme amaçlı olduğu belli.
Türk dedin mi Türkiye’de yaşayan Ermeniler, Kürtler, Lazlar, hepsine, Türkiye halkının, Türkiye sınırları içerisinde herkese deniyor.
Güneydoğu halkı benim canlarım çok dindarlar, acayip fedakarlar. Çok çile çektiler. O çile Mehdiyetle son bulacak.
Bu millet koruma altında bir millet. Mehdi talebesi olan bir millet. Mehdi (a.s.)'ın çıkacağı bir millet. Onun için burada anormal bir şey çıkmaz. Anormal gibi görünen şeyler de ileride telafi edilir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Eylül 2013> Daha Fazla

28 Şubat vesilesiyle Müslümanlarda büyük bir uyanış oldu.
İnsan öldürmek filmlerle, oyunlarla insanların beynine iyice oturdu. En büyük eğlence, şiddet içeren filmler haline gelmiş durumda.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Eylül 2013> Daha Fazla

Mardin İzmirlilerindir, İzmir de Mardinlilerindir. Bütün Türkiye halkı bütün Türkiye’ye hakimdir. Her karışı bütün Türkiye’deki bütün insanlarımıza aittir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Eylül 2013> Daha Fazla

Türklerin İslam yorumu bütün dünyaca beğeniliyor. En dindar, en temiz Müslümanların Türkiye’de olduğu söyleniyor. Bir tahmin veya övünme meselesi değil, bu bir gerçek.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Eylül 2013> Daha Fazla

Hiçbir devletin hiçbir milletin onurunun kırılmaması lazım. Özgürce rahat yaşasınlar. Saygı görsünler, hürmet görsünler.
Bazı ülkelerde, belli milletlere karşı antipati ruhu çirkin bir moda gibi oluyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Eylül 2013> Daha Fazla

Kanun, hukuk daima güzel ve faydalı insanlar oluşturmayı amaçlar. İnsanları terbiye etmeyi amaçlar. Zararlarını engellemeye yönelik bir nimettir hukuk. Faydasını da gördük. Fazıl Say artık insanlara yakışıksız sözler etmiyor, yakışıksız cümleler kullanmıyor. Daha nezaketli, daha derli toplu konuşmalar yapıyor, bu da güzel. Demek ki faydası olmuş hukukun.
Polisi ilgileneceği gerçek karşıtlara yönlendirmek lazım, polisin dostlarına değil. Vatanın dostlarına, milletin dostlarına değil. Çünkü ahir zamandayız ya; emin olan hain, hain olan emin bilinir diyor hadiste. Eminlerin üzerine, iyilerin üzerine polisi yönlendirmek değil de, hainlerin üzerine yönlendirmek lazım.
Polisin gereksiz şeylerle değil de, gerekli şeylerle uğraşacak hale getirilmesi lazım. Polisin dikkatini gereksiz şeylere, boş ve yararsız şeylere teksif etmemek lazım. Polisin dikkatini dağıtmamak lazım. Polisin dikkati direkt küfrün üzerinde olsun, gaddarların üzerinde olsun.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Eylül 2013> Daha Fazla

Şamatanın, kargaşanın engellenmesi çok hayati bir konu. Her bağırtı çağırtıda mutlaka bir rezalet çıkıyor. Ya adam ölüyor, ya bir yerler yıkılıyor, kırılıyor, bir şeyler oluyor. Halbuki sakin ve mutedil bir ortam, makul ve mantıklı düşünme için en güzel vasatı oluşturuyor.
Kargaşanın içerisinde, şamatanın içerisinde panik ve dehşet oluyor. Panik ve dehşette de insanlar makul düşünemiyor.
Halka ucuz bilgisayar dağıtılabilir. İnternet alabildiğine açık bir okyanus. Trilyonlarca, milyarlarca, milyonlarca bilgiye ulaşma imkanı. Dünyanın en büyük üniversitesi, en büyük ansiklopedisiyle halkı iç içe etmiş oluyoruz. Bunun yolunu açsın Başbakanımız.
En hayati konu eğitimdir. Eğitimde de en önemli yer, halk üniversitesi olan internettir. O zaman herkes üniversiteye kaydolmuş oluyor. Bu kota konularını kaldırsın Başbakanımız.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Eylül 2013> Daha Fazla

Camiyle de kurtuluş olmaz, cemeviyle de kurtuluş olmaz. Camiye, cemevine giden insanların eğitimine çok önem vermek lazım, kalitesine çok önem vermek lazım, sevgiyi çok iyi öğretmek lazım.
Komşu ülkelerle cedelleşerek bir yere varamayız. Her zaman dostluk esas olmalı.
Cami de cemevi de çok güzel ama binaları yakınlaştırmak değil de insanları eğitmek, birbirlerini sevmelerini sağlamak, yakınlaştırmak çok önemlidir. Bunun için yapılacak şey Kuran'a bağlı Mehdiyet eğitimidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Eylül 2013> Daha Fazla

Biz Türkiye’de Müslüman kesimin aydın yüzüyüz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Eylül 2013> Daha Fazla

28 şubat döneminde bize de binbir türlü komplo yapıldı, binbir türlü iftira atıldı, hakkımızda davalar açıldı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Eylül 2013> Daha Fazla

Merdiven boyama belirli bir görüşün eylemi halini alırsa bu olmaz.
Kürt kardeşlerimizin kalbimde ayrı bir yeri var. Onlar çok ezildi, çok acı çektiler. Ve sessizce bunlara sabrettiler.
Kitle psikolojisine karşı çok dikkatli olunması gerekir. Küçük cesaretler biraraya gelince büyük ve kirli bir cesaret patlaması meydana gelebilir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 31 Ağustos 2013> Daha Fazla

Türkiye'de denge unsuru olarak mevcut siyasi partilerin hepsine ihtiyaç var.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Ağustos 2013> Daha Fazla

Doktorluk çok çileli çok zordur ama sevabı çoktur. Doktora sevgi, saygı göstermek, hürmet etmek ibadet olur. Onları kimse üzmesin, onlar veli tiynetli insanlar.
Kurtarma operasyonları genelde çok tehlikeli oluyor. Biz mazlumların canı yanar diye tedirgin oluyoruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Ağustos 2013> Daha Fazla

Öldürmenin makulu, makul olmayanı olmaz. Her ikisi de rezalet. Adam öldürmek, insan kanı akıtmak vahşettir, çok kötü bir şey, haram. “Bir insanı öldürmek, bütün kainatı öldürmek gibidir.” diyor Cenab-ı Allah ve sonsuz cehennem azabıdır karşılığı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Ağustos 2013> Daha Fazla

Meydanları kutsallaştırmaya gerek yok.
Kuran'da, hadiste olmayan yeni yeni semboller oluşturmaya gerek yok. Onlardan bir sonuç çıkmaz, bereket gelmez.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Ağustos 2013> Daha Fazla

Bir fikir severek ve istenerek kabul edilir. Halkı güya korkutarak, şiddet kullanarak kendi fikirlerine köle yapmaya kalkmak ahlaksızlıktır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Ağustos 2013> Daha Fazla

İnsanlar özgür olmalı, topluma gereksiz konularda müdahale dengeyi bozabilir.
Bekir (Bozdağ) hocaya geçmiş olsun. Halim bir insan. Böyle tanınan siyasetçilerin her yerde güvenlik çemberi içinde tutulmaları gerekir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Ağustos 2013> Daha Fazla

Başbakan Yiğit Bulut'u danışman almakla çok isabetli hareket etti. Yiğit Bulut'u bütün Müslümanlar seviyor. Dürüst ve akıllı bir insan.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Ağustos 2013> Daha Fazla

Türk milletinin kadirşinas ruhu Kürt canlarımızı daima kucaklayacaktır.
Çocuk yalnız bırakılmaz, mutlaka gözetilip, korunup kollanması gerekir. Dakika, saniye yalnız bırakılmaz. Çocukları her yerde koruma konusunda hem aileler hem de devlet tedbir almalı.
Çocuğun kutsal görülmesi gerekir. Çocuk günahsızdır, melek gibidir. Topluma, çocuğa karşı sevgiyle, saygıyla, şefkatle, hayranlıkla bakma eğitimi verilmeli.
Kendi halkına, kendi milletine kurşun sıkan katil olur, sonsuza kadar cehennemden çıkamaz öyle bir kişi.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Temmuz 2013> Daha Fazla

Biz Kürt kardeşlerimizin huzur, bolluk, bereket ve sevinç içinde yaşamasını istiyoruz. Ve yaşayacaklar da inşaAllah. Gönülleri rahat olsun.
Federasyon, özerklik gibi sözler, güçlü Türkiye'nin ruhuna yakışmaz.
Türkiye İslam ve Türklük aleminin merkezidir. Türkiye büyük ve güçlü olursa bereketi her yere ulaşır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Temmuz 2013> Daha Fazla

Bir millet toprağını verdi mi haysiyetini, şerefini, namusunu her şeyini vermiş olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Temmuz 2013> Daha Fazla

Vatan topraklarının korunması namus meselesidir. Bir insan kendi vatan topraklarını teslim ediyorsa haysiyetini, şerefini, namusunu, her şeyini kaybetti demektir.
Sevgi ve şefkat Türk ordusunun temel özelliğidir. Onun için bütün dünya orduları, hayran Türk ordusuna; sevecenliğine, merhametine, adaletine, güvenilir olmasına, saygınlığına.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Temmuz 2013> Daha Fazla

Taksim’de esnaf çok mağdur oldu. Hükümet bir özel düzenleme yapsın. Hükümet yardımı olsun. Yani meşru, legal kazancı olan herkese devlet yardım etsin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Temmuz 2013> Daha Fazla

Devletimiz Taksim esnafına en azından bir süreliğine, durumları toparlanana kadar maddi destekte bulunursa çok güzel olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Temmuz 2013> Daha Fazla

Kavgayı ayırmak ayrı, darbe kültürü ayrıdır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Temmuz 2013> Daha Fazla

MHP iç ve dış tehlikelere karşı muazzam bir güçtür. CHP bağnazlığa karşı mükemmel bir potansiyeldir. Saadet Partisi Ortodoks tavrıyla çok hoştur. Keza Büyük Birlik Partisini de bütün kalbimle destekliyorum.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Haziran 2013> Daha Fazla

Bu vatanın ismi Türkiye, ırk anlamında değil. “Ne mutlu Türküm diyene” dendiğinde bu Kürt için de söylenmiş oluyor, Laz için de söyleniyor, Çerkez için de söyleniyor. Yani bu Türkiye’de yaşayan herkes için söyleniyor, “Ne mutlu Türküm diyene” sözü.
Ne gelenekçi sağ, ne komünist sol insanlara mutluluk verecek gibi değil. Her iki taraf da sinirli dikkat ederseniz. Her iki taraf da mutsuz. Her iki tarafın da çoğu insanı çirkin, sevgisizlikten çirkinleşmiş. Hep nefret söylemi var. Çok çirkin bir sevgisizlik ruhunda rekabet var adeta.
Ne komünist gençler, ne klasik gelenekçi İslam anlayışını savunan gençler hiçbir şekilde hedeflerine ulaşamazlar. Komünist gençler mutlu olmak istiyorlarsa mutlaka mehdiyetin içinde mutlu olabilirler. Gelenekçi, tutucu kesim de mutlaka mehdiyet içerisinde mutlu olurlar. Çünkü birinde olan diğerinde yok, diğerinde olan öbüründe yok. Halbuki mehdiyette her ikisindeki üstün özellikler var.
Alevi, Kürt, Türk, Çerkez. Bunlar suni olarak oluşturuluyor. Biz millet olarak birbirimizin aynısıyız. Bir farkı, bir orijinal yönü yok ki. Eridik biz zaten, bir arada kardeşiz. Öyle farklı olduğumuz belirgin bir yönümüz yok.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Temmuz 2013> Daha Fazla

Darbeler tarihte kalması gereken çirkinliklerdir.
Demokrasi kalkınca arkasından vahşet geliyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Temmuz 2013> Daha Fazla

Türk Milleti dünyanın süsü ve güzelliğidir, mübarek bir millettir.
Her fikir özgür olmalı. Baskı demek beynin uyuşması demektir. İnsanın beyni baskı altında olunca dumura uğrar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Temmuz 2013> Daha Fazla

Kürt kardeşlerimizin saçının teline bile zarar gelmesini istemeyiz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Haziran 2013> Daha Fazla

Kürtçe’yi folklor olarak, dil olarak korumak istiyorsan güzel, zaten hoş. Her yere kurs açalım, devlet her yere ücretsiz kurs açsın. Okullarda seçmeli ders olarak Kürtçe dersi de olsun. Ama resmi dil Türkçe, aksi olmaz.
Sevecen, sevgi dolu karakollar yapmak lazım. Karakolun ruhunu değiştirmek lazım. Karakolun turistik tesise dönmesi lazım. Karakolun lokantası da olsun, çarşısı olsun, kütüphanesi olsun. Tek amacı dürüst, iyi insanları korumak; o şekilde olsun.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Haziran 2013> Daha Fazla

Vatandaş polisi her yönde destekleyecek, devleti her yönde destekleyecek. Devlet, millet birlikte hareket edecek. O zaman başarılı olunur, inşaAllah.
Polisi uykusuz bırakmak çok büyük hata olur. Polis görevini yapar, gider uyur, o arada jandarma devreye girer. Polis niye sokaklarda uyusun, her yerde oteller var. Polisimize oteller hatta gerekirse evler açılır, dinlenmesi sağlanır. Yorgun, bitkin bir polis yeni ataklar için riskli bir durum olur.
Polisimiz yorulduğunda jandarma devreye girebilir, jandarma yorulursa da komando görevi devralabilir.
Allah polisimizi kahpe oyunlardan, kahpe kurşunlardan korusun. Onları nurdan bir zırhla korusun. Allah vatan- millet düşmanlarını melekleriyle kahru perişan etsin.
Yiğit Bulut imanlı, vefalı, cesur, milletimiz tarafından korunup kollanması gereken kaliteli bir insan.
Provoke edecek konuşmalara yönelik ilgili kanun maddeleri geliştirilebilir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Haziran 2013> Daha Fazla

İsteyen istediği gibi, nasıl istiyorsa öyle yaşasın. Ne internete karışılsın, ne Facebook’a karışılsın, ne Skype’a karışılsın, ne insanların dini inancına karışılsın, ne fikrine karışılsın, herkes özgür olsun. Din böyle bir ortamda çok rahat gelişir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Haziran 2013> Daha Fazla

Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray taraftarları onlar da birbirlerini çok sevsinler. Ne gerek var dövmeye, sövmeye, şişlemeye bilmem kesmeye, asmaya, biçmeye? Bu dehşet kafası iman zafiyetinden oluyor. Futbol takımı taraftarlarına sevgi, merhamet, şefkat üzerine özel eğitim vermeleri gerekir. Her yerde özel sohbetler düzenlenmesi lazım. Sevgi günleri diye gün yapmaları lazım. Kaynaşma toplantıları yapmaları lazım.
4 büyük takımın taraftarları çok büyük ve dinamik bir güç. Taraftarlar karşı takım taraftarlarına şefkatle yaklaşsınlar. Yenen-yenilen birbirlerine tatlı şakalar yapsınlar. Hatta farklı takımlar ve taraftarları biraraya gelip kaynaşma toplantıları yapsınlar, sevgi yemekleri düzenlesinler. Çok güzel olur.
Bir yer sırf Kürdün veya sırf Lazın kontrolünde olmaz. Millet olarak Laz, Kürt, Türk, Çerkes hep karışık olmamız lazım. Bazıları genetik ayrılık istiyor. Biz ayrılıkçı fitne istemiyoruz. Bütün Türkiye bizim, her yere karışık dağılalım. Belli yerlerde ırka dayalı bir yoğunlaşma olmasın.
“Polis niye güçlendiriliyor?” diyor. Silahlı kalkışmaya yeltenilirse devlet tabii ki her türlü tedbir alır.
Sayın Abdullah Gül çok halim, çok tatlı insan. Hz. Ebubekir meşrepli, maşaAllah.
Güneydoğu'da tabii ki karakollar olacak. Ama karakolların yanına sağlık kliniği, market gibi yerler de yapılıp toplu sistem şeklinde olursa iyi olur.
Federasyon hem komünist, hem egoist, hem sevgisiz bir idealdir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Haziran 2013> Daha Fazla

Polislerin uyuması için tırlar alınması akılcı değil. Polisin tırlarda uyuması çok tehlikeli olur. 40-50 polisin uyuduğu bir tır açık hedef konumunda olur. Allah esirgesin, yakmaya bile kalkabilirler. Her yer otellerle dolu. Polisimize dinlenmeleri için otelleri açalım. Gerekirse hepimiz evlerimizi seve seve de açabiliriz.
Fikrine güvenmeyen ve fikirden korkanlar kitap yakarlar. Bu bir acz göstergesidir.
Küfür ve hakarette kişi yıldırım gibi tespit edilip, 2 gün içinde davası hemen neticelensin, kanunen karşılığını alsın.
Bütün Türkiye'de internet kesintisiz ve ücretsiz olsun. İnternette hiçbir yere giriş yasak olmasın. İnternette yasaklama çok rahatsız edici bir uygulama. İsteyen istediği bilgiye ulaşabilmeli.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Haziran 2013> Daha Fazla

"Ben referandum kabul etmiyorum" demek olmaz, halkın dediği önemlidir.
Devlet, millet, asker, polis ayrı gayrı yoktur. Hepsi bütün olacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Haziran 2013> Daha Fazla

Kargaşa anında ülkenin Başbakanına tavır almak vicdana uygun bir hareket değildir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Haziran 2013> Daha Fazla

Bizim milletimiz bütün ve beraberdir. Birlik ve beraberlik içindeyiz. Türk devletini yıktırmayız, Türk Milleti'ni paramparça ettirmeyiz.
Sultan Ahmet Camii dolup taşsın, söz bir Allah bir, Ayasofya'yı da açtırırız.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Haziran 2013> Daha Fazla

İnsanların çoğu, ani durumlarda kendi başı dertlerine düşerler. Ne yapacaklarını bilemezler, adeta felç olurlar. Onun için, halkın devlet tarafından önceden eğitilmesi, organize edilerek hazırlanması son derece önemli.
Olası herhangi bir karışıklık durumunda Amerika'ya güvenmek çok büyük hata olur. İmanlı insanlar esastır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Haziran 2013> Daha Fazla

Halkı bilgi kirliliğine karşı da halkı eğitmek lazım. Çünkü bilgi kirliliğinde muazzam bir kargaşa çıkar. Devletin doğru bilginin alınabileceği adresler vermesi lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Haziran 2013> Daha Fazla

Allah, devlet-millet düşmanlarına hidayet versin.
Polise molotof atarsan polis mecburen kendini savunur. Fikirle yapacağını kaba kuvvetle yapmaya kalkarsan bu olmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Haziran 2013> Daha Fazla

Gençliğin anti Darwinist-anti materyalist- anti komünist yetişmesi önemli.
Başbakana hakaret edenler tespit edilip yargılanmalı. Başbakanı mahcup etmeye kalkmak, gururunu kırmaya kalkmak çok ayıp. Buna müsaade etmeyiz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Haziran 2013> Daha Fazla

Beşiktaş gençliği Türkiye için aktif bir güç, Fenerbahçe gençliği aktif bir güç, Galatasaray gençliği aktif bir güç. Yani, dünyayı titretecek güçler. Vatana, millete, bayrağa sadakatte Türkiye’nin bölünmezliğini müdafaada esaslı bir güç.
İdeolojiye karşı fikirle çıkılır, bombayla çıkılmaz. Devlete karşı kabadayılık yapmak ağır bir suçtur.
Cumhuriyet Allah'ın istediği bir sistemdir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Haziran 2013> Daha Fazla

En güzeli, düşüncesini, çatışma ortamı meydana getirmeden ifade etmektir.
Gençlerin kendi inançlarında özgür olmaları bir güzelliktir. Kimse hiçbir görüşü kabul etmek zorunda değil, herkes özgür olsun.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Haziran 2013> Daha Fazla

Özgür ve demokrat Türkiye'nin ısrarla vurgulanması ferahlık sağlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Haziran 2013> Daha Fazla

Türkiye'de sistem demokrasi üzerinedir. Kıran kırana diye bir şey yok. Kırarak yıkarak iktidar değiştirmek diye bir şey yok. Bizim milletimiz kime oy vereceğini bilir.
Polislerimiz mazlum Anadolu çocuklarıdır. Onlara da şefkatle bakmak lazım.
Bizim devletimiz son derece tecrübeli, akıllı bir devlettir. Nerede ne yapması gerektiğini çok iyi bilir.
Alkolün tehlikesine dikkat çekilmesi, özgürlüğün sınırlanması değildir.
Gereken kanuni düzenlemeler yapılarak; polisimiz özgürce kendini koruyabilmeli, kaçan veya sığınan konumda kalmamalı.
Bizim askerimiz koç yiğittir, hepsi milliyetçidir. Hepsi Allah'tan korkar, hepsi ana kuzusudur. Alınları secde görmüştür.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Mayıs 2013> Daha Fazla

Tayyip hocam, 3 dönem kuralını kaldırsın, biz onu bir an evvel duyalım.
3. köprünün isminin Yavuz Sultan Selim olması çok güzel oldu, maşaAllah. Temel atma töreni de muhteşemdi. Milletimiz yapılan bu güzelliği yıllar geçse de unutmaz.
Her şeye muhalefet edilmez, doğru olanı da desteklemek gerekir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Mayıs 2013> Daha Fazla

Biz ırkçı bir zihniyete kesinlikle karşıyız, saf ırk arayışında olanlar bu sevdadan vazgeçsinler.
Polise taş atmak cinayete tam teşebbüstür. Aynı şekilde, molotof kokteyl atmak da öldürmeye tam teşebbüstür. Polisimizi tam koruyan, güvence altına alan kanunlar olması lazım. Polisin ezilmesine müsaade edilmemesi lazım.
Hükümet, alkol satışıyla ilgili aldığı tedbirlerle isabet ediyor. Alkol kullanan insan uyuşuyor. Bize zinde bir nesil gerekiyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Mayıs 2013> Daha Fazla

Dini önderlerin siyaset üstü insanlar oldukları doğru. Onların bir partiye mal edilmesi olmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Mayıs 2013> Daha Fazla

Canını kurtarmak isteyen bir insan Türkiye’ye sığınmak istediğinde, onu alıp korumak kollamak farzdır. Aksi haram olur ve cinayete şerik olur insan, Allah esirgesin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Mayıs 2013> Daha Fazla

İnternette girişi engellenen, yasak olan siteler olması da çok yanlış. Herkes istediği siteye girsin, doğru veya yanlış her türlü bilgiye ulaşsın. Her şeyi görsün, bilsin ki onların arasından doğruyu kendisi seçsin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Mayıs 2013> Daha Fazla

Türkiye, bu topraklarda yaşayan herkesindir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Nisan 2013> Daha Fazla

Fakire fukaraya ücretsiz bilgisayar, internete ücretsiz havadan erişim, kotanın kalkması, bunlar hayati. O zaman gerçek modern Türkiye’ye hızla ilerleriz, inşaAllah.
İnternete kota olursa adamın elinden kitabı almışsın; adam kütüphaneye gidiyor, kapının önünde durmuşsun; aynı hüküm olur. Bırakın, millet bilgisini artırsın, kültürünü artırsın, kota falan bunların hepsi kalksın.
Küfretmeyle, hakaret etmeyle; felsefe ve fikrin arasındaki farkı kişi bilemiyorsa ona kanun, hukuk onu öğretir.
Zannediyorlar ki biz fikre karşıyız, düşünceye, felsefeye karşıyız. Edebinle, adabınla, nezaketinle istediğin fikri savun. Sana kimsenin bir şey dediği yok. Fikir olarak istediğini söyle. Hakaret etmeyeceksin. Hiçbir Avrupa ülkesinde buna müsaade edilmez. Hakaret yok.
Kişi inanmıyor olabilir, inanmadığını söyleyebilir. Kimse buna bir şey demez, bir sorun çıkmaz. Ama küfrederse bunu kabul etmeyiz. Haşa ve haşa Allah’a, dine, mukaddesata, şahsımıza hakaret ettirmeyiz. Bizi böyle bir hakarete kimse alıştıramaz söyleyeyim.
Ücretsiz ve sınırsız internet uygulamasında bütün Türkiye üniversite haline gelir. Hatta devletimizin imkanı olmayanlara bilgisayar vermesi çok iyi olur. Herkesin bilgisayarı olmalı.
İnternette kota, adil kullanım gibi tüm sınırlamalar kaldırılsın. Türkiye’nin her yerinde havadan, kablosuz internete giriş imkanı olsun.
İlla “hakaret etmek istiyorum" zihniyetinde olanlar var. Millet olarak biz hakarete alışmayacağız, siz hakaret ettiğiniz sürece ceza almaya alışacaksınız
Biz fikre karşı değiliz, hakarete ve küfretmeye karşıyız. Bizi hakarete, küfre alıştıramayacaklar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Mayıs 2013> Daha Fazla

Federasyon, sevgisiz insanların egoist yaşama isteğidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Mayıs 2013> Daha Fazla

Küfrediyor, diyor ki: “Küfre alışın, ne var, bir şey yok. Bu fikirdir” diyor. Küfrün adını fikir koymuş. Bu duruma karşı inananların bir arada birbirlerini sevip, koruyup kollamaları ve yanlış fikirde olanlara karşı da yine şefkatle, sevgiyle karşılık vermeleri lazım. Nefretle olmaz.
Hukuku katletmeye kalkan, hukuku çiğnemeye kalkan insanlara karşı kısmen de olsa sessiz kalınması anarşinin meydana gelmesine sebep olur.
Biz Türk Milletini tarif ederken Türkiye’de yaşayan herkes Türk’tür diyoruz. Türklüğü kabul eden herkes Türk’tür diyoruz. Bütünleştirici bir ifade. Yani Müslümanlık kastedilmiş oluyor. Türklük’le Müslümanlık iç içe zaten. Ayrı bir anlamı yok.
Türk polisinin özelliği hepsi vatanperverdir, hepsi vatanseverdir. Bölünmeye hepsi karşıdır. Elhamdülillah. Tamamı. Bir tane polis bulamazsın özerklik şu bu falan kabul eden bir tane polis bulamazsınız. Asker de öyledir. Milletimiz de öyledir. MaşaAllah.
Polislerimiz aslandır, candır. Her yerde hayırdan, her yerde iyilikten, güzellikten yanadır. Vatanın birliği ve bütünlüğü için gayret eden her insana karşı kalplerinde derin bir sevgi ve muhabbet vardır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Mayıs 2013> Daha Fazla

İnternetten para alınmasın. İnternete girmek bedava olsun. Gücü yetmeyen kardeşlerimize de bilgisayarı devlet hibe olarak versin.
Bölünme olmayacak bilakis vatan topraklarında Türk, Kürt, Laz, Arap, Çerkez daha da karışacağız, iç içe olacağız.
Hükümete karşı muhalefet olması her zaman iyidir ama yıkıcı muhalefet olmaması lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Mayıs 2013> Daha Fazla

Taksim’de kutlama için çıkarılan olaylar hükümetin lehine olur, oylarını daha da artırır. Sol ise müthiş oy kaybeder. Çünkü millet öyle kargaşa çıkaranları gördü mü tedirgin olur, istikrardan yana oyunu kullanır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Nisan 2013> Daha Fazla

Karadeniz’de Kürt vali olsun veyahut Boşnak vali olsun. Laz vali gitsin Diyarbakır’da görevini yapsın. Irk üstünlüğü iddiası, ırka göre sevme, ırka göre insanlara değer verme çok korkunç bir şey. Hepimiz ümmeti Muhammed’iz, peygamber evlatlarıyız. Üstünlük ancak takvayladır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Nisan 2013> Daha Fazla

Nasıl devlet üniversiteleri bedava, ilk öğretim nasıl bedava aynı şekilde internet de dünya çapında en mühim eğitim kurumu olduğu için bedava olması lazım. Eğitime para verilmez.
Bütün Türkiye kablosuz internete kavuşsun. Türkiye’nin modernliği, ilerlemesi için çok hayati bir şey bu. Bu kota hakkı, onları da kaldırsınlar. 24 saat internet, o kadar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Nisan 2013> Daha Fazla

Yargı eğer korkutularak sindirilmeye çalışılırsa yargı kalkar. Yargı gitti mi Türkiye gider. Yargı çöktü mü Türkiye çöker, Allah esirgesin. Yargının dimdik ayakta durması lazım. Ama yargıda da tabii adaletsizliğe karşı çok dikkatli olunması lazım.
Bir kısım insanlar güya tatlı tatlı milletimizi bölünmeye ikna etmeye çalışıyorlardı. Biz kendilerine gereken cevabı verince sustular.
Yargıyı kontrol eden sistemler gerekir. Mesela yargıyı kontrol eden hakimler olsun, müfettiş hakimler olsun. Her şeyi kontrol altında olabilsin hakimin. Keyfi davalara müsaade edilmesin. Ama hakimin yaptığı galiz hatalar olduğunda da dava açılabilsin. Hiç dava açılamıyor, bunu kaldırsınlar.
Hakimlerin tehdit edilmesine karşı devletin hakimlere tam anlamıyla sahip çıkması lazım. Ama millet de sahip çıksın. Polise sahip çıksın millet, savcılara sahip çıksın, hakimlere sahip çıksın.
Türkiye bir devdir, pirelerden rahatsız olmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Nisan 2013> Daha Fazla

Güneydoğu canlarımızın zor durumda olduğu bir bölge. Allah sevaplarını kat kat artırsın.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Nisan 2013> Daha Fazla

Türkiye’de yüksek kalitede bir demokrasi anlayışı, Avrupa demokrasisinden daha ileri bir demokrasi olsun. Öyle bir özgürlük olsun. Bizim demokrasi anlayışımıza dünya hayran olsun.
Kürt kardeşlerimizle bizim bir sorunumuz yok. Kürtler Türkiye’nin süsü. Acayip efendi, kaliteli ve klas insanlar. Çok şekerler, mutevazılıkları, insancıllıkları, kibarlıkları, misafirperverlikleri yani hiç bozulmamıştır ayrıca Kürtler. Birçok yer, kavim bozulmuştur, Kürtler bozulmamıştır kardeşlerimiz. Yiğittirler, koçyiğittirler, cesurdurlar, Allah’tan başka kimseden korkmazlar. Onurlarına düşkündürler.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Nisan 2013> Daha Fazla

Bizim milletimiz aslandır. Aslana tilki yanaşmaz. Tilki neye saldırır? Zayıf gördüğüne saldırır. Güçsüz bir varlık gördü mü gider üstüne çöker. Aslanlığını bu millet kıyamete kadar devam ettirecek. Tilkiler gelip gelip kaçacaklar.
Her zaman MHP’lilerin de, BBP’li kardeşlerimizin de, Saadet Partililerin de coşkulu, kudretli seslerine milletin ihtiyacı var. Dış dünyanın da bu sesi duymaya ihtiyacı var.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Nisan 2013> Daha Fazla

TRT6'da davul, zurna ile halay değil de acilen anti Darwinist- anti materyalist anlatımlar yayınlanmalı.
Alperenler nurdur, çok efendi ve dürüsttürler. Sayıları az ama değerleri çok büyüktür.
Bölünmeyi savunanı kimse kaale almaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Nisan 2013> Daha Fazla

Akil adamlar gittikleri her yerde Darwinizmin- materyalizmin geçersizliğini anlatsınlar. Çok güzel, çok faydalı olur.
İfade özgürlüğü fikir içindir, küfretmek için değildir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Nisan 2013> Daha Fazla

Hükümetimiz interneti en hayati konu olarak ele alsın. Bütün Türkiye'de internet bağlantısı havadan olsun ve her türlü internet sınırlaması kaldırılsın. Herkes istediği an, rahatça internete girebilsin. İnternet sınırlaması; kitabın kapağına kilit vurup, “okuyamazsın” demek gibi bir şeydir.
Kürdü Kürt, Türk’ü Türk, Laz’ı Laz yönetsin zihniyeti çok korkunç. Bizim Laz valimiz Güneydoğu’ya gidecek, Kürt valimiz Ege’ye gelip yönetecek. Bu güzeldir. Biz hepimiz kardeşiz, iç içeyiz. Allah ayetinde “Müslümanlar kardeştir” buyuruyor.
Bölünmek kin, husumet alametidir. Birleşmek ise sevgi, muhabbet alametidir. Bölünme zulmü, gaddarlığı ve delice bir rekabeti getirir.
Bizim milletimizin arslanlık yönü vardır. Öyle şamatadan, bağırtı çağırtıdan ürken bir millet değiliz.
Bölünme tehlikesine karşı milletçe demokratik zeminde arslan gibi kükreyelim. Bu, Başbakanın elini güçlendirir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Nisan 2013> Daha Fazla

Kürt olmaya biz karar vermiyoruz, Allah bizi o şekilde yaratıyor. Yahut Türk olmaya yahut Arap olmaya. Kaderde. Bundan dolayı bir insanı aşağılamaya kalkmak, mağdur etmek, canını yakmak çok büyük bir ahlaksızlıktır. Din kardeşiyiz, bizi birleştiren İslam. Aynı ümmetteniz; Ümmeti Muhammed (sav).
Ne Allah’a, ne dinimize, ne kendimize hakaret ettirmeyiz. Bunu unutacaklar. Türkiye’yi de böldürmeyiz.
Vatanı bölme teklifi, ahlaksız tekliftir. Böyle bir teklifi kim yapıyorsa ahlaksızdır. Kimse bize böyle alçak bir teklifle gelmesin.
75 milyonumuz şehit olsak da bu vatanı böldürmeyiz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Nisan 2013> Daha Fazla

Dünyanın hiçbir yerinde, hiç kimseye sen küfredemezsin. Küfretme hakkı yoktur. Sen küfretme hakkını verirsen, dövme-sövme hakkı da verirsin, öldürme hakkı da verirsin arkasından.
Kimsenin küfretme hürriyeti olamaz.
Hakaret edene kanunen gereken ceza verildiğinde bir daha hakaret edemiyor. Konuşmalarını düzeltiyor. Demek ki düzgün konuşmayı biliyor. İşte hukukun, kanunların böyle terbiye edici, güzel bir yönü vardır.
Başkalarına hakaret edenler ve buna karşılık kendilerine dava açılmasına tepki gösterenler; aynı hakaret sözleri kendilerine iade edildiğinde bu sefer kendileri dava açıyorlar. Bu, samimiyetsizliklerinin açık bir delili.
Şu an hakaret edene, kanunla hukukla gereken karşılık veriliyor. Eskiden akılalmaz hakaretler olurdu ve yapılacak bir şey olmazdı. Artık kimsenin hakaret edememesi bu hükümetin sunduğu bir güzellik.
Millet olarak bizi küfre, hakarete alıştırmaya çalışanlar var. Bunu kabul etmeyiz. Biz küfür, hakaret istemiyoruz.
Küfretmek, hakaret etmek hangi inançtan insana yapılırsa yapılsın çirkin bir tavırdır. Her kime yapılırsa biz bunu eleştiririz.
Kanunlar önünde bütün vatandaşlar eşittir, kimsenin hakaret etme özgürlüğü veya dokunulmazlığı yoktur.
Kimse hakareti kabul etmez, herkes haddini bilecek.
Hakaret eden kendini küçük düşürür.
Hakaret etmek kanunlara göre suçtur. Küfredene, hakaret edene tüm dünyada dava açılır. Bunda şaşılacak bir şey yok.
Müslümanlara hakaret ettirmeyiz. Hukuk var, kanun var.
Kendi şahsına söz konusu olunca kimse hakareti kabul etmiyor. Ama inananlara küfretmeyi normal göstermeye çalışıyorlar.
Bölünme tehlikesine karşı duyarlılık güzeldir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Nisan 2013> Daha Fazla

Hakarete en güzel reaksiyon, hukukla gösterilen reaksiyondur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Nisan 2013> Daha Fazla

Fikir ayrı, hakaret ayrıdır. Kanun- hukuk var. Kimseye hakaret ettirmeyiz.
Türkiye'de her yerde kablosuz, havadan internet uygulaması sınırsız olsun. Toplumun bilgisinin artması çok önemlidir. Bilgisi olmayan cahil bir toplumda demokrasi olmaz.
Başbakanımızdan, internette “limit”, “kota” ve “adil kullanım” sınırlamalarını kaldırmasını istirham ediyoruz.
İnternete kota ne demek? Adamın elinden alıyorsun kitabı, yırtıyorsun; kotanın anlamı bu. Adam kütüphaneye gidiyor, kapıda tutuyorsun adamı, “Giremezsin.” Kitap okumasını, araştırmasını, dünyayı öğrenmesini engelleyen yanlış bir sistem. Bu limit, kota ve adil kullanım bunların adaletle, adillikle alakası yok. Bunların hepsini kaldıralım.
Hakaret eden kim olursa olsun, hangi meslekten olursa olsun hukuki olarak gereken ceza verilir. Kanunlar önünde herkes eşittir.
Fikir hürriyetine evet, hakarete hayır. Hiçbir Türk mahkemesi kimseye fikrinden dolayı ceza vermiyor. Ceza verilen konu; hakarettir, küfürdür.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Nisan 2013> Daha Fazla

Lidere sahip çıkılır. Lider dediğin çok sıkı korunup kollanmalı. Laf söz söyletmeyeceksin, muhafaza edeceksin, göğsünü siper edeceksin. Lider kolay olunmuyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Nisan 2013> Daha Fazla

Türk, Kürt, Laz, Çerkez… hepsi eşittir. Bunun aksini iddia eden yok Türkiye'de.
Milletimizin isminin Türk olmasını sanki rahatsız edici bir şey gibi gündeme getirmek çok yanlış.
Ahmet Türk de, Selahattin Demirtaş da çok efendi, nezaketli insanlar. Ahmet Türk çok çilelerden geçmiş bir insan. Selahattin Demirtaş da çok terbiyeli bir delikanlı. Kürt olmalarıyla da iftihar ediyoruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Nisan 2013> Daha Fazla

Kürt kardeşlerimizin ahlakları nefis, inanılmaz terbiyeli ve efendiler. Onlar hürmet, adap ve edepte üstaddırlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Nisan 2013> Daha Fazla

Son zamanlarda, “TC kalktı, TC konmuyor” falan, öyle bir şey yok. Ona hiç kimsenin gücü yetmez. Öyle bir şeyi tahayyül dahi edemez hiç kimse. Türkiye Cumhuriyeti kıyamete kadar olacak, Allah’ın izniyle. Kıyamette bitiyor Türkiye Cumhuriyeti. Onun evvelinde yok, öyle bir şey yok.
Bize Türk milleti ismini Allah vermiştir.
Burası Türkiye, bu milletin adı da Türk milleti. Bu ad değiştirilemez.
Güneydoğu'lu insanımız nefistir. Bazıları onların namusunu, dürüstlüğünü, nurunu kıskanıyor.
Türkiye Cumhuriyeti kıyamete kadar var olacak, inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Nisan 2013> Daha Fazla

Türk askeri şefkatte, merhamette dünyada tektir. Askerimiz nereye gitse uğur, bereket götürür.
Başbakanı yalnız bırakmak, “sen ne yaparsan yap” demek vicdanlı bir tavır olmaz. Milletçe kendisine destek olmamız gerekir.
Muhalefetin olması faydalıdır. Bu, dolaylı yoldan hükümeti güçlendirir. Ama hükümeti zayıflatacak bir çalışma doğru olmaz. Akılcı olan, gerek iç gerekse dış güçlere karşı milletçe hükümetin elini güçlendirmemizdir.
Başbakanımızdan rica ediyoruz; RTÜK'ü kaldırsın. RTÜK kapatılsın, televizyonlar özgür olsun. RTÜK hürriyeti bağlayıcı bir uygulama. Suç işleyen olursa zaten mahkemeler var.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Nisan 2013> Daha Fazla

MHP gençliği -Ülkücü gençlik-, Saadet gençliği, Alperenler hep birlikte kardeşçe, demokratik, bilimsel, coşkulu, imana, Kuran’a dayalı bir kardeşlik ruhu içerisinde topluca hareket etsinler. “Vatanı böldürmeyiz” sloganıyla yoğun bir faaliyete başlamalarının tam zamanı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 31 Mart 2013> Daha Fazla

Otonomi, federasyon, muhtariyet, eyalet sistemi; bunlar hep bölünmenin kibar isimleri. Sakın ha sakın! Bizim Mehmetçiklerimiz bu isimlere karşı koydukları için şehit oldular. Hiçbir şehit bunu kabul etmez. Hiçbir Türk genci, Müslüman evladı bu şeyi kabul etmez.
Bölünmeye karşı mücadele demokrasiyle yapılır. Daha çok demokrasi, daha derin demokrasi, daha çok özgürlükler; bölünmeyi bu engeller. Bölünmeyi engelleyen nedenlerden biri budur. Darwinizm-materyalizme karşı mücadele, iman hakikatlerinin anlatılması ve Kuran’ın bize emri olan özgürlükler, özgür olmamız.
Federasyon demek bölünme demektir. Bölünmenin kibar adı, nezaketli adı. Federasyon olduktan sonra Güneydoğu’da hiçbir parti faaliyet gösteremez. Sadece komünist partiler faaliyet gösterebilir.
Kibar isimlerle bize getirilen bölücü teklifleri asla kabul etmiyoruz.
Bizim devletimize, milletimize kimse kabadayılık yapmasın. Milletimiz kanunla, hukukla bunun cevabını verir.
Eyalet sistemine Osmanlı'yı, ABD'yi örnek vererek vatanı bölmeye kalkmak hainliktir.
“Ver, kurtul!” Öyle bir şey yok. Vatanı böldürmeyiz.
Federasyon, özerklik; bunlar kibarca bölünmenin adıdır. Kibar isimlerle bölünmeyi desteklemek hainlik olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Nisan 2013> Daha Fazla

Yunanistan'la birleşme konusunda hükümetimiz ısrarcı olsun.
Gizliden gizliye Türkiye'yi bölmek isteyen varsa Allah onu helak etsin. Ülkeyi bölmeye çalışanları, Allah kendi dertlerine düşürsün.
Eyalet sistemini savunmak, federatif sistemi, otonomiyi savunmak bölünmeyi savunmaktır. Kibar isimlere gerek yok.
Muhalefetin konuşmaları milleti diri tutar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Mart 2013> Daha Fazla

Milletimizi sinsice bölmeye kalkanları Allah kahretsin. Milletimizi sinsice bölmeye kalkanları Allah kahretsin. Milletimizi sinsice bölmeye kalkanları Allah kahretsin.
Türkiye’de sureti katiyede federatif bir sistem düşünülemez.
İsterse nüfusumuzun yarısı şehit olsun, vatanı böldürmeyiz.
Öcalan şu an hapiste olduğu için güçlü. Çünkü çok iyi korunuyor. Dışarı çıkmış olsa bu durum anında değişir. Öcalan, komünistlerin kaale alacağı bir insan değil.
CHP, MHP, BBP, tüm partiler üniter yapı konusunda Başbakana destek olsunlar.
Milletimiz bölünme oyunlarına karşı çok uyanık olsun.
Hükümeti yalnız bırakıp seyretmek, yıpratmak olmaz. Var gücümüzle milletçe destek olalım.
Şu an İslam alemine lider olacak güce sahibiz. Ama Allah esirgesin, bölünmüş bir Türkiye İslam aleminin lideri olamaz. O zaman hiç kimse Türkiye’yi dikkate almaz.
Başbakanı yalnız bırakmak olmaz. Hep beraber şefkatle Başbakana destek olalım, yardımcı olalım. Milletçe Başbakanın elini güçlendirelim. Sayın Başbakana, “devletin bütünlüğü için milletçe ölümüne yanındayız” diyelim.
Bazı kişiler bölününce daha sakin bir Türkiye olacağını sanıyorlar. Hiç öyle sandıkları gibi olmaz. PKK, Güneydoğu'da çok yırtıcı bir rejim düşünüyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Mart 2013> Daha Fazla

Polisimizin canı bizim için çok azizdir. Onlar bizim başımızın tacı.
Hükümetimiz 150 yıldır süregelen derin devlet çetesine diz çöktürdü. Helal olsun. MaşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Mart 2013> Daha Fazla

Güneydoğu’nun mutlu olacağı sistem İslam’dır, İslam ahlâkıdır, sevgidir. Hükümet Güneydoğu’daki kardeşlerimizin onore edilmesi konusunda bütün gayretini göstersin. Ekonomik yönden ferahlamaları için bütün gayretini göstersin. Bölünmeye karşı her türlü tedbiri alsın.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Mart 2013> Daha Fazla

Türkiye süper güç deyince insan zannediyor ki, askeri, tankları, topları olan, vurup kıran. Sevgi süper gücü, Mehdiyet süper gücü. İsa Mesih’ten kaynaklanan süper güçlük. Allah’a dayanan bir süper güçlük. Sevgi ve muhabbet, merhamet, şefkat ve hadimlikten kaynaklanıyor. Yoksa kabadayılık, büyüklük, ağabeylik, hizaya getirme ruhu değil.
Türkiye bölgenin hadimidir Allah için, Allah rızası için. Biz bütün ülkeleri, bütün devletleri saygıyla baş tacı yapıyoruz. Hepsine ayrı ayrı çok değer veriyoruz. Halklarını çok seviyoruz, hürmet ediyoruz. Hadimlik iddiasıyla ortaya çıkıyoruz. Bizim unvanımız hadimlik. Hadim olmak yeterlidir.
Alperenler candır. Çok güzel ahlaklı, memleketin canları olan, Anadolu ahlakını en güzel temsil eden veli tıynetli insanlardır, maşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Mart 2013> Daha Fazla

Hükümetin derin devlet çetelerine karşı mücadelesini herkesin desteklemesi gerekir.
Ülkücü ocaklarının ve Alperen ocaklarının varlığı önemlidir. MHP, BBP ve Saadet Partisi mutlaka olması gereken partilerdir. Parti olmanın ötesinde bunlar birer fikir ocağıdır, ahlak okuludur. Ne MHP'de, ne BBP'de, ne de Saadet Partisinde iktidar hırsı, siyaset hırsı yoktur, bu partilerin dava hırsları vardır.
Yunanistan'la Türkiye birleşsin, iki devlet bir millet gibi olalım. Açalım sınırları, hemen birleşelim. Onlar bizim kardeşlerimiz, güzel insanlar. Birlikte eğlenelim, mutlu olalım. Çok güzel olur.
Türkiye olarak bir büyüklük iddiamız yok. Büyük olan Allah'tır. İşte, “Türkiye büyük ağabey” vs. Değil. Türkiye Allah rızası için hizmet etmeye, hadimliğe talip.
“Türkiye yakın geleceğin süper gücü olarak görülüyor.” Güzel fakat bunun açıklanması gerekir. Süper güçten kastedilen sevgi süper gücüdür, şefkat süper gücüdür. Türkiye, iman süper gücüdür.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Mart 2013> Daha Fazla

Muhalif açıklamalar zenginlik getirir, güç getirir. Daha teyakkuz meydana getirir. Milletimize de güven getirir. Zararlı değil, faydalı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Mart 2013> Daha Fazla

Gerçek demokrasi için gayret ettiğimizde İslam’la karşılaşmış olacağız. Çünkü İslam’la gerçek demokrasi aynıdır. Özgürlük, sevgi, barış, kardeşlik, iyilik, yardımlaşma, dostluk, iyi niyet, samimiyet, hoşluk, Allah’tan korkma, Allah’ı çok sevme, güzel olana muhabbet, bilim, sanat, estetik bunların hepsini elde ettiğimizde İslam karşımızda.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Mart 2013> Daha Fazla

Türkiye olarak her yere üye olalım. Herkesi sevelim. Herkesle dost, ahbap olalım. Düşman olduğumuz kimse olmasın. Herkesle ahbap olalım. Her şey güzele gitsin, iyiye gitsin, Hakk’a gitsin. İttihad-ı İslam’a götürsün bizi, inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Mart 2013> Daha Fazla

Türkiye kutlu, kutsal bir konaktır.
Mehdiyetin olduğu yerde bereket olur. Bölünmek Türkiye'nin kaderinde yok.
Allah polisimizin, askerimizin bedenlerini manevi zırhla kaplasın, onları kahpe kurşunlardan korusun.
Vatanı asla böldürtmeyiz, bunu unutsunlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Mart 2013> Daha Fazla

Milletimiz nerede sevgi var, şefkat var, oraya döner. Gaddarlıktan kaçar, hiçbir şekilde oyunu vermez.
Darbelerin yaptığı tahribatın ortadan kaldırılması gerekir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Şubat 2013> Daha Fazla

İP, BDP, CHP… Tüm partiler, hepsi bu vatanın evlatları. Herkese şefkatle yaklaşmak lazım. Her topluluğun iyi bir yönü vardır, oradan yaklaşıp hakkı anlatmak lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Şubat 2013> Daha Fazla

Heyecanlı, şevkli, ülküsü, ideali olan, Türk-İslam Birliği’ni hedefleyen gençlik yetişmesi için bütün Türkiye’de muazzam bir sosyal hareket başlatılmalı. Başlatılsın ki güçlü bir atakla PKK fikrini ortadan kaldırabilelim.
Bizim gençliğimizi pasifize etmeye çalışan birçok odak var. Gençlerimizi Darwinist-materyalist yetiştirmeye çalışıyorlar. Halbuki bizim gençliğimizin Darwinist-materyalist yetişmesi PKK’nın kullanacağı çok önemli bir malzeme olmuş oluyor. PKK’nın müthiş lehine bir gelişme olmuş oluyor bu. Bu dezavantajları, bu anormal durumu, bilime zıt olan bu durumu devlet ortadan kaldırsın.
Diyanet İşleri Başkanlığı son derece gerekli ve faydalı bir kurumdur.
PKK'nın taraftarlarının şevki, heyecanı, bir ideolojisi var. Buna karşılık bizim gençliğimizin de İttihad-ı İslam ülküsü ve heyecanı olması gerekir. Kültürlü, sevgi dolu, çok dinamik, çok hırslı bir gençliğe ihtiyacımız var.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Şubat 2013> Daha Fazla

Bütünleştirici, birleştirici, Türkiye’yi büyük hale getirecek olan her şey, İttihad-ı İslam’a faydası olan her şey kabulümüz. Ama bölünme; belasını aramanın bir başka adıdır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Şubat 2013> Daha Fazla

Türkiye’de yaşayıp, Türklüğü kabul eden, kendini Türk olarak kabul eden herkes Türk. Burada bir kavim üstünlüğü, bir ırkçılık, bir kafatasçılık yok. Bir kardeşlik ruhu var. Bir milletin adı olması lazım. Bu vatanın adı, Türkiye.
Milletimizi seviyoruz. Bu ırk anlamında bir üstünlük iddiası değil. Bir insanın milletini sevmesi, koruyup kollaması önemli ahlak kaidelerindendir.
Türkiye’de, bu vatan sınırları içinde yaşayan insanların hepsi Türk’tür. Biz genetik Türkçü değiliz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Şubat 2013> Daha Fazla

Güneydoğu’lu canlarımıza çok miktarda giyecek ve yiyecek yardımı yollayalım. Yardımları, pratik yöntemlerle çok hızlı şekilde ulaştıralım.
İtiraz edilen konu her ne olursa olsun, verilen tepkinin demokratik olması gerekir.
Bizim gençliğimizin ruhunda coşkun bir Allah, Kitap, vatan sevgisi vardır.
Milletimizin ne inancı, ne direnci kırılır. Bizim milletimiz balistik çelik gibidir.
Millet olarak federasyon dahil bölünmeye gidecek hiçbir yolu kabul etmiyoruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Şubat 2013> Daha Fazla

Tanınan isim neyse odur; bu vatanın ismi Türkiye. Sınırlarımız içinde yaşayan herkese de Türk diyoruz. Bu konuyu uzatmak çok gereksiz.
Başbakanımızı hem dua ile hem de fiilen destekleyelim, elini iyice güçlendirelim. Bu, dış güçlere karşı da etkili olur. Başbakanın yalnız olmadığını, arkasında 70 milyon imanlı insanın desteğinin olduğunu bilmelerinde fayda var.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Şubat 2013> Daha Fazla

Ülkemizde demokrasiye yönelik çalışmalar ekmekten, sudan daha acildir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Şubat 2013> Daha Fazla

Türkiye aleyhtarı, milli yapımızı bozacak her türlü fikre karşı, karşı propaganda faaliyeti yapılması lazım. Devletin karşı propagandayla ilgili birimi olması lazım. Bununla ilgili bir genel müdürlük de olabilir.
Cezaevindeki hiçbir mahkuma- Abdullah Öcalan da dahil- ne fazla ne de eksik hiçbir uygulama yapılması doğru olmaz. Neyse kanunen belirlenen, herkese aynı şekilde o uygulanır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Şubat 2013> Daha Fazla

İlme, irfana kota olur mu? Bütün Türkiye’de internet serbest olsun, ücretsiz olsun.
İnternete uygulanan adil kullanım hakkı ve kota uygulaması asrımızın en olumsuz hareketi. Dünyanın kültüre, bilgiye ve Türkiye’mizin özellikle, geniş irfana, geniş kültüre, geniş bilgiye ihtiyacı var. İnternet, dünyanın en büyük üniversitesi.
İmralı ile görüşmeler palyatif yani geçici tedavidir. Pansumanla yara iyileşmez. Kanser bu. Buna çok köklü bir tedavi gerekiyor. O da Kuran’la, imanla, yaratılış hakikatleriyle, bilimle, sanatla topyekun bir eğitimle olur. Ama tabii hükümetin iyi niyetini takdir ediyoruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Şubat 2013> Daha Fazla

Hastanelerin otel gibi son derece şık ve güzel olması lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Şubat 2013> Daha Fazla

Bizim milletimizde arslan karakteri vardır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Şubat 2013> Daha Fazla

Hükümetimiz yeni Anayasa’dan evvel hukuku iyileştirmeden başlamalı.
Devletimizin Güneydoğu’daki kardeşlerimize hediyeler yollaması çok güzel olur. Kamyon dolusu yün çorap yollayıp, dağıtsın, palto dağıtsın, kışlık ayakkabı dağıtsın devletimiz. Çocuklara bisküvi, çikolata dağıtsın. Çok sevinir çocuklar, çok güzel olur inşaAllah.
Kürt kardeşlerimiz zamanında kahredici işkencelerden geçtiler. Onlara o kara günleri unutturmamız lazım. Müthiş bir sevgi, müthiş bir şefkat Kürt kardeşlerimizin hakkıdır. Başbakanımız da onlara Müslüman şefkatiyle yaklaşıyor. Bu çok güzel, maşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 31 Ocak 2013> Daha Fazla

Türkiye’de yaşayan herkes Türk’tür. Çerkez de olsak, Arap da olsak, Laz da olsak, Kürt de olsak bize sorulduğunda biz bu cevabı gururla ifade ederiz. Bu yaşadığımız toprağın adı da Türkiye’dir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Şubat 2013> Daha Fazla

Biz Kürt canlarımızla iç içeyiz ve gayet de mutluyuz.
Cenab-ı Allah bize “en güzelini yapın” diyor, bizi özgür bırakıyor. En güzeli nedir? Demokrasidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Ocak 2013> Daha Fazla

Cemaatlere karşı kucaklayıcı, seven, saygı duyan, oradaki güzellikleri gören bir üslup bereket getirir. Aksinde bir bereketsizlik olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Ocak 2013> Daha Fazla

Güneydoğu’daki kardeşlerimize Türkçe öğretmeyip Kürtçe öğretirlerse bütün bağlantılarını koparmış olurlar, Allah esirgesin. Çok vahim olur. Muazzam bir kültür kopukluğu olur. Olmaz.
Türk Milleti güzel bir millet, nezih bir millet. Neden? Takvasından dolayı. O yüzden takdir ediyoruz biz milletimizi. Ahlakından dolayı takdir ediyoruz. Güzel yaşıyor İslam’ı, temiz yaşıyor, vefalı, güzel huylu. Ahlakından dolayı seviyoruz biz, genetik üstünlükten dolayı değil. Genetik üstünlük nasıl olsun? Bütün insanlar zaten eşit.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Şubat 2013> Daha Fazla

Türkiye’de olan herkes Türkiye’nin sahibidir. Türkiye’de olan, Türküm diyen herkes Türk’tür. Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde yaşayan, Ermeni de olsa, Musevi de olsa, Hıristiyan da olsa, Rum da olsa, Çerkez, Türk, Boşnak her kim olursa olsun Türkiye’yi, Türk Milleti’ni seviyorsa, kendisini bu milletin ferdi olarak görüyorsa Türk’tür, kardeşimizdir.
Güneydoğu’daki sorun okullar, kurslar açmakla çözülmez.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Ocak 2013> Daha Fazla

Başbakanımızdan ısrarla istirham ediyoruz, bu adil kullanım hakkı- kota uygulaması, bunları bir kaldırsın. Ayda 10 TL veren 24 saat internette olsun.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Ocak 2013> Daha Fazla

Kültür hazinesi olan interneti yani dabbetül arzı Müslümanların rahatça kucaklayabilmesi için, bağlantı kurabilmeleri için 10 lira iyi. Başbakanımızdan ısrarla bunu rica ediyoruz.
İnternet; kültür, bilgi, milletin tek üniversitesi, tek rahat gidebildiği, kayıt yaptırmadan gidebildikleri tek üniversite, dünya üniversitesi. 10 liraya kaydını yaptırsın insanlar ayda, 10 lira. Pahalı olursa o üniversitede insanlar okuyamaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Ocak 2013> Daha Fazla

Kardeşlerimizden bunu ben ısrarla istirham ediyorum; Güneydoğu’ya mutlaka bir minibüs dolusu da olsa mesela küçük bir kamyonetle de olsa ayakkabı, çorap, iç kıyafetleri, çocuklara biraz gofret, bisküvi falan çok makbule geçer.
Güneydoğu’daki kardeşlerimize karşı sevgimizi, saygımızı, hürmetimizi en candan üslupla Allah aşkı için gösterelim. Çok ezildiler, çok acı çektiler. Gelen vurdu, giden vurdu yıllarca. Yüzyıllarca çok ızdırap çektiler. Onun için benim canlarıma yeni yeni acılar yani badireler tattırmak isteyenlere müsaade etmeyiz. Orayı biz Paris gibi, Londra gibi yapacağız Allah’ın izniyle. Müthiş bir zenginlik ve bereket her yeri saracak.
Güneydoğu’daki kardeşlerimiz bizim başımızın tacı. Güneydoğu insanları çok efendidir, asildir, çok onurludurlar. Onun için sezdirmeden, mahcup etmeden hediye gitmesi gerekir Güneydoğu’ya.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Ocak 2013> Daha Fazla

Azerbaycan’daki kardeşlerimiz hükümetleriyle ittifak halinde olsunlar. Dini seven ama bağnazlığa karşı bir hükümetleri var, bu güzel.
Kürt kardeşlerimizle dil bağlantısının kopması demek sosyal bağlantının kopması demektir. Türkçe’nin ortak dil olması bir güzellik ve kolaylıktır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Ocak 2013> Daha Fazla

Polisimiz, askerimiz koç yiğitler. Destan yazıyorlar, maşaAllah.
Allah polisimizi, askerimizi kahpe kurşunlardan esirgesin. Onları nur perdesi ile korusun.
Başbakanın övülmesine gerek olmadığını ifade edenler var. Bu vicdana uygun değil. Zaten Başbakanı Allah sevsin yeter. Onun yeteri kadar sevenleri de var.
Başbakanın gönlünü almak, ona iltifat etmek imanın, aklın ve vicdanın gereğidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Ocak 2013> Daha Fazla

İnternetteki bu “Kota sınırlandırması”, “Adil kullanım hakkı”, bunu hükümetin hemen kaldırması lazım. Havayı parayla satmaya benziyor bu. Bilgi, insanın en büyük ihtiyacı. Kültürsüzlük, bilgisizlik boğar insanı. Bırakın insanlar rahatça okusun. İnternet ilim kapısı. İlim kapısı kapatılmaz.
İnternet kulllanım hakkı herkese limitsiz olmalı. İlme, bilgiye kota konulmaz.
İnternette kota uygulaması kaldırılmalı. İlim kapısı kapatılmaz.
Boş konularda hükümete akıl vermek gereksiz bir tavır. Ancak farklı, faydalı bir bilgi verilecekse bu olabilir. Yoksa hükümetin zaten rahatça bileceği sıradan konularda akıl vermek yakışıksız.
Bizim vatanımız olduğuna göre kararı biz veririz. Biz vatanı böldürtmeyiz. Kardeşlerimizi de komünistlerin eline teslim etmeyiz. Canımız pahasına müsaade etmeyiz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Ocak 2013> Daha Fazla

İnsanlar bilgiyi, alabildiğine özgür alabildiğine çok alsınlar. Ne kadar bilgili olursa o kadar iyi olur. Orada adil olmak diye bir konu olmaz. O, adil olmamak olur. Bir insanın bilgi almasını kısıtlarsan adalet adına, adillik adına, adil olmamış bir tavır koymuş olursun. Bu çok büyük bir hata ve çok büyük bir yanlış, adil kullanım hakkı. Bir kere onu kaldırsınlar.
Bir insan yirmi dört saat girebilir internete. Girsin, gece gündüz okusun. Gece gündüz bilgilensin. Gece gündüz araştırsınlar. Adil kullanım! Bu içki içmiyor ki bilgi içiyor. Bilgi içen adama, "Bu adil değil, çok fazla bilgilendin. Sen başkasının hakkını alıyorsun" diyebilir miyiz?
Dünyanın en büyük kütüphanesi, en büyük üniversitesi olan interneti ucuz ve kolay hale getirsin devlet. Nasıl ilkokula giderken para vermiyorsak, ortaokulda, lisede para vermiyorsak internete de para vermeyelim. Sembolik olsun ki on lira da az para değil.
İnternete konan kotanın kalkmasını istiyoruz Başbakanımızdan. Dünyanın en büyük ansiklopedisi internet. En büyük ansiklopedinin kapısını devlet kapatmış olur o zaman. Devlet dünyanın en büyük üniversitesinin kapısını açsın. Milletimiz rahatça geçsin. On lira veren üniversitenin kapısından içeri girsin.
Kürt kardeşlerimiz gururlu, onurlu, çok haysiyetli insanlardır. Çok kibar, son derece nezaketli ve efendidirler.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Ocak 2013> Daha Fazla

Tek toplum, tek fikir, tek düşünce, tek hakimiyet; o zaman zenginlik olmaz. Fikir zenginliği olması lazım, düşünce zenginliği olması lazım.
Tekdüze bir fikir sistemi iyi değildir, muhalefet edenlerin olması, fikir zenginliğinin olması bir ihtiyaçtır, güzelliktir.
Başbakanımız bilgiye giden yolun kilidini açsın; internette kota uygulamasını kaldırsın.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Ocak 2013> Daha Fazla

İnternet dünyanın en büyük üniversitesidir, kapısı sonuna kadar açık olmalı.
Bizim milletimiz vatanın gerçek sahiplerini dinler, Peygamberimiz (sav)’in sözünü dinler, Allah’tan korkanları, samimi kalpten gelen konuşmalar yapanları dinler.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Ocak 2013> Daha Fazla

Kimse milletimize bölünme teklifi getiremez.
Siyasi partilerin her kesimden insana şefkatle kucak açmaları çok önemlidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Ocak 2013> Daha Fazla

Kanunlarda bir değişiklik yapılması lazım. Fikir özgürlüğü sağlanması gerekiyor. Fikir özgürlüğünün olmadığı yerde, bilim olmaz.
Güneydoğulu kardeşlerimiz, o asil Bediüzzaman’ın evlatları maneviyatla yaşarlar. Sen onların elinden dini aldın mı, imanı, mukaddesatı, örfü, ananeyi, geleneği, güzellikleri aldın mı öldürürsün onu, mahvedersin.
Paris gibi yapacağız Mardin’i, Siirt’i Londra gibi yapacağız. Diyarbakır’ı Washington gibi yapacağız, inşaAllah. Benim canlarım çok güzel, çok onurlu, neşeli, maneviyatı güzel günler görecekler inşaAllah.
Güneydoğu’da çok fakir benim canlarım, çok zor durumdalar. Özellikle kışın, şu an, hayırsever kardeşlerimiz oraya mesela 100 çift ayakkabı gönderseler, 100 çift palto gönderseler çok büyük sevaba girerler. Benim canlarım tenezzül edip ihtiyaçlarını söylemez. Gururludur onlar, çok onurludurlar. Usulüyle, adabıyla, gururlarına zarar vermeden o canlarımıza o imkanları sunmak çok sevap olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Ocak 2013> Daha Fazla

Türk’üz deyince büyük bir devletimiz olmuş oluyor, büyük bir millet olmuş oluyoruz. Kimse kabadayılık da yapamaz, rahat ederiz. Ama paramparça olursan gelen vurur, giden vurur. İflahını keserler. BİR OLALIM, BÜTÜN OLALIM, GÜÇLÜ OLALIM.
Türkçe eğitim her yönden avantajlı. Çünkü gazeteler Türkçe çıkıyor, kitaplar Türkçe, her yer Türkçe. Kürtçe’nin kullanılacağı bir yer yok ki. Acil olan Türkçedir. Eğitim dili Türkçe. Orada ayrı bir millet meydana getirmek, ayrı bir devlet meydana getirmek için zorlama bir yapı var.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Ocak 2013> Daha Fazla

Bence öncelik internet. Çünkü internet ilim, irfan kaynağı. Mehdi (as)’ın en büyük yardımcısıdır Dabbetül arz. Ahir zamanda Allah tarafından Mehdi (as) için özel yaratılmıştır Dabbetül arz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Ocak 2013> Daha Fazla

Saadet Partisi, nurlu, efendi insanlar yetiştiren bir dergah gibidir.
Katille pazarlık yapmaya kalkarsan sana çok korkunç teklifler getirir.
Hükümetimiz internet kullanımını ücretsiz ve limitsiz hale getirsin. Bu milletimizin kültürel gelişimi açısından çok önemli.
Bizim milletimiz Allah’ın izniyle beton gibi sağlamdır. Milletimize bölünmeye yönelik anormal bir şey teklif edemezler.
Hükümet uygun bir düzenleme yapsın, Uludere’de sınır ticareti yapan kardeşlerimizden vergi alınmasın.
Bölünme tehlikesine karşı vatanını sevenler birleşsin. Bu konuda parti ayırımını kaldıralım. Milletçe kararlı olduğumuzu hissettirelim.
Telkin ve tekrarlarla güya milletimizin iradesini kırmaya çalışıyorlar. Milletimiz çok kararlı ve dirayetli olursa bu dayatmalar da biter.
Cemaatlere karşı kuşkucu ve önyargılı bir yaklaşım doğru olmaz. Sertlik daima soğuk görünür. Her kesime iman sıcaklığı ile, sevgiyle, şefkatle yaklaşılması gerekir. Güzel olan budur.
Demokratik özerklik diyerek bölünmeyi boncukla süslüyorlar kendilerince.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Ocak 2013> Daha Fazla

Demokratik özerklik diyerek bölünmenin, felaketin ismini kibarlaştıryorlar.
Güneydoğu’yu bölmenin amacı orada yaşayan dindar kürt kardeşlerimizi yok etmektir.
Demokratik özerklik, federasyon; bunlar hep ayrılık demektir, bölünme demektir.
Güneydoğu’da meydana gelecek bir bölünmede kürt kardeşlerimiz mahvolur, Allah esirgesin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Ocak 2013> Daha Fazla

Çözüm, Türk Silahlı Kuvvetlerini güçlendirmek değil, Türk milli kültürünü güçlendirmektir, Darwinizm’in, materyalizmin geçersizliğini bilimsel olarak anlatmaktır. PKK’ya karşı fikri mücadele olmadığı sürece herhangi bir netice elde etmek mümkün değildir.
Üniversite öğrencisi fikre açık, aydın ve demokrat olmalı.
Allah, koç yiğit polislerimizi, askerlerimizi kahpe kurşunlardan korusun. Onlara hep iyilik, bolluk, sevinç versin. Polisimiz, askerimiz Allah için, vatan için Peygamber ocağındalar. Onların her anları bir sevap, inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Aralık 2012> Daha Fazla

Fikrine güvenen adam karşısındakini susturmaz. Bilakis daha çok konuşturur ki daha iyi yenebilsin.
Sokaklarda kedi köşkleri, kedi lokantaları olması çok önemli.
Bazı alimlerin talebelerince Mehdi bilinmesinde bir mahsur yoktur. Bediüzzaman, “ziyade hüsnüzan her zaman olmuştur. Ben de ilişmiyordum” diyor. Bunun bir zararı olmaz, aksine şevk ve Müslümanlara hizmet yönünde faydalı olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Aralık 2012> Daha Fazla

Demokrat insan, fikrine güvenen insan özgür bir zemin ister ve her türlü fikre de açık olur. Dinlemesini de bilir, konuşmasını da bilir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Aralık 2012> Daha Fazla

İşkence davalarında zamanaşımının geçmiş davaları da içine alacak şekilde kaldırılması gerekir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Aralık 2012> Daha Fazla

Kanser olan çocukların ilacını alması için, ücretsiz tedavi olması için devlet bir vakıf kursun. Biz o vakfı destekleyelim.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Aralık 2012> Daha Fazla

Irak’taki, Afganistan’daki, diğer ülkelerdeki İslam modeli değil de, Türkiye’deki İslam modeli dünyada en çok beğenilen modeldir. O modelde en etkili olan biziz.
Güneydoğu’da komünist kuvvetleri, komünist güçleri kolluk kuvveti olarak oraya sokmayız. Türk askerinin, Türk polisinin dışında kimse olmaz orada. Bağımsız bir devlet oluşturtmayız orada. Federasyon da olmaz. Özerk bir bölge de olmaz. Bunu unutsunlar.
Başbakanı yalnız bırakmayıp elini kuvvetlendirmek çok hayatidir. Başbakana hem moral destek hem manevi destek hem dua desteği verelim. Ve diyeceğiz ki; “Senin yanındayız. Güven Allah’a, dayan Allah’a, istediğin gibi hareket et, oyla da seni destekleyeceğiz. Kılına dokundurtmayız” diyeceğiz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Aralık 2012> Daha Fazla

Kürt kardeşlerimiz delikanlıdır, yiğittir, candır. Haysiyetlerine, şereflerine, onurlarına çok düşkündürler, dürüsttürler. Gururludurlar, güzeldir gururları, tamahkâr değildirler. Asil ve soyludurlar, sevgi doludurlar ve çok saygılıdırlar, çok hürmetlidir Kürt kardeşlerimiz. Çok dindardırlar. Allah’tan çok korkarlar. Tertemiz insanlardır. Bütün Anadolu’nun insanları gibi onlar da fevkalade üstün güzel özelliklere sahiptirler inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Aralık 2012> Daha Fazla

Teröre karşı mücadele eden her memur, her asker bizim manevi sorumluluğumuz altındadır. Namus için, din için, Allah için, Kitap için canını ortaya koyuyor. Biz de onlara malımızla, sevgimizle, saygımızla destek vermemiz gerekir. Aksi vicdansızlıktır.
Polisimizin moralini yükseltecek şekilde hareket etmek, onlara dua etmek, şefkat göstermek çok güzel olur.
Madem polise zıt olan insanlar var, biz de sevgiyle, maddi destekle polisimize yardımcı olalım. Millet olarak destekleyelim. Onun için her yerde bir şefkat desteği, sevgi desteği gerekir. Ve küçük maddi desteklerin de büyük anlamı var. Bir “Polise sevgi kampanyası” “Polise muhabbet kampanyası” olabilir.
Polisler halkımızdan her yerde şefkat görsün, her yerde sevgi görsün. Dinini, imanını, namusunu, hayatını koruyor ve hayatını feda ederek koruyor. Allah rızası için canını veriyor, direk çatışmaya giriyor, canını ortaya koyuyor.
Polisimizi fazla çalıştırmak olmaz. Yorgun düşmesinler; dikkati dağılır, gücü gider, sağlığı bozulur. İşçiler, memurlar ne kadar çalışıyorsa o kadar çalışsınlar.
Polislerimiz nasıl bizleri koruyorsa bizler de onları korumak durumundayız. Onlara şefkat göstermek durumundayız.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Aralık 2012> Daha Fazla

Hakarette mutlaka dava açıp hukuki karşılığını vermek lazım ki yaptığının yanlış olduğunu şahıs görsün. Nezaketli konuşmanın gerekliliğini daha iyi anlar o zaman.
İnsanların dinine, imanına, mukaddesatına çirkin eylem sanat mı olur? İnsanları rahatsız etmek, insanları üzmeye çalışmak, kızdırmaya çalışmak, tedirgin etmek sanat mıdır? Bu terbiye noksanlığıdır, kültür noksanlığıdır, görgü noksanlığıdır. Böyle sanat olmaz.
Türk askeri, Türk milleti Müslüman olduğu için güzel ahlaklı ama bunun daha güçlenmesi için, daha hoş olması için Darwinist, materyalist eğitimin kaldırılması lazım. Askeri tesislerde Allah’ın varlığı, birliği anlatılması lazım. Çünkü Osmanlı’daki o yiğit ruh, Çanakkale harbindeki yiğit ruh imandan kaynaklanıyordu.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Aralık 2012> Daha Fazla

Din genel kültürdür. Kişi dinsiz de olsa her halükarda dinleri ve ideolojileri bilmesi lazım. Müslümanlığı da bilecek, Hıristiyanlığı da bilecek, Museviliği de bilecek, komünizmi de bilsin, faşizmi de bilsin.
Okulların Aile Birliği, fakir çocuklara kıyafet temin etmekle mükellef olsunlar. Hepsi de gıcır gıcır giyinsin. Yahut bir vakıf oluşturalım çocukların güzel giyinmesi için. Ama onları mahcup etmeden tabii. Devlet vakıf kursun. Vakıflar okullara yardım etsin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Kasım 2012> Daha Fazla

Polislerimiz aslandır. Onlara her yerde vatandaş yardımcı olsun. Her yerde asker gibi polise de şefkat, sevgi göstermek lazım. Gurur duyacaksın polisi gördün mü, asker gördün mü gurur duyacaksın. Polisin sevildiğinin görülmesi PKK’ya darbedir. Askerin sevildiğinin görülmesi PKK’ya darbedir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Kasım 2012> Daha Fazla

Güneydoğu halkı koçyiğittir, delikanlıdır. Haktan, hakikatten yanadır, Allah’tan yanadır, Kitaptan yanadır, Peygamber (sav)’den yanadır. Dolayısıyla komünistlerden, Allah’sız, Kitap’sız, din iman düşmanlarından yana olmaz; PKK’dan yana olmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Kasım 2012> Daha Fazla

Kürtler candırlar, tertemiz insanlar. Benim bu nur gibi kardeşlerime büyük bir oyun oynanıyor. Bu oyuna asla müsaade etmeyiz. EvelAllah.
Güneydoğu’da Kürt kardeşlerimize bir oyun oynanmasına asla müsaade etmeyiz.
Başbakanımızın korunma tedbirleri daha yoğun olsun.
Kürt kardeşlerimiz için kurtuluş İttihad-ı İslam’dır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Kasım 2012> Daha Fazla

Dava adamlarında, siyasetçilerde zaaf olmaz; güç olur, kudret olur, akıl olur, fikir olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Kasım 2012> Daha Fazla

Çamlıca Camii’nin kaderi güzel, inşaAllah. Gönülleri çok rahat olsun.
Kimse Türkiye’nin üstüne karabulut çekemez. Bir karış vatan toprağı da vermeyiz, bunu unutsunlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Kasım 2012> Daha Fazla

Muhalefet ve eleştiri olmasında bir mahsur yok. Bu, Başbakanımız için de güzellik olur.
Müslüman itidalli ve akıllıdır, provake olmaz.
Biz Müslümanların ezilmesini engellemeye çalışıyoruz. Allah’a inananların aleyhine milim santim yol vermeyiz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Kasım 2012> Daha Fazla

Gazeteciler hür olsunlar, istedikleri gibi eleştiri yapsınlar. Eleştiri önemlidir. Hatta alabildiğine özgür olsunlar. Bu Türkiye’yi güzelleştirir. Suskun Türkiye tehlikeli olur. Doğru bildiklerini anlatsınlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Kasım 2012> Daha Fazla

Meydana gelen helikopter kazaları çok teknik, bilimsel olarak araştırılmalı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Ekim 2012> Daha Fazla

Halk gerginlik istemiyor. İtidali kim savunuyorsa ondan yana dönerler. Hep sükûnet, itidal ister insanlar.
Polisimizin, mecbur kalınca kendini savunması son derece normal.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Kasım 2012> Daha Fazla

Terörle mücadelede sürekli yöntem geliştirmek lazım ama ilmi mücadele esastır. İlmi mücadele yapmadıktan sonra, bataklık kurutulmadıktan sonra sivrisinekler sürekli ürer.

A9TV; 3 Kasım 2012> Daha Fazla

MİT elemanı olmak onurdur, şereftir. Devletin şerefli bir kurumudur. Her MİT mensubu da bizim için bir onurdur. Vatana, millete, bayrağa hizmet eden, Allah’a gönül vermiş insanlardır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Ekim 2012> Daha Fazla

Biz Kürt kardeşlerimizin mutlu olmasını, sevinç içinde yaşamalarını canı gönülden istiyoruz. Ama bu, İttihad-ı İslam’la olur. Bütün Müslüman aleminin sevinç içinde yaşamasıyla olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 31 Ekim 2012> Daha Fazla

Kürt kardeşlerimizi zamanında çok ezdiler, küstürdüler. Biz onlara sevgimizi gösterelim. Çok şefkatli olursak Kürt kardeşlerimizi kötülüklerden koruyabiliriz.

A9TV; 28 Ekim 2012> Daha Fazla

Gerginlikten kaçınmak lazım. Çünkü Türkiye zor bir dönemden geçiyor, tehlikeli bir zemin var. Bölücülük tehlikesi hat safhada. Böyle bir ortamda ufacık bir sarsıntı bile büyük zararlar verebilir.
Vatan toprakları için, “verelim gitsin” demek alçakça bir tavırdır.

A9TV; 26 Ekim 2012> Daha Fazla

Yiğit Bulut çok pozitif, çok efendi ve değerli bir insan. Böyle insanların sayısı az oluyor. Herkesin Yiğit Bulut’a sahip çıkması gerekir.
Başbakanımızın Ortadoğu politikası son derece doğru.
Meclis Türkiye’nin kalbidir. Hiçbir yürüyüşün, Meclise, Genelkurmay Başkanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü binalarına yakın yapılmaması gerekir. Güvenlik sebebiyle mutlaka arada bir baraj oluşturulması gerekir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Ekim 2012> Daha Fazla

BDP’li diye onları dışlayan bir siyasettense onları kazanmaya çalışacak bir siyaset daha doğru olur. Kazanmanın yolu da onlara İttihad-ı İslam’ı sevdirmek,İttihad-ı İslam’ı kurtuluş olarak göstermektir.
BDP’liler de herkesin mutluluğu için İttihad-ı İslam’ı savunsunlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Ekim 2012> Daha Fazla

MHP, BBP ve Saadet Partisi ülke için çok hayati bir üçlüdür. Bir araya gelip büyük toplantılar, paneller düzenlemeleri çok güzel olur.
Büyük Birlik Partisi, ahlak ve dava okuludur.
Kürt halkı bizim ağabeylerimiz, kardeşlerimiz, canlarımızdır.
Van’lı kardeşlerimizin huzuru, bizim huzurumuzdur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Ekim 2012> Daha Fazla

Ahmet Türk’ten bizim istirhamımız; Türk İslam Birliği, İttihad-ı İslam’ı savunsun. Bütün bölgenin ferahlığı için bu gerekir. Selahattin Demirtaş, o da öyle,İttihad-ı İslam’ı savunsunlar. O zaman baş tacı olurlar İttihad-ı İslam’ı savunurlarsa.
Hıristiyan da olsa, Musevi de olsa, Müslüman da olsa dine hakaret edemez. Dinsiz de hakaret edemez. Eleştiriye kimsenin bir şey dediği yok. Ciltlerle kitap yaz istiyorsan ama hakaret etme.
Dine hakarete niye gerek duyuyorlar? Dini eleştirebilir, Allah inancını eleştirebilir. Hâşâ, Allah yok da diyebilir inancına göre. Yani, şu şu nedenlerle inanmıyorum diyebilir. Hakarete niye gerek var? Hakaret çok çirkin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Ekim 2012> Daha Fazla

Üniter sistemin muhafazası çok önemli. Çünkü Güneydoğu herhangi bir şekilde, federatif sistem şeklinde dahi olsa Türkiye’den eğer ayrılırsa İttihad-ı İslam’ın oluşması çok çok güç hale gelir.
Allah, şehitlerimize cennette en yüksek makamları nasip etsin. Allah, bizi PKK’ya karşı ilmi mücadelenin galibi kılsın.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Ekim 2012> Daha Fazla

Milletçe çok uyanık olmamız, emniyet güçlerimize, polisimize, askerimize destek olmamız gerekiyor.
Dine, imana, bayrağa, vatana halel getirtmeyiz.
Kürtçe resmi dil olarak asla ve kesinlikle kabul edilemez. Resmi dilimiz Türkçedir. Ama herkes istediği dili konuşur.
Tüm partilerin, her hayırlı işte Hükümeti, Başbakanı desteklemesi gerekir.
Hakaretin serbest olması diye bir konu olmaz. Dünyanın her yerinde hakaret edene dava açılır. Hakaret yasaktır. Hakaret edildiğinde dava açılmasında da şaşılacak bir şey yoktur. Hiç kimse kendisine, sevdiklerine hakaret ettirmez.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Ekim 2012> Daha Fazla

Topraklarımızdan bir karış bile vermeyiz, bunu unutsunlar. Boş yere çırpınıyorlar.
Güneydoğu’da din değil, hurafe anlatılınca etkisi ters yönde oluyor. Orada yapılacak şey, kültürel propagandadır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Ekim 2012> Daha Fazla

Bölünme tehlikesi kapıdayken, buna kapı açacak riskli düzenlemelerden kaçınılması lazım.
Ülkeyi bölünmeye götürecek hiçbir şeyi meşru da olsa kabul edemeyiz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Ekim 2012> Daha Fazla

Saadet Partisi maneviyat okuludur. Mutlaka var olmalı, her zaman ayakta dimdik durmalı.
Bizim askerimiz Resulullah (sav) tarafından övülmüş askerdir.
Saadet Partisi bir cehd okuludur. Kuran okuludur, dava okuludur, heyecan okuludur. Maneviyat okuludur. Dergâh gibidir. Sürekli duracak. Saadet Partisinin dağılması çok tehlikeli bir şey olur. Çok yanlış bir şey olur.
Askerimiz bizim nur gibidir Mehmetçiğimiz. Resulullah (sav) tarafından övülmüş. Bak diyor ki,“İstanbul’u fetheden kumandan ne güzel kumandan, orayı fetheden asker ne güzel asker” Hangi asker? Türk askeri. Nereye kadar geçerli bu söz? Kıyamete kadar geçerli. Özel övgü almıştır Resulullah (sav)’den Türk askeri, maşaAllah.
Devlet politikası olarak sporu devlet her yerde hem teşvik etmeli biraz da hafif mecburi olması gerekiyor. Mesela spor derslerini okullarda artırsınlar. Sportmen olsun bizim gençliğimiz.
Dünyanın en güzel lisanı Arapçadır. Üstüne hiç yoktur. Cennet lisanıdır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Ekim 2012> Daha Fazla

PKK’lıya ağlayacağına, onun ağlanacak hale geldiğini düşünüyorsan; en rahatsız olacağın şey onun ahireti olsun. Sen onu ateist olmaktan, Marksist olmaktan, Leninist olmaktan kurtar, Darwinist, materyalist olmaktan kurtar. Sonsuz hayatı çok önemli. Ebedi cehennemde kalacak. Asıl sen ondan rahatsız ol.
Türkiye'nin Sayın Maliki ile arasını düzeltmesi lazım. Maliki'nin de sert üsluptan kaçınması, üslubunu halim hale getirmesi iyi olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Ekim 2012> Daha Fazla

Bizim devletimiz çok aklı başında ve olgun bir devlettir. Öyle birtakım dolduruşlara, galeyana gelecek bir devlet değildir.
Saadet Partisi mübarek insanları yetiştiren bir ülkü okuludur. Saadet Partisinin hiçbir şekilde dağılmaması, hep var olması gerekir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Ekim 2012> Daha Fazla

Kürtler çok mert olurlar. Tabii ki kendi geleneksel özelliklerini, dillerini korumaları çok güzel. Bu zenginliktir, güzelliktir ama Türkiye’de yaşıyoruz. Herkesin Türkçe bilmesi sistemin, rahat, akıcı devam etmesi için, huzurumuz ve mutluluğumuz için, kolay anlaşmamız için bir güzelliktir, bir nimettir, bir hoşluktur.
Nevzat Yalçıntaş çok asil, çok mübarek, büyük bir insandır.
Başbakanımızı moral yönden çok iyi destekleyelim. Sürekli eleştirmek insan fıtratına aykırıdır. Başbakanımız biraz da güzel söz duysun, iltifat duysun. Başarılarından bahsedilsin, onore edilsin, dua edenleri olsun. Ahir zamanda Başbakan olmak kolay değildir, çok zordur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Ekim 2012> Daha Fazla

Kürt kardeşlerimize karşı sevgi önemli. O sevimli Kürt dedelerimize, Kürt annelerimize, Kürt kız kardeşlerimize biz derin sevgi duyuyoruz, derin muhabbet duyuyoruz, şefkat duyuyoruz. Bir avuç alçağın onlardan nefret etmesi hiç önemli değil; bu kendilerinin adiliğini ve karaktersizliğini gösterir.
Bizim ülkemiz bazı Ortadoğu ülkeleri gibi böyle rahatça galeyana getirilebilen, rahatça coşturulan, kontrolden çıkarılan bir millet değildir. Hep tutarlı ve makuldür. Ta Osmanlı döneminden beri, çok eskiden beri bu böyledir, hiç şaşmamıştır.
Türkiye aklı başında bir ülkedir. Kimse savaş beklemesin. Öyle bir şey yapmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Ekim 2012> Daha Fazla

Başbakanımızdan tekrar rica ediyorum. İşkence davalarında, işkence zaman aşımına uğramasın. İşkenceyle ilgili zaman aşımını hemen kaldırsınlar, bir an önce. Bu çok acil bir konu, vahim bir konu.
Güneydoğudaki kardeşlerimize Mehdi müjdesini iyice yayalım. Biraz sabretsinler az bir şey kaldı inşaAllah. Küçük bir toprak parçasına sıkışıp kalmayacaklar. İran sınırını da açacağız, Irak-Suriye sınırını da açacağız.
Yiğit Bulut, aslan oğlu aslan. İnanan herkesin dostu olan, çok mübarek, değerli bir insan. Allah sevenlerini artırsın.
Irak’la Türkiye’nin arasını düzeltelim. Gereksiz, suni bir gerilim var. Bu konuda özel görüşmeler yapılması iyi olur.
Akil adam diye bir konu kabul etmiyoruz. Akil adam bizim milletimizdir, dağdaki çobandır. Biz akil gördüğümüz kişileri zaten meclise gönderiyoruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Ekim 2012> Daha Fazla

Millet olarak esareti kabul etmiyoruz. Onurumuza laf söyletmiyoruz. Türk Milleti’nin yakasını bırakacaklar. Çözüm İttihad-ı İslam’dır, Mehdiyet’tir. İyilik isteyen gelsin Mehdiyet’e.
Güneydoğu'da olabilecek bir federasyon, asıl felaketin başlangıcı olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Ekim 2012> Daha Fazla

Cumhurbaşkanlığı tabii ki Tayyip Bey’in hakkıdır. Hatta defalarca hakkıdır. Cumhurbaşkanı olması hem dinlenmesi için iyi olur hem manevi yönden de bir onore olma olarak kabul ediyoruz. Her yönden güzel olur. Tayyip Bey’in cumhurbaşkanı olması birçok yönden gerekli, birçok yönden faydası olur, isabet olur.
Ne Sayın Abdullah Gül’ün ne de Sayın Tayyip Erdoğan’ın bir makam hırsı yok. İkisi de biribirinden değerli insanlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Eylül 2012> Daha Fazla

Düşünün, adam öldürmeye ve ölmeye hazır bir adam. Eğitilmeden bir insan bu hale gelir mi? Eğittiğin an onu canavara çevirirsin. Eğitirsen de insana çevirirsin. Adamlar canavara çeviriyor biz de eğitip insana çevireceğiz. Konu bu.
İnancı gitti mi bir milletin gücü de gidiyor. Terör örgütünün de inancı gitti mi gücü gider. İnancını yok edeceksin, bu kadar kolay.
Devlet filmler hazırlasın, DVD’ler hazırlasın, kitaplar hazırlasın, broşürler hazırlasın. Profesörlerle konuşsun. Açık oturumlar yaptırsın. Konferanslar düzenlesin. PKK terör örgütü komünist, Marksist, Leninist. Bunun yanlış olduğu anlatılırsa adamlar biter. Adamın inancını yok ettiğinde biter.
Hükümetimize terörle mücadele konusunda milletçe destek olmamız gerekir.
Güneydoğu’daki sorun ekonomik değil. Teröre karşı sosyo-ekonomik adımlarla bir yere varılmaz. İlmi ve bilimsel çalışma şart.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Eylül 2012> Daha Fazla

Eğer bu memleket esir olacaksa biz hiç yaşamayalım daha iyi. Eğer onursuz, haysiyetsiz, şerefsiz yaşayacaksak Allah esirgesin namusumuz, dinimiz, imanımız gidecekse, topraklarımız gidecekse,İttihad-ı İslam artık imkânsız hale getirilecekse bu millet Atatürk’ün söylediği gibi mahvolsun daha evla. Biz bunu kabul edemeyiz.
Devlet büyükleri terör örgütüyle ricacı bir üslupta konuşurlarsa o zaman sadece gücü hakkında kanaati gelmiş olur. Yani demek ki iyi netice almışız der. Sakın ha sakın hiçbir şekilde katillerle, cinayet şebekesiyle, mafyayla devlet durum değerlendirmesi yapmasın. Ağzına dahi almasın. Çünkü PKK’nın istediği belli; koskoca bir devlet, çok büyük bir devlet, ‘komünist Kürdistan’ devleti.
Bütün basını anti Darwinist- anti materyalist olarak bilinçlendirelim.
Öcalan'la görüşmenin, hiçbir şekilde düşünülmemesi, telaffuz bile edilmemesi gerekir.
Başbakanımıza tüm milletimiz omuz versin, desteklesin. Hükümetimizi, orduyu ve polisi yalnız bırakmayalım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Eylül 2012> Daha Fazla

Teröre karşı, Türkiye çapında her partinin her kurumun her kuruluşun içinde olacağı büyük bir manevi seferberlik, devlete destek, orduya destek tarzında olağanüstü bir atak, olağanüstü bir kardeşlik kampanyası başlatılması lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Eylül 2012> Daha Fazla

Sayın Kamalak Hocamız çok mükemmel bir insan. Siyasetçiden ziyade bir mürşit gibi konuşuyor. Kardeşlerimiz Kamalak Hocamızı çok sevsinler.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Eylül 2012> Daha Fazla

LEGAL BİR PARTİYE İLLEGAL SALDIRI OLMAZ. HANGİ FİKİR OLURSA OLSUN HANGİ DÜŞÜNCE OLURSA OLSUN SALDIRARAK, ŞİDDET KULLANARAK, DEHŞET KULLANARAK, BAĞIRARAK ÇAĞIRARAK SİNDİRME YÖNTEMİNİ KABUL ETMİYORUZ. Demokratik yönden fikirle, bilimle yeniyorsan yenersin. Yenemiyorsan saldırmanın bir âlemi yok.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Eylül 2012> Daha Fazla

Milletimizin sağlıklı beslenmesi devlet politikası olarak ele alınmalıdır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Eylül 2012> Daha Fazla

Meclisin toplanıp Marksizm’e, Leninizm’e, Darwinizme, materyalizme karşı devletin resmi mücadele yapması yönünde karar alması gerekiyor.
AK Parti’nin içerisinde Saadet Partisi erirse bu olmaz. Milliyetçi Hareket Partisi mutlaka gerekir. Büyük Birlik Partisi mutlaka gerekir. Saadet Partisi mutlaka gerekir. Çünkü bunlar okul, bunlar dava okulları. Bunlar Türkiye’nin çimentoları, çok önemlidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Eylül 2012> Daha Fazla

Devletimizin savcılarımızı çok iyi koruması gerekir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Eylül 2012> Daha Fazla

Toplumu neşesiz, sevinçsiz bir toplum haline getirmeye kalkmak, gece gündüz üzgün, korku dolu, tedirgin bir toplum haline getirmeye çalışmak en büyük tehlikelerden bir tanesidir. Buna kimse önayak olmasın, aracı da olmasın.
Ne kadar delikanlı ve yiğit olduğumuzu, efe ruhlu olduğumuzu, koçyiğit olduğumuzu bütün dünyaya göstereceğiz. Biz bir günde 100.000 şehit veren, 150.000 şehit veren bir milletin evlatlarıyız.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Eylül 2012> Daha Fazla

Kutsaldır asker, askere laf söylenmez. Sevgi, muhabbet, dostluk gösterilir, destek olunur. Türk ordusu çelik gibidir, böyle sivrisinek vızıltısından rahatsız olmazlar.
Askerimize laf söyleyenler, saygısızlık yapanlar çok büyük vebal altına giriyorlar. Asker mübarektir. Allah rızası için canlarını ortaya koyuyor Mehmetçikler.
Askerlerimiz mübarektir. Onlar kutsal bir görevi yerine getiriyorlar, Allah rızası için canlarını ortaya koyuyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Eylül 2012> Daha Fazla

Terör örgütü ne istiyor? Karamsarlık istiyor, neşesizlik istiyor, heyecanın kırılmasını istiyor, her gün insanların ağlamasını, üzülmesini, yas ortamını istiyor ve psikolojik çöküntü istiyor. Benim milletim efedir, delikanlıdır. Öyle bir konu olmaz.
Türkiye’nin güvencelerindendir Saadet Partisi, Milliyetçi Hareket Partisi, Büyük Birlik Partisi. Allah eksik etmesin. Çok şuurlu, çok dirayetli, kararlı partilerdirbunlar. Hem fikir ekolleridir yani sırf parti değildir bunlar. Ahlak okuludur, fikir okuludur, aksiyon okuludur, inanç okuludur aynı zamanda.
Akil olan bizim milletimizdir. Bu ülkeyi seven herkes akil adamdır.
Vatanın bölünmesine asla müsaade etmeyiz.
Türkiye'de her gün yas tutulmasını isteyen bazı insanlar var. Bu akılcı değil. Çok yanlış olur.
Saadet Partisinden eskisi gibi güzel ev toplantıları düzenlemelerini bekliyoruz.
Sayın Kamalak Hocamız çok efendi, çok mübarek bir insan.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Eylül 2012> Daha Fazla

Kürt kardeşlerim nur gibidir. Onlar benim canım, başımın tacı. Kürtler nurdur, candır. Vatanın evlatları hepsi. Bediüzzaman’ın evlatlarıdır. Selahaddin Eyyübi’nin evlatlarıdır. Onurlu, iffetli, akıllı, dünya güzeli insanlardır. Hepsi bizlere emanet inşaAllah.
Irak’a demokrasinin gelmesi için uğraşmak lazım.
Kürt kardeşlerimiz nurdur, onlar bizim canımızdır.
Kürt kardeşlerimiz bizim başımızın tacıdır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Eylül 2012> Daha Fazla

Ülkelerde çıkan olaylar sonucunda zarar görenler hep mazlum Müslümanlar oluyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Eylül 2012> Daha Fazla

(Haşa) Dini değerlerimize bir hakaret söz konusu olduğunda, Müslümanlar önce hatayı kendilerinde aramalı, yanlış yaptıkları şeyleri görmelidirler. Örneğin Darwinizm’in savunulması, Müslümanların birarada değil paramparça olması da (haşa) bir anlamda Peygamberimiz (sav)’e hakaret gibidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Eylül 2012> Daha Fazla

Sayın İlham Aliyev aklı başında bir liderdir. Ülkesinde dindarlara karşı değil, yobazlara karşı tedbir alıyor.
Haşa, kendince Peygamberimiz (sav)’in karikatürünü çizdiğini sanan kişi, gerçekte kendi karikatürünü çizmiştir.
Haşa, dine hakaret eden akılsızları meşhur etmeye gerek yok.
Baskı ve tehdit altında olan bir kişinin ifadeleri geçerli olmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Eylül 2012> Daha Fazla

İlim, güzellik nerede varsa alırsın. Hayrın hasenatın doğusu batısı olmaz.
Saadet Partililerden, eskiden olduğu gibi güzel ev sohbetleri düzenlemelerini istiyoruz.
Sayın Kamalak hocamız çok değerli, mübarek bir insan. Kendisini çok seviyoruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Eylül 2012> Daha Fazla

MHP, Büyük Birlik, Saadet aksiyon partilerindendir. Türk İslam Birliği’ni isteyen, İttihad-ı İslam’ı isteyen koç yiğitler bu partilerde gece gündüz okul gibi görev yaparlar. Eğitim yaparlar, anlatırlar. Fikir ekolüdür aynı zamanda. Ahlak, irfan okuludur bu partiler.
Saadet Partisi nur partisi, maşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Eylül 2012> Daha Fazla

Yaşar Nuri Hocamız çok kibar, namazlarına titiz bir insandır.
Milletimiz çok merhametli ve şefkatlidir.
Bizim ordumuz şefkatlidir, kanuna hukuka çok titizdir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Eylül 2012> Daha Fazla

Bütün Türkiye benim Kürt kardeşlerimin. Her yerde istedikleri gibi yaşarlar. İran da onların, Ürdün de onların, Suriye de onların. Her yerde hür ve rahat yaşayacaklar inşaAllah. Hiçbirini ezdirmeyiz, hiçbirini komünistlerin eline vermeyiz.
Benim Bediüzzaman’ım, benim Üstadım da Kürt. Selahaddin Eyyubi Hazretleri de Kürt. Bütün büyük âlimlerin, müceddidlerin büyük bölümü hep Kürt’tür. Hep medreseler ordadır; Güneydoğu’dadır. Çok necip insanlardır. Tertemiz insanlardır Kürtler. Çok onurlu, asildirler. Gururludurlar. Hiçbir şeye tenezzül etmezler.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Eylül 2012> Daha Fazla

Vatanını, milletini seven vatandaşlarımın hepsi akildir. Biz millet olarak bölünmeyi istemiyoruz. Türk İslam Birliği, İttihad-ı İslam istiyoruz biz. Hz. Mehdi (as)’a tabiyet, İsa Mesih (as)’a tabiyet, bu kadar.
Milletimizin bütünü akildir, milletimize danışılır.
Akil adamlar kabul etmiyoruz, İttihad-ı İslam istiyoruz.
Biz millet olarak bölünmek istemiyoruz.
Büyük Birlik Partisi çok akıllı gençlerden oluşuyor maşaAllah.
Milletimiz Yiğit Bulut gibi değerli yazarları çok iyi desteklesin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Eylül 2012> Daha Fazla

Anadolu’nun öyle sıcak öyle tatlı bir ruhu vardır ki dünyanın hiçbir yerinde bulunmaz. Bambaşka bir kültür, bambaşka bir delikanlı ruh vardır. Tarifi mümkün değil, yaşayan bilir.
SÜLEYMAN SOYLU HAYIRLI BİR VATAN EVLADIDIR.
CUMHURBAŞKANIMIZ SEVDİĞİMİZ VE DUA ETTİĞİMİZ BİR İNSAN.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Eylül 2012> Daha Fazla

Hiçbir sinagog müzeye çevrilse dahi sinagog hükmünden çıkmaz. Hiçbir kilise, hiçbir camide vasfını değiştirmez. “Ben müze olarak görüyorum” dediğinde o müze olmuş olmaz. Camiyse cami olarak kalır orası.
Hastanenin çevresindeki binaları devlet istimlâk etsin. En az 200 metre falan hastane çevresi açılsın. Havuzlu ferah bir yer olsun. Odaları da gayet geniş olsun. En az 30 metre kare falan olması lazım. Geniş, ferah pencereler. Havalandırması güzel olması lazım. Her hastaneye bu kolaylığın sağlanması lazım. Çam ağaçları, havası temiz, güzel bir yer olsun.
Hastane odaları çok dar. Hastanelere aslında devletin çok geniş yardım yapması lazım. Dar odada hasta tutulmaz. Psikolojik ferahlık, hasta için çok önemlidir. Eşi dostu gelecek. Bir masa rahatça sığacak gibi olması lazım. Penceresi açık, bir manzara görmesi lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 31 Ağustos 2012> Daha Fazla

Güneydoğu’yu, Güneydoğulu kardeşlerimizi canımız gibi seviyoruz, canımızdan çok seviyoruz. Onları komünistlere teslim etmeyiz. Komünistleri orada istemiyoruz. Fikirlerini değiştirirlerse gelsinler. Ama saldırgan, kan döken, gözü dönmüş olarak oralarda barındırmayız. Bunu bırakacaklar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Ağustos 2012> Daha Fazla

Dinsiz ordu mağlup olur, yok olur, ezilir, aşağılanır, mahvolur. Dindar ordu da âli olur.
Dinle ordu bereket bulur. Dinle millet bereket bulur, imanla bereket bulur. Onun için bizim ordumuz dindardır her zaman.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Ağustos 2012> Daha Fazla

Acz ifadesi, zavallılık ifadesi, güçsüzlük ifadesi bizim milletimizin asla ve asla tahayyül dahi etmeyeceği bir özelliktir. Biz delikanlı, kabadayı milletiz. Koç yiğittir milletimiz, bütün tarihimiz böyle. 70 bin misliyle karşımıza geçseler yine dinlemeyiz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Ağustos 2012> Daha Fazla

Her gün ağlama her gün perişanlık birçok insanı sonunda pes ettirir Allah esirgesin. Bu çok tehlikeli bir şeydir. Sürekli delikanlı millet oluğumuzu, yiğit millet olduğumuzu göstermekle mükellefiz.
Yenilen ağlar, yenen güler. Biz güleceğiz, biz güçlü olacağız ve bu gücümüzü, kudretimizi göstereceğiz. Efe millet olduğumuzu, delikanlı millet olduğumuzu, yiğit millet olduğumuzu göstereceğiz.
Önemli şahsiyetlerin kadın olsun, erkek olsun ağlaması doğru olmaz. İstirham ediyoruz, basına bu tarz görüntüler verilmesin. Bu perişanlık, güçsüzlük ve mağlubiyet olarak algılanır, yenilgi olarak algılanır. Karşı tarafın zaferi olarak algılanır.
Terörü dram olarak belirtmek, terörün meydana getirdiği durumu dram olarak belirtmek doğru olmaz. Türk ordusuyla, aslan Mehmetçiklerimizle küfrün bir mücadelesi var. Mehmetçik cihat ediyor Allah yolunda. Dram meydana gelmiyor. Sonuçta şehitler veriyoruz o kadar.
Eğer acz görünümü, acıdan çökmüş bir görünüm, perişanlık görünümü verilirse PKK sabaha kadar bayram eder ve muazzam zararın kapısı açılmış olur.
Özellikle bakanlar, generaller, genelkurmay başkanı yani böyle insanlar, kilit konumda önemli olan insanlar, çok dikkat çeken insanlar hep cesaretlerini, yiğitliklerini, moral yönden güçlerini vurgulamak durumundadırlar. Öbürü çok riskli olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Ağustos 2012> Daha Fazla

Bölünme yok Türk milletinde. Millet olarak biz bütünüz, tek yumruk gibiyiz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Ağustos 2012> Daha Fazla

Şunu bilsinler; ne Kıbrıs’ı ne Güneydoğu’yu ite kopuğa sunmayız. Tek bir toprak parçası, şöyle ufacık bir toprak parçası bile vermeyiz. Bunu unutacaklar.
Darwinist, materyalist eğitime son verilmesi gerekiyor. Bu kadar. Allah sevgisi, Allah korkusunun anlatılması lazım. İnsan sevgisinin anlatılması lazım. Hayvanlara, bitkilere olan sevginin anlatılması lazım. Şefkatli, merhametli, vefalı, güzel ahlaklı insanlar yetişmek lazım. Materyalist, Darwinist eğitimle bu olmaz. Böyle bir şey elde edemeyiz. O zaman egoist, bencil sevgisiz insanlar gelişir.
Terörün, akılcı bir çalışmayla, bilimsel çalışmayla bitirilmesi gerekiyor. Bunu bir tek ben söylemiyorum. Bunu en başta Cenab-ı Allah Kuran’da söylüyor. Peygamberimiz (sav) hadislerinde belirtiyor. Atatürk söylüyor. Bediüzzaman söylüyor. Akıl bunu söylüyor. Bunun yapılması gerekiyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Ağustos 2012> Daha Fazla

Tehlikeli bölgede zırhsız olmaz ki. Askerler mesela dışarıda gezerken, canlarımız kıyafetlerinin altına zırh giysin, başında da kask olabilir. O şekilde gezsinler.
Kuran’da zırha çok dikkat çekilmiştir. Hep benim canlarım (Mehmetçiklerimiz), kalbinden, ciğerinden kurşun yarası alıyor, alnından kurşun yarası alıyor. Mesela alınlarını koruyan çelik miğferler olsun. Kalplerini, karaciğerlerini, hayati organlarını koruyan kalın zırh olsun.
Tehdit altında olan bir insanın, şiddetli tehdit altında olan bir insanın sözü geçerli olmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Ağustos 2012> Daha Fazla

GÜNEYDOĞUYU VERMEYE KALKAN ADAM ZATEN HAYSİYETİNİ, ŞEREFİNİ, NAMUSUNU DA VERMİŞTİR. SIFIR ADAMDIR O. DÜNYANIN EN ALÇAK, AŞAĞILIK VE KARAKTERSİZ ADAMIDIR VERMEYE NİYET EDEN ADAM. Allah’a verecek bir can borcun var, şehit ol; haysiyetsiz yaşayacağına hiç yaşama.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Ağustos 2012> Daha Fazla

Biz Türklük dediğimizde; Ermeni, Rum, Yahudi, Çerkez, Kürt, Türk kim olursa olsun “Ben Türk’üm” diyorsa bu Türkiye sınırları içerisinde, o bizim kardeşimizdir,Türktür. Hepsine şefkat duyarız. Aynı vatandaşlık haklarından istifade eder, aynı hürmeti, aynı nezaketi sunarız.
Polisin yetkisi artırılsın, polisin gücü artırılsın. Polisin caydırıcı gücü olması lazım. Çağırıldı mı polis, orada vatandaşın güvenmesi lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Ağustos 2012> Daha Fazla

Askerimize moral destek, sevgi desteği, muhabbet desteği çok hayati. Yeri göğü inletmeliyiz. Her yerde askerimize, Mehmetçiğe sahip çıkmamız lazım. Özellikle şehit ailelerine sahip çıkmamız lazım.
ÖLÜMÜ, CİNAYETİ, ASKERLERİMİZİN ŞEHİT EDİLMESİNİ TEŞVİK EDEN BİR PROPAGANDA FİKİR DEĞİLDİR. BU CİNAYETE TEŞVİKTİR. Cinayeti tasarlamak, taammüden işlenecek bir cinayette azmettirici katilin faaliyeti olmuş oluyor. Dolayısıyla şehitlerimize yapılan bu oyunu, bu komployu tel’in etmek her vatandaşın boynunun borcudur.
Kürt kardeşlerimiz Türkiye Cumhuriyeti’nin onurlu, üstün, güzel ahlaklı üyeleri. Allah ömürlerini uzun etsin. Kardeşlerimizin en güzel şekilde yaşamaları için gayret edeceğiz. Çok çile çektiler, çok acı çektiler. Bundan sonra huzur onların hakkı, rahatlık hakkı, neşe hakkıdır inşaAllah.
Kürtler bizim canımız. Bediüzzaman’ın, Selahaddin Eyyübi’nin evlatları. En değerli en mukaddes vatandaşlarımızdan onlar. Onları dağlık bir arazide, komünistlerin elinde, acımasız bir ortamda, estetikten, sanattan ve güzellikten mahrum, sadece kanın ve irinin anlatıldığı komünist bir devlette ezdirmeyiz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Ağustos 2012> Daha Fazla

Irk anlamında, genetik anlamda Türkçülüğe ben karşıyım. O faşistliktir. Türk’ten kastım; ben Türküm diyen Yahudi, Müslüman olan, Hıristiyan olan kim varsa Çerkez, Kürt, Laz kim varsa Türk’üm dedikten sonra Türkiye sınırları içerisinde herkes Türk’tür. Benim Türklük anlayışım bu.
Güneydoğu’daki vatandaşlarımıza daha çok sahip çıkalım, daha çok sevgi duyalım, değer verdiğimizi gösterelim, daha çok saygı duyduğumuzu gösterelim.
Vatan toprağındaki vatandaşları beğenmemek, onlardan nefret etmek ve vatan toprağını beğenmemek çok büyük ahlaksızlıktır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Ağustos 2012> Daha Fazla

Sağlam adam kendini bir şekilde kurtarır ama özürlü acildir. Önce onlar rahat etsin. Biz o zaman mutlu oluruz; özürlülerin neşesini, sevincini görürsek mutlu oluruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Ağustos 2012> Daha Fazla

Yalnız başına bırakılır mı asker? Göğsünü siper edeceksin askere. Onlar can, bir tane, onlar ana kuzusu. Çok mübarektir Mehmetçik, melek gibi varlıklar maşaAllah. Her yerde Mardin’de, Urfa’da, Siirt’te o canlarımızı kardeşlerimiz var güçleriyle korusunlar.
Askerlerimize vatandaşlarımız sahip çıksın. Askerler izne çıkıyorsa vatandaşlarımız kalabalık şeklinde etrafını sararak onları götürsünler. Otobüslerde de yardımcı olsunlar emniyet güçleri. Polis kontrolünde götürüp getirelim canlarımızı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Ağustos 2012> Daha Fazla

VATANINI VEREN ADAM DÜNYANIN EN HAYSİYETSİZ ADAMIDIR. Çünkü o zaman dinin, imanın, haysiyetin, bayrağın her şeyin gider. Bittin demektir.
Adamın bedenini yok etmeye gerek yok. Adamın aklındaki, kafasındaki yanlış fikri yok etmek gerekiyor. Yanlış fikri yok ettin mi, kafasındaki zehir gitti mi kurtulur o. Dolayısıyla vatana, millete zararlı olmaktan, zararlı insan olmaktan da çıkar. Faydalı insan haline gelir bilakis eğitilirse.
Kürt kardeşlerimiz çok değerli dindar insanlardır, mükemmel insanlardır. Onların can ve mal güvenliğini korumak hepimizin üzerine bir görevdir. Onların huzur içinde yaşaması için Allah hepimizi gayretli kılsın.
Allah Kürt kardeşlerimizi fitneden korusun, deccaliyetin şerrinden korusun. Dinsizlik, imansızlık şerrinden korusun. Allah sevgisiyle, peygamber sevgisiyle o güzel bölgede güzel kardeşlerimizle, güzel ve hür olarak, neşe ve sevinç içinde yaşamalarını Allah nasip etsin.
Kürt kardeşlerimiz çok asil, çok efendi, hürmete şayan insanlardır. Çok çile çektiler, çok ızdırap çektiler. Onları çok güzel bir dünya bekliyor inşaAllah. Uçsuz bucaksız coğrafyada, alabildiğine özgür ve güzel yaşayacaklar,inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Ağustos 2012> Daha Fazla

Anti-komünist bilimsel çalışma PKK sorununu kökünden halledecektir. Daha hızlanalım, daha gayret içinde olalım ama EN ÇOK SEVGİNİN ÜZERİNDE DURALIM. Allah sevgisi, Allah korkusu ve sevginin bizzat uygulaması üzerinde duralım. Polislerimiz Güneydoğu’daki kardeşlerimizi sevsin. Askerlerimiz sevsin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Ağustos 2012> Daha Fazla

Devleti yıkmak ahmaklıktır. Devlet tamir edilir. Ahmaklar devlete musallat olur. Devlet nimettir. Devlet yıkılır mı? Tamir edersin eksikliği varsa.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Ağustos 2012> Daha Fazla

Şahsa sevgi ayrıdır, vatanın menfaatlerine sevgi ayrıdır. Hem vatanın menfaatlerini sevsin, hem şahsını sevsin. Bu yönde bir politika izlenmesi lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Temmuz 2012> Daha Fazla

Adnan Menderes hükümetinin üstünde güçler var. Onun ne yaptığını onlar görüyor. Allah'ın melekleri görüyor, Hz. Hızır görüyor, derin dünya devleti görüyor. Allah intikam alır.
Adnan Menderes hükümeti Mehdiyet’e savaş açtığı için Allah Menderes hükümetini yerle bir etti. Suçu Mehdiyet’e tavır almasıydı. Başka bir şey yok, sadece bu.
KÜRT KARDEŞLERİMİZİ BEĞENMEYENLER KÜRT KARDEŞLERİMİN TIRNAĞI OLAMAZLAR. Acayip efendi, değerli insanlar. Güzel insanlardır Kürtler. Kürt kardeşlerimiz sakın alınganlık etmesin. Onlar onları beğenmiyorsa onlar da onlara “Selam” desin, o kadar. ONLARIN DEĞERİNİ ALLAH BİLİYOR, BİZLER BİLİYORUZ, O YETERLİ.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Temmuz 2012> Daha Fazla

Kürt sorunu iddiası, Kürt kardeşlerimizi mahvetmek için ortaya atılmış bir iddiadır. “Kürt sorunu” diye, Kürtleri ortadan kaldırmak istiyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Temmuz 2012> Daha Fazla

Kürt kardeşlerimiz dünyanın en efendi, en dürüst insanlarındandır. Gayet kaliteli, onurlu, haysiyetli, cesur, vefalı, delikanlı insanlardır. Güzel ahlaklı insanlardır.
Kürt kardeşlerimiz çok takva, son derece dindar insanlardır. Selahattin Eyyubi ruhunu, Bediüzzaman ruhunu taşıyan çok efendi insanlardır, çok mazlum insanlardır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Temmuz 2012> Daha Fazla

Kanser hastalığını ailenin sorumluluğundan çıkaralım. Kanser hastası çocuklar da bizim milletimizin bir sorunudur. Bize ait bir şeydir, ailesine ait değildir. Milletçe sahip çıkalım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Temmuz 2012> Daha Fazla

Zulüm payidar olmaz. Zulümle gelen zulümle gider.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Temmuz 2012> Daha Fazla

En önemli şey şu sıralar Müslüman cemaatlerin, Müslüman grupların, milliyetçi grupların hepsinin birbirleriyle sıkı bir bağlantı içine girmeleri. Böyle bir gücü karşısında gören PKK, ayağını denk alır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Temmuz 2012> Daha Fazla

“Türk’ün Türk’ten başka dostu yoktur” diye bir şey yok tabii ki. Müslüman Müslüman’ı destekler. Türk olur ahlaksızdır, egoist olur, bencil olur, oyun oynar, kalleşlik yapar. Başka bir millettendir ama çok dindar, vefalı, sadık güzel ahlaklıdır. GERÇEK İMANLIDAN GERÇEK İMANLIYA FAYDA VARDIR. İMANLA ALAKASI VARDIR, ALLAH SEVGİSİ İLE ALAKASI VARDIR.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Temmuz 2012> Daha Fazla

Biz milletçe askeriz. Onun için HERKESİN ASKER GİBİ UYANIK, ASKER GİBİ TETİKTE, ASKER GİBİ ATAK OLMASI GEREKİYOR. İşimizde gücümüzde olamayız, savaş hali var. Şu an ikinci kurtuluş savaşı veriliyor.
Bizim büyük ülke olmamız, merkezi ülke olmamız, lider ülke olmamız asker ülke olmamızı gerektiriyor mecburen.
Bilim nimettir. Bilim güzelliktir. Bilim Allah’ın sanatını ortaya koyar. Bilim Allah’ın nasıl bizleri yarattığını anlar, tespit eder, bizlere gösterir. Bizim Allah’a hayranlığımızı, sevgimizi, muhabbetimizi artırır.
Bilimi teşvik edelim. Bilim adamlarını teşvik edelim, koruyup kollayalım. Hatta en iyi koruyup kolladığımız onlar olsun.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Temmuz 2012> Daha Fazla

Türkiye bölgenin zengin, güçlü, zinde devletidir. Manevi zenginliği en önemli yönüdür.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Haziran 2012> Daha Fazla

Zannediyorlar ki Türkiye tankıyla, roketiyle süper güç. Türkiye Mehdi'siyle, İsa Mesih’le, imanıyla, Kuran’la, güzel ahlakla, sevgiyle bölgedeki imanlı kardeşleriyle birleşerek bölgedeki hakim olan İslam inancını devreye sokarak, İslam'ı yeniden dirilterek, Mehdiyet’i parlatarak süper güç olacaktır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Haziran 2012> Daha Fazla

Tinerci çocukların da psikolojik yönden, olumlu yönde desteklenmesi gerekiyor. Onlara da şefkat gösterilmesi gerekiyor.Kim bilir ne acı çekiyor o çocuklar. Bir insan durduk yere tiner çeker mi? Demek ki ızdırabın şiddetinden onu baskılamak için o iğrenç maddeyi almak durumunda kalıyor. Şefkat, sevgi görseler ilgi, alaka görseler bu halde olmayacakları belli.
Gazilerimize çok iyi sahip çıkalım. Her yerde onlara gazi evleri, gaziler için lokaller oluşturalım. Şehit aileleri için de. Orda o güzel hatıralarını anlatsınlar. Bütün milletimiz de onlara sevgi, hürmet göstersin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Haziran 2012> Daha Fazla

Her gün bir mücadele olacaktır. Dinleneceğimiz bir gün diye bir olay olmaz. Bıkmamız diye de bir konu olmaz. Bıkan namusundan bıkmıştır. Haysiyetinden, şerefinden bıkmıştır, vatanından, milletinden bıkmıştır. Bunu ancak karaktersizler, vatan hainleri söyler.
NEFES ALMAKTAN NASIL BIKMIYORSAK, YEMEK YEMEKTEN NASIL BIKMIYORSAK; HAYSİYETİMİZİ, NAMUSUMUZU, ŞEREFİMİZİ, BAYRAĞIMIZI, VATANIMIZI, MİLLETİMİZİ KORUMAKTAN DA BIKMAYIZ.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Haziran 2012> Daha Fazla

İstişare Kuran'da farz, Allah'ın emri. “Biz biliriz, gerisine karışmayın”, öyle olmuyor ki. Onun için mühim şeylerde milletle istişare etmekte fayda var.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Haziran 2012> Daha Fazla

MEHDİYETE ENGEL OLAN HİÇBİR LİDER İKTİDARDA KALAMAZ. MEHDİYETİ DESTEKLEYEN HER LİDER BEREKET BULUR, BOLLUK, GÜZELLİK BULUR. Mehdiyete savaş açan herkes batar ve nitekim de batıyorlar.
CENAB-I ALLAH HER ŞEYİN ÇÖZÜMÜNÜ DİN İÇERİSİNDE KOYMUŞ. Ne hayat pahalılığına çare bulabiliyorlar, ne teröre çare bulunabiliyor. Ne düşmanlığa, ne sevgisizliğe çare bulunabiliyor. Açlıktan binlerce, milyonlarca insan ölüyor. Silaha ayrılan paranın onda biriyle hepsi mükemmel beslenir. DİN OLMAYINCA, DÜNYANIN RUHU GİDİYOR, ÖLÜYOR, KANSER OLUYOR DÜNYA.
Hakaret hürriyeti, saldırma hürriyeti, küfretme hürriyeti, vurma kırma hürriyeti olmaz. FİKİR HÜRRİYETİ OLUR, KÜFÜR HÜRRİYETİ OLMAZ.

Adnan Oktar Diyor Ki... 31 Mayıs 2012> Daha Fazla

Devletin diyalektik felsefeyle ilmi olarak hesaplaşması zaruri ve hayatidir. Ya Marksist, Leninist, Darwinist, materyalist felsefe yenilecek ya devlet ona uyacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Mayıs 2012> Daha Fazla

Güneydoğu’da Stalinist-Marksist eğitim gören, Darwinist-materyalist yetiştirilen çocuklar tabii sonunda Hz. Mehdi (as) talebesi olacaklar. Çünkü GÜNEYDOĞU İMAN YATAĞIDIR. KURAN YATAĞIDIR. MÜBAREK İNSANLARIN ŞEHRİDİR.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Mayıs 2012> Daha Fazla

Buz gibi soğuk yüzle, buz gibi bürokrat üslubuyla birleşme olmaz. Yapmacık sevgiyle de olmaz. Gerçek sevgi olması lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Mayıs 2012> Daha Fazla

MİLLETÇE COŞKUYLA ALLAH’I DAHA ÇOK SEVMEMİZ LAZIM, DAHA ÇOK BAĞLANMAMIZ LAZIM. BEREKET DE, BOLLUK DA, GÜZELLİK DE, İYİLİK DE, HUZUR DA, BÜYÜME DE, GÜÇ DE, İKTİDAR DA, DÜNYA HÂKİMİYETİ DE BU SIRRIN İÇİNDEDİR.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Mayıs 2012> Daha Fazla

Kürtler acayip güzel ahlaklılar, çok mazlumlar. Bir kere nezaket ve saygıyı çok iyi bilir Kürt kardeşlerimiz. Hürmeti çok güzel bilirler. Sevgi doludurlar, insancıldırlar bütün Anadolu’daki insanlarımız gibi. Hepimiz Adem (as)’in evlatlarıyız. Onları ayırt etmek, Kürt kavmi aleyhinde konuşmak karaktersiz, haysiyetsiz, aşağılık insanlara mahsus bir özellik.
Kürt kavminden olduğu için bir insandan nefret eden insan, karaktersiz, cibiliyetsiz, haysiyetsiz, namussuz, dünyanın en aşağılık adamıdır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Mayıs 2012> Daha Fazla

Polise kabadayılığın bir an önce bitirilmesi gerekir. Onlar bizim kardeşlerimiz, canını veriyor Allah için.
Milli değerlere saygıyı çok iyi açıklamak lazım. Milli varlığa saldırının hainlik olduğunu iyice belirtmek lazım. Mesela kim polisin arabasını deviriyorsa haindir. Polise molotof kokteyli atan haindir, zulüm yapıyordur.

A9 TV, 10 Mayıs 2012> Daha Fazla

Bu federatif sistem falan, öyle olay kesinlikle olmaz. TÜRK-İSLAM BİRLİĞİ’NE ZARAR VERECEK HER ŞEYE TAVIR ALIRIZ. Hiç gereği yok. Güçlü Başbakan, muktedir hükümet, muktedir Başbakan istiyoruz.

Adnan Oktar Diyor Ki...  4 Mayıs 2012> Daha Fazla

Tecrübelidir, sırların sahibidir ordumuz. Hızır’ın kol gezdiği bir ordudur, inşaAllah.
Türk ordusu çok büyük görevler yapacak. Delikanlı ordudur, efe ordudur, yiğit ordudur. Türk ordusu bayağı yamandır, Peygamber ocağıdır.
Türk ordusu Allah tarafından özel olarak korunan bir ordudur. Himmet vardır ordumuzun üstünde. Mehdi (as)’ın himmeti üstündedir, İsa Mesih’in himmeti üstündedir, Türk ordusunun.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Nisan 2012> Daha Fazla

Töre cinayetleri ahlaksızlıktır. Vicdansızlık, zalimlik, gaddarlık, psikopatlıktır başka bir şey değil. Cinayet, adam öldürmek en büyük haramlardandır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Nisan 2012> Daha Fazla

EĞİTİM ÖZGÜR OLSUN. Her şeyi okutalım. Her şeyi bilelim; komünizmi de bilelim, faşizmi de bilelim, Yahudiliği, Museviliği, İslamiyet’i bilelim, tarikatları bilelim, cemaatleri bilelim, yer gök ilimlerini bilelim. BİLİME SINIR GETİRİLMEZ. Komünist sitelerin hepsi açık olsun, görelim. HERKES HER ŞEYİ ÖĞRENSİN Kİ İMAN O ZAMAN DEĞERLİ OLUR.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Nisan 2012> Daha Fazla

Dürüstlüğünden dolayı bir hakimin mağdur edilmemesi için özel bir birim olması lazım. Yani dürüstlüğünün, efendiliğinin, iyiliğinin, samimiyetinin, doğruluğunun ısrarla tespit edilip ona puan verilmesi lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Nisan 2012> Daha Fazla

Milletimize saygı duymayanlar bertaraf oldular. Milletimize değer vermeyenler, küçük görenler kendileri küçük düşüyorlar.
Siyaset akılla, vicdanla yapılır; kavgayla yapılmaz.
Bütün olaylar, mesela bu 28 Şubat tutuklamaları hep Mehdiyet’in çevresinde dönen olaylar hepsi, tamamı. YANARDAĞLARIN PATLAMASI, DEPREMLER ŞUNLAR BUNLAR FALAN HEPSİ MEHDİYET ÇEVRESİNDE DÖNEN OLAYLARDIR.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Nisan 2012> Daha Fazla

Şehit ailesini fakir tutmak, insanlara muhtaç hale getirmek çok onur kırıcı ve çok küçük düşürücü olur. Şehit aileleri öncelikle girsin, çalışsınlar. Rahat etsinler onlar. Onlar Allah rızası için, din için, iman için, vatan için, millet için, bayrak için, namus için hepsinin üstünde Allah rızası için canlarını vermişler. Toprak altına girmiş ve cennete gitmiş. O AİLELERE BAKMAK NAMUS BORCUDUR. AKSİ NAMUSU KİRLETİR.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Nisan 2012> Daha Fazla

Hangi ülke, kim saldırırsa saldırsın, topraklarımızı, dinimizi, imanımızı, haysiyetimizi, şerefimizi elimizden almaya kalkarsa ölüm pahasına karşılık veririz. O kadar. Hiç lafı uzatmaya gerek yok. Şöyle böyle yaparız, tehditler, hikayeler falan. Lafı uzatmaları yersiz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Nisan 2012> Daha Fazla

Hakimlerin psikolojik kontrolden geçirilmesi lazım. Hakimlik yapabilecek vasıfta olanları hakim yapmak lazım. Psikolojik durumuna bakmak lazım. Hakim dediğin şefkatli olacak, nezaketli olacak. Kaba, oraya buraya bağırıp çağıran, sinirli, öfkeli insan, öyle hakim olur mu?

> Daha Fazla

Türkiye’yi asla ve kesinlikle böldürmeyiz. Kıbrıs’tan da bir parça toprak vermeyiz. Bölünmeden bahsettirmeyiz. Türkiye ancak 75 milyonu şehit verdikten sonra bölünebilir. Ancak o zaman parçalayabilirler.
Atatürk'ün kurduğu demokrasiyi yıkmaya çalışan bir zihniyet var. Hükümet buna karşı kendisini koruyor. Hükümete destek olmamız lazım.
Federatif sistem, bölünmenin kibarlaştırılmış adıdır. İttihad-ı İslam konusunda tüm milletimiz kararlı olmalı. Federatif sistemi isteyen bir kişiyse, biz milyonlarız. PKK'nın ana özelliği Marksist, Leninist, Stalinist olmasıdır. Mehdiyetin atağa kalktığı bir dönemde federasyon istemek şaşırtıcı. FEDERASYON YALNIZCA KOLAYCA YUTULACAK ÜLKELER MEYDANA GETİRİR.

14 Haziran 2011; A9 TV> Daha Fazla

TÜRKİYE’DEKİ GELİŞMELER, HER ŞEY BİR BAHAR ALAMETİ. Ben lise yıllarını hatırlarım, eskiden insanlar hep korku içinde yaşardı. İnsanlar, hep tedirgindi. Anarşi korkusu, terör korkusu, faili meçhul korkusu, evinden alınıp götürülüp öldürülme korkusu, oyuna getirilme korkusu. Bunlar tamamen kaybolmadıysa bile, yani eğer yüzse o bölüm bire düştü, yüzden bire düştü, o kadar azaldı. BU BAHAR ALAMETİ, MEHDİYET BAHARI.

17 Mayıs 2011; A9 TV ve Gaziantep Olay TV> Daha Fazla

Ta Demokrat Parti devrinden itibaren sağın Türkiye’deki hakimiyetinin sebebi Mehdiyet’tir.

25 Temmuz 2011, A9 TV> Daha Fazla

EKONOMİK KRİZİ DECCAL YENİDEN ATEŞLEDİ. Baktılar Türkiye’de kalkınma hızlı, Mehdiyetin bereketi her yeri sarmış, büyüme hızı dünyadaki en yüksek orana ulaşmış. Deccal kuzeyden böğürdü;. “Ortalığı karıştırın” diye. Birden doları fırlattılar, Euro’nun değeri birden fırladı. Ve dediler ekonomik kriz geliyor. Yani bunu kundakladılar. Arkasından terör hareketi.
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, Sayın Adnan Oktar’ı referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top