Adnan Oktar Diyor Ki...

 

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Nisan 2018> Daha Fazla

Suriye’de savaşın yeniden alevlenmemesi için İslam alemi ve ilgili ülkeler bir araya gelsin, konuşup bir çözüm üretilsin. Türkiye, İran ve Rusya’nın garantörlüğünde Suriye’de rejim değişsin. Yine bu ülkelerin garantörlüğünde seçim yapılsın. Halkın ülkesine dönebileceği bir ortam oluşmaya başlasın. Daha fazla kan akmaması için Türkiye olarak tüm gayreti gösterelim.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Nisan 2018> Daha Fazla

İslam ülkeleri aciliyetli olarak toplansınlar. Suriye ve Ortadoğu’da akan kanın durması için bir araya gelinsin. Bu toplantıya Rusya ve Amerika da davet edilsin. Çok üst düzey bir toplantı olmasına gerek yok.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Nisan 2018> Daha Fazla

İran, Türkiye ve Rusya ittifakı çok önemli. Bu ittifaka Suudi Arabistan’ı da dahil edelim inşaAllah. İran’ın daha modernleşmesini sağlayalım. Ortadoğu’da barış ve huzur hakim olsun.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Mart 2018> Daha Fazla

Türkiye’nin Rusya ile dostluğu ve işbirliği çok önemlidir. Türkiye ve İran, Rusya’ya tam anlamıyla sahip çıkarsa İngiliz derin devletinin tüm oyunları boşa çıkarılmış olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Ocak 2018> Daha Fazla

Suriye konusunda Türkiye, Suriye, İran ve Rusya’nın ittifak etmesi, Suriye’nin toprak bütünlüğünün korunması ve Suriye devletiyle Türkiye’nin bağlantı kurması gerekir. Bu sağlanırsa İngiliz derin devletinin bölge üzerindeki tüm oyunları bozulmuş olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Ocak 2018> Daha Fazla

Suriye’nin toprak bütünlüğünün korunması hayati bir konudur. Bunun için mutlaka öncelikle, Suriye devletini ve hükümetini tanıyalım. Suriye Hükümeti “Tüm yabancı unsurların çıkmasını” istesin ve Türkiye, Rusya ve İran’a bu konuda yardım için davette bulunsun. Türkiye de legal olarak müdahale etsin. Suriye konusunun bundan başka bir çözümü olması mümkün görülmüyor. Suriye’de şu anda sahipsiz bir devlet, sahipsiz bir millet, sahipsiz bir toprak var. PKK Amerikan bayraklarının ardına sığınmış durumda. Türkiye içeri girdiğinde yanlışlıkla Amerikan askerleri vurulsa Allah korusun çok büyük olay çıkar. Bölgeyi PKK’dan temizlemenin tek yolu Suriye devletini ve hükümetini tanımak ve Rusya ve İran ile birlikte hareket ederek ortak operasyon yapmaktır. Bu operasyon da ancak Suriye devletinin davetiyle olabilir. Dolayısıyla Türkiye bir an önce Suriye devletini ve hükümetini meşru gördüğünü açıklamak durumundadır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Ocak 2018> Daha Fazla

Türkiye’nin Suriye politikasının Suriye devletinin ve topraklarının bütünlüğünün korunmasından yana olması gerekir. Suriye’deki devletin tanınmasına ve bu devletle birlikte, Rusya, İran, Türkiye ittifak ederek ortak hareket etmeye ihtiyaç var yoksa PKK legal hale gelir. Suriye Hükümeti toplanacak, Devletin Başı yani Esad Meclisi toplayacak, “gelin bana yardım edin” diyecek. Rusya, İran ve Türkiye ortak yardım edecekler. O zaman PKK’nın Suriye’yi bölme planı tamamen ortadan kalkar. Suriye Devletinin talebiyle de bu gerçekleştiği için BM, ABD vs kimse itiraz edemez. Eğer Türkiye, Suriye Devleti’yle böyle bir ittifak içine girmezse bölgede –Allah korusun- Komünist PKK devleti kurulmasına istemeye istemeye yardımcı olmuş olur. Bu ihtimalin tamamen ortadan kalkması için Suriye’nin toprak bütünlüğünün korunması bu korunmanın sağlanması için de Suriye Devletiyle bağlantı kurulması şarttır. Bu konuda Rusya, Türkiye’ye aracı olabilir. İran, Türkiye, Rusya ve Suriye yönetimleri bir araya gelir ortak karar alır. Suriye devletiyle bu konuda iş birliği yapmak vicdani olarak da siyasi olarak da doğru karardır. Hükümetimiz bu konuda cesur olsun çekinmesin. Suriye’nin cinayet işlediği doğru, bir zulüm olduğu doğru, ancak bu görüşme yapılması için bir engel değil. ABD, Rusya, İngiltere, Suudi Arabistan, Irak vs her ülkenin işlediği cinayetler var. Bu mantıkla yaklaşırsa Türkiye kimse ile diyalog kuramaz. Akılcı davranıp -PKK’nın bölgeden tamamen kazınması için- Suriye, Rusya, İran ve Türkiye’nin işbirliği yapmasını desteklemek gerekir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Ocak 2018> Daha Fazla

Türkiye öncelik olarak mutlaka Suriye Devletinin bütünlüğünü sağlamalı. Meşru legal devletin tam oluşturulması ve Suriye’nin bölünmesinin tam anlamıyla engellenmesi gerekir. Özgür Suriye Ordusu, Suriye ordusu ile iş birliği yapıp PKK ve tüm terör örgütleri bölgeden kazımalı. Türkiye, İran, Suriye ve Rusya ittifak ederek bölgenin daha fazla parçalanmasını mutlaka engellemeli.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Ocak 2018> Daha Fazla

Suriye’nin bütünlüğünü korumak çok önemlidir. Rusya, İran, Türkiye ve Suriye ortak hareket edip, Özgür Suriye Ordusu ve Suriye Ordusu birlik olup, bölgedeki tüm terör örgütlerini temizlemek gerekir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Ocak 2018> Daha Fazla

Amerikan halkına PKK’nın ideolojisini ve yapısını iyi anlatmak gerekir. Amerikan halkının büyük çoğunlığu PKK’nın komünist, dinsiz, ateist bir örgüt olduğunu bilmiyor. Halka ulaşıp bu gerçeği kapsamlı anlatmak önemlidir. Türkiye bir an önce Suriye, Rusya, İran ile ittifak edip PKK’ya karşı bu ülkelerle ortak hareket etmesi gerekir.
Türkiye’yi parçalama planlarına karşı Türkiye, İran, Rusya ve Suriye’nin ittifak edip, Suriye’nin bütünlüğünün sağlanması ve bölgedeki tüm terör örgütlerinin temizlenmesi için ortak hareket edilmesi çok önemli. Bir an önce bu ittifak sağlansın ve Suriye’nin bütünlüğünün korunması konusunda Türkiye kararlılığını göstersin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Ocak 2018> Daha Fazla

Türkiye, İran, Rusya ve Suriye ortak askeri bir güçle PKK başta olmak üzere Suriye’deki tüm terör örgütlerini temizlesinler. Suriye’nin toprak bütünlüğünün korunması Türkiye’nin temel siyaseti olmalı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Ocak 2018> Daha Fazla

İran göstericilere sert karşılık vermekten kaçınsın. Rusya ve Türkiye, İran’a desteğini güçlü tutarsa bu da caydırıcı ve etkili bir yöntem olur. Rusya ve Türkiye “İran dost ülkedir, destek için her an hazırda bekliyoruz” derse kargaşa çıkaranlar üzerinde caydırıcı etki yapar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Aralık 2017> Daha Fazla

İran’ı parçalamaya yönelik her hareket İngiliz derin devletinin Ortadoğu’yu karıştırmak için uyguladığı planın bir parçasıdır. Halkın demokratik protesto hakkı vardır. Ancak anti demokratik yöntemlerle İran’a yönelik bir oyun oynanmasına ilimle irfanla müsaade etmeyiz. Hiçbir komşu ülkemizde oyun oynanmasını istemiyoruz. Türkiye, Rusya, İran ittifakı tüm bölgenin güvenliği için çok önemli.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Aralık 2017> Daha Fazla

Demokratik gösteriye, hak talebine herkes saygı duyar. Ama İran’ı parçalamaya, yıkmaya yeltenen olursa buna kanunla hukukla müsaade etmeyiz. İngiliz derin devleti bölge ülkelerini tek tek parçalamak istiyor. İran’ın korunması için Türkiye ve Rusya garantör olsun. İran’ın yalnız olmadığını Tayyip Hocam da çok güçlü vurgulasın. Putin’le görüşsünler, İran’ın parçalanmasına müsaade edilmeyeceğini açıklasınlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Aralık 2017> Daha Fazla

Suriye konusunda, İran, Rusya, Irak ve Türkiye bir kanaat bildirsin ve bir orta yol bulunsun. Barış için asgari müşterekte buluşmak gerekir. İlla ben sen meselesi yapmadan, sevgiyi muhabbeti dostluğu esas alarak asgari müşterekte ittifak etmek önemlidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Aralık 2017> Daha Fazla

İran halkı nur gibi tertemiz Müslümandır. Bizim öz kardeşimizdir. Hayatları, devletleri her şeyleri güzel. Allah Devletlerini baki kılsın. Türkiye ile ittifakları mübarek olsun. Allah dostluğumuzu pekiştirsin, birliğimizi güçlendirsin. Rusya, Azerbaycan, Ermenistan tüm ülkelerle ittifak ederek bölgede muazzam bir İslam medeniyeti inşa edeceğiz inşaAllah. Biz ne Müslüman ne Hristiyan ve Musevi kanı aksın istemiyoruz, tek damla kan akmayan bir dünya istiyoruz. Allah Mehdi’nin etrafında toplanmayı, İsa Mesih’in mübarek talebeleriyle bir araya gelmeyi, İslam Birliği’nin bayrağı altında toplanmayı bir an önce nasip etsin inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Aralık 2017> Daha Fazla

Türk-İslam birliğinin oluşması için Türkiye’nin öncelikle Rusya, Ermenistan ve Azerbaycan’la ittifak etmesi gerekmektedir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Kasım 2017> Daha Fazla

Türki Devletlerin birleşmesi, Azerbaycan ile Türkiye’nin bir olması hemen olabilecek bir güzellik. Rusya ve Ermenistan’ı da mutlaka bu birliğe almak lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Kasım 2017> Daha Fazla

İran, Türkiye ve Rusya’nın ittifak etmesi uzun süredir gündeme getirdiğimiz bir konu. Bu ittifak İngiliz derin devletinin bölgedeki tüm planlarını bozacaktır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Kasım 2017> Daha Fazla

Türkiye-Rusya dostluğu dünya barışı için çok önemli. Dünyanın çektiği ızdırabı sona erdirmekte en hayati adım Rusya, İran, Türkiye’nin ittifak etmesidir. O zaman bölgede İngiliz derin devleti hiçbir eylem yapamaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Kasım 2017> Daha Fazla

Kürt demek nur demektir. PKK ayrı Kürt ayrıdır. Rusya, Astana görüşmelerine PKK’nın katılmasını istemekle çok çirkin bir teklifte bulunuyor. Terör örgütünün barış görüşmesinde yeri olmamalıdır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Kasım 2017> Daha Fazla

Rusya, PYD’yi Astana toplantısına çağırırsa bu çok çirkin bir durum olur. Terörist bir grubun barış toplantısına davet edilmesi hem Türkiye’ye karşı hem de diğer ülkelere karşı çirkin bir teklif olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Ekim 2017> Daha Fazla

İran ile Türkiye’nin ticarette kendi parasını kullanması çok doğru bir girişim. Türkiye, İran, Rusya, Çin aralarında hep kendi paralarıyla ticaret yapsınlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Ekim 2017> Daha Fazla

Türkiye'nin dış politikasındaki en akılcı atılımlardan biri İran ve Rusya ile ilişkilerin düzelmesidir. Şii, Sünni ayrımı inşaAllah bitecek.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Ekim 2017> Daha Fazla

İran ile Türkiye'nin ittifak etmesi demek tüm bölgenin kurtulması demektir. Rusya'nın desteğini almak çok doğru bir siyasettir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Eylül 2017> Daha Fazla

İran, Azerbaycan, Türkiye ve Ermenistan'ın birleşmesi için hiçbir engel yok. Rusya'yı da yanımıza alıp bir an önce birleşelim. Azerbaycan ile Ermenistan arasındaki anlaşmazlığı giderelim. Ermeni tarafında zulüm yapanlar hukuki cezayı alır ama halklar dosttur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Eylül 2017> Daha Fazla

Her ülkenin zalimi olabilir, onlara hukukla yaptığının hesabı sorulur. Zalimleri dışında İsrail, Rusya, Ermenistan, Azerbaycan ile kardeş olacağız.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Eylül 2017> Daha Fazla

Türkiye, İran, Pakistan, Suudi Arabistan ittifak eder Rusya'yı da yanlarına alırlarsa bölge ve dünya barışı hızla oluşur. Hemen birleşelim.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Ağustos 2017> Daha Fazla

Rus diplomatlarının öldürülmesi İngiliz derin devletinin bir faaliyetidir. Diplomat cinayetlerini sıradan bir olay olarak görmemek lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Ağustos 2017> Daha Fazla

İngiliz derin devleti Trump'ı devirmek için oyun oynamaya çalışıyor, bunun için Trump'ı Türkiye, İran, Rusya, Pakistan, Çin desteklesin.
Türkiye, Rusya ve İran askeri ittifak yaparsa bölgede huzur ve güvenlik açısından çok güzel bir adım atılmış olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Ağustos 2017> Daha Fazla

Rusya ve Türkiye tam ittifak etse Ortadoğu'da durum çok hızla düzelir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Temmuz 2017> Daha Fazla

Hz. Mehdi'yi, İsa Mesih'i, İslam ahlakının hakimiyetini, İslam Birliğini, Rusya, İsrail, İran, Ermenistan tüm ülkelerin dost olduğunu göreceğiz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Temmuz 2017> Daha Fazla

Rusya ve Amerika'nın arasında dostluk oluşmaya başlaması Mehdiyetin bereketiyle gerçekleşen bir güzelliktir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Haziran 2017> Daha Fazla

Rusya ile Türkiye'nin arasının bozulması için çok uğraştılar. Türkiye'nin Rusya ile de İsrail ile de ilişkileri hep iyi olacak inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Haziran 2017> Daha Fazla

Putin dine saygılı ve müspet düşünen bir insan. Cesareti ve İngiliz derin devletine karşıtlığı da güzel. Türkiye ile Rusya sıkı dost olmalı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Haziran 2017> Daha Fazla

İran, Rusya ve Türkiye'nin birlikte hareket etmesi tüm bölgeye huzur ve barış gelmesine vesile olur.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Mayıs 2017> Daha Fazla

Trump'ı hem İslam ülkeleri hem Çin, Rusya gibi ülkeler tam desteklesin. İngiliz derin devletinin oyunlarını bozalım.
Amerika ve Rusya'nın ittifak etmesi son derece doğaldır. Trump'ı bu dostluğu istiyor diye eleştirmek çok mantıksız.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Mayıs 2017> Daha Fazla

Amerika ve Rusya'nın PKK'yı desteklemesine karşı en etkili cevap PKK'nın beyninin yani Darwinizm'in ortadan kaldırılması olacaktır.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Mayıs 2017> Daha Fazla

Türkiye, Rusya, İran kenetlenmiş güçlü bir blok olmalı. Ermenistan'a da sahip çıkalım, boş yere orada yalnız yaşamalarına seyirci kalmayalım. Azerbaycan da bizim canımız, Ermenistan ile arasındaki anlaşmazlığı kaldıralım. Bölgede güçlü bir dostluk birliği kuralım.
Ruslar da İranlılar gibi kanaatkar, güzel ahlaklı insanlardır. İngiliz derin devleti Rusya'yı da dışlıyor, biz sahiplenip dostça yaşayalım.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Mayıs 2017> Daha Fazla

Türkiye, Rusya ve İran'ın Suriye'nin bütünlüğünü esas alan bir politikada birleşmesi çok güzel oldu.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Mayıs 2017> Daha Fazla

Rusya ve Türkiye ittifakı İngiliz derin devletine karşı güçlü bir set olacaktır. Amerika, İran ve Çin'i de yanlarına alsınlar.
Rusya ile Türkiye'nin arasını açmak için müthiş uğraştılar. Pravda ve diğer yerlerdeki yazılarla bu oyunlarını bozduk, dostluğu tesis ettik. Putin, uçak vurulması meselesindeki oyunu gördü. Tayyip Hocam'ın dürüstlüğüne de şahit oldu. Şimdi bu iki lider ittifak edecek inşaAllah.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Nisan 2017> Daha Fazla

Biz İngiliz derin devletine dikkat çektikten sonra hem Türkiye'de hem de Rusya ve Amerika'da bir uyanış oldu, bu çok güzel.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Mart 2017> Daha Fazla

Türkiye'ye karşı yapılan oyunlara verilecek en güzel cevap İslam Birliği'dir. Rusya, İran, İsrail ve tüm İslam alemi dostlukta birleşelim.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Mart 2017> Daha Fazla

Türkiye Rusya kardeştir ve hep kardeş kalacaktır. Ruslar Osmanlı terbiyesine sahip nezih insanlardır.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Mart 2017> Daha Fazla

Türkiye'nin Rusya ile dostluk atakları çok doğru ve güzel. Rus milleti temiz ve güzel bir halktır.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Mart 2017> Daha Fazla

Rusya, Amerika ve Türkiye genelkurmay başkanlarının ortak toplantısı İngiliz derin devletine karşı yeni bir dünya düzeni oluşturacak.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Mart 2017> Daha Fazla

Tayyip Hocam İngiliz derin devletinin isteklerine boyun eğmediği için hedef oluyor. Putin ve Trump da bu yüzden hedefteler. İttifak önemli.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Mart 2017> Daha Fazla

İngiliz derin devletinin Rusya aleyhine kurduğu tuzakları deşifre edelim ve Rusya'yı yalnız bırakmayalım.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Mart 2017> Daha Fazla

Trump, İran'a karşı Mehdiyetin şefkat, merhamet yönünü anlatarak netice alabilir. Silahlanma ile çözüm oluşması mümkün olmaz. Amerika Rusya ile ortak hareket ettiğinde İran’la arasındaki anlaşmazlıkları da çözebilir. İngiliz derin devletinin çatışma oyununa gelmesinler.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Şubat 2017> Daha Fazla

Amerika'nın savunması önemli, ama Rusya ile dost olup saldırmazlık paktı imzalanırsa iki ülke silah yerine halkın refahına harcama yapabilir.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Şubat 2017> Daha Fazla

Rusya İngiliz derin devletine tavır aldıktan sonra seri cinayetler başladı. Bu cinayetlerin hepsi detaylı incelenmeli. Putin çok iyi korunmalı.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Şubat 2017> Daha Fazla

Rus diplomatlarının ardı ardına kalpten ölmeleri normal bir durum değil. Suikast şüphesiyle mutlaka araştırma yapılmalı.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Şubat 2017> Daha Fazla

Amerika ile Rusya arasında gerginlik oluşmasının hiçbir gerekliliği yok. İki ülke arasında saldırmazlık paktı yapılsın, rahat yaşasınlar. Rusya ile Amerika silah giderlerini yarı yarıya düşürüp halklarının refahı için harcama yapsınlar.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Şubat 2017> Daha Fazla

Rusya'nın içinde de Putin'e muhalif olan gizli bir derin devlet yapılanması var ve İngiliz derin devleti kontrolünde hareket ediyorlar.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Şubat 2017> Daha Fazla

Rusya ve Amerika saldırmazlık paktı yapıp askeri harcamaları yarı yarıya azaltsınlar. Buradan gelen gelirleri halkın refahına harcasınlar.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Şubat 2017> Daha Fazla

Rusya ve Amerika’ nın arasının düzelmesi karışık bir şey değil. Sevgiyi, dostluğu karmaşık göstermemek gerekir. Dostluk, kardeşlik kolaydır.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Şubat 2017> Daha Fazla

Tayyip Hocam, Putin ve Trump'la ittifak halinde olsun. Trump'ın son uygulamalarını kalıcı görmesin, geçici bir politikadır, düzelecektir.
Putin dürüst delikanlı. Türkiye ile Rusya'nın ilişkileri daha da güçlü olsun. Yunanistan ile de gereksiz gerilimlere girmeyelim.
Kırım'da Türkiye ve Rusya garantör olsun. Kırım bir barış merkezi haline gelsin. Kırım mübarek bir belde. Türkiye ve Rusya'nın garantörlüğüyle Kırım'ı hep birlikte ihya edelim. Ukrayna ile de dostluğumuzu güçlendirelim.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Şubat 2017> Daha Fazla

Amerika'nın İran'la savaştan bahsetmesi büyük bir hata olur. İran'la karşıtlaşmak Rusya'yla da karşıtlaşmak olur. Hep barıştan yana olunmalı. Tüm ülkelerin dostluk, kardeşliği esas alması gerekir. Amerika da İran da gerginlikten uzak, dostane bir üslubu tercih etmeli.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 31 Ocak 2017> Daha Fazla

Türkiye'ye yakınlaşan ülkelere peş peşe oyun oynanıyor. İsrail, Rusya, Azerbaycan, İran gibi ülkeler bir anda hedef haline geldi.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Ocak 2017> Daha Fazla

Rusya İngiliz derin devletini gördü ve konunun üzerine gidiyor. Rus diplomatlarının çok iyi korunması ve her türlü önlemin alınması lazım.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Ocak 2017> Daha Fazla

Trump tek başına İngiliz derin devletine güç yetiremez, ama iyi desteklenirse güzel netice alır. Rusya, Türkiye, İran ve Çin destek olsun.
Türkiye, İran, İsrail, Rusya, Çin ve Amerika birlikte hareket ederse İngiliz derin devletinin tüm gücü kırılır. Tek tek ise mücadele edilemez.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Ocak 2017> Daha Fazla

İngiliz derin devletinin baskısına karşı Trump'ı Türkiye ve Rusya yalnız bırakmasın. İyi desteklenirse Trump cesur ve doğru hareket eder.
Üst akıl Rusya olabilir diyenler dikkati İngiliz derin devletinden dağıtmaya çalışıyorlar. Rus bürokrasisinde de bu yapı oldukça etkilidir. Putin de İngiliz derin devletinin yandaşları tarafından kuşatıldığının farkında ve bu tehdite karşı güçlü bir mücadele veriyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Ocak 2017> Daha Fazla

İngiliz derin devleti hem sokak hareketleri hem istikrarsızlık hem de ekonomik kuşatma ile Trump'ı çökertmeye çalışıyor. Putin, Erdoğan ve Trump bu deccali güce karşı açık ve net ittifak etsinler. Deccaliyet çok azılı bir mahluktur. İttifakla karşı koymak gerekir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Ocak 2017> Daha Fazla

İngiliz derin devletinin kahpeliğine karşı Trump'ın korunması konusunda çok özen gösterilsin. Rusya, Çin, Türkiye Trump'ı desteklesinler.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Ocak 2017> Daha Fazla

Obama da yakın çevresi de komünist eğilimliydi. Obama'nın yaptığı tahribatı Trump'ın düzeltmesini temenni ediyoruz. Trump anti komünist anti Darwinist bir insan. Rusya, Türkiye, İran, Çin ve tüm Türki devletler Trump'a destek olsunlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Ocak 2017> Daha Fazla

İsrail, Rusya, Çin, İran ile çok sıkı dost olalım. Hep birlikte İngiliz derin devletinin oyunlarını bozalım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Ocak 2017> Daha Fazla

Trump'a, Türkiye, Rusya, İran ve Çin en yüksek seviyede destek versin. O zaman Trump'a karşı olanlar dünyanın kendisine vermiş olduğu desteği görmüş olurlar.
İngiliz derin devletine karşı İslam aleminin birleşmesi dışında yol yok. Türkiye, Rusya, İsrail, İran, Çin'in de dahil olduğu bir İslam Birliği’nin acilen kurulması gerekiyor. İngiliz derin devleti ancak böyle durur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Ocak 2017> Daha Fazla

Türkiye ve Rusya, Putin ve Tayyip Hocam İngiliz derin devletine karşı direnen iki aslan. Rusya ile mutlaka ittifak edelim, dost olalım. Ruslar güzel insanlardır, Anadolu terbiyesine sahiptirler. Türkiye Rusya ittifakı en yüksek boyutlara gelsin, bu konuda vakit kaybetmeyelim.
Tayyip Hocam Kırım konusunda İngiliz derin devleti ve Soros politikasını reddedip, Rusya ile ittifak etsin. Kırım'ın garantörlüğü bizde olsun. Kırım'ı Türkiye ve Rusya birlikte kalkındıralım. Rusya-Türkiye ittifakıyla Karadeniz'iz bir barış gölü haline getirelim.
Kırım konusunda Türkiye ve Rusya ittifak etsin, Kırım'ın garantörlüğü Rusya ve Türkiye de olsun. Karadeniz'i birlikte ihya edelim. Kırım'da Türkiye ve Rusya'nın garantör olması Ukrayna'nın dışlanması ya da bölünmesi anlamına gelmez. Tarihe uygun olan bu garantörlüktür.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Ocak 2017> Daha Fazla

Türkiye, Rusya, İran, Pakistan ve Çin birlik olursa İttihad-ı İslam hemen kurulur. Çin'de çok fazla sayıda müslüman var.
Rusya, Türkiye, İran ve Pakistan birleşerek, Çin'le de ittifak edilerek hemen İslam birliği kurulmalı.
İngiliz derin devleti sistemi kan ve şiddet üzerine kurulmuştur ama İngiliz terbiyesi, İngiliz nezaketi güzeldir, bunu dışlamak olmaz. Biz ingiliz centilmenliğini, Fransız nezaketini, İtalyan sanatının estetiğini ve güzelliğini örnek alalım, Rusya da alsın, İran da alsın.
Rusların iyi özelliklerinden biri de özenti İngiliz derin devleti ruhuna uzak olmalarıdır.
Tayyip Hocam Çin’e, Rusya’ya ve İran’a sahip çıksın. Türkiye hep mütevazi, sevecen, alttan alan olsun, biz menfaat peşinde bir ülke değiliz.
Rusya ile Türkiye çok yakın olsun. Ruslar dürüst, mütevazi, iyi niyetli insanlar, hiçbir ülkenin bölünmesini istemiyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Ocak 2017> Daha Fazla

Türkiye ve Rusya, Çin'e de sahip çıksın. Türkiye, İsrail, Rusya, Çin ve İran birleşirse çok etkili bir ittifak olur.
Türkiye Rusya, İsrail, İran ve Çin ile tam ittifak yaparsa son derece güçlü olur. Türkiye aleyhine oynanan hiçbir oyun etkili olmaz.
Türkiye, Rusya, İran tam ittifak etse hiç kimse bu güçlü ittifakı sarsacak bir şey yapamaz. İngiliz derin devleti tam felç olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Ocak 2017> Daha Fazla

İngiliz derin devleti başta Rusya'ya karşı olmak üzere seri cinayetlere başladı. Doğal ölüm gibi göstererek suikast yapıyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Ocak 2017> Daha Fazla

Trump'ı Türkiye olarak, Türki devletler olarak ve İslam alemi olarak destekleyeceğiz. İngiliz derin devletine karşı, Rusya ve Çin de Trump’a destek verecektir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Ocak 2017> Daha Fazla

Önümüzdeki dönemde Türkiye'nin de İsrail'in de Rusya'nın da Deccaliyetin baskısından kurtulduğunu göreceğiz inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Ocak 2017> Daha Fazla

Büyük Ortadoğu Projesi, Decccaliyet olan İngiliz derin devletinin Ortadoğu'yu tuz buz etme projesiydi. Türkiye'nin Rusya ile ittifak etmesi bu projeyi bozdu.

Adnan Oktar Diyor Ki... 31 Aralık 2016> Daha Fazla

Rusya'nın karşı karşıya kaldığı saldırıların bir etkisi olmayacaktır. Özellikle Türkiye, İran, Rusya ittifak ederse çok sağlam bir güç olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Aralık 2016> Daha Fazla

Bizim anlatımlarımızdan sonra Rusya tarihinde ilk defa İngiliz derin devletine karşı net tavır koyuyor. Rusya'ya saldırıların artmasının sebebi de bu.
İran, Rusya ve Azerbaycan ile ittifakımızı güçlendirelim. Doğal gaz ve enerji kaynakları konusunda tam bir işbirliği olsun.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Aralık 2016> Daha Fazla

Türkiye de Rusya da Suriye'nin bölünmesine karşı. Suriye'nin toprak bütünlüğünün korunması doğru bir siyaset.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Aralık 2016> Daha Fazla

Rusya, İran, Türkiye ve İsrail ittifakı kurulur, buna Suudi Arabistan ve Katar da katılırsa hem bölge hem dünya huzura kavuşur.
Rusya'da Putin'i tasfiye edip İngiliz derin devletinin etkisinde olan birini getirmek istiyorlar. Tüm Türki devletler Putin'e destek olsun.
Rusya, İsrail, İran ve Türkiye mutlaka ittifak etsin. Bu konuda hiç gecikme olmasın. Bölgede İngiliz derin devletinin tüm oyunlarını bozalım.
İngiliz derin devleti Suriye'deki yenilgisinin acısını Rusya'dan çıkarmaya çalışıyor. Art arda yaşanan suikastlar, uçak düşmesi bu yüzden. Deccaliyet bundan sonra da seri ataklara geçecektir. İran, Türkiye, Rusya, Mısır ve İsrail ittifak ederse Deccaliyet diye bir şey kalmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Aralık 2016> Daha Fazla

Türkiye, İran ve Rusya ittifak ettiğinde hem bu ülkeler hem de tüm bölge huzurlu ve rahat olur. İsrail ve İslam ülkeleri de bu ittifaka dahil olacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Aralık 2016> Daha Fazla

İran, Rusya ve Türkiye'nin ittifakı İngiliz derin devletini felç eder. Pakistan, Mısır ve Suudi Arabistan da katılırsa çok etkili güç olur.
Rusya İngiliz derin devletinin oyunlarını gündeme getirdikçe ardı ardına saldırıya uğruyor. Rusya bu alçaklara karşı güçlü tedbir alsın.
Biz Lenin'in İngiliz derin devletiyle bağlantısını belgeleriyle açıkladıktan sonra Rus bürokrat ve siyasiler de bu konuda açıklama yaptı.
Rus siyasetçiler İngiliz derin devletine açıkça dikkat çektiği için dört bir yandan Rusya'ya saldırılar başladı. Rusya'yı yalnız bırakmamalı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Aralık 2016> Daha Fazla

İngiliz derin devleti İran, Rusya ve İsrail ile aramızın açık olmasını istiyordu. Hepsini ilimle, bilgiyle engelledik. Rusya ve İran ile aramızı açacaklardı, düşmanlık isteyenlerin sesi bizim kardeşlik ve dostluk isteyen seslerimiz altında boğulup gitti.
Putin uçağın düşürülmesi ve Büyükelçinin kahpece vurulmasında bir merkezden yönlendirme olduğunu söylemekte haklı, bu merkez İngiliz derin devletidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Aralık 2016> Daha Fazla

Ruslar temiz insanlar. Türkiye ile Rusya düşman olsun diye uğraştılar, müsaade etmedik. İran ile de düşmanlığa müsaade etmeyiz.
Bu ülkede elçi olarak bulunan bizim emanımızda olan insanı sırtından vurmak çok büyük bir ahlaksızlıktır. Müslümanın yapacağı bir eylem değildir.
Türkiye, Rusya, Pakistan ve İran birleşirse İngiliz derin devletinin böyle bir güçle baş etmesi mümkün olmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Aralık 2016> Daha Fazla

Rus Büyükelçisi milletimize emanet bir insandır. Emanet olan kişiyi sırtından vurmak çok büyük alçaklık ve kahpeliktir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Aralık 2016> Daha Fazla

Ağır siyaset anlayışıyla değil de çok seri hareket ederek hem İran ile hem Rusya ile çok güçlü ittifak kuralım, her alanda işbirliği yapalım.
İran ve Rusya İngiliz derin devletini eleştirdikleri için bu ülkelere karşı saldırılar başladı. Türkiye, Rusya ve İran'ın ittifak etmesi şart.
İngiliz derin devletinin Rusya'ya karşı bir atak başlattığı görülüyor. Rusya Türkiye ile tam ittifak ederek bu oyunu bozacaktır.
Rusya Ankara Büyükelçisi kahpece, kalleşçe ve alçakça sırtından vurulmuştur. Bu çok büyük bir ahlaksızlık ve namussuzluktur. Binlerce yıllık Türk örfünde sırttan insan vurulmaz. Birini sırttan vurmak açık bir kahpeliktir. Özellikle misafire asla böyle eylem yapılmaz.
Türk Rus ilişkilerini daha da güçlendireceğiz. Rus milleti Anadolu insanının karakterini taşır. Rusya hep dostumuz olacak.
Rusya ve Türkiye’nin dostluğuna zarar vermek için düzenlenen hiçbir oyuna kanunla, ilimle müsaade etmeyeceğiz. Rusya ve Türkiye kadim dosttur.
Rusya Ankara Büyükelçisi Andrey Karlov’a düzenlenen saldırıyı kınıyor, Rus Devletine, milletine ve ailesine başsağlığı temenni ediyoruz. Sn. Karlov çok sevecen, saygılı, güzel ahlaklı bir insandı. Allah ailesine ve sevdiklerine sabır nasip etsin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Aralık 2016> Daha Fazla

Rusya'da dindar Ortodoksların, Musevilerin, Müslümanların olması çok güzel. Sinagogların, Kiliselerin dolu olması bizi çok sevindirir. Rusya ile aramızı açmaya çalıştılar, Rus medyasındaki yazılarımızla Rusya-Türkiye dostluğunun güçlenmesine vesile olduk.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Aralık 2016> Daha Fazla

İngiliz derin devleti Müslümanı Müslümana kırdırmak istiyor. İran ve Türkiye orduları dünyanın güçlü ordularından, bunlar savaşsın istiyorlar. İslam dünyasının iki büyük gücü olan Türkiye ve İran çatışmayacak, tam tersine inşaAllah birleşecek. Rusya'yı da yanımıza alacağız.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Aralık 2016> Daha Fazla

Rusya ile Türkiye'nin arasının düzelmesine, İsrail'in Türkiye’ye tazminat ödemeyi kabul etmesine ve barışın sağlanmasına biz vesile olduk.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Aralık 2016> Daha Fazla

Trump'ın "Rusya ile ittifak yapabiliriz" açıklaması İngiliz derin devletinin oyunlarına da bir manevi darbedir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Kasım 2016> Daha Fazla

İran, Türkiye ve Rusya ittifak halinde hareket etse Irak ve Suriye'deki savaş hemen son bulur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Kasım 2016> Daha Fazla

Rusya, Amerika ve Türkiye İngiliz derin devletinin oyunlarını açıkça ifade etse, 300 yıllık bu yapı bir anda hemen çöker.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Kasım 2016> Daha Fazla

Türkiye İran, Çin ve Rusya ile ticaretini güçlendirirse çok faydalı olur. Ekonomik sıkıntı geçici oluşabilir ama Türkiye asla devrilmez.
Bizim gündeme getirmemizden sonra Rus basını Trump, Putin ve Tayyip Hocam'ın ittifak etmesi gerektiğini yazdı. Bu ittifak güzel olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Kasım 2016> Daha Fazla

Tayyip Hocam, Trump, Putin ve İran bir araya gelirse İslam Birliği çok kolay sağlanır ve Mehdiyet ruhu tüm dünyaya hemen hakim olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Kasım 2016> Daha Fazla

Tayyip Hocam, Trump ve Putin üçlü bir kuvvet olarak güzelliklere vesile olacaklar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Kasım 2016> Daha Fazla

Putin, Tayyip Hocam, Amerika'da yaşayan Müslümanlar ve Türkler Trump'ı desteklesinler. İngiliz derin devletine karşı Trump’ı yalnız bırakmasınlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Kasım 2016> Daha Fazla

Rusya İngiliz derin devletine karşı açık tavır alıyor. Türkiye'de de siyasetçiler, aydınlar, yazarlar İngiliz derin devletini deşifre etmeli.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Kasım 2016> Daha Fazla

Rusya ile Türkiye ittifak konusunda hiç ağır davranmasın, kaybedilecek vakit hiç yok, fitne büyük. Çok hızlı hareket edilmeli.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Kasım 2016> Daha Fazla

Türkiye, İran ve Rusya ittifak ederse İngiliz derin devletinin etkisini tamamen ortadan kaldırabilirler. Akılcı ve dengeli davranmak önemli.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Kasım 2016> Daha Fazla

Türkiye İran ve Rusya ile mutlaka ittifak etmelidir. Suriye ve Irak'ın toprak bütünlüğünün korunması önemlidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Ekim 2016> Daha Fazla

Rusya ile işbirliği olması gerektiğini ve ittifak yapılıp, Suriye'nin bütünlüğünün korunması gerektiğini başından beri anlatıyoruz. Hükümetin Rusya ile ittifaka gitmesi ve PYD ile mücadele yapılması çok güzel.
Türk-Rus ittifakı olur ancak bu, meydan okuma gibi değil de "Biz barış insanlarıyız, işbirliği yapıp herkesi koruruz" şeklinde olmalıdır. Türkiye ve Rusya ittifakı için, "İngiliz derin devletine, teröre, anarşiye, zalimlere birlikte ve sevgiyle karşı koyacağız " denmelidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Ekim 2016> Daha Fazla

İngiliz derin devletinin Rusya'yı da köşeye sıkıştırmak istediklerinin farkındayız. Türkiye de Rusya da güçlenip büyüyecek inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Ekim 2016> Daha Fazla

İngiliz derin devleti Amerika ile Rusya'nın arasını bozmak için özel strateji uyguluyor. Amerika ile Rusya'nın ittifakla bunu bozması gerek.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Ekim 2016> Daha Fazla

Türkiye, İran ve Rusya'nın mutlaka ittifak içinde hareket etmeli. Bu, bölgeye güç, barış ve huzur getirir.
Türkiye, İran, Pakistan, Rusya ve tüm İslam ülkelerinin mutlaka birleşmesi, ittifak etmesi lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Ekim 2016> Daha Fazla

Her insanın hataları olabilir, Putin'in de yanlış uygulamaları oluyor ama özünde iyi bir insan. Türkiye ile Rusya'nın ittifak etmesi lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Ekim 2016> Daha Fazla

Türkiye, İran'a hep dost gözüyle sevgi ve şefkatle bakmalı. Bu dostluk bereket getirir. Türkiye, Suriye'nin bölünmesine kesin olarak karşı olsun. Bu konuda Türkiye İran ve Rusya ile ortak hareket edebilir.
Putin delikanlı bir insandır. Türkiye'nin Rusya ile ittifakı önemlidir. Bölgede İran, Türkiye, Rusya ve Azerbaycan ittifakı çok güzel olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Ekim 2016> Daha Fazla

Rusya'nın sık sık İngiliz derin devletinin oyunlarını gündeme getirmesi önemli ve güzel bir gelişme.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Eylül 2016> Daha Fazla

Türkiye, Suudi Arabistan, İran, Pakistan ve Rusya "Biz ittifak ediyoruz, birleştik" dese İslam Birliği oluşmuş olur. Kimse bir şey diyemez.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Eylül 2016> Daha Fazla

Eğer İngiliz derin devleti tam deşifre edilmezse Suriye ve Irak gibi Türkiye, İran ve Rusya'yı da parçalamak istiyorlar. Bölge ittifak etmeli.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Eylül 2016> Daha Fazla

Türkiye, Rusya ve İran ile ittifak içinde olursa tüm bölge halkları için çok faydalı olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Eylül 2016> Daha Fazla

Türkiye, Rusya ve İran ile güçlü dostluk kursun. Şiiler tertemiz Müslümanlar. İran ve Rusya ile iyi dost olursak bölge için faydalı olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Eylül 2016> Daha Fazla

Rusya da çok fazla Müslüman yaşıyor. Rusya da bir İslam ülkesidir. Türkiye'nin dostluğuyla İslam Birliği'nin parçası olacaktır.
Putin ve Erdoğan ikisi de delikanlı insan. Rusya da İttihadı İslam'ın kalelerinden olsun, iki ülke karar verirse hemen gerçekleşir.
Rus Hristiyanlar hep çok ezildiler. Rus Ortodoks Kilisesiyle Türkiye dost olsun, bölgedeki tüm Hristiyan kardeşlerimize sahip çıkalım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Eylül 2016  > Daha Fazla

Türkiye, Rusya, İran ve Pakistan bir araya gelip karar verseler İttihadı İslam oldu demektir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Ağustos 2016> Daha Fazla

Rusya, Türkiye ve İran birlikte hareket ederse çok güzel gelişmeler olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Ağustos 2016> Daha Fazla

Rusya'nın Türkiye'yi dost görmesi ve bir saldırı anında Türkiye'yi yalnız bırakmayacağını vurgulaması güzel.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Ağustos 2016> Daha Fazla

Tayyip Hocam'dan istirham ediyoruz, İran'a çok candan yaklaşsın. Şii kardeşlerimize şefkatimizi çok candan ifade etsin. Mezhep farklılıklarımız önemli değil. Biz Şiiler ile Kuran'da ittifak ediyoruz. İran, Rusya ve Pakistan ile güçlü ittifak kuralım.
Türkiye NATO'ya da AB'ne de karşı değil. Ama Rusya ve İran ile mutlaka dost ve müttefik olacağız. Boş yere rahatsız olmasınlar.
Türkiye, Rusya'dan özür dilesin dediğimizde çok karşı çıkan oldu. Oysa özür dilemek İslam ahlakının gereğidir. Sonra çok güzel netice alındı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Ağustos 2016> Daha Fazla

Putin'in dış politika danışmanı Dugin İslam Birliği'ni savunan bir insan. Rusya'nın İslam Birliği içinde yer alması doğru ve güzel olandır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Ağustos 2016> Daha Fazla

İttihad-ı İslam'ın oluşması için Putin'le özel görüşme yapılabilir. İran-Türkiye-Rusya Pakistan birleşirse ilk etapta bu yeterli olur.
Tayyip Hocamın Putin'e iyi sahip çıkmasında, Putin'le süratle işbirliği yoluna gidilmesinde fayda var.
Tayyip Hocam'dan ricamız Putin’le çok iyi ittifak edilmesi, ekonomik işbirliği de önemli ama en önemlisi hemen askeri ittifak yapılması.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Ağustos 2016> Daha Fazla

En gergin dönemlerde dahi Türkiye uçak krizi için özür dilesin, Rusya ile dost olalım dedik. Pravda'da konuyu anlatan yazılarım yayınlandı.
Rusya ile Türkiye'nin ortak savunma paktı oluşturması çok güzel. İran ve Azerbaycan da bu ittifaka katılırsa bölge için çok güzel olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Ağustos 2016> Daha Fazla

Rusya, İran, Pakistan, Türkiye hemen birleşsin. Hemen askeri, siyasi, sosyal ittifak yapalım. Bunlar bizim kardeşlerimiz, canlarımız, komşularımız, bütünüz biriz. Hiç beklemeden hemen.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Ağustos 2016> Daha Fazla

İran ve Rusya ile ortak savunma anlaşması yapalım. Çok güçlü bir ittifak inşa edelim.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Ağustos 2016> Daha Fazla

İslam alemi Amerikalı insanları İngiliz derin devletinin belasından kurtarabilir. Deccalı tepelemek için İslam alemi olarak birleşmemiz gerekiyor. Rusya’yla da ittifak etmemiz gerekiyor. İlk kurtaracağımız yer de Amerika olması lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Mayıs 2016> Daha Fazla

Rusya’yla arayı düzeltelim. Rus Milletiyle, Rus devletiyle bütünleşip kardeş olalım, dost olalım. Rus halkı mazlumdur, terbiyelidir, saygılıdır, mütevazıdır, sevecendir, güzel insanlardır. Rus derin devletinin verdiği zararlara el birlik tedbir alalım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Şubat 2015> Daha Fazla

Nur talebelerine kapılarını açsın Rusya. Aksi uğursuzluk getirir. Nur talebelerine kapıyı kapatan bir ülke ayakta duramaz. Bereketsizlikle, uğursuzlukla o ülke yıkılır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Aralık 2014> Daha Fazla

Rusya’nın ekonomisinin çöküş kararını bir heyet verdi. Bir heyet kullanır Cenab-ı Allah, Hızır (as)’ın başta olduğu bir heyet. Mikail de hep bu konuda görevlidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Kasım 2014> Daha Fazla

Rusya-Türkiye eskiden beri dostlar, bundan sonra da dost olarak kalacaklar. Karşılıklı sevgimiz çok güçlü. Ticaretimiz de o yüzden tahmin ediyorum güçlü. Ama ticaret bizim için ikinci gelir. Sevgi, dostluk, kardeşlik, karşılıklı güven en hayati konular bunlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Mayıs 2014> Daha Fazla

İslam alemi Putin’i bağrına bassa, işbirliği yapsa, İttihad-ı İslam’ın mühim bir üyesi olarak da Rusya’yı İttihad-ı İslam içine alsa muhteşem olur. Rusya’nın en çekindiği şey yalnız kalmak. İslam alemi Rusya’yı kucakladı mı bitti, bütün dünyaya İslam yıldırım hızıyla hakim olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Mart 2014> Daha Fazla

Rus Milleti çok çile çekti. Dünya onlara sahip çıkmalı, şefkat göstermeli. Onları yalnız bırakmamak lazım. Soğuk bir ülke, soğuk bir iklim, dışlanmış bir halk. Bunu kaldıralım, şefkatle yaklaşalım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Ekim 2013> Daha Fazla

Putin tutuklu Greenpeace üyelerinin serbest kalması için kanunda bir düzenleme yapmalı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Şubat 2013> Daha Fazla

Türk dış politikasında Putin’le bağlantıyı en yüksek dereceye çıkarmakta bence çok büyük fayda var. İttihad-ı İslam’ın oluşturulmasında Putin kilit konumda gibi görünüyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Kasım 2012> Daha Fazla

Hükümetimizin Putin’le işbirliğinde çok büyük fayda var. Özellikle Putin devrini çok iyi değerlendirmek lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Ekim 2012> Daha Fazla

Hakkaniyetten yana bir tavrı olduğu için, Putin,İttihad-ı İslam’da, Türk İslam Birliği’nde tarihi görev, tarihi misyon üstlenecektir, inşaAllah.
Rus Milleti bir kere millet olarak çok güzel bir millettir. Hakkının verilmesi lazım bu milletin. Rusya ile ilişkiler İttihad-ı İslam için kilittir, çok hayatidir. En başta İttihad-ı İslam’ın koruyucusu olarak Rusya’yı esas almak lazım.
Putin çok kaliteli, karakterli bir insan. Putin’in değerini iyi bilmek lazım. Saygılı bir üsluba da çok açık. Böyle bir insan varken Rusya ile ilişkilerin hakkının verilmesi lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Eylül 2012> Daha Fazla

Sayın Putin, dine karşı hassasiyet gösteren bir insan, bu yönü çok güzel.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Eylül 2012> Daha Fazla

Ruslar çok şeker, çok güzel huylu bir millettir.
Başbakanımızın, Putin’le yakın bir bağlantı içinde olması iyi olur.
Putin’in İslam dinine ve Müslümanlara bakış açısı güzel.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Ağustos 2012> Daha Fazla

Türk-İslam Birliği’nde Rusya’ya çok önem vermek lazım, Rusya kilit. Rusya bir, İsrail iki.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Ağustos 2012> Daha Fazla

Ruslar çok güzel ahlaklı insanlardır. Hem çok güzel millettir yani fizik olarak güzel insanlardır, ahlaken de çok güzel ahlaklıdır Ruslar. Nezaketli, kibar, genel kültüre önem veren, mütevazi, insancıl, arkadaşlıktan dostluktan çok zevk alan çok değerli insanlardır. Onun için İttihad-ı İslam’da Ruslar ve Rusya birinci sırada olması lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Temmuz 2012> Daha Fazla

Rusya’ya karşı sevgi politikası, dostluk politikası Türkiye’nin temel politikasıdır. Temel politikası olmaya da devam ediyor. Rusya’yla bizim bir düşmanlığımız yok. Rus halkını seviyoruz, milletini seviyoruz.
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, Sayın Adnan Oktar’ı referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top