Adnan Oktar Diyor Ki...

 

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Aralık 2017> Daha Fazla

İran halkı nur gibi tertemiz Müslümandır. Bizim öz kardeşimizdir. Hayatları, devletleri her şeyleri güzel. Allah Devletlerini baki kılsın. Türkiye ile ittifakları mübarek olsun. Allah dostluğumuzu pekiştirsin, birliğimizi güçlendirsin. Rusya, Azerbaycan, Ermenistan tüm ülkelerle ittifak ederek bölgede muazzam bir İslam medeniyeti inşa edeceğiz inşaAllah. Biz ne Müslüman ne Hristiyan ve Musevi kanı aksın istemiyoruz, tek damla kan akmayan bir dünya istiyoruz. Allah Mehdi’nin etrafında toplanmayı, İsa Mesih’in mübarek talebeleriyle bir araya gelmeyi, İslam Birliği’nin bayrağı altında toplanmayı bir an önce nasip etsin inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Aralık 2017> Daha Fazla

Türk-İslam birliğinin oluşması için Türkiye’nin öncelikle Rusya, Ermenistan ve Azerbaycan’la ittifak etmesi gerekmektedir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Aralık 2017> Daha Fazla

Ermenistan’la, Yunanistan’la siyasi tartışma içine girmeden sadece sevgi üzerinde anlaşmak lazım. Anlaşmazlıkları bir kenara bırakıp önce sevgiyi halletmek gerekir. Sevgi hallolursa tüm konular kolaylıkla çözülür.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Kasım 2017> Daha Fazla

Türki Devletlerin birleşmesi, Azerbaycan ile Türkiye’nin bir olması hemen olabilecek bir güzellik. Rusya ve Ermenistan’ı da mutlaka bu birliğe almak lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Eylül 2017> Daha Fazla

İran, Azerbaycan, Türkiye ve Ermenistan'ın birleşmesi için hiçbir engel yok. Rusya'yı da yanımıza alıp bir an önce birleşelim. Azerbaycan ile Ermenistan arasındaki anlaşmazlığı giderelim. Ermeni tarafında zulüm yapanlar hukuki cezayı alır ama halklar dosttur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Eylül 2017> Daha Fazla

Her ülkenin zalimi olabilir, onlara hukukla yaptığının hesabı sorulur. Zalimleri dışında İsrail, Rusya, Ermenistan, Azerbaycan ile kardeş olacağız.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Temmuz 2017> Daha Fazla

Hz. Mehdi'yi, İsa Mesih'i, İslam ahlakının hakimiyetini, İslam Birliğini, Rusya, İsrail, İran, Ermenistan tüm ülkelerin dost olduğunu göreceğiz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Mayıs 2015> Daha Fazla

Ermenistan sınırını açmamız, pasaport ve vizeyi kaldırmamız lazım. Kardeşlerimizi de bağrımıza basalım, yüz yıl önce olan faşist ruhun meydana getirdiği tahribatı ortadan kaldıralım. Karşılıklı çok kan döküldü. Faşizmin acımasızlığı bunu getirdi. Biz de bu belayı bitirdiğimizi bütün dünyaya gösterelim.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Nisan 2015> Daha Fazla

Ermenistan’la Türkiye’yi bileştireceğiz. Sınırları açacağız, pasaportu ve vizeyi kaldıracağız. Ermenistan’dan Türkiye’ye, Türkiye’den Ermenistan’a sadece kimlikle giriş mümkün olacak. O zaman bu mesele hallolur.
Biz soykırım iddiasıyla ortaya çıkmadığımıza göre Ermeni kardeşlerimizin de soykırım iddiasıyla ortaya çıkmaları doğru değil. Bir savaş olmuştur. Yapılacak şey, bu savaşın acılarını dostlukla, kardeşlikle, birlikte sarmaktır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Aralık 2014> Daha Fazla

Hem Ermenistan’la hem Azerbaycan’la pasaport ve vizeler aynı gün kaldırılsın.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Aralık 2013> Daha Fazla

Ermenistan ile Türkiye İttihad-ı İslam içerisinde birleşecek. Onlar bizim evlatlarımız. Açacağız sınırlarını; istedikleri gibi gidip gelecekler. Onlar bizim kardeşimiz. İstedikleri yere de gelip yerleşsinler.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Ekim 2013> Daha Fazla

Ermeniler Ehli Kitaptır, Allah Kuran’da, onlara güzel davranmamızı istiyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Mayıs 2013> Daha Fazla

Ermeni kardeşlerimiz bizim canımızdır. Millet-i sadıka olarak biz onları yıllarca bağrımıza bastık. Yine aynı olacak; Osmanlı döneminde olduğu gibi huzur ve güven içinde yaşayacaklar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Nisan 2013> Daha Fazla

Ermenistan’ın kapısı illaki Mehdi (as)’ın eliyle açılacak. Kendi vatanları, istedikleri gibi gelsinler. Her yerde olsun Ermeni kardeşlerimiz. Rumlar da öyle. Bizim evlatlarımızdı onlar. Bizden koptuktan sonra mahvoldular. O evlatlarımızı da kurtaracağız, inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Nisan 2013> Daha Fazla

Ermeni kardeşlerimiz bizleri canları gibi sever, biz de onları canımız gibi severiz. Ermenistan'la sınırları açacağız, o canlarımızı bağrımıza basacağız.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Ağustos 2012> Daha Fazla

Zorla bizi Ermenilere düşman yapmaya, onları da bize düşman yapmaya gayret ediyorlar. Beyhude çaba, boş çaba, boşa uğraşıyorlar.
Ermeniler bizim kardeşimizdir. Ermenistan’la biz birleşeceğiz, Azerbaycan’la birleşeceğiz, İsrail’le birleşeceğiz. Rusya’yla da birleşip büyük bir Türk İslam Birliği oluşturacağız. Dünyaya adaleti, güzelliği, hakkı, hakkaniyeti getireceğiz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Nisan 2012> Daha Fazla

(Ermeni olaylarıyla ilgili) Dost olalım, kardeş olalım, karşılıklı anlaşalım, birbirimizi karşılıklı affedelim, konu bitsin. Sulh içinde olalım, eski günlere dönelim, faşistlerin oyunlarını tepelerine geçirelim. Çözüm budur.

23 Temmuz 2011; A9 TV> Daha Fazla

ERMENİLER BİZİM CANIMIZ. Gelsinler, Rumlar da Ermeniler de istedikleri gibi yerleşirler. Osmanlı döneminde nasıl iç içeydik, aynı şekilde kardeşçe, dostça yaşarız, arkadaşça yaşarız. Onlar da Allah’ın kulu, bizler de Allah’ın kullarıyız, dünya kardeşiyiz ama onlar kendi aralarında din kardeşidir. Tabii ki birbirlerini koruyup kollayacaklar, Müslümanlar da birbirlerini koruyup kollayacaklar, ama arkadaşça ve kardeşçe bir ortam olması lazım.
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, Sayın Adnan Oktar’ı referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top