Adnan Oktar Diyor Ki...

 

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Kasım 2017> Daha Fazla

Amerika değerli insanların yaşadığı bir ülke. Amerikan halkını seviyoruz. Sevmediğimiz ve karşı olduğumuz İngiliz derin devletidir. İngiliz halkını da, tüm Avrupa halkını da seviyoruz. Onlara karşı acımasızlığı savunanlara her zaman karşı olacağız.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Kasım 2017> Daha Fazla

Avrupalıları da Amerikalıları da sevmek ve şefkatle yaklaşmak gerekir. Müslüman her zaman koruyucu ve kollayıcı olur. Bu insanlara toptan nefret duygusuyla yaklaşmak akılcı bir tutum değildir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Kasım 2017> Daha Fazla

Avrupalılar güzel insanlar, onları Deccalin eline terk etmeyelim. Hepsine sahip çıkalım. Deccaliyet uyuşturucu müptelası, alkolik, homoseksüel, yaşama heyecanını kaybetmiş, her şeyden sıkılan bir kitle oluşturmaya çalışıyor. Deccaliyetin bu oyununa karşı Avrupa ve Amerika’ya sahip çıkacağız.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Eylül 2017> Daha Fazla

Sanatın, bilimin, kalitenin, güzelliğin en üst seviyesi Türkiye'de olsa kimse Avrupa'ya gitmek istemez. Herkes Türkiye'ye gelir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Haziran 2017> Daha Fazla

Avrupa'da sanat, kalite ve temizliği gördükleri için akın akın Avrupa'ya gitmek istiyorlar. Türkiye sanatın ve kalitenin merkezi olmalı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Haziran 2016> Daha Fazla

Türkiye’de binaların, kıyafetlerin, her şeyin sanatlı, kaliteli ve güzel olması lazım. Tavırların, konuşmaların, hareketlerin, her şeyin kaliteli olması lazım. O zaman Avrupa ülkeleri Türkiye ile birleşmek için can atarlar. Ama kendi hayat kalitelerinin bozulacağını düşünürlerse, buna müsaade etmezler.
Avrupa Birliği’ne girememe sebebimiz Türkiye’de kalitenin yeterli olmamasıdır. Kalite seviyesinin çok yükseltilmesi lazım. Avrupa ülkelerinden daha kaliteli hale gelmemiz lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Ocak 2015> Daha Fazla

Namaz kılmayanın, zekat vermeyenin öldürülmesi gerekir diye inanır ve anlatırsan Avrupa Birliği seni almaz. Ama Mehdiyet ruhuyla, Kuran ahlakıyla yaklaşırsan Avrupa seninle yan yana olmaktan sevinç duyar.
Avrupa Birliğine Mehdiyet devrinde gireceğiz. O zaman bağnazlık kalkacak, müziğe insanlar haram gözüyle bakmayacak, dekolteli hanımlara saygılı olacaklar. Heykel, resim, müzik bunlar bir güzelliktir. Buna karşı olan büyük bir kitle oluşturursan Avrupa seni almak istemez.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Ocak 2015> Daha Fazla

Bütün Avrupa’da müthiş bir felaket dalgası yayılacak Mehdi (as)’ın çıkışından önce. Allah Kendisini hatırlatacak insanlara. Sonra da bir huzur çağı başlıyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Ocak 2015> Daha Fazla

PKK’ya para veya silah gönderen Avrupa devletlerine uluslararası mahkemelerde dava açılması lazım. Çünkü terör örgütünü destekleyen bir devlet var. Onlar da terörist olmuş oluyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Kasım 2013> Daha Fazla

Avrupa Birliğine girmenin yolu da yine Mehdiyettir. Mehdilik ruhu, Mehdiyet sevgisi, Mehdiyet şefkati, Mehdiyet samimiyeti demokrasiye, sanata, muhabbete, ilme Mehdiyetin bakışı Avrupa Birliği için idealdir. Hıristiyan-Müslüman ittifakı için elzemdir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Eylül 2013> Daha Fazla

Avrupa İslam ülkelerinde işgale meraklı değil, sadece bağnaz zihniyetten nefret ediyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Eylül 2013> Daha Fazla

Türkiye’yi Avrupa Birliği’ne almazlar. Çünkü Hıristiyan karşıtlığı var, Musevi karşıtlığı var, antisemit bir kafa var bir kısım insanlarda. Birçok insan müziğe karşı, dansa karşı, hanımların başının açık olmasına, makyaja karşı, bakımlı hanımlara karşı. Bu da Mehdiyet ruhuyla ortadan kalkar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Ağustos 2013> Daha Fazla

Avrupa bağnaz zihniyet karşısında dehşete kapılıyor. Ve bunun çözümünün Mehdiyet olduğunu da yeni yeni öğreniyor. Göreceksiniz, ABD ve Avrupa Mehdiyeti bütün güçleriyle destekleyecekler.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Temmuz 2013> Daha Fazla

Avrupa’da da insana yatırım yapmıyorlar, insanı eğitmiyorlar. Onlar da böyle ruh açmazından, ruh boşluğundan bunalıma düşüp kendilerini öldürüyorlar. Çok korkunç bir şey bu. Dünya bu felaketten ancak Mehdiyet ile, Hz. İsa Mesih (as)'ın şefkatiyle, Kuran'a tam teslimiyetle kurtulacak, inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Haziran 2013> Daha Fazla

Avrupa Parlamentosunun Türkiye'yi eleştirmesinin bir mahsuru yok. Haklı yönleri varsa istifade ederiz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Haziran 2013> Daha Fazla

Bizim bürokratlarımızın modernlikte, şakacılıkta Avrupa'yı geçmesi gerekiyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Nisan 2013> Daha Fazla

Avrupa PKK teröristlerini güya şirin çocuklar ilan etti. “Aktivist onlar” diyor. Sanki böyle ponpon çocuklardan bahsediyor. Çok yanlış.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Şubat 2013> Daha Fazla

Modern sahabe Müslümanlığı olsa bütün Avrupa İslam’ı kabul eder.
Gerçek kaliteli bir Müslüman’dan Avrupa niye rahatsız olsun? Müslüman’dan değil gaddardan, psikopattan çekiniyor. Yani namı diğer bağnazdan çekiniyor Avrupa.
Türkiye’nin yapacağı; coşkun bir şefkat, coşkun bir sevgi ve barış konusunda da çok kararlı bir millet olmamız. Dostluk konusunda çok kararlı bir millet olmamız. Çakallık yapanları da içimizde barındırmamamız. Mafyayı, çakalları, kadınları asıp kesenleri, zontaları, magandaları ilimle, sevgiyle, eğitimle terbiye edip kendi içimizde eritmemiz. TÜRKİYE O ZAMAN AVRUPA’NIN BAŞ TACI OLUR.
Avrupa’da ateizm yaygın, kiliseler bomboş. Darwinizm-materyalizm dünyayı kasıp kavuruyor.
Dünyanın en klas en kaliteli sanat anlayışı Avrupa’da. Avrupa’yla iç içe olmamız önemli.
Bağnaz zihniyet, bakımsızlığı marifet gibi gösteriyor. Avrupa ise saf klas insan istiyor. Bakımsız bağnaz insanlarla oturup muhatap olmak istemez.
Avrupa ile bağlantı çok önemli. Avrupa’nın medeniyeti güzel, sanatı güzel. Avrupalılar da çok klas, kibar ve nezih insanlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Şubat 2013> Daha Fazla

Avrupalılar çok klas ve kaliteli insanlar ve bunu daha da artırmak istiyorlar. Kalitesiz bir insan modelini istemiyorlar.
AB’ye alınmamamızın gerçek nedeni bir avuç bağnazdır. Avrupa Birliği Müslümanlardan değil, bağnazlıktan çok çekiniyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Ocak 2013> Daha Fazla

Mehdi (as) bütün Avrupa’ya İslam’ı hakim edecektir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Ocak 2013> Daha Fazla

Avrupalıların her şeye tesadüf demesi onlara yaşadıkları bu sıkıntıların kapısını açıyor. Allah’ın verdiği nimetleri istiyorlar ama Allah’ı inkar ediyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Kasım 2012> Daha Fazla

Avrupa hukuk anlayışı, Avrupa şefkati güzel fakat Mehdiyet’in şefkati, Mehdiyet’in sevgi anlayışı hepsinin üstünde olacaktır. Hayretler içinde kalacak dünya o sevgiye, o kardeşliğe, o dostluğa.

Adnan Oktar Diyor Ki... 31 Ekim 2012> Daha Fazla

Türkiye, İslam âleminin lideri olarak Avrupa Birliği’ne girerse Sultan Süleyman Avrupa Birliği’ne girmiş gibi olacak.
Türkiye Avrupa Birliğine, ancak Türk İslam Birliği’nin lideri olarak girerse bu bir güzellik olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Ekim 2012> Daha Fazla

Avrupa Birliği diye bir birlik kalmadı ki Türkiye Avrupa Birliği’ne girsin. Ceset var, ölmüşler. Yani yapacakları bir şey yok. Ama Türk-İslam Birliği yepyeni bir medeniyet, yepyeni bir hayat, yepyeni bir güzellik.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Eylül 2012> Daha Fazla

Türkiye’nin Avrupa Birliği’ne girmeye ihtiyacı yok. Avrupa Birliği bir süre sonra Türkiye’yi bir konuda iknaya çalışacaktır. O da; “Biz olduğu gibi şu Türk İslam Birliği’nin içine girelim. İttihad-ı İslam içine bizi de alın” diyeceklerdir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Eylül 2012> Daha Fazla

İttihad-ı İslam oluşmadan, Türk İslam Birliği oluşmadan Türkiye’nin Avrupa Birliğine girmesinin bir faydası olmaz, anlamı da olmaz. AB zaten çöken, batan, mahvolmuş, yan yatmış bir sistem.Ama TürkiyeTürk İslam Birliği’nin, İttihad-ı İslam’ın lideri olarak AB’ye girerse AB dirilir, canlanır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 31 Ağustos 2012> Daha Fazla

Yobazları ön cepheden alıp onun yerine modern, kaliteli, sevgi dolu Müslümanları ortaya koymak lazım. O zaman Avrupa rahatlayacaktır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Temmuz 2012> Daha Fazla

Selanik, bizim şehrimiz Selanik. Buram buram Müslümanlık, Türklük kokar. Atina’da kucaklaşalım, büyük bir camii kuralım. Gelsinler Yunanlılar burada istedikleri yere yerleşsinler. Her yere yerleşsinler, atalarının kaldıkları yerlere yerleşsinler. Eski Osmanlı evleri yapsınlar. Hür yaşasınlar. Türkiye ile birleşsinler. Avrupa Birliği kurtarmaz onları.
YUNANİSTAN BİZİM EVLADIMIZ, OSMANLI’DAKİ BAKİYEMİZ. Sirtaki oynarlardı, eğlenirlerdi, buralardan vatanlarından, yurtlarından gittiler. GELSİNLER YİNE. BAĞRIMIZA BASALIM.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Temmuz 2012> Daha Fazla

Avrupa Birliği çöktü. Hurda vaziyette. Enkaza “sizi alacağız” diyorlar. Türk İslam Birliği sizi alacak asıl, Avrupa’yı alacak.

  Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Mayıs 2012> Daha Fazla

Avrupa’yı ekonomik kriz kasıp kavuruyor. Allah’a bir dönseler Avrupa, Amerika, Ortadoğu zibil gibi zengin olur. GEÇ KALMADAN HERKESİN ALLAH’A DÖNMESİ LAZIM, ALLAH’I SEVMESİ LAZIM.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Mayıs 2012> Daha Fazla

Türk İslam ahlakına tam uyan, şefkati, merhameti, nezaketi, kaliteyi en yüksek dereceye getirmiş, en klas hale gelmiş, bütün insanlığa örnek olan, bilimde sanatta ileri gitmiş bir ülke olarak, millet olarak onların karşısına çıktığımızda hayran olacaklardır, istirham edeceklerdir Avrupa Birliği’ne girmemizi.

A9 TV, 9 Nisan 2012> Daha Fazla

Yunanistan’ın yapacağı; Türkiye’yle birleşmek. Osmanlı döneminde nasıl bolluk bereket içinde yaşıyorlardı? Açsınlar sınırları, bitti. Bereket akar, su gibi. Vizeyi, pasaportu kaldırsınlar.

> Daha Fazla

Yunanistan Türkiyeyle birleşmek zorunda. Birleşmezse hep elem hep keder devam edecek demektir.
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, Sayın Adnan Oktar’ı referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top