Adnan Oktar Diyor Ki...

 

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Mayıs 2016> Daha Fazla

Kuran anlaşılmaz karmaşık bir Kitap değildir. Gayet sadedir, Allah’ın hükümleri de çok açıktır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Ağustos 2014> Daha Fazla

Ancak bilim adamları Yaratan’ı fark edebiliyor. Kara perdeye bakan kara perdeyi görür. Kara perdeyi kaldırmanın kolaylığını da Yaratan bize göstermiş. Biraz dikkat, biraz irade ve vicdan. Hemen o perde kalkar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Ağustos 2012> Daha Fazla

Önlem çok önemlidir. Uyanık olmak, çok dikkatli olmak, hiçbir şekilde gaflete düşmemek; özellikle stratejik bölgelerde çok keskin bir dikkatle olayları ve insanları izlemek güzel olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Ağustos 2012> Daha Fazla

Hayvanlar da şuursuz gibi görünür ama şuurludurlar. Mesela yavrularını beslemede, yavrularını korumada, evlerini yaparken... Mesela kuşa bakıyorsun hayvanın gözünde bomboş bir ifade var. Hiçbir anlam yok. Ama hiçbir insanın yapamayacağı derecede mükemmel ev yapıyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Temmuz 2012> Daha Fazla

ÇOK FAZLA ÖLÜ İNSAN VARDIR AMA HİÇBİR ŞEKİLDE FARK EDEMEZSİN. Fark ederlerse zaten çok korkarlar. Yani normal bildiğin ölü, mezardaki ölü nasıl, öyle ölü. Sıfır, şuuru tamamen kapalı. Allah imtihan için yaratmış. Her türlü zulmü ve psikopatlığı yapan mahlûklar şeklindedir. Allah diyor, “Siz onlar diri zannedersiniz onlar ölüdürler” diyor. Bu Allah’ın özel bir sırrı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Haziran 2012> Daha Fazla

Samimi derin düşünüp; başkaları öyle yapmıyor dahi olsa dikkatini iradesini toplayıp; apaçık ölüm gerçeğini görmesi lazım insanın. Başka insanlar fark edemiyor olabilirler. Çünkü beynimizin içinde Allah bize imtihan olarak öyle gösteriyor insanları, belki birçoğu ölü.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Mayıs 2012> Daha Fazla

İnsanların çoğu iman etmez. Zor ortam olur, hastalıklar olur, dertler olur, zorluklar, çöküntüler olur. O ortam içerisinde, KESKİN BİR DİKKATLE ALLAH’LA BAĞLANTISINI AYIRMAYACAK MÜSLÜMAN.
Bütün dikkati, sevgiyi Allah’a vermek lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki...  4 Mayıs 2012> Daha Fazla

Allah diyor ki; “Siz onları diri zannedersiniz, onlar ölüdürler.” Bu muhkem ayettir. “Konuştuğu için, baktığı, yürüdüğü için canlı zannediyorsunuz. Halbuki canlı değil” diyor Allah. Allah ruh üfürmemiş. TOPLUMDA ZOMBİ OLAN, ÖLÜ OLAN İNSANLAR ÇOKTUR. ET YIĞINI GİBİDİRLER. SADECE ORGANİZMA GİBİ CANLI KALMAYA DİKKAT EDERLER.

A9 TV, 1 Mayıs 2012> Daha Fazla

BÜTÜN DİKKATİ ALLAH’A KESKİN BİR SEVİNÇLE, KESKİN BİR İMANLA, KESKİN BİR DİKKATLE ALLAH’A YÖNELTMEK LAZIM. İmanımızı, sevgimizi tam hale getirmemiz lazım. Bunu yaparken de tabii akılcı, makul düşünerek bunu elde etmek lazım.
Allah Kuran’da hep, “İnsanlar zalim ve cahildir, nankördür, az şükreder” der ayette. Bir şekilde insanların aklı Allah’tan gitmiş. Onun için dua ederken, “YARABBİ DİKKATİMİN HEP ÜZERİNDE OLMASINI NASİP ET” diye dua etmek lazım. “Ama DERİN BİR SEVGİYLE VE ŞEKSİZ ŞÜPHESİZ BİR İMANLA KENDİNİ SEVDİR YARABBİ” demek lazım.

23 Haziran 2011; A9 TV, Kahramanmaraş Aksu TV ve Kaçkar TV> Daha Fazla

Sokakta gidin bakın, görürsünüz. Hemen anlaşılır derin hipnoz. Normalde çok keskin, açık, net bir şuur olması gerekirken, insanların bir kısmının şuurun kapalı olduğunu görüyoruz. Oysa ŞUUR KESKİNLİĞİNDE, TAM KURAN TALEBESİ OLUNUR.

> Daha Fazla

MÜSLÜMAN’IN DİKKATİ VE HAFIZASI AÇIK OLACAK. Ayrıca Müslüman, DİNİ YAYMADA, ALLAH’I SEVMEDE, ALLAH’A HİZMETTE, KURANI SEVMEDE KARARLI OLACAK. Hiçbir şekilde dikkati dağılmayacak inşaAllah.
Dikkatlerini dağıtmayacaklar. Allah hiç unutulmaz, kader hiç unutulmaz. Onun için de beni dinlemeleri lazım. Herşeyi Allah’ın yarattığı, Allah’ın bizi her zaman seyrettiği unutulmaz, ölüm, ahiret unutulmaz.
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, Sayın Adnan Oktar’ı referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top