Sizin sesiniz

2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
http://www.sabah.com.tr/Dunya/2010/06/16/34_milyon_yilda_hic_evrim_gecirmedi
taha kara - TR
Tek kelime ile harun yahya barışın sevginin şefkatin merhametin ve doğru yola göndericinin adresi Allah ondan razı olsun.
Yusuf Yurtbaşı - TR
Bismillah. 1.["On sene kaldı" ile başlayan yorumumun düzeltmesidir.] 2.Önceki yorumlarımdan bir tanesinde on sene kaldı dedim ama Allahualem-en iyisini Allah bilir-en doğrusunu Allah bilir demeyi unutmuşum.Allah affetsin.Amin. 3.En doğrusunu Allah bilir-en iyisini Allah bilir-Allahualem on sene kaldı elhamdülillah.
Allah aşığı bir müslüman,Türk-İslam Birliği hayranı [Emre GENÇ] - TR
Allah bize biran önce birlik olmayı nasip etsin. Amin.
Gülse - TR
Cox isterdim butun dunya xalqi Allahin yolunda birleshsin.Inshallah o gunu chox gozlemerik.
Sabina Nur - AZ
Darvinizm çoktan çökmüştür. Aslında hiçbirzaman bir teori haline bile gelememiştir. Tüm dünya bunun farkındadır. Kimilerinin bütün korkuları, çırpınışları da buyüzdendir. Onlar, kalplerindeki inançsızlık ve sevgisizlik, kibir ve anlamsız gururlarıyla yıllardır inandıkları şeylerin yerlebir olduğunu görmenin dehşetine kapılmışlardır. Ne yazık ki artık onların devri sona ermiştir. Ama ille de birşeyler yapmak istiyorlarsa, yeni anlamsız teoriler üretmelerini tavsiye ederim. Hatta biraz daha ileri gidip, onlara play-doh oyun hamuru almalarını, onunla ara fosiller üretmelerini tavsiye ederim, tavşan ve gergedan arası bir ara fosil çok yaratıcı olabilir... Bu ahir zamanda Allah tüm müminlerin yar ve yardımcısı olsun, Allah yolunda samimi olarak çalışan insanları Allah başımızdan eksik etmesin. Bambaşka bir dönemdeyiz. Allah’ın izniyle çok güzel günler yaşayacağız. Mutlu, huzurlu, barış dolu, sevginin ve kardeşliğin, en önemlisi de saf Allah sevgisinin hakim olduğu bir dünya göreceğiz inşallah. Allah bizi, ahirette peygamber efendimiz (S.A.V)’le kucaklaşanlardan, onunla cennet bahçelerinde muhabbet edenlerden biri olmayı nasip etsin inşallah. Amin.
Gülse - TR
Bismillah. 1.Penyeyi giyme vakti geldi! 2.Sabahleyin evden çıktı,beyaz bir penye aldı.Hemen baskıcıya gitti ve penyenin üzerine [yakanın 5 cm aşağısına] dikdörtgen ve açık mavi renkte bir baskı yaptırdı,o baskının içersine de www.turkislambirligi.com ve hemen altına www.harunyahya.org baskısında [yazı beyaz renkte] yaptırdı,aynısını penyenin sırt bölümüne de yaptırdı.Bu insan günde 5 kişi kazansa ayda 150 kişi kazanır-İnşaAllah [en doğrusunu Allah bilir].On kişi aynı faaliyette bulunsa ayda 1500 kişi kazanırlar İnşaAllah.100 kişi aynı faaliyette bulunsalar ayda 15000 kişi kazanırlar.1000 kişi aynı faaliyette bulunsa bir ayda 150000 [yüzellibin] kişi kazanırlar belki üçyüzbin kazanırlar.Kısacası atağa geçme vaktidir kardeşler.
Allah aşığı bir müslüman,Türk-İslam Birliği hayranı [Emre GENÇ] - TR
15 yaşında bir gence, bu yanlışlarla dolu hayatta doğruları gösterdiğiniz için siz ve sizin gibilere teşekkür ederim,Allah hepinizden razı olsun.
hande - TR
Adnan Hocamızı görüp tanıyınca hayallerimdeki insan karakteriyle karşılaştığımı anladım. Mert, cesur, vefalı, akıllı, bilgili, ferasetli, pratik, net, samimi, cömert, coşkulu, tevazulu, sabırlı, Yüce Allah ın mükemmel tecellilerinden biri MaşaAllah.. Müminlere karşı tevazulu, kafirlere karşı ise güçlü ve onurlu.. Adnan Hocamızı görünce sahabelerin Peygamber Efendimize olan sevgisini hissetmeye başladım.. Ve elbette örnek alacağım insanada kavuşmuş oldum..
Gökhan Çerkezoğlu - TR
Bismillah. 1.[Bir alttaki yorumumun düzeltmesidir!] tabi oğlunu-kızını Allah rızası için üniversite de okutmak isteyenleri tenzih ederim,gerçekten bir kısım anne babalar sırf çevresine hava atmak maksadıyla oğlunu-kızını üniversite de okutmak istiyor.Oğlunu-kızını Allah rızası için evlendirmek isteyenleri de tenzih ederim,gerçekten bir kısım anne babalar sırf çevresine hava atmak maksadıyla oğlunu-kızını evlendirmek istiyor.
Allah aşığı bir müslüman,Türk-İslam Birliği hayranı [Emre GENÇ] - TR
2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, Sayın Adnan Oktar’ı referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top