Sizin sesiniz

3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Bismillah. 1.Cezbe geçiren bir kalabalık./Bu öyle bir kalabalık ki;sayısı yedi milyar./Bu öyle bir kalabalık ki;/Bu kalabalıktan it gibi korkar İblis ve diğer şeytanlar.///"La İlahe İllallah Muhammedün Resulullah [s.a.v.]" sesleri dalgalanıyor./Yedi milyar insan cezbe geçiriyor./Bu öyle bir aşk ki her yere yayılıyor./Bu aşkı verene sonsuz kere şükürler olsun./Bu aşkı verene yedi milyar değil yetmiş milyar insan olsa hepsi feda olsun.///İnsanlar soruyorlar "ne yaptık biz?"/Soranların sayısı yedi milyar./İnsanlar soruyorlar "Allah için bugün ne yaptık?Geçmişte ne yaptık?"/Soranların sayısı yedi milyar./İnsanlar ağlıyorlar;Allah korkusundan,/İnsanlar ağlıyorlar;Allah aşkından.///Ve yedi milyar insan kol kola girmiş,/Allah rızası için birbirini gerçekten sevmiş,/Yeryüzü kargaşadan değil de sevgiden inlemiş,/Müthiş ve mükemmel bir medeniyet bayrağı dikilmiş. 2. www.islamahizmet.com adlı internet sitenize bayıldım.
Allah aşığı bir müslüman,Türk-İslam Birliği hayranı [Emre GENÇ] - TR
Selamin Alykum Herkeze :) Sayin ADNAN HOCAMIZDAN VE DEYERLI ARKADASLARINDAN ALLAH RAZI OLSUN ISLYAM AHLYAKINI TAM OLDUYU GIBI ANLATTIYINA CUNKU HOCALARIN COKU HZ.MEHDI VE HZ.ISA KONUSUNU HIC BAHSETMIYORLAR YADA ISLYAMIN DUNYAYA HAKIM OLACAGINA NE BUYUK AZAB ONLARIN ICIN. NEYSEKI ALLAH BIZE DEYERLI ADNAN OKTAR VE ARKADASLARINI VESILE ETTIKI MUSLUMANLAR VE INSANLAR ALLAHIN VARLIYINA GUZEL AHLAKINA VE GUCUNU GORUYORLAR ALLAH HERSEYI YARATANDIR YARSEYI BILENDIR HIKMET SAHIBIDIR :) ALLAH RAZI OLSUN ADNAN OKTAR HOCAMIZDAN VE ARKADASLARINDAN. :)
ilyaz Mehmed - BG
Selamin Aleykum ALLAH razi olsun Adnan HOCAMIZDAN ve Arkadashlarindan Darwinistleri evellALLAH dize getirdiler hepsini toz duman ettiler evellALLAH MASHALLAH.
ilyaz Mehmed - BG
Eserleriniz islama saldıran bazı kesimlere cevap niteliği taşıyor.İnanan kesim için yol gösterici ve çağa uygun.Müslümanlar çocuklarına bu eserleri muhakkak okutmalı,çağdaş müslüman yetştirmek için.müslümanlar cahil olmamalı kendilerini yetiştirmeli çağa uygun bilgileri edinmeliler. Darwin,le ilgili evrim teorisi bilgileri oldukça güzel.modern dünyada halen maynudan geldiğine inanan insanların olması hayret verici... Allah razı olsun sizden.
tuncer şentürk - TR
ALLAH SİZDENDE TALEBELERİNİZDENDE SONSUZ RAZI OLSUN.EVRİMİ YERLE BİR ETTİNİZ.AHİR ZAMANI HAZRETİ MEHDİYİ VE HAZRETİ İSAYI İNSANLARA ÇOK GÜZEL TANITTINIZ. BİZLERİ BİLMEDİĞİMİZ VE YANLIŞ BİLDİĞİMİZ PEK ÇOK KONUDA AYDINLATTINIZ.SİZİN VESİLENİZLE GELECEĞE UMUTLA BAKIYOR, HAZRETİ İSAYI VE HAZRETİ MEHDİYİ BEKLİYORUZ.ONLARI GÖREBİLMENİN UMUDUYLA YAŞIYORUZ.TALEBELERİNİZDE BİZLERİ PEK ÇOK KONUDA AYDINLATTI. BİLGİ VE BİRİKİMLERİ VE SİZE OLAN SAYGILARI SEVGİLERİ MÜKEMMEL.ALLAH BU YOLDA HEPİNİZİ MUAFFAK EYLESİN İNŞAALLAH.
esra al - TR
Bismillah. 1.Hocam seni çok seviyorum ve arkadaşlarını da çok seviyorum ve seni sevenleri de çok seviyorum. 2.Hocam seni çok seviyorum ve arkadaşlarını da çok seviyorum ve seni sevenleri de çok seviyorum. 3.Hocam seni çok seviyorum ve arkadaşlarını da çok seviyorum ve seni sevenleri de çok seviyorum. 4.Hocam seni çok seviyorum ve arkadaşlarını da çok seviyorum ve seni sevenleri de çok seviyorum. 5.Hocam seni çok seviyorum ve arkadaşlarını da çok seviyorum ve seni sevenleri de çok seviyorum. 6.Hocam seni çok seviyorum ve arkadaşlarını da çok seviyorum ve seni sevenleri de çok seviyorum. 7.Hocam seni çok seviyorum ve arkadaşlarını da çok seviyorum ve seni sevenleri de çok seviyorum. 8.Hocam seni çok seviyorum ve arkadaşlarını da çok seviyorum ve seni sevenleri de çok seviyorum. 9.Hocam seni çok seviyorum ve arkadaşlarını da çok seviyorum ve seni sevenleri de çok seviyorum. 10.Hocam seni çok seviyorum ve arkadaşlarını da çok seviyorum ve seni sevenleri de çok seviyorum. 11.Hocam seni çok seviyorum ve arkadaşlarını da çok seviyorum ve seni sevenleri de çok seviyorum. 12.Hocam seni çok seviyorum ve arkadaşlarını da çok seviyorum ve seni sevenleri de çok seviyorum. 13.Hocam seni çok seviyorum ve arkadaşlarını da çok seviyorum ve seni sevenleri de çok seviyorum. 14.Hocam seni çok seviyorum ve arkadaşlarını da çok seviyorum ve seni sevenleri de çok seviyorum. 15.Hocam seni çok seviyorum ve arkadaşlarını da çok seviyorum ve seni sevenleri de çok seviyorum. 16.Hocam seni çok seviyorum ve arkadaşlarını da çok seviyorum ve seni sevenleri de çok seviyorum. 17.Hocam seni çok seviyorum ve arkadaşlarını da çok seviyorum ve seni sevenleri de çok seviyorum. 18.Hocam seni çok seviyorum ve arkadaşlarını da çok seviyorum ve seni sevenleri de çok seviyorum. 19.Hocam seni çok seviyorum ve arkadaşlarını da çok seviyorum ve seni sevenleri de çok seviyorum. 20.Hocam seni çok seviyorum ve arkadaşlarını da çok seviyorum ve seni sevenleri de çok seviyorum. [İnşaAllah.]
Allah aşığı bir müslüman,Türk-İslam Birliği hayranı [Emre GENÇ] - TR
Bismillah. 1.Risale-i Nur Külliyatının günümüz türkçesine çevrilmesini istiyorum İnşaAllah.Eski Osmanlı türkçesinin günümüz türkçesine çevrilmemesi nedeniyle;şu an 15 yaşında veya 25 yaşında veya 55 yaşında bir insanın Risale-i Nur Külliyatını anlaması [misalen] sürede 5 dakikaysa günümüz türkçesine çevrilmiş Risale-i Nur Külliyatını anlaması 1 dakika sürecektir İnşaAllah.Risale-i Nur Külliyatının günümüz türkçesine çevrilmesi orjinalinin bozulması değildir!Aksine günümüz türkçesine çevrilmiş bir Risale-i Nur Külliyatı;Kur'an cemaatinin en büyük yardımcılarındandır! ve 15 yaşında ki bir insana,25 yaşında ki bir insana Risale-i Nur Külliyatı ile ulaşmada bir hizmettir.Peygamberimizin [s.a.v.] "Zorlaştırmayınız,kolaylaştırınız.Korkutmayınız,müjdeleyiniz." sünneti de kanıtıdır ve ispatıdır ki;Risale-i Nur Külliyatı günümüz türkçesine çevrilmelidir,çevrilmelidir İnşaAllah.Kardeşim Kur'an meali var günümüz türkçesi olan,kimse demişmi "orjinali bozulur" diye.Allah aşkına arının-kurtulun şu kuruntularınızdan İnşaAllah.Biz Kur'an cemaati olarak istiyoruz ki Risale-i Nur Külliyatının günümüz türkçesine çevrilmiş hali de bulunsun.Tamam eski hali de bulunsun ve yayınlanmaya devam etsin ama Allah aşkına ve Allah aşkına ve Allah aşkına ve Allah rızası için Risale-i Nur Külliyatının günümüz Türkçesine çevrilmiş hali de bulunsun.Eski hali yani bir takım insanların deyimiyle "orjinal" hali de bulunsun,o hali de kitapçılarda satılmaya devam etsin ama günümüz türkçesine çevrilmiş hali de bulunsun ve kitapçılarda satılmaya başlansın. 2.Peki Risale-i Nur Külliyatı günümüz türkçesine nasıl çevrilir?Cevabı basit İnşaAllah:Bunu da yaparsa gene Seyyid Adnan OKTAR hocam yapar.Güvenilir on kişi ile,yani Seyyid Adnan OKTAR hocamın arkadaşlarından on kişinin çevirme çalışmaları ile bu mübarek hizmet yerine getirilir.Ben hazırım İnşaAllah,hocam dese ki "Gel bu konuda görevlisin." uça uça gelirim İnşaAllah. 3."Ağlama neden ağlıyorsun?" dedi./Dedi ki;"ağlama güzel günler çok yakın,hatta geldi"./"Nifak ve küfür tohumlarının başını kestik" dedi./"Ağlama güzel günler çok yakın,hatta geldi." diyerek müjdeledi./"Neşelen artık Hz.Mesih'de [a.s.] geldi." diyerek müjdeledi.///Osmanlı gibiydi;çok kuvvetli ve çok heybetli./Kahramandı;gebertti Darwinizmi ve materyalizmi./Tehlikeydi;İblis pisliği için en korkunç tehlike,/Anlatandı;İslam'ı en harika şekilde./Rahatlık verdi;korkutmadı-müjdeledi,zorlaştırmadı-kolaylaştırdı.[İnşaAllah,MaşaAllah,Elhamdülillah,SubhanAllah].Aşık'tan Seyyidimize [yani Seyyid Adnan OKTAR hocamıza] yazılmış akrostiş bir şiirdir.
Allah aşığı bir müslüman,Türk-İslam Birliği hayranı [Emre GENÇ] - TR
Atınca asayı Musa (as), yaratılan yılan idi, Denizi yaran asa değil, Kudret-i Rahman idi. Nuh (as)’a kendisinde delilik bulunan bir adam dediler, Amacı makam, sizin benzeriniz bir beşer dediler, Ne amaç makam, ne bulunan delilik, ücret yalnız O’nun Katında. Onlara açıklayan bir elçi geldi, onlar yüz çevirdiler, Koşunca taşlar, bu büyücüdür dediler, Taş ney! Haykırıyor alem bir bak! Al-i Beytin gül kokusu geliyor medineden, Resul’ün müjdesi açıyor, ayağa kalk! Hak geldi, batıl yok oldu, Aslan çıkınca, kaçtı yaban eşekleri, Rüyalar dahi umutla doldu, Uyan ey Ümmet-i Muhammed, gör müjdeleri, Nehir yok, yıldız çok, kurak yok, yağmur çok. Yan yana geliverse iki güneş, Allah nidalarıyla titrese dünya, Hep biriz, Türk, Kürt, Laz, Çerkez… Yiğitler öncüsüyüz, Adnan Hocamız en başta, Aşığız Allah’a, canımız feda yoluna.
Aciz Bir Kul - TR
Bismillah. 1.Evet! eğer öyle olsaydı [haşa!] insanların yüzde doksandokuzu dışarda yaşardı. 2.İnsan denilen varlık;lunaparkta [zevki sadece dört dakikadan ibaret olan] çarpışan otoları kapmak için bile birbirini eziyor.Bu kadar cahil [samimi müslümanları cahillikten tenzih ederim],evet bu kadar cahil insan mı,insanlar mı sağlayacak ekonomik dengeyi [haşa!] ve rızkı [haşa!] ve güvenliği [haşa!].İnsan kendini kollayamıyor daha,başkalarını nasıl kollasın? 3.Risale-i Nur Külliyatı okumak lazımdır ve Harun Yahya Külliyatı da okumak lazımdır.
Allah aşığı bir müslüman,Türk-İslam Birliği hayranı [Emre GENÇ] - TR
Bismillah. 1.Eğer Darwinistlerin ve ateistlerin iddaa ettiği gibi "tesadüfenlik" olsaydı [Haşa!:Kesinlikle hayır!] dünyada insanların yüzde doksandokuzu evleri yerine dışarda sefillik ve perişanlık içinde yaşardı.Tarihte ki en şiddetli ekonomik kriz Allah'ın izniyle oluştuğu halde,dikkat edin kimse de ama kimsede panik havası yok!Millet o kadar rahat ki,hatta için için diyorlar ki;"ne olursa olsun yemeğimizi gene yiyoruz ve soğuktan korunduğumuz bir evimiz var.".Çünkü Allah yarattı herşeyi ve bütün yarattıklarının rızkını da o veriyor.Yani normalde materyalistlerin dediği gibi olsaydı [haşa!kesinlikle materyalistlerin dediği gibi değil!];bu kadar krizde böyle bir rahatlık olmazdı kardeşim.Darwinistlerin ve ateistlerin acilen Risale-i Nur Külliyatını ve Harun Yahya külliyatını okumaya başlamaları lazım artık.Acilen,acilen,acilen İnşaAllah. Cennet'i haketmek,sonsuz ve harika Cennet'i yaşamak varken,azap için yaratılmış ve sonsuz bir yer olan Cehennem'e gitmek niye? 2.Ateistler,açıklasın bakayım bir annenin çocuğuna olan sevgisinin neden bu kadar yüksek olduğunu?Açıklasınlar bakayım kendini idare edemiyecek akıl derecesinde ki [bakıma muhtaç] insanların bile yaşamını [İnşaAllah] sürdürebilmelerini?Sorunun cevabı İnşaAllah'ta.Sorunları olanlar ise buyursunlar Risale-i Nur Külliyatına ve Harun Yahya Külliyatına.İnşaAllah.
Allah aşığı bir müslüman,Türk-İslam Birliği hayranı [Emre GENÇ] - TR
3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, Sayın Adnan Oktar’ı referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top