Sizin sesiniz

4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Bismillah. 1.Kısacası:Deccal fikren geberdi Allah'in izniyle.Deccal'i kim fikren gebertti?Seyyid Adnan OKTAR hocam fikren gebertti İnşaAllah. 2."İman gümbür gümbür gelir ve Deccal'i paramparça eder ve Deccal'in manevi leşini Deccal'in taraftarlarının önüne koyar.". 3.Bu arada Furkan SAMED kardeşimizden de Allah razı olsun.Çok tatlı bir video hazırlamış İnşaAllah.Bence her röportajın başında ve sonunda bu videoyu seyredelim İnşaAllah.
Allah aşığı bir müslüman,Türk-İslam Birliği hayranı [Emre GENÇ] - TR
Bismillah. 1.Hocamızı çok özledik. 2.Hocamızı çok özledik. 3.Hocamızı çok özledik. 4.Hocamızı çok özledik. 5.Hocamızı çok özledik. 6.Hocamızı çok özledik. 7.Hocamızı çok özledik. 8.Hocamızı çok özledik. 9.Hocamızı çok özledik. 10.Hocamızı çok özledik. 11.Hocamızı çok özledik. 12.Hocamızı çok özledik. 13.Hocamızı çok özledik. 14.Hocamızı çok özledik. 15.Hocamızı çok özledik. 16.Hocamızı çok özledik. 17.Hocamızı çok özledik. 18.Hocamızı çok özledik. 19.Hocamızı çok özledik. 20.Hocamızı çok özledik. 21.Hocamızı çok özledik. 22.Hocamızı çok özledik. 23.Hocamızı çok özledik. 24.Hocamızı çok özledik. 25.Hocamızı çok özledik. 26.Hocamızı çok özledik. 27.Hocamızı çok özledik. 28.Hocamızı çok özledik.
Allah aşığı bir müslüman,Türk-İslam Birliği hayranı [Emre GENÇ] - TR
Bismillah. 1.Hz.Mehdi'nin [a.s.] kim olduğunu ancak ve ancak Allah bilir. 2.Bizim,yani benim,senin,onun,bizim,sizin,onların yani-kısacası;her müslümanın,İslam'ın bütün dünyaya hakim olması için çalışması lazımdır.Niçin çalışması lazımdır?Allah'ın rızasını kazanabilmek için çalışması lazımdır.Hangi niyetle çalışması lazımdır?Allah'ın rızasını kazanmak niyetiyle çalışması lazımdır. 3.Bizim acilen Seyyid Adnan OKTAR hocamızın evine gitmemiz ve arkadaş grubuna katılmamız lazımdır.İnşaAllah. 4.Seyyidimizi görünce O'na doya doya sarılacağım İnşaAllah.
Allah aşığı bir müslüman,Türk-İslam Birliği hayranı [Emre GENÇ] - TR
ADNAN BEYİN ^^yeni masonik düzen^^ isimli eserini büyük bir keyifle okuyorum.tarihin karanlık noktalarına ışık tutan bu eser mükemmel bir şekilde kaleme alınmış.diger okudugum eserlerde takdireşayan dır.ALLAH'IM VAADETTİGİN GÜNLERE ULAŞTIR BİZLERİ.
DELİAŞIK - TR
Bismillah. 1.Seyyid Adnan OKTAR hocamın internet siteleri,eserleri,röportajları kısacası sunmuş olduğu herşeye doyamıyoruz MaşaAllah.Daha önce [www.harunyahya.org] röportajlardan seçme bölümler kısmına doyamadığımı dile getirmiştim.Sadece röportajlardan seçme bölümler kısmına değil,sunduğu herşeye doyamıyoruz İnşaAllah. 2.Çünkü sunan Allah'tır,sunduran Allah'tır,bu kadar tatlı ve lezzetli kılan Allah'tır ve tadı-lezzeti hissetmemizi sağlayan Allah'tır ve bu tad ile bizi tatlandıran,özellikle müslümanların kalbinde bu tadı sürekli canlı kılan Allah'tır. 3.Bize Seyyid Adnan OKTAR hocamızı sunan Allah'a sonsuzlarca kez şükürler olsun.MaşaAllah,Elhamdülillah.
Allah aşığı bir müslüman,Türk-İslam Birliği hayranı [Emre GENÇ] - TR
Bismillah. 1.Allah şahidimdir. 2.Allah şahidimdir. 3.Allah şahidimdir. 4.Allah şahidimdir ki;saf imanlılardan oluşan derin dünya devletinde bende olmak istiyorum,o devletin içinde bende olmak istiyorum.Ey Hızır Aleyhisselam,bende başında bulunduğun saf imanlılardan oluşan derin dünya devletinde rol almak istiyorum.İnşaAllah.Bu yazdıklarımı keşke okusan ve keşke beni de alsan o devletinin içine İnşaAllah. 5.Ya Rabbi,samimi bütün müslüman kardeşlerime,saf imanlılardan oluşan derin dünya devletinde rol aldır Ya Rabbi.Amin.Müslüman neslimize de rol aldır Ya Rabbi.Amin.
Allah aşığı bir müslüman,Türk-İslam Birliği hayranı [Emre GENÇ] - TR
ben diyarbakırdan mehmet duran hocam Allah yar ve yardımcınız olsun hocam maşAllah imanınızın güzeliği yüzünüze yansısor hocam Allah tüm Müslümanları hidayetine erdirsin inşaAllah
mehmet duran - TR
Bismillah. 1.Geçen hocamın kedilerini gördüm.Balım bisküvi ve kardeşi karamela bisküvi. 2.Askerdeyken taburun önünde [özelliklede yemekhanenin önünde] hocamın karamela bisküvi adlı kedisine benzeyen bir kedimiz vardı.Sarı siyah renkler,olamaz böyle bir ihtişam."Ben yüksek ihtişama sahip bir sanat eseriyim,inanılmaz tatlıyım varmı benden daha tatlısı!" der gibi dolaşırdı etrafta.Bununla uzaktan konuşurdum,ben ordan ayrılınca peşime takılırdı,resmen benle gezerdi,sevildiğini anlardı.Bende onu lokumum diye severdim.İnanılmaz tatlıydı ya [SubhanAllah].Hatta birgün onu gördüm,resmen hipnoz oldum,iştimaya geç kalıyordum onun yüzünden.Kediler-köpekler-kuşlar-hayvanların hepsi inanılmaz güzeller,çok güzeller [İnşaAllah],hatta hayvanların hareketleride tatlı yaratılmışdır,örneğin bir kedinin kalkınca gerinleşmesi,kıpırdayan bir nesneye pusu kurması veya o nesneye odaklanması müthiş sevimlidir. 3.Hocamın kedilerinide hiç abartısız söylüyorum hiç durmadan beş saat severim,müthiş tatlılar [MaşaAllah].
Allah aşığı bir müslüman,Türk-islam Birliği hayranı [Emre GENÇ] - TR
Bismillah. [Bir alttaki yorumumun devamı ve düzeltmesidir.]. 1.Biz Seyyid Adnan OKTAR'ı çok seviyoruz,sevmemizin birinci ve ilk sebebi;Allah'ın rızasını kazanmak amacımızdır.Allah'ın rızasını kazanmak niyetimizden dolayı çok seviyoruz Seyyidimizi.Seyyidimizi sevmemizin ikinci sebebi;Resulullah'ın [s.a.v.] yolundan gittiği içindir.[Bir alttaki yorumumda bir unutma olmuş,şimdi aklıma geldi ve düzeltme yapmak istedim.]
Allah aşığı bir müslüman,Türk-İslam Birliği hayranı [Emre GENÇ] - TR
Allah sizden razı olsun.Değerli hocam sizin kitapları beğenerek okuyorum.Cenab ı Hak yar ve yardımcınız olsun.
mustafagürbüz - TR
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, Sayın Adnan Oktar’ı referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top