Sizin sesiniz

9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
selamün aleyküm hocam.tarih yine tekerrür ediyor.maşaAllah yeni güzellikler yaşanacak ,inşaAllah.Allah``u Teala onları ne zaman başınıza sarsa harika olaylar oldu ,şimdi yenilerinde inşaAllah....Allah yar ve yardımcınız olsun..
yasemin çuvadar - TR
Dünya insanlarının mutlu olmasını istemeyen ve onlara hep birer hayvan gözüyle bakan karanlık ve iğrenç odaklar yine harekete geçmişler. Sayın Adnan Oktar Hocamıza yeni iftiralar atmaya hazırlanıyorlar. 99 daki benzer olaylar sırasında ben Adnan Hocamızı tanımıyordum. Fakat o olaylardan sonra dikkatimi çekti ve araştırmaya başladım. Böylece Adnan Hocamız gibi samimi ve bilgili bir insanı tanımış oldum. Zannediyorum bu vesileyle Hocamızı tanıyan bi çok insan olmuştur. Her yeni saldırıda Hocamızı tanıyan ve sevenlerin sayısı katlanarak artıyor. Zaten azalması ve eksilmesi mümkün değil. Çünkü Adnan Hocamız gibi müthiş bir insanı tanıdıktan sonra kim bırakır ve terkeder ki? Ne ile karşılaşmamız ve ne bedel ödememiz gerekse bile Adnan Hocamızı asla yanlız bırakmayacağız..
Yavuz Ak - TR
kitaplarinizi beyenile okuyorum ve cok etkilendim deyebilirim bu zamanaka dar ben bir boslukta yasamisim ve hep televizyonda soyleyenlere inanmisim ama birgun bir arkadasim bana bir kitabinizi verdi ve bana bunu oku ve dedi ve ben o kitabi okuduktan sonra hayatim deyisti hergun sitenize girip iki uc saat geziyorum ve ordan bilgileniyorum tesekkurler adnan hoca bir not ben yemenden deyilim ben yunanistandanim ama yunanistan yok orda ondan yemen yazdim.
imam ozay - YE
Adnan Hocamız ve arkadaşlarına şükranlarımı sunarım.Darwinst olan arkadaşımı Adnan Hocamızın vıdeo ve kıtaplarıyla tekrardan hâk dınıne döndürdüm.Buradaki sevabın bu videoda ve kitapların oluşmasında emegi geçen herkeze gitmesini canı gönülden isterim. Saygılarımla..
Eyüp Yücel - TR
Adnan Hocam,yazdığınız eserlerle beni öyle derinden etkilediniz ki hem hayata hemde kurana bakış açım değişti.Yazdığınız her eserin ayrı bir güzelliği ve kendine has bir akıcılığı var Allah(cc) yolunuzu açık eylesin ve sizi üstün başarılara ulaştırsın.
mahmut atak - TR
allah razi olsun iste yurekli bir insan iste gercekler sayenizde ailece ve cevrece cok sey ogrendik
dervis - TR
Masallah Hocam cok tatli kedilerin var. Selamlar Ellerinden öptüm
ALLAH ASIGI - DK
Adnan hocamı ve eserlerini tanıdıktan sonra gerçekten hayatım değişti...dünyaya ve maddeye bakış açım değişti..ALLAHkendisinden razı olsun..
İsmail YILMAZ - TR
hocam, bütün eserlerinizi elimden geldiğince takip etmeye çalışıyorum.tam da ümitlerin kaybolduğu bir zamanda sizi dinlemek içimizi açıyor,umutla ve sevgiyle dolduruyor.içinizdeki Allah sevgisi gözlerimi yaşartıyor.Allah herzaman yar ve yardımcınız olsun...
deniz öz - TR
harun yahya hocam sayesinde bu sapkın inançtan kurtuldum allah razı olsun
mesut gündüz - TR
9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, Sayın Adnan Oktar’ı referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top