Diğer diller
Karanlık Tehlike: Bağnazlık
518 sayfa.

Elinizdeki bu kitap, İslam adına belki de şimdiye kadar hiç duymadıklarınızı anlatan ve dünyayı kasıp kavuran radikal terörün gerçek nedenini açıklayan oldukça önemli bir kitaptır.

Bu kitapta, bir teröristin İslam adını kullanarak neden adam öldürdüğünün, neden İslam adına kadınların dış dünyadan yok edilmeye çalışıldığının, neden İslam adına neredeyse her topluluğa “düşman” olunması gerektiğinin zehirli ve tehlikeli fikri zemini anlatılmaktadır. Ve önemli bir gerçek ifşa edilmektedir: Bu zehirli fikri zemin İslam’a ait değildir. İslam; hurafelerde, bir kısım mevzu hadislerde, alimlerin icmalarında değil; Kuran’ın kendisindedir. Kuran’da Müslümanlara tarif edilen din ise, sevgi, demokrasi, kalite, neşe ve barışı istemektedir.

Dünyada çok az insanın bildiği bu gerçek, elinizdeki kitapta açıklanmakta, bağnazların sahte dini ve korkunç dünyaları kendi sahte kaynaklarından tarif edilmekte, gerçek İslam dini ise Kuran’dan net delillerle anlatılmaktadır. Dünyada radikal teröre; İslam adına demokrasi karşıtlığı, kalitesizlik ve öfkeye karşı çözüm arayanlar için mükemmel bir başvuru kaynağıdır. Dünyaya zarar veren hurafeye dayalı bir din anlayışına karşı tek çözüm hurafeyi gerçeklerle ortadan kaldırmaktır. Çözüm, elinizdeki bu kitaptadır. 


Karanlık Tehlike: Bağnazlık
logo
logo
logo
logo
Karanlık Tehlike: Bağnazlık
Kitabın İçindekiler
Kitaptan Başlıklar ve Bölümler