logo
logo
logo
“İtalya’da Kongo’lu Bakan’a yapılan ırkçı saldırı, Darwinizm’in insanları nasıl vahşileştirdiğini gösteriyor”
“İtalya’da Kongo’lu Bakan’a yapılan ırkçı saldırı, Darwinizm’in insanları nasıl vahşileştirdiğini gösteriyor”
48932


“İtalya’da Entegrasyon Bakanlığına getirilen Kongo asıllı siyahi bir hanıma, diğer siyasiler tarafından ırkçı saldırılar olmuş. Bir parti üyesi “hayvanları sevsem bile bu kadını gördüğüm zaman orangutanı anımsamadan edemiyorum. İyi bakanlık yapıyor ama, bunu ülkesinde yapmalı burada değil” gibi açıklamalarda bulunmuş.

ADNAN OKTAR: Niye, ne şeker, bayağı tatlı. Baksana bayağı şeker. Çok hoş da giyinmiş, dünya tatlısı. Çok ayıp yapmış. Nur gibi kız, baya şeker. Terbiyesizlik yapmışlar.

Hepimiz Hz. Adem (a.s) ile Hz. Havva'nın evlatlarıyız. O da onun kardeşi. Hatta bak, biz o genleri üstümüzde taşırız, benler şeklinde görülür. Hz. Adem (a.s) ile Hz. Havva'dan gelen o genlerdir. Hepimizde bir zenci kanı, zenci yönü vardır. Zenci genetik kod hepimizde, her insanda vardır. Onlarda da beyaz genetik kod vardır, beyaz insanda, hepsinde vardır.

Orada vicdansızlık yapmış ayıp yapmış. Özür de dilemiyor. İşte gittikçe bu Darwinist, materyalist kafa bunları böyle insanlıktan çıkarıyor, vahşileştiriyor.

İtalya'da da Darwinist-materyalist eğitim çok yoğun. Millet İtalya'ya gitmeye çekiniyor. Sevgisizlik hakim oldu, nurları da gitti. Eskiden çok güzel insanlar olurdu İtalya’da. Güzel insan kalmadı. Çok az çok nadir. Tabi ki iyi insanlar var, güzel insanlar da var ama genelde bozuk. Darwinizm materyalizm mahvetti. (15 Temmuz 2013, Adnan Oktar, A9 TV)