logo
logo
logo
Yazar: Harun Yahya
Harun Yahya'nın Eserleri Hakkında Dünyadan Yankılar 2. Cilt
506 sayfa.

 

Harun Yahya'nın eserlerinin dünya üzerindeki etkisini gözler önüne seren bu kitap, Dünyadan Yankılar kitabının ikinci cildidir. Kitabın ilk cildinin hazırlanış tarihi olan Mart 2002'den bugüne Harun Yahya'nın eserlerinin sayısı, eserlerin çevrildiği dillerin miktarı, makalelerin yayınlandığı dergi ve gazetelerin, belgesellerin yayınlandığı televizyon ve internet sayfalarının adedi katlanarak artmıştır.

Harun Yahya, kainattaki yaratılış delillerini gözler önüne serdiği bilimsel kitaplarıyla, İslam ahlakını Kuran ayetleri doğrultusunda anlattığı eserleriyle ve dünya üzerindeki siyasi gelişmelerin ve tarihi olayların perde arkasında kalmış gizli yönlerini ortaya koyduğu siyasi kitaplarıyla, her ülkeden, her dil ve dinden milyonlarca insana hitap etmektedir.

Yazarın eserleri İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Rusça, Çince, İspanyolca, Arapça, Portekizce, Lehçe, Boşnakça, Arnavutça, Endonezyaca, Malayca, Urduca, Estonyaca, Kishwahili, Hausa, Bulgarca, Sırpça, Uygurca ve Bengoli gibi dillere çevrilmiştir. Daha pek çok dilde yapılan çeviriler hızla devam etmektedir. Hedef, tüm kitapların dünyanın dört bir yanına dağıtılması ve tüm insanların Allah'ın varlığından, Kuran ahlakının güzelliklerinden, ahiretin varlığından ve Darwinizm yalanından haberdar olmalarının sağlanmasıdır.

Harun Yahya'nın eserlerinin yer aldığı İslami organizasyonların, bilimsel kuruluşların ve çeşitli üniversitelerin internet sayfalarını, dünyanın dört bir yanından gelen okur mektuplarını, Harun Yahya eserlerinin sergilendiği fuarlarda ve konferanslarda oluşan büyük etkinin yankılarını bulabileceğiniz bu kitapta, belli sayıda kaynağa yer verilebilmiştir. Gerçekte ise bu etki tahmin edilenin çok daha üstündedir.

 


Harun Yahya'nın Eserleri Hakkında Dünyadan Yankılar 2. Cilt
logo
logo
logo
logo
Harun Yahya'nın Eserleri Hakkında Dünyadan Yankılar 2. Cilt