logo
logo
logo
Gaziantep’te Seçim Bayrakları İndirildi
Gaziantep’te Seçim Bayrakları İndirildi
12715
Ne demiştiNe oldu

20 Şubat 2014

Fatma Şahin twitter adresinden “Tüm siyasi partiler birlikte karar aldık. Çevreyi kirletmemek için Gaziantep’te seçim bayrakları asılmayacak. Bugün bayraklar indiriliyor” duyurusu yaptı. Ardından Gaziantep’te tüm parti bayrakları asıldıkları yerden indirildi.

Sayın Adnan Oktar seçim dönemlerinde her yere parti bayraklarının asılmasının kirlilik meydana getirdiğini ve estetik olarak da güzel durmadığını ifade etmişti. Nitekim Fatma Şahin de twitter adresinden Gaziantep’te seçim bayraklarını indireceklerine dair bir duyuru yaptı.

10 Şubat 2014, A9 TV

(Seçim bayraklarının kaldırılmasını isteyen izleyici mailine cevaben)

ADNAN OKTAR: Hakikaten biraz çirkin duruyor onlar. Hangi partiye ait olduğu da anlaşılmıyor. Her yer öyle kirli görünüyor. Onlara gerek yok. Televizyon, radyo bize yeter. Bayrağa bakıp; ''A ne güzel bayrak asmışlar. Gidip bu partiye oy verelim'' demeyiz. Bunda bir acayiplik var. Hakikaten partiler ortak karar versin, kalksın bu uygulama. Birçoğu çok kirli duruyor. Onunla Suriye’ye yardım yapsınlar, fakire fukaraya yardım etsinler. Güneydoğu’da kardeşlerimize yiyecek içecek, ayakkabı alsınlar.