logo
logo
logo
DHKP-C Lise Öğrencileri İçin Özel Çalışma Yapıyor
DHKP-C Lise Öğrencileri İçin Özel Çalışma Yapıyor
41850
Ne demiştiNe oldu

 

2 Şubat 2013, Milliyet

Terör örgütü DHKP-C’ye yönelik iki hafta önce farklı illerde eş zamanlı düzenlenen operasyonda ele geçirilen özel dosyalarda örgütün lise öğrencilerine yönelik özel bir çalışma yaptığı ortaya çıkarıldı. Özellikle aile kavramından uzaklaştırılma çalışmasının ön plana çıkarıldığı bu çalışmada İmam Hatipler için özel bir birim kurulduğu belirtildi. İmam Hatipli gençlerin dinden uzaklaştırılması gerektiği, uygun program ve politikalar ile yaklaşıldığında bu gençleri örgüte yaklaştırmanın son derece kolay olacağı, Liseli Dev-Genç örgütlenmesinin bu konuyla özel ilgilenilmesi için talimat verdiği anlatıldı.

A9 TV, 31 Ekim 2012

ADNAN OKTAR: Diyorum ki bak; bilimsel mücadele gerekiyor diyorum. “Cahil dağdaki gençler” diyor.  Tamam, dağdakiler cahil de peki bunlarda mı cahil? Üniversitelerde mebzul miktarda PKK’lı var. Bir tek burada değil Fransa’da, Almanya’da birçok yerde. PKK’lı profesörler var, doçentler var. Komünist düşünce dünya tarihinin gelmiş geçmiş en büyük felsefi dini hareketidir. En büyük sapkın felsefedir, en büyük deccal hareketidir. Hiç yerine koyuyorsun sen. Tabii adam zahir gözüyle bakınca “Ne var komünizmde?” diyor. İşte, “Kardeşlik”, “Barış” şu bu.  Bir milyar insan öldürdü komünizm, bir milyar. Bir milyar insanı da yaraladı. Şehirleri yerle bir etti. Nerenin sosyal adaleti? Nerenin barışı? Nerenin kardeşliği? Güneydoğu’da da her gün bak, aslanlarımızı şehit ediyorlar. Binaları yıkıyorlar. Çocukları öldürüyorlar. Fikri mücadele şart. Adamlar üniversiteye de girmişler, liselere girmişler, ortaokula girmişler. İlimle, felsefeyle, sevgiyle, şefkatle halledilir.  Mesela komünistlerin birçoğunun deccal hareketinin içinde olduklarından haberleri bile yok. Yani o kendince iyi iş yaptığını zannediyor.


A9 TV, 18 Haziran 2012

PKK’nın yarıya yakınını 18 yaşının altındaki genç ve çocukların oluşturduğu tespit edilmiş. PKK’nın bu durumu gizlemeye bile gerek görmediği, tüm dünya tarafından bilinmesine rağmen dış ülkeler tarafından bu konuda PKK’yı eleştiren hiçbir yorum yapılmamasıyla ilgili)

ADNAN OKTAR: Yani 18 yaşında olunca PKK’lı olması normal oluyor, öyle mi? Adamların yaptığının neresi düzgün ki? Olay zaten baştan sona kadar vahim. Tabi ki adamlar küçük yaşta başlıyor PKK’lı olmaları için. Devlet Darwinizmi, materyalizmi çocuklara daha 8-10 yaşında öğretiyor. Üniversitelerde Darwinizm, materyalizm öğretiliyor. Siyasalda, orada burada her yerde Darwinizm, materyalizm öğretiliyor. Onlar da işte dağda öğretiyorlar Darwinizmi, materyalizmi. Konu bu.


A9 TV, 20 Eylül 2012

ADNAN OKTAR: Hükümetin İmam Hatip Okullarını açması, Kuran dersleri koyması hep Marksist, Leninist düşüncenin atağına karşı bir nebze olsun durdurucu etki yapması ve imani faaliyetin faydalı olacağını bilmesindendir. Hükümet biliyor imanla komünizmin durdurulacağını. Ama şu an hükümetin bu konuda imkânı yok.